Startovní listina Jaroměřský kros

Počet přihlášených: 248

PříjmeníJménoKlubzávodKategorieSkupina 2Platba
Alice Kosáčková T. J. Sokol StudenecNejmladší žákyně INejmladší žákyně I ČOS
Andrle Alěš TJ Sokol JaroměřMinizávod chlapci
Atalošová Aneta SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCEMladší žákyně
B arbora Háková T. J. Sokol StudenecNejmladší žákyně IINejmladší žákyně II ČOS
Bajer Milan Pardubice cafebajerMUŽIMUŽI D
Bartoň Jan VrchlabíMUŽIMUŽI Aano
Bednář Zbyněk AK TišnovMUŽIMUŽI Bano
Bena Petr Štefko Running TeamMUŽIMUŽI Cano
Bielčík Jindřich LuchkovMUŽI EMUŽI Eano
Blažejová Anita SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCENejmladší žákyně I
Bockaj Carlos STG Ceska TrebovaMUŽIMUŽI Bano
Borek Petr Brzdy Horní ČermnáMUŽIMUŽI C
Borovičková Lenka SK Nové Město nad MetujíŽENYŽENY Cano
Brychta Jiří TJ Nové Město na MoravěMUŽIMUŽI B
Brychtová Lucie Havlíčkův BrodHobby běh se psem
Brzobohatá Johanna TJ ŠumperkMinizávod děvčata
Brzobohatý Ludvík TJ ŠumperkMinizávod chlapci
Bubeníček Jiří Skuhrov nad BělouMUŽI EMUŽI Eano
Buďárková Laura T.J. Sokol Studenec Nejmladší žákyně IINejmladší žákyně II ČOS
Bufka Zdeněk AC Česká LípaMUŽIMUŽI Dne
Bureš Josef Česká Třebová Iscarex MUŽIMUŽI Bne
Bureš Josef Iscarex Česká Třebová Starší žáciano
Bureš Martin Česká Třebová MUŽIMUŽI Bano
Burianek Roman IscarexMUŽIMUŽI C
Buřil František VidochovMUŽIMUŽI Cne
Cejnarová Eliška TJ Sokol JaroměřŽENYŽENY AŽ AB ČOS
Cermanová Markéta MostekŽENYŽENY Aano
Cihlář Jan Loko BerounMUŽIMUŽI Cano
Čech Jaroslav Liga 100 PrahaMUŽI EMUŽI Eano
Čupcová Hana Sloup v ČecháchŽENYŽENY Bano
Čupec Daniel Sloup v ČecháchMUŽIMUŽI Bano
Daniela Vorlová T. J. Sokol StudenecNejmladší žákyně INejmladší žákyně I ČOS
Dařbuján Lukáš PardubiceMUŽIMUŽI B
Dařbuján Matouš PardubiceStarší žáci
Dařbujánová Dorothea AC PardubiceMladší žákyně
Dařbujánová Valentina AC PardubiceMladší žákyně
David Tauchman T. J. Sokol StudenecNejmladší žáci INejmladší žáci I ČOS
Derner Martin JosefovMinizávod chlapci
Dernerová Veronika JosefovMinizávod děvčata
Dítě Marek TJ Sokol JaroměřDorostenciDorostenci ČOSano
Diviš Jan Střela ŽebrákNejmladší žáci Iano
Diviš Pavel Střela ŽebrákNejmladší žáci IIano
Dostál Václav ČernožiceMUŽI EMUŽI E
Dostálová Vendula TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně IINejmladší žákyně II ČOS
Dostálová Vendula+Fazole Asbreté Chovná stanice Asbreté ČernožiceHobby běh se psem
Duch Matyáš ÚpiceNejmladší žáci I
Duchová Karolína ÚpiceNejmladší žákyně II
Dundová Ema TJ Sokol HKMladší žákyněMladší žákyně ČOSano
Dundová Karolína Sokol HKMinizávod děvčata
Dvořáková Daniela atletika JaroměřMladší žákyněMladší žákyně ČOS
Dyntera Michal TJ SOKOL BĚLOVESMUŽIMUŽI BM AB ČOSano
Dynterová Michaela TJ SOKOL BĚLOVESJuniorkyJuniorky ČOSano
