Startovní listina Běh Cvikovem

Počet přihlášených: 277

PříjmeníJménoKlubzávodKategorie
Bartáková Jana Česká LípaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Bartoš Dalibor LIAZ JablonecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Bartoš Dalibor LIAZ JablonecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Beneš Jan CvikovDětské závodychlapci
Beránková Alžběta Nový BorDětské závodydívky
Beránková Anežka Nový BorDětské závodydívky
Beránková Veronika Nový BorVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Berounský Jan Liga100 Č. LípaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Bičišťová Silvie Jiskra NBDětské závodydívky
Bobáková Nela TJ Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Bobelák Tomáš CvikovMílaři (4300 m)M39
Brabcová Hana Česká LípaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Brabec Martin Česká LípaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)
Bufka Zdeněk AC Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M69
Clemenz Heimo PSV Zittau Mílaři (4300 m)M40p
Clemenz Silvio PSV Zittau Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Conková Kateřina cyklorenova CvikovDětské závodyn.dívky
Conková Lucie cyklorenova CvikovDětské závodyn.dívky
Čapek Filip CvikovDětské závodychlapci
Čermák Martin CvikovDětské závodychlapci
Čermáková Laura Čermys PotokyDětské závodyn.dívky
Černohub Filip CvikovDětské závodyn.chlapci
Čihák Vilém Nový BorDětské závodychlapci
Čiháková Hedvika Nový BorDětské závodyn.dívky
Debären Victoria Anna Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Devechyová Jana VarnsdorfHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z34
Dogaru Vasil Swahil Beer TeamHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Doležalová Klárka TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodydívky
Doležalová Linda Nový Oldřichov Dětské závodydívky
Drbohlavová Lucie CvikovDětské závodyn.dívky
Dvořáček Ondřej TJ Jiskra Nový BorDětské závodychlapci
Dvořáková Laura MŠ CvikovDětské závodyn.dívky
Effmert Vitek Ski PolevskoDětské závodyn.chlapci
Ehrlich Jáchym klub biatlonu ManušiceDětské závodychlapci
Ehrlich Jaroslav klub biatlonu ManušiceHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Ehrlichová Agáta klub biatlonu ManušiceDětské závodydívky
Eichler Laura Nový BorDětské závodyn.dívky
Fedorko Matiáš česká lípaDětské závodychlapci
Fedorkova Barbora Ceska LipaDětské závodydívky
Filip Jiří Ceska LipaDětské závodychlapci
Filipová Adéla česká lípaDětské závodyn.dívky
Filipová Zola DěčínDětské závodyn.dívky
Greb Eduard Tenisový klub CvikovHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Hadravová Adélka klub biatlonu ManušiceDětské závodydívky
Hájek Tomáš TJ Jiskra Nový BorMílaři (4300 m)M39
Halbich Adam PolevskoDětské závodyn.chlapci
Halbich Štěpán PolevskoDětské závodychlapci
Hanušová Natálie CvikovDětské závodyn.dívky
Havlíček Matúš CvikovDětské závodychlapci
Havlín Šimon Dětské závodyn.chlapci
Hladíková Michaela Tj Jiskra Novy BorDětské závodydívky
hlinčík david česká lípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Hnídek Vojtěch CvikovDětské závodychlapci
Hnídková Amálie CvikovDětské závodyn.dívky
Honzátko Antonín L.Leopardi CvikovDětské závodychlapci
Honzátko Radek L.Leopardi CvikovMílaři (4300 m)M40p
Honzátko Václav L.Leopardi CvikovDětské závodychlapci
Choděra Tobiáš TJ Jiskra Nový BorDětské závodychlapci
Chramosta Jaroslav Jaboja teamHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Ivan Ondra Kamenický ŠenovDětské závodyn.chlapci
Jakobi Šárka Atletika CvikovDětské závodydorostenky
Jakubcová Natali Atletika CvikovDětské závodyml. žákyně
Jakubcová Nikol Atletika CvikovDětské závodyml. žákyně
Janáková Amálka Jiskra Nový BorDětské závodyn.dívky
Janáková Libuše Nový BorMílaři (4300 m)Z35plus
