Startovní listina Hostivařská 15

Počet přihlášených: 211

PříjmeníJménoKlubZemězávodKategorieSkupina 4Platba
Augustýn Michal ModřanyCZEpatnáctkaM3ano
Bakus Oldřich HC Dukla JihlavaCZEpatnáctkaM4ne
Barth Vít Praha 3CZEpatnáctkaM3ano
Bartoníček Josef BabiceCZEpatnáctkaM3ano
Bařina Ondřej MŠ TyršovkaCZEdětský závodD1 (3-6 let) kluciano
Beneš Radek Praha 18CZEpatnáctkaM5ano
Beránková Marta Praha 4CZEpatnáctkaZ4Ženyano
Biniová Karolína Praha 9-Černý MostCZEpatnáctkaZ3ano
Bittermann Jaroslav Rugby PetroviceCZEdětský závodD3 (10-12 let) kluciano
Bittner Miroslav TTTCZEpatnáctkaM4ano
Blažek Martin CZEpatnáctkaM3ano
Blažková Dita CZEpatnáctkaZ3ano
Bouchal Albert Matějovy běhnyCZEpatnáctkaM3ano
Brenton Patrick CZEpatnáctkaM5ano
Burian Tomáš LabuCZEdětský závodD2 (7-9 let) kluciano
Buschová Michaela PrahaCZEpatnáctkaZ3ano
Cabalka Ladislav ICACZEpatnáctkaM6ano
Cerhova Alexandra PrahaCZEdětský závodD2 (7-9 let) dívkyne
Cerny Jiri Praha 10CZEpatnáctkaM4ne
Čechová Lucie CZEpatnáctkaZ3ano
Doležal Petr Praha 15CZEpatnáctkaM3ano
Dridl Jaroslav Praha CZEpatnáctkaM3ne
Emílie Mužíčková TTTCZEdětský závodD1 (3-6 let) dívkyano
Fantová Judita CZEdětský závodD2 (7-9 let) dívkyne
Fejfárková Pavla PrahaCZEpatnáctkaZ3ne
Fikejzlová Lenka CZEpatnáctkaZ3ne
Fohl Pert PrahaCZEdětský závodD1 (3-6 let) klucine
Forejtková Iva NeratoviceCZEpatnáctkaZ3ano
Franc Radek PrahaCZEpatnáctkaM4ano
Fridrich Matouš Praha 8CZEdětský závodD1 (3-6 let) kluciano
Fridrich Štěpán Praha 8CZEdětský závodD2 (7-9 let) kluciano
Fujtík Ondřej Praha 15CZEpatnáctkaM3ano
Ginzel Petr Praha 9 - LetňanyCZEpatnáctkaM4ano
Gončarov Jurij CZEpatnáctkaM3ne
Hájková Renata Praha 15CZEdětský závodD1 (3-6 let) dívkyne
Hálek Jaroslav Je to v hlavě!CZEpatnáctkaM4
Hampala Sebastian Leo UhříněvesCZEpatnáctkaM1ano
Hartman Michael PrahaCZEpatnáctkaM3ano
Haštal Jan CZEdětský závodD2 (7-9 let) kluci
Herbst Jarmila Herbstici RunCZEpatnáctkaZ4ano
Herbst Lubos Herbstici RunCZEpatnáctkaM4ano
Holcová Michaela Tesilovi ŠlapkyCZEpatnáctkaZ3ano
Holcová Michaela Tesilovi ŠlapkyCZEpatnáctkaZ3ano
Holečková Adriana Atom kids PrahaCZEdětský závodD3 (10-12 let) dívkyano
Holubová Pavla Praha 8CZEpatnáctkaZ3ano
Honzickova Barbora PrahaCZEpatnáctkaZ3ano
Horák Vojtěch LiberecCZEpatnáctkaM3ano
Hosnedl Jakub PrahaCZEpatnáctkaM4ne
Hrdina Šimon Praha 10CZEdětský závodD2 (7-9 let) klucine
Hrdinová Linda Praha 10CZEdětský závodD1 (3-6 let) dívkyne
Hronková Lucia PrahaCZEpatnáctkaZ3ano
Hrvol Marek KRNOVCZEpatnáctkaM3ano