Ela Korotvičková T. J. Sokol StudenecNejmladší žákyně IINejmladší žákyně II ČOS
Elischer Ivan AC Ústí nad LabenMUŽIMUŽI Dano
Erben Antonín TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci IINejmladší žáci II ČOS
Erben Eduard TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci INejmladší žáci I ČOS
Fabová Sylva Spinning Eva Lan.ŽENYŽENY B
Fajfr František Vencl týmMUŽIMUŽI Bano
Fassati Kristýna Sokol JosefovŽENYŽENY AŽ AB ČOSano
Fišer Patrik SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCENejmladší žáci II
Fišerová Dagmar SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCEŽENYŽENY C
Flegl Vlastimil BrtevMUŽIMUŽI Dano
Fleglová Nicol SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCENejmladší žákyně I
Fliedr Tomáš F - BIKE KLUB SÁDEKMUŽIMUŽI Bne
Fliedr Tomáš Atletika PoličkaMUŽIMUŽI Bne
Frydrýšek Šimon Slezan Frýdek-MístekNejmladší žáci II
Gerhátová Silvie SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCENejmladší žákyně II
Hájíček František SPSVD JistebniceMUŽIMUŽI Dne
Hálová Sabina Chlumec n/CStarší žákyněano
Havlíčková Rozálie SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCENejmladší žákyně II
Hejnová Ema TJ sokol atletika JaroměřStarší žákyněStarší žákyně ČOS
Hlaváčková Pavla Ústí nad OrlicíŽENYŽENY A
Holan Matěj Sokol Dvůr KrálovéMladší žáciMladší žáci ČOSano
Holanová Anežka Sokol Dvůr KrálovéMladší žákyněMladší žákyně ČOSano
Horáček Šimon T. J. Sokol StudenecMladší žáciMladší žáci ČOS
Horák Lukáš Tj sokol JaroměřStarší žáciStarší žáci ČOS
Hovadová Alena Sokol JaroměřMladší žákyněMladší žákyně ČOS
Hrbek Kryštof Sokol Hradec Králové Starší žáciStarší žáci ČOSano
Hrbek Sebastian Běžecké treninky online Nejmladší žáci Iano
Hrbek Tomáš Běžecké treninky online MUŽIMUŽI Cano
Hrneček Pavel Dvůr Králové nad LabemMUŽIMUŽI Bne
Hůlka Tomáš Tj sokol JaroměřStarší žáciStarší žáci ČOS
Jakubská Beáta Tj Sokol Hradec králové DorostenkyDorostenky ČOSano
Jančík Bořek Salming/Run4funMUŽIMUŽI C
Jaroslav Hák T. J. Sokol StudenecMUŽI EMUŽI Eano
Javůrek Filip TJ Sokol Hradec KrálovéStarší žáciStarší žáci ČOS
Ježek Jindřich SK Stará PakaMUŽIMUŽI Aano
Jirásková Eva TJ Maratonstav ÚpiceŽENYŽENY Dano
Johana Háková T. J. Sokol StudenecNejmladší žákyně INejmladší žákyně I ČOS
Kalousek Jan MalšoviceMUŽIMUŽI C
Kaplan Max SrubyMinizávod chlapci
Kateřina Háková T. J. Sokol StudenecNejmladší žákyně INejmladší žákyně I ČOS
Kellnerová Kateřina TJ Baník Stříbro ŽENYŽENY Bne
Kholová Eliška TJ Sokol Jaroměř Starší žákyněStarší žákyně ČOS
Kincl Marek Maratonstav ÚpiceMUŽIMUŽI Bano
Klazar Filip SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCEStarší žáci
Klikoš Jiří A-týmHobby běh se psem
Kocián Alexandr -Minizávod chlapci
Kocian Luděk Atletik veteran klub PrahaMUŽI EMUŽI Ene
Kociánová Karolína -ŽENYŽENY Aano
