Startovní listina Kick21 Labe Aréna

Počet přihlášených: 58

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Ženíšek Michal T.J. Sokol MaxičkyKick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Kuříková Václava TJ SOKOL MAXIČKY Špindlerův Mlýn Kick 21 km Labe ArénaZ40pano
Šrolerová Kamila TJ Sokol MaxičkyKick 10 km Labe Arénaano
Štípalová Hana TJ Sokol MaxičkyKick 21 km Labe ArénaZ18-39ano
Burian Jan TJ Sokol MaxičkyKick 21 km Labe ArénaM40pano
Novotná Jana SC80KANOISTIKAKick 10 km Labe Arénaano
Burian ml. Jan TJ Sokol MaxičkyKick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Dušek Jan Bez PedálůKick 21 km Labe ArénaM40pano
Knotek Jan PardubiceKick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Knotek Josef PardubiceKick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Fořtová Petra Bez PedálůKick 21 km Labe ArénaZ18-39ano
Brož Martin COCONiKick 21 km Labe ArénaM40pano
Matyáš Roman TRISTA60Kick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Oros Miroslav Tretra SkřivánekKick 21 km Labe ArénaM40pano
Pelc Tomáš Ultima k.Lap teamKick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Pelc Miroslav UltimaKick 21 km Labe ArénaM40pano
Ondruška Vladimír BKG: Brněnské Kolobkové GangKick 21 km Labe ArénaM40pano
Ondruška Jan BKG: Brněnské Kolobkové GangKick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Mandelík Ladislav BKGKick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Zeman Jakub kajak DěčínKick 21 km Labe ArénaM40pano
Rákosník Lukáš KOBRAKick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Kubík Mikulaš PlzeňKick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Kubíková Anděla Koloběh PlzeňKick 10 km Labe Arénaano
Kubik Josef PlzeňKick 10 km Labe Arénaano
Veselský Michal COCONIKick 21 km Labe ArénaM40pano
Trojancová Pavla COCONiKick 21 km Labe ArénaZ18-39ano
Palša Norbert PrahaKick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Žaba Martin COCONiKick 21 km Labe ArénaM40pano
Svobodova Danuse COCONiKick 21 km Labe ArénaZ40pano
Král Tomáš KOBRA Kick 21 km Labe ArénaM18-39ano
pešta Petr PSP - Klub koloběhu Plzeň Kick 21 km Labe ArénaM40pano
Peštová Markéta PSP - Klub koloběhu PlzeňKick 10 km Labe Arénaano
Peštová Kamila PSP - Klub koloběhu PlzeňKick 10 km Labe Arénaano
Šmíd Jindřich PSP - Klub koloběhu PlzeňKick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Kadlecová Dagmar PSP - Klub koloběhu PlzeňKick 10 km Labe Arénaano
Hrůza Vojtěch Bez Pedálu Kick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Kadlec Martin PSP - Klub koloběhu Plzeň Kick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Kadlecová Martina PSP - Klub koloběhu PlzeňKick 21 km Labe ArénaZ18-39ano
Baxa Jiří PSP - Klub koloběhu PlzeňKick 21 km Labe ArénaM40pano
Baxa Kryštof PSP - Klub koloběhu PlzeňKick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Baxa Jáchym PSP - Klub koloběhu PlzeňKick 10 km Labe Arénaano
Krejcárek Otakar Malé PřítočnoKick 21 km Labe ArénaM40pano
Ferancová Libuše Jafiduto 1984Kick 21 km Labe ArénaZ40pano
Kislingerová Ivana Jafiduto 1984Kick 10 km Labe Arénaano
Fanta Martin PrahaKick 21 km Labe ArénaM40pano
Flaška Jiří Kostka racingKick 21 km Labe ArénaM40pano
Kurfirst Michal Kick 21 km Labe ArénaM40p
Brejcha Pavel UnikosyKick 21 km Labe ArénaM40pano
Burian Jan TJ Sokol MaxičkyKick 21 km Labe ArénaM40pne
Čimbora Radek Koloběžci PardubiceKick 21 km Labe ArénaM40pne
Čimbora Radek Koloběžci PardubiceKick 21 km Labe ArénaM40pne
Fetterova Edita CoconiKick 21 km Labe ArénaZ40pano
Chmelík Jirka PardubiceKick 21 km Labe ArénaM40pne
Janek Luděk PlzeňKick 10 km Labe Arénaano
Kadlec Marek Kick 21 km Labe ArénaM18-39ano
Kitzbergerová Kristýna Třista60Kick 21 km Labe ArénaZ18-39ano
Kubik Josef PlzeňKick 10 km Labe Arénane
Střihavka Marek Kick 21 km Labe ArénaM18-39ne