Hujňák Vilém MoravaCZEpatnáctkaM3ano
Charvát Tomáš Praha 15CZEpatnáctkaM3ano
Chromý Pavel PrahaCZEpatnáctkaM4ano
Janíková Monika Praha 10CZEdětský závodD3 (10-12 let) dívkyne
Janočko Miroslav BernarticeCZEpatnáctkaM3ne
Jarabková Jana MYQCZEpatnáctkaZ4ne
Jelínková Petra CZEpatnáctkaZ4ano
Jenik Jiří Praha 10CZEpatnáctkaM3ne
Jeníková Anna PrahaCZEdětský závodD1 (3-6 let) dívkyne
Jeřábek Petr Sokol KráloviceCZEpatnáctkaM3ne
Jeřábek Tomáš HBC HostivařCZEdětský závodD3 (10-12 let) klucine
Jeřábková Marie Sparta PrahaCZEdětský závodD2 (7-9 let) dívkyne
Jiřičná Dana Bonbon PrahaCZEpatnáctkaZ5ano
Jung Roman Pivovar ZbirožákCZEpatnáctkaM4
Kadavý Luboš Praha 10CZEpatnáctkaM4ne
Kadavý Lukáš Praha 15CZEdětský závodD2 (7-9 let) klucine
Kadavý Ondřej Praha 15CZEdětský závodD3 (10-12 let) klucine
KALIBA MARTIN Praha 10CZEpatnáctkaM3ano
Kapletová Kateřina Liberec / Frankfurt a.M.CZEpatnáctkaZ3ano
Kolář Josef CZEpatnáctkaM3Mužiano
Kolouchová Barbora Praha 15 Horní MěcholupyCZEdětský závodD3 (10-12 let) dívkyano
Kondělková Jana PK FSV UKCZEpatnáctkaZ3ano
Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady CZEpatnáctkaZ3ano
Kotvová Klára CZEpatnáctkaZ3ano
Kovář Pavel PywecCZEpatnáctkaM3ano
Kozelka Vladimir KladnoCZEpatnáctkaM4ano
Král Adam Liberec CZEpatnáctkaM3ano
Krátká Anna Hvězda PardubiceCZEpatnáctkaZ5ne
Krátký Josef Hvězda PardubiceCZEpatnáctkaM5ne
Krchnavy Theo PrahaCZEdětský závodD1 (3-6 let) kluciano
Krovina Petr PrahaCZEpatnáctkaM3ano
Kühn Antonín Praha 9CZEdětský závodD1 (3-6 let) kluciano
Kühn Filip Praha 9CZEdětský závodD1 (3-6 let) kluciano
Lachmanová Jana PrahaCZEpatnáctkaZ3ano
Linda Jan Emma TeamCZEpatnáctkaM4ano
Lindová Emma Emma TeamCZEdětský závodD1 (3-6 let) dívkyano
Lindová Mia Emma TeamCZEdětský závodD1 (3-6 let) dívkyano
Lukášek Jiří PoděbradyCZEpatnáctkaM3ano
Lyon Maximilian Praha 15CZEdětský závodD1 (3-6 let) kluciano
Lyon Robert CZEpatnáctkaM4ano
Lyon Sebastian Praha 22CZEdětský závodD4 (13-15 let) kluciano
Maléř Bohuslav SKODA PRAHACZEpatnáctkaM4ne
Maléř Bohuslav SKODA PRAHACZEpatnáctkaM4ne
Maléř Bohuslav SKODA PRAHACZEpatnáctkaM4ne
Maredová Eva Praha 15CZEdětský závodD4 (13-15 let) dívkyano
Maredová Lucie Praha 15CZEdětský závodD3 (10-12 let) dívkyano
Marková Stefanie PříbramCZEpatnáctkaZ3ano
Markuci Eliška Praha 15CZEdětský závodD1 (3-6 let) dívkyano
Márová Eliška Praha CZEpatnáctkaZ3ne
Mašita Jiří Sokol ŠeberovCZEpatnáctkaM4ano
Matoušková Kristýna PrahaCZEpatnáctkaZ3ano