Kopecká Adéla JaroměřStarší žákyněStarší žákyně ČOS
Kopecký Vojtěch T.J. Sokol JaroměřStarší žáciStarší žáci ČOS
Koubová Miloslava Kačenka Prokšová PROSTĚ BĚŽ Ženy 1609
Koudelka František SK Vrchlabi SMOLA KONSTRUKCENejmladší žáci II
Koudelková Ema SK Vrchlabi SMOLA KONSTRUKCEMladší žákyně
Kristejn Jiří SOKOL Klášterec nad OrlicíMladší žáciMladší žáci ČOS
Kristejn Zdeněk SOKOL Klášterec nad OrlicíMUŽIMUŽI BM AB ČOS
Kristejnová Aneta SOKOL Klášterec nad OrlicíStarší žákyněStarší žákyně ČOS
Kristejnová Šarlota TJ Sokol Klášterec nad OrlicíMinizávod děvčata
Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov nad KněžnouMUŽIMUŽI Bano
Křenek Adam SK ANTE Žďár nad SázavouDorostenciano
Křenková Natálie Atletika JihlavaMladší žákyněano
Kubišta Oto AK Iscarex Česká TřebováMUŽIMUŽI D
Kuhn František Tj Maratonstav ÚpiceStarší žáci
Kupidlovský Daniel StodůlkyMUŽIMUŽI Bne
Kurcanová Aytan SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCENejmladší žákyně II
Kutík Richard TJ Sokol JaroměřStarší žáciStarší žáci ČOSne
Kvačková Viktorie SOKOL Klášterec nad OrlicíMladší žákyněMladší žákyně ČOS
Kyncl Tomáš Páni kluciMUŽIMUŽI B
Kyral Jiří Vencl tým Ústí nad OrlicíMUŽIMUŽI A
Leszkow Petr MK HlinskoMUŽI EMUŽI Eano
Linhart Karel BK ReKa KřižanovMUŽI EMUŽI Eano
Linhart Karel BK ReKa KřižanovMUŽI EMUŽI Eano
Machová Jolana TJ Sokol JaroměřDorostenkyDorostenky ČOSano
Machová Vanda Sokol Nový HrádekMladší žákyněMladší žákyně ČOS
Machová Veronika Sokol Nový HrádekMladší žákyněMladší žákyně ČOS
Malík Vít CEWC BorovanyMUŽIMUŽI Cano
Manová Kateřina Velké PoříčíŽENYŽENY Aano
Marek Jiřík T. J. Sokol StudenecNejmladší žáci IINejmladší žáci II ČOS
Mašek Petr VrchlabíMUŽIMUŽI B
Matyášová Jana Silvita s.r.o., Ústí nad OrlicíŽENYŽENY D
Max Pacholík T. J. Sokol StudenecNejmladší žáci IINejmladší žáci II ČOS
Menclová Šárka T.J.Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně INejmladší žákyně I ČOS
Metelková Táňa OK99 Hradec KrálovéŽENYŽENY C
Michal Hák T. J. Sokol StudenecMUŽIMUŽI BM AB ČOS
Miler Jiří AC Mladá BoleslavMUŽIMUŽI Bano
Milerová Anna KoblížekHobby běh se psem
Milfait Blanka Sci Nordico Dolomiti ŽENYŽENY Bano
MILFAIT Eliška Anna DUKLA Praha Nejmladší žákyně Iano
Milfait Mia Ronja Dukla PrahaMinizávod děvčata
Miřejovský Jiří TJ Sokol Ústí nad OrlicíMUŽIMUŽI BM AB ČOSano
Mitvalská Barbora SOKOL Klášterec nad OrlicíMladší žákyněMladší žákyně ČOS
Mlčochová Jiřina PardubiceŽENYŽENY Ane
Mlčochová Jiřina PardubiceŽENYŽENY Ane
Mrázková Anna Terézia TJ Sokol JaroměřStarší žákyněStarší žákyně ČOS
Musil Jan BK PEKELNI BEZCI CYKLO-SPINN SOSNOVÁ U C.L.MUŽIMUŽI Bne
Musil Jan Pekelni běžci Cyklo-spinn Sosnová MUŽIMUŽI B
Musilová Erika AK Slovan Moravská TřebováŽENYŽENY A
Nagy Adam TJ Sokol JaroměřStarší žáciStarší žáci ČOS