Jandák Lukáš CvikovDětské závodyn.chlapci
Jarošová Jana KSM HRÁDEKMílaři (4300 m)Z35plus
Jílek Jan poličkaDětské závodyn.chlapci
Jílek Václav Dětské závodychlapci
Jiráková Agáta CvikovDětské závodyn.dívky
Jireš Daniel TJ Jiskra Nový BorDětské závodychlapci
Jireš Dominik TJ Jiskra Nový BorDětské závodychlapci
Juška Matěj nový borDětské závodyml. žáci
Juška Matěj nový borMílaři (4300 m)M39
Kalvoda Břetislav Munro Sprint CvikovVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M69
Kaplan Petr Česká LípaMílaři (4300 m)M40p
Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový BorVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Karko Jan AC Česká LípaMílaři (4300 m)M39
Karko Jan AC Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Kauler Martin TJ Sokol MšenoHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Klingerová Zdeňka JiříkovMílaři (4300 m)Z34
Knejzlíková Tereza Triclub Česká LípaDětské závodyjuniorky
Kocman Jindřich CvikovMílaři (4300 m)M40p
Kocman Lukáš OK JISKRA NOVÝ BORDětské závodychlapci
Kocourek Dalimil Dětské závodyml. žáci
Kocourek František Dětské závodychlapci
Kocourek Jarolím Dětské závodychlapci
Kocourek Vendelín Dětské závodychlapci
Kočová Adéla SvorDětské závodyn.dívky
Kočová Eliška SvorDětské závodyml. žákyně
Kolář Slávek Nový BorDětské závodyn.chlapci
Kolář Vladimír AC SLOVAN LIBERECMílaři (4300 m)M40p
Kolařík Jakub Cyklorenova CvikovDětské závodychlapci
Kolařík Tomáš Cyklorenova CvikovMílaři (4300 m)M40p
Kolářová Sofie Nový BorDětské závodyn.dívky
Kolková Hana ZŠ B. Hynka CvikovDětské závodydívky
Kordina Zdeněk AC Slovan LiberecVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Koudelka Simon Krystofovo UdoliDětské závodychlapci
Koudelkova Karolina Krystofovo UdoliDětské závodyn.dívky
Koudelková Katrin AC Jiskra Nový BorDětské závodyml. žákyně
Koudelkova Tereza Krystofovo UdoliDětské závodydívky
Koudelkova Tereza Krystofovo UdoliDětské závodydívky
Koudelkova Tereza Krystofovo UdoliDětské závodydívky
Krafková Ita Cyklorenova CvikovHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z35plus
Krejná Anna Aktivit Nový BorDětské závodyn.dívky
Krejný Kamil Nový BorHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Kreuzová Klára klub biatlonu ManušiceDětské závodyst. žákyně
Kreuzová Pavla klub biatlonu ManušiceDětské závodyst. žákyně
Křížová Amálie CvikovDětské závodyn.dívky
Kučera Petr CvikovDětské závodychlapci
Lajtkep Petr AC Slovan LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
lajtkepová Berenika biatlon LiberecDětské závodyst. žákyně
Látal Šimon Sloup v ČecháchDětské závodyml. žáci
Lebduška Jan KSM HRÁDEKMílaři (4300 m)M40p
Ledecka Eliska SvorDětské závodydívky
Ledecky Jiri SvorDětské závodyn.chlapci
Ledecky Tomas SvorMílaři (4300 m)M39
Lotová Magdaléna sk nový borDětské závodyst. žákyně
Loubková Ivana cyklorenova CvikovVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Loubková Kateřina cyklorenova CvikovVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Louda Petr AC Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Macel Ondřej Jiskra Nový BorDětské závodychlapci
Malinsky Marcel CvikovDětské závodychlapci
Malinsky Matěj Cvikov Dětské závodyn.chlapci
Matulová Laura RadečVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Mazancová Johana Cvikov Dětské závodyn.dívky
Merhautová Ema Cvikov Dětské závodydívky
Merhautová Leontína CvikovDětské závodydívky
Miler Jiří LAWI starsHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Miler Jiří Lawi StarsMílaři (4300 m)M40p
Mindžák Andrej Ski klub Jizerska 50 LiberecVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M69
Mládková Kateřina CvikovDětské závodydívky
Mrnková Eva Stružnice Dětské závodyn.dívky
Mrnková Gabriela Stružnice Dětské závodyn.dívky
Myšková Karolínka Sloup v ČecháchDětské závodyn.dívky