Matoušková Zuzka PrahaCZEpatnáctkaZ3ano
Miškovský Marek Praha HostivařCZEdětský závodD3 (10-12 let) kluci
Mlčochová Petra Mladá BoleslavCZEpatnáctkaZ3ne
Moravcova Kelis PrahaCZEdětský závodD1 (3-6 let) dívkyne
Moravec Elmo Praha 4CZEpatnáctkaM3ne
Mošovský Antonín Praha 10CZEdětský závodD1 (3-6 let) kluciano
Mošovský Jan Atom kidsCZEdětský závodD2 (7-9 let) kluciano
Muzicek Pavel TTTCZEpatnáctkaM3ano
Němec Tomáš PrahaCZEpatnáctkaM3ano
Netík Lukáš MyQ, spol. s.r.o.CZEpatnáctkaM3ano
Nezveda Viktor PrahaCZEpatnáctkaM1ano
Novotný Jan TTTCZEpatnáctkaM4ano
Odvárka Leoš HISPORT teamCZEpatnáctkaM3ne
Óner Eda Mamatata TeamCZEdětský závodD2 (7-9 let) dívky
Opatrný Lukáš PrahaCZEpatnáctkaM3ano
Opatrný Botha Liza PrahaCZEpatnáctkaZ4ano
Paták Pavel HOSTIVAR týmCZEpatnáctkaM4ne
Petrik Vaclav SudetenlandCZEpatnáctkaM3ne
Petržílek Ivo PywecCZEpatnáctkaM3ano
Pham Linh Praha 5CZEpatnáctkaZ3ne
Pikna Stanislav 6601CZEpatnáctkaM3ano
Pragrová Lucie LindeCZEpatnáctkaZ3ano
Préma Ráma PrahaCZEpatnáctkaM1ne
Préma Ráma PrahaCZEpatnáctkaM1ne
Préma Ráma PrahaCZEpatnáctkaM1ne
Préma Ráma PrahaCZEpatnáctkaM1ne
Procházka Mikulda PrahaCZEdětský závodD1 (3-6 let) kluciano
Procházka Tom PrahaCZEpatnáctkaM3ano
Přáda Daniel PrahaCZEdětský závodD2 (7-9 let) klucine
Přáda Jakub PrahaCZEdětský závodD2 (7-9 let) klucine
Přáda Jakub PrahaCZEdětský závodD2 (7-9 let) klucine
Přádová Nela PrahaCZEdětský závodD3 (10-12 let) dívkyne
Pundová Kristýna Stráž nad NežárkouCZEpatnáctkaZ3ano
Ramaislová Veronika 6602CZEpatnáctkaZ3ano
Rett Matouš Praha 10CZEdětský závodD4 (13-15 let) kluciano
Roubicek Lukas RouBike coffeeCZEpatnáctkaM3ne
Rudová Tereza CZEpatnáctkaZ3ano
Ruzickova Stanislava CZEpatnáctkaZ3ano
Růžička Jakub pražští povalečiCZEpatnáctkaM3ano
Řezníček Tomáš PrahaCZEpatnáctkaM3ano
Sabo Petr SaboviCZEpatnáctkaM5ano
Sabová Klára SaboviCZEdětský závodD2 (7-9 let) dívkyano
Sabová Markéta SaboviCZEdětský závodD1 (3-6 let) dívkyano
Sedlář Jakub BrnoCZEpatnáctkaM3ano
Seidl Marek OB ŘíčanyCZEdětský závodD2 (7-9 let) kluci
Seidl Miroslav OB ŘíčanyCZEpatnáctkaM4
Seman Tomáš SVKpatnáctkaM3ano
Semerád Matěj Matějovy běhnyCZEpatnáctkaM3ano
Semerád Vojta Matějovy běhnyCZEpatnáctkaM3ano
Semrád Ladislav ČáslavCZEpatnáctkaM5ne
Senczak Jan PrahaCZEpatnáctkaM3ano
Skokanová Michaela CZEpatnáctkaZ3ne
Slováček Pavel PrahaCZEpatnáctkaM4ano
Součková Magdaléna SRTG PrahaCZEdětský závodD2 (7-9 let) dívkyano
Staikos Georgios CZEpatnáctkaM3ano
