Startovní listina Počátky Race

Počet přihlášených: 253

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodStart Čas
1 Novotný Michal Jindřichův Hradec5 km (20 překážek) 12:01:00
2 Lauš Lukáš 5 km (20 překážek) 12:02:00
3 Lauš Pavel Prostý5 km (20 překážek) 12:03:00
4 Hubková Jana Žer slimáky5 km (20 překážek) 12:04:00
5 Severa Martin Pelhřimov - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 12:05:00
6 Lernaciński Sára Pelhřimov - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 12:05:00
7 Havlín Luděk Pelhřimov - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 12:05:00
8 Vacek Jaroslav Pelhřimov - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 12:05:00
9 Sokolova Martina Jihlava5 km (20 překážek) 12:06:00
10 Švadlák Petr Svídnický Extrém Team5 km (20 překážek) 12:07:00
11 Pelikán Radek Dačice5 km (20 překážek) 12:08:00
12 Šašková Zuzana #gladiatorraceteam#5 km (20 překážek) 12:09:00
13 Aberle Jiří Wild Grizzly 5 km (20 překážek) 12:10:00
14 Bradová Jaroslava Batelov5 km (20 překážek) 12:11:00
15 Brada Jiří Batelov5 km (20 překážek) 12:13:00
16 Brada Jiří Batelov5 km (20 překážek) 12:12:00
17 Krakovič Vojtěch Ubožáci5 km (20 překážek) 12:14:00
18 Schneider David Ubožáci5 km (20 překážek) 12:15:00
19 Čakrtová Michaela Jihlávka5 km (20 překážek) 12:16:00
20 Knotková Lucie Žer slimáky5 km (20 překážek) 12:17:00
21 Vašíček Vojtěch Polesí5 km (20 překážek) 12:18:00
22 Plavcová Jana Počátky5 km (20 překážek) 12:19:00
23 Dvořáková Lenka Evolution gym5 km (20 překážek) 12:20:00
24 Novák Luboš Evolution gym5 km (20 překážek) 12:21:00
31 Fiala Martin Polná5 km (20 překážek) 12:25:00
32 Vojta Jiří Počátky 5 km (20 překážek) 12:26:00
33 Boček Jiří Třebíč5 km (20 překážek) 12:27:00
34 Bočková Vlasta Třebíč5 km (20 překážek) 12:28:00
35 Oujezdská Vendula Třebíč5 km (20 překážek) 12:29:00
36 Hájek Petr 5 km (20 překážek) 12:30:00
37 Peštová Kateřina Humpolec5 km (20 překážek) 12:31:00
38 Točíková Lucie Pelhřimov 5 km (20 překážek) 12:32:00
39 Vobůrka Pavel Třebíč 5 km (20 překážek) 12:33:00
40 Bečka Václav Sokol Častrov5 km (20 překážek) 12:34:00
41 Fuxa Jan Sokol Častrov5 km (20 překážek) 12:35:00
42 Berounský Josef Polná 5 km (20 překážek) 12:36:00
43 Hlaváč Tomáš FENRIS MUAY THAI5 km (20 překážek) 12:37:00
43 Žďánský Vojtěch Stonařov5 km (20 překážek) 12:37:00
44 Mühlfeit Dominik Polná5 km (20 překážek) 12:38:00
45 Štefánek Petr Skuhrov5 km (20 překážek) 12:39:00
46 Štefánková Naděžda skuhrov5 km (20 překážek) 12:40:00
47 Říha Jan Jindřichův Hradec5 km (20 překážek) 12:41:00
48 Filípek Miroslav Veselí nad Lužnicí5 km (20 překážek) 12:42:00
49 Škodová Denisa Telč5 km (20 překážek) 12:43:00
50 Hron Filip Lodhéřov 5 km (20 překážek) 12:44:00
50 Žďánský Petr Stonařov5 km (20 překážek) 12:44:00
51 Kubínova Klára Rantířov5 km (20 překážek) 12:45:00
52 Hrdina Michal 5 km (20 překážek) 12:46:00
53 Souček Tomáš Znojmo5 km (20 překážek) 12:47:00
54 Klement Jakub Havlíčkův Brod5 km (20 překážek) 12:48:00
55 Tůmová Tereza 5 km (20 překážek) 12:49:00
56 Mrázek Milan Dindina5 km (20 překážek) 12:50:00
57 Zadina Vladimír Carnivora - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 12:51:00
58 Adamcová Petra Carnivora - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 12:51:00
59 Zadina Jan Carnivora - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 12:51:00
60 Fiedlerová Lucie Carnivora - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 12:51:00
61 Heralová Michaela 5 km (20 překážek) 12:52:00
62 Bočková Veronika Havlíčkův Brod5 km (20 překážek) 12:53:00
63 Karasek Tomáš BC REBEL5 km (20 překážek) 12:54:00
64 Václavík Karel Ústí nad Labem5 km (20 překážek) 12:55:00