Neckařová Lucie CvikovDětské závodydívky
Nedvědová Tereza Nový BorDětské závodyml. žákyně
Nedvědová Viktorie Nový BorDětské závodydívky
németh miloň sk zš jvpHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Nemlein Dominik TJ Jiskra Nový BorDětské závodychlapci
Nevečeřal Petr CvikovHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Novák Václav CvikovDětské závodyn.chlapci
Novakova Helena SedlcanyMílaři (4300 m)Z35plus
Nováková Jana TJ Jiskra Nový BorMílaři (4300 m)Z34
Ouzký Martin MŠ Jiráskova CvikovDětské závodyn.chlapci
Pala Josef Dětské závodychlapci
Pala Vít Dětské závodychlapci
Parásek Jan klub biatlonu ManušiceDětské závodyjunioři
Parásek Matěj klub biatlonu ManušiceDětské závodyjunioři
Parásek Vojta klub biatlonu ManušiceDětské závodychlapci
Pasarićová Nikita atletika CvikovDětské závodydívky
Pavlíček Michal TJ Jiskra Nový BorMílaři (4300 m)M40p
Pavlíčková Aneta TJ Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Pavlíčková Vendula tj jiskra nový borDětské závodyml. žákyně
Pavlíčková Vendula tj jiskra nový borDětské závodyjuniorky
Petr Jakub CvikovDětské závodyn.chlapci
Petr Jiří SvorDětské závodychlapci
Petr Jiří SvorMílaři (4300 m)M39
Petrová Kateřina Sk Nový BorDětské závodydorostenky
Plíhal Jiří CvikovDětské závodyn.chlapci
PODOLÁK PEPÍČEK Dětské závodyn.chlapci
PODOLÁKOVÁ STELINKA Dětské závodyn.dívky
Podoláková Tereza CvikovHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z34
Podoláková Terezka ZŠ Bohumila Hynka CvikovDětské závodydívky
Podrazil Adam Česká LípaDětské závodyst. žáci
Podrazil Adam Česká LípaDětské závodyjunioři
Podrazilová Claudie Česká LípaDětské závodydívky
Polak Jakub SvorDětské závodyn.chlapci
Polakova Anna SvorDětské závodyn.dívky
Polakova Anna SvorDětské závodyn.dívky
Poláková Zuzana MŠ CvikovDětské závodyn.dívky
Prášek Jáchym atletika CvikovDětské závodychlapci
Prášek Jiří atletika CvikovDětské závodyml. žáci
Průcha Florian L.Leopardi CvikovDětské závodychlapci
Průcha Kvído L.Leopardi CvikovDětské závodychlapci
Přikrylová Sofie CvikovDětské závodydívky
Půčková Anna Jiskra Nový Bor Dětské závodyml. žákyně
Půčková Pavla Jiskra Nový Bor Dětské závodyml. žákyně
Pulkrábková Agáta Nový BorDětské závodyn.dívky
Pulkrábková Viktorie Atletika Nový BorDětské závodyml. žákyně
Pytlík Jaroslav nový borHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Pytlíková Františka nový borDětské závodydívky
Rejman Adam CvikovDětské závodyn.chlapci
Rejman Josef OK Jiskra Nový BorMílaři (4300 m)M40p
Rigóová Eliška MŠ Jiráskova CvikovDětské závodyn.dívky
Rigóová Emička CvikovDětské závodyn.dívky
Rychtecký Adam RousinovDětské závodyn.chlapci
Rychtecký Jiří RousinovDětské závodychlapci
Rychtecký Jiří RousinovDětské závodychlapci
Ryšavá Hanička AC Česká Lípa Dětské závodyn.dívky
Ryšavá Vendulka AC Česká LípaDětské závodyjuniorky
Ryšavá Vendulka AC Česká LípaMílaři (4300 m)Z34
Ryšavá Vendulka AC Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z34
Samek Jonáš AC Česká LípaDětské závodyml. žáci
Seidl Vít TJ Jiskra Nový BorMílaři (4300 m)M39
Schandl Matěj PolevskoDětské závodychlapci
Sirůček David Multisport teamHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Sklenář Josef Jablonec nad NisouVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Skočovský Petr Farma PísečnáHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Slaměná Ivana AC Česká LípaMílaři (4300 m)Z35plus
Slavík Lukáš Cvikov Dětské závodychlapci
Sokol Martin Sokolíci Česká Lípa Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Souhrada Pavel Konverzační výběh na KlíčHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Soukup Josef Nový Bor - ArnultoviceMílaři (4300 m)M39
Soukup Josef Nový Bor - ArnultoviceDětské závodyst. žáci
Sovová Sandra CvikovDětské závodydívky
Sovová Sára CvikovDětské závodydívky
Suchánek Radko Česká LipaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Suchánková Andrea Česká LípaMílaři (4300 m)Z35plus
Svoboda Václav CvikovDětské závodychlapci
Svobodová Anna CvikovDětské závodyml. žákyně
Svobodová Šárka CvikovMílaři (4300 m)Z35plus
Šachová Tereza klub biatlonu ManušiceDětské závodyml. žákyně
Šibrik Tomáš MŠ Jiráskova CvikovDětské závodyn.chlapci
Šíma Adam Tj PopelovDětské závodyn.chlapci
Šíma Jiří Tj PopelovMílaři (4300 m)M39
Šíma Šimon Tj PopelovDětské závodychlapci
Šíma Šimon PopelovDětské závodychlapci
Šíp Ladislav SCMT LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Šlambor Martin Atletika Jablonné v PodještědíDětské závodychlapci
Šlambor Martin Atletika Jablonné Dětské závodydorostenci
Šlamborová Lucie Atletika Jablonné v PodještědíMílaři (4300 m)Z34
Špaček Adam CvikovDětské závodychlapci
Šrachta Vladimír Cvikov KV KlíčHlavní závod 15 km (2 okruhy)M69
Šťástková Stanislava Nový BorVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
štefan Martin cvikovMílaři (4300 m)M40p
Štofčík Dětské závodychlapci
Štovčíková Barbora Dětské závodyn.dívky
Šulcová Vanesa CvikovDětské závodydívky
Švehla Antonín CvikovDětské závodyn.chlapci
Švejcar Daniel VarnsdorfHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Švejcar Daniel Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Tancoš Miroslav Nový Bor Dětské závodychlapci
Tancošová Klaudie Cvikov Dětské závodyn.dívky
Tanečková Denisa Atletika CvikovDětské závodydívky
Tíma Michal CvikovMílaři (4300 m)M39
Tima Vaclav DDM cvikovacekDětské závodychlapci
Timova Laura Anna CvikovDětské závodydívky
Tomek Vojtěch CvikovDětské závodyn.chlapci
Torba Jan CvikovDětské závodychlapci
Trávníček Václav CvikovDětské závodychlapci
Třešňák Tomáš Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Tulach Daniel Atletika Nový BorDětské závodychlapci
TULACHOVÁ Nella Atletika Nový BorDětské závodydívky
Urban   Adam DrnovecDětské závodyn.chlapci
Vackova Viktoria Ella CvikovDětské závodyn.dívky
Václavík Mikuláš Smetánka Nový BorDětské závodyn.chlapci
Václavík Petr Atletika Nový BorHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Václavík Tobiáš TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodychlapci
Václavíková Beáta TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodydívky
Václavíková Hana KVK KlíčVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Vachtová Leona Nový Bor Dětské závodyml. žákyně
Vachtová Leona Nový Bor Dětské závodyml. žákyně
Vachula Pavel RunBo TeamHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Vaníček Sebastián CvikovDětské závodychlapci
Vaníčková Agáta CvikovDětské závodydívky
Vašáková Adéla klub biatlonu ManušiceDětské závodyst. žákyně
Verba adam cyklorenova CvikovDětské závodyn.chlapci
Veselý Jakub CvikovDětské závodydorostenci
Veselý Ondřej Atletika CvikovDětské závodychlapci
Vetešník Ladislav TJ Jiskra Nový BorHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Vetešníková Dana TJ Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Vlček Štěpán Kunratice u CvikovaDětské závodychlapci
Vlčková Viktorie Kunratice u CvikovaDětské závodydívky
Vobr Marek OK Nový BorMílaři (4300 m)M40p
Vobrová Linda Triclub Česká LípaDětské závodydívky
Vodička Pavel VarnsdorfMílaři (4300 m)M39
Vojtěch Dalibor Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Vojtěch Michal Dětské závodyn.chlapci
Vojtěch Michal Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Volný BARTOLOMĚJ 3bra3, ÚštěkDětské závodychlapci
Volný Cyprián Elijáš 3bra3, ÚštěkDětské závodyn.chlapci
Volný Vincent 3bra3, ÚštěkDětské závodychlapci
Wessnitzer Maxmilián Kutil GymHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Wyda Dominik CvikovDětské závodychlapci
Žák Miroslav CvikovDětské závodychlapci
Žáková Veronika CvikovDětské závodyn.dívky