Stanek Samuel Horni MecholupyCZEdětský závodD1 (3-6 let) kluciano
Staňková Vanesa Horní MěcholupyCZEdětský závodD1 (3-6 let) dívkyano
Stenzl Libor Pivovar ZBIROŽÁK CZEpatnáctkaM4ano
Stolz Anetka La FamigliaCZEdětský závodD2 (7-9 let) dívky
Stolz Beatka La FamigliaCZEdětský závodD2 (7-9 let) dívky
Stolz Jan MyQ SolutionCZEpatnáctkaM4ne
Stolz Tonito La FamigliaCZEdětský závodD2 (7-9 let) kluci
Stolz Tonito MYQCZEpatnáctkaM1Muži
Strutynska Halyna PrahaCZEpatnáctkaZ3ano
Svobodová Michaela OhrobecCZEpatnáctkaZ3ano
Synek pavel PrezijemCZEpatnáctkaM3ano
Šalda David PrahaCZEpatnáctkaM3ano
Šaldová Gabriela CZEpatnáctkaZ3ano
Šámalová Tereza PrahaCZEpatnáctkaZ3
Šíma Daniel SK Míle PrahaCZEdětský závodD2 (7-9 let) kluciano
Šímová Aneta Atom kids PrahaCZEdětský závodD3 (10-12 let) dívkyano
Šizling Jiří PrahaCZEpatnáctkaM1ano
Škoda Ludvík CZEdětský závodD1 (3-6 let) klucine
Škoda Milan Tj HajeCZEpatnáctkaM4ne
Škodova Daniela CZEdětský závodD2 (7-9 let) dívkyne
Škodova Denisa CZEdětský závodD3 (10-12 let) dívkyne
Šnajdr Filip Praha 4 CZEpatnáctkaM3ano
Štancl Pavel PrahaCZEpatnáctkaM4ne
Šťastný Petr PrahaCZEpatnáctkaM3ano
Štěpánková Romana Praha 4 CZEpatnáctkaZ3ano
Štros Karel pivovar HostivarCZEpatnáctkaM5ne
Štrouf Karel BlatnoCZEpatnáctkaM5ano
Šuta Michal PrahaCZEpatnáctkaM3ano
Švácha Luboš Sokol MšenoCZEpatnáctkaM6ano
Švec Jiří PoděbradyCZEpatnáctkaM6ano
Tesař Lubor NeumětelCZEpatnáctkaM4ano
Trnka David AtHosCZEdětský závodD3 (10-12 let) klucine
Tržilová Jana ISCA CanicrossCZEpatnáctkaZ3ne
Tunega Ivan Primetals Technologies CZ - RunningSVKpatnáctkaM3ano
Tušlová Jana Praha 15CZEpatnáctkaZ3ne
Vagner Lev UlambatorCZEdětský závodD1 (3-6 let) kluciano
Vach Petr LitoměřiceCZEpatnáctkaM3ne
VANČUROVÁ RADKA HISPORTCZEpatnáctkaZ3ne
Vaňousová Veronika Tesilovy šlapkyCZEpatnáctkaZ3ano
Večeřa Filip CZEdětský závodD1 (3-6 let) kluciano
Veselý Otto Měcholupská vinárnaCZEpatnáctkaM5ano
Veverka Antonín PrahaCZEdětský závodD1 (3-6 let) kluciano
Veverka Jakub Praha CZEpatnáctkaM3ano
Veverka Martin Praha 9 - Újezd nad LesyCZEpatnáctkaM3ano
Vlasáková Pavlína PrahaCZEpatnáctkaZ3ano
Vodičková Lea CZEdětský závodD1 (3-6 let) dívkyne
Vopařil Marek TřebestoviceCZEpatnáctkaM3ano
Vopařilová Kamila Nymburk CZEpatnáctkaZ3ano
Vrček Spomenka CZEpatnáctkaZ3ano
Zelenka Lukas HOSTIVAR týmCZEdětský závodD4 (13-15 let) klucine
Zelenka Petr Spartak Praha 4CZEdětský závodD3 (10-12 let) kluciano
Zelenka Simon HOSTIVAR týmCZEdětský závodD2 (7-9 let) klucine
Zíma Martin CZEpatnáctkaM4ano