65 Amchová Lenka Elite Lhenice5 km (20 překážek) 12:56:00
66 Herzová Zora TJ Řásná5 km (20 překážek) 12:57:00
67 Šorf Petr Havlíčkův Brod5 km (20 překážek) 12:58:00
68 Behenský Jan Ultimátní krabice5 km (20 překážek) 12:59:00
69 Nováčková Karolína 5 km (20 překážek) 13:00:00
70 Nováčková Valérie 5 km (20 překážek) 13:01:00
71 Zábojová Zuzana Dušejov5 km (20 překážek) 13:02:00
72 Mikeš Petr Vlačice5 km (20 překážek) 13:03:00
73 Pejcharová Nela 5 km (20 překážek) 13:04:00
74 Horálek Miloš Vlačice5 km (20 překážek) 13:05:00
75 Erdová Kristýna #kikaamilankobezi5 km (20 překážek) 13:06:00
76 Molda Milan #milanbezi5 km (20 překážek) 13:07:00
77 Kubovič Jozef Praha5 km (20 překážek) 13:08:00
78 Vondrák Michal Jihlava5 km (20 překážek) 13:09:00
79 Faktorová Martina Jihlava5 km (20 překážek) 13:10:00
80 Faktorová Petra Jihlava5 km (20 překážek) 13:11:00
81 Chlupáček Patrik Jihlava5 km (20 překážek) 13:12:00
82 Marušáková Marta Skuhrov5 km (20 překážek) 13:13:00
83 Marušák Ondřej Skuhrov5 km (20 překážek) 13:14:00
84 Gulykáš Libor KLUB BODRÝCH MUŽŮ- TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 13:15:00
85 Baštýř Václav KLUB BODRÝCH MUŽŮ- TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 13:15:00
86 Kratochvíl Vojtěch KLUB BODRÝCH MUŽŮ -TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 13:15:00
87 Zámečník Václav KLUB BODRÝCH MUŽŮ- TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 13:15:00
88 Voltr Michal Klub bodrých mužů5 km (20 překážek) 13:16:00
89 Irha Pavel Telč 5 km (20 překážek) 13:17:00
90 Dolejš Tomáš Tučňák race team5 km (20 překážek) 13:18:00
91 Radilová Anna Tučňák race team5 km (20 překážek) 13:19:00
92 Svatoš Zdeněk Tučňák race team5 km (20 překážek) 13:20:00
93 Radilová Kristýna Tučňák race team5 km (20 překážek) 13:21:00
94 Záviška Jaroslav Tučňák race team5 km (20 překážek) 13:22:00
95 Hrádek David PČR Nová Bystřice5 km (20 překážek) 13:23:00
96 Houzar Daniel České Budějovice5 km (20 překážek) 13:24:00
97 Čuda Daniel Best Cycle Chotěboř 5 km (20 překážek) 13:25:00
98 Korel Marek Bačkov5 km (20 překážek) 13:26:00
99 Novák Jaroslav Chrudim 5 km (20 překážek) 13:27:00
100 Janoušková Kateřina 5 km (20 překážek) 13:28:00
101 Zdražil Martin 5 km (20 překážek) 13:29:00
102 Kadlec Petr CT Saunabar Horni Cerekev5 km (20 překážek) 13:30:00
103 Vávrová Petra Habry5 km (20 překážek) 13:31:00
104 Tomová Aneta Habry5 km (20 překážek) 13:32:00
105 Kváš Martin 5 km (20 překážek) 13:33:00
106 Nořinský Lukáš Nová Olešná5 km (20 překážek) 13:34:00
107 Vala Jaromír Pekelňák Race (Polná)5 km (20 překážek) 13:35:00
108 Vala František Pekelňák Race (Polná)5 km (20 překážek) 13:36:00
109 Tichý Josef Fitness MB5 km (20 překážek) 13:38:00
110 Málek Zdeněk Jemnice5 km (20 překážek) 13:39:00
111 Václavík Karel Sezimovo Ústí 25 km (20 překážek) 13:40:00
112 Blaho Jan 5 km (20 překážek) 13:41:00
113 Hazová Michaela Workout Počátky5 km (20 překážek) 13:42:00
114 Bendová Petra Nové Syrovice5 km (20 překážek) 13:43:00
115 Benda Stanislav Nové Syrovice5 km (20 překážek) 13:44:00
116 Strašilová Klára Chlumec5 km (20 překážek) 13:45:00
117 Just Pavel Vyrobsitričko.cz5 km (20 překážek) 13:46:00
118 Cidlíková Jana 5 km (20 překážek) 13:47:00
119 Ederová Adéla Šelmy z Třebíče - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 13:48:00
120 Burešová Žaneta Šelmy z Třebíče - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 13:48:00
121 Procházková Kristýna Šelmy z Třebíče - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 13:48:00
122 Dejlová Jaroslava Šelmy z Třebíče - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 13:48:00
123 Šašek Jindřich Kