Startovní listina Jaroměřský kros

MUŽI

Počet přihlášených: 64

PříjmeníJménoKlubKategorieSkupina 2
Bajer Milan Pardubice cafebajerMUŽI D
Bartoň Jan VrchlabíMUŽI A
Bednář Zbyněk AK TišnovMUŽI B
Bena Petr Štefko Running TeamMUŽI C
Bockaj Carlos STG Ceska TrebovaMUŽI B
Borek Petr Brzdy Horní ČermnáMUŽI C
Brychta Jiří TJ Nové Město na MoravěMUŽI B
Bufka Zdeněk AC Česká LípaMUŽI D
Bureš Josef Česká Třebová Iscarex MUŽI B
Bureš Martin Česká Třebová MUŽI B
Burianek Roman IscarexMUŽI C
Buřil František VidochovMUŽI C
Cihlář Jan Loko BerounMUŽI C
Čupec Daniel Sloup v ČecháchMUŽI B
Dařbuján Lukáš PardubiceMUŽI B
Dyntera Michal TJ SOKOL BĚLOVESMUŽI BM AB ČOS
Elischer Ivan AC Ústí nad LabenMUŽI D
Fajfr František Vencl týmMUŽI B
Flegl Vlastimil BrtevMUŽI D
Fliedr Tomáš F - BIKE KLUB SÁDEKMUŽI B
Fliedr Tomáš Atletika PoličkaMUŽI B
Hájíček František SPSVD JistebniceMUŽI D
Hrbek Tomáš Běžecké treninky online MUŽI C
Hrneček Pavel Dvůr Králové nad LabemMUŽI B
Jančík Bořek Salming/Run4funMUŽI C
Ježek Jindřich SK Stará PakaMUŽI A
Kalousek Jan MalšoviceMUŽI C
Kincl Marek Maratonstav ÚpiceMUŽI B
Kristejn Zdeněk SOKOL Klášterec nad OrlicíMUŽI BM AB ČOS
Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov nad KněžnouMUŽI B
Kubišta Oto AK Iscarex Česká TřebováMUŽI D
Kupidlovský Daniel StodůlkyMUŽI B
Kyncl Tomáš Páni kluciMUŽI B
Kyral Jiří Vencl tým Ústí nad OrlicíMUŽI A
Malík Vít CEWC BorovanyMUŽI C
Mašek Petr VrchlabíMUŽI B
Michal Hák T. J. Sokol StudenecMUŽI BM AB ČOS
Miler Jiří AC Mladá BoleslavMUŽI B
Miřejovský Jiří TJ Sokol Ústí nad OrlicíMUŽI BM AB ČOS
Musil Jan BK PEKELNI BEZCI CYKLO-SPINN SOSNOVÁ U C.L.MUŽI B
Musil Jan Pekelni běžci Cyklo-spinn Sosnová MUŽI B
Němec Radek LitomyšlMUŽI B
Novák Jakub Stará PakaMUŽI A
Pospíšil Petr TJ Sokol OpavaMUŽI BM AB ČOS
Rákosník Luboš Jihočeský klub maratonců České BudějoviceMUŽI B
Sedlák Jiří cafe BajerMUŽI D
Simon Martin TJ Sokol JaroměřMUŽI BM AB ČOS
Stewart Eddie Spartak Praha 4MUŽI D
Stolárik Peter Atletika BenešovMUŽI C
Stránský Aleš AK Iscarex Česká TřebováMUŽI D
Suchý Jaroslav KrabčiceMUŽI B
Svědiroh Miroslav Cihelna PardubiceMUŽI C
Šika František AC Trial PlzeňMUŽI D
Šimůnek Jan ISCAREX Česká TřebováMUŽI A
Šustr Pavel TáborMUŽI C
Tillmann Wolfgang AC ČáslavMUŽI C
Toman Václav Sokol Hradec Králové-Slavoj Český BrodMUŽI BM AB ČOS
Tomko Anton SK Prowell TáborMUŽI D
Vacarda Vladimír AC Slovan LiberecMUŽI D
Vacek Jiří Vencl tým Ústí nad OrlicíMUŽI B
Valenta Michal TužínMUŽI C
Veber Josef LK Chodov MUŽI B
Vokrouhlík Michal PragueMUŽI A
Vostrý Daniel Dvůr Králové n.L.MUŽI B