Nagy Lukáš TJ Sokol JaroměřMladší žáciMladší žáci ČOS
Nedvědová Karolína T.J. Sokol KolínMladší žákyněMladší žákyně ČOSano
Němcová Natálie TJ Jiskra LitomyšlNejmladší žákyně IINejmladší žákyně II ČOSano
Němec Jakub TJ Jiskra LitomyšlStarší žáciano
Němec Radek LitomyšlMUŽIMUŽI Bano
Novák Jakub Stará PakaMUŽIMUŽI Ane
Novák Jiří JaroměřNejmladší žáci I
Nováková Alisa Atletika TJ Sokol ŽamberkNejmladší žákyně INejmladší žákyně I ČOS
Nováková Aneta TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně IINejmladší žákyně II ČOS
Nováková Barbora Sokol KunvaldŽENYŽENY BŽ AB ČOSano
Nováková Denisa Atletika TJ Sokol Žamberk Nejmladší žákyně IINejmladší žákyně II ČOS
Nováková Natálie TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně IINejmladší žákyně II ČOS
Nováková Nela TJ Sokol JaroměřMinizávod děvčata
Nováková Zuzana TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně INejmladší žákyně I ČOS
Novotná Dorota Sokol Hradec KrálovéMladší žákyněMladší žákyně ČOS
Oliver Petiška HCM JaroměřMladší žáci
Pácha Ondřej SOKOL Klášterec nad OrlicíMladší žáciMladší žáci ČOS
Paulů Blanka Marathonstav ÚpiceŽENYŽENY D
Pavlová Karolína tj sokol studenecStarší žákyněStarší žákyně ČOS
Pechacek Miroslav Orel Dolní ČermnáMUŽI EMUŽI E
Pecháčková Tereza TJ Sokol JaroměřStarší žákyněStarší žákyně ČOS
Pešlová Ivana TJ SvitavyŽENYŽENY D
Pezda Šimon IrontimeMinizávod chlapci
Pilík Stanislav Panský mlýn RakovníkMUŽI EMUŽI Eano
Pláničková Eva Atletika TáborŽENYŽENY Dne
Plecháček Jiří Maratonstav ÚpiceMUŽI EMUŽI Eano
Pospíšil Petr TJ Sokol OpavaMUŽIMUŽI BM AB ČOSano
Pospíšilová Kateřina SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCEDorostenky
Postupa Filip TJ Sokol JaroměřDorostenciDorostenci ČOSano
Prokopová Lenka SVVATŽENYŽENY Bano
Prokopová Tereza TJ Sokol Jaroměř Nejmladší žákyně IINejmladší žákyně II ČOSano
Rákosník Luboš Jihočeský klub maratonců České BudějoviceMUŽIMUŽI Bano
Rašner Jiří TJ ŠumperkMladší žáciano
Ročňáková Miloslava ZvoleŽENYŽENY Dano
Rous Martin SOKOL Klášterec nad OrlicíMladší žáciMladší žáci ČOS
Rybička Dominik ISCAREX JUNIOR team Česká TřebováMladší žáci
Řehák Lubomír ISCAREX Česká TřebováMladší žáci
Sedlák Jiří cafe BajerMUŽIMUŽI D
Simon Martin TJ Sokol JaroměřMUŽIMUŽI BM AB ČOS
Skalická Nela Atletika TJ LanškrounNejmladší žákyně II
Skalická Nikol Atletika TJ LanškrounStarší žákyně
Souček Ondřej TJ MARATONSTAV ÚPICEStarší žáciano
Souček Šimon TJ MARATONSTAV ÚPICEMladší žáciano
Součková Tereza TJ Sokol Jaroměř AtletikaStarší žákyněStarší žákyně ČOS
Součková Tereza TJ Sokol Jaroměř AtletikaStarší žákyněStarší žákyně ČOS
Staněk Tomáš SK ANTE Žďár nad SázavouMladší žáciano
Stewart Eddie Spartak Praha 4MUŽIMUŽI D
Stewartová Miriam Spartak Praha 4ŽENYŽENY Dano
Stolárik Peter Atletika BenešovMUŽIMUŽI Cano
Stolárik Peter Mestský športový klub VrbovéMUŽI EMUŽI Eano
Stránský Aleš AK Iscarex Česká TřebováMUŽIMUŽI Dano
Střížková Anežka SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCENejmladší žákyně I
Suchá Tereza Atletika JaroměřNejmladší žákyně IINejmladší žákyně II ČOS
Suchý Jaroslav KrabčiceMUŽIMUŽI B
Svědiroh Miroslav Cihelna PardubiceMUŽIMUŽI C
Svetlák Simon Atletika JaroměřNejmladší žáci INejmladší žáci I ČOS
Sychrovský Tomáš Sokol Nový HrádekNejmladší žáci IINejmladší žáci II ČOS
Šedová Jana SrubyŽENYŽENY Cano
Šedová Tereza Vencl tým Ústí nad OrlicíJuniorkyano
Šedová Tereza Vencl Tým Ústní nad OrlicíHobby běh
Šejbl Václav ATK PísekMUŽI EMUŽI E
Šika František AC Trial PlzeňMUŽIMUŽI Dano
Šimon Horáček T. J. Sokol Studenecchlapci 900 mM domácí
Šimůnek Jan AK IscarexJunioři
Šimůnek Jan ISCAREX Česká TřebováMUŽIMUŽI A
Šimůnková Pavla AK ISCAREX Česká Třebová ŽENYŽENY B
Šlechtová Marie TJ Sokol JaroměřŽENYŽENY DŽ CD ČOSano
Štveráková Karolína TJ Sokol Atletika JaroměřDorostenkyDorostenky ČOSano
Štveráková Kateřina TJ Sokol Atletika JaroměřMladší žákyněMladší žákyně ČOSano
Šulc Dominik TJ Sokol StudenecNejmladší žáci IINejmladší žáci II ČOS
Šustr Pavel TáborMUŽIMUŽI Cano
Tázlerová Anna Atletika Jaroměř Starší žákyněStarší žákyně ČOS
Tereza Galbavá T. J. Sokol StudenecNejmladší žákyně INejmladší žákyně I ČOS
Tillmann Wolfgang AC ČáslavMUŽIMUŽI Cano
Toman Václav Sokol Hradec Králové-Slavoj Český BrodMUŽIMUŽI BM AB ČOSano
Tomko Anton SK Prowell TáborMUŽIMUŽI Dano
Trávníčková Lucie TJ Sokol JaroměřStarší žákyněStarší žákyně ČOS
Trávníčkoval Lucie TJ Sokol JaroměřStarší žákyněStarší žákyně ČOS
Trnečková Šárka TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně INejmladší žákyně I ČOSano
Truhlářová Elena Sokol KobylisyŽENYŽENY D
Ulrich Josef liga 100 prahaMUŽI EMUŽI Eano
Vacarda Vladimír AC Slovan LiberecMUŽIMUŽI Dne
Vacek Jiří Vencl tým Ústí nad OrlicíMUŽIMUŽI Bano
Vacek Michal Vencl tým Ústí nad OrlicíDorostenciano
Vacek Michal Vencl tým Ústí nad Orlicí
Valenta Michal TužínMUŽIMUŽI C
Vancl Filip SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCEMladší žáci
Vašina Matěj Klášterec nad OrlicíNejmladší žáci INejmladší žáci I ČOS
Vávra Vojtěch TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci INejmladší žáci I ČOS
Veber Josef LK Chodov MUŽIMUŽI Bano
Veronika Háková T. J. Sokol StudenecNejmladší žákyně INejmladší žákyně I ČOS
Vlachynská Libuše SabzoŽENYŽENY Dano
Vokrouhlík Michal PragueMUŽIMUŽI Ane
Vokrouhlík Michal Hobby běh se psem
Vostrý Daniel Dvůr Králové n.L.MUŽIMUŽI Bne
Vrťas Marek AskaHobby běh se psem
Zezulková Simona SOKOL Klášterec nad OrlicíMladší žákyněMladší žákyně ČOS
Zolman Filip Atletika Sokol Jaroměř Mladší žáciMladší žáci ČOS
Zuzana Háková T. J. Sokol StudenecNejmladší žákyně INejmladší žákyně I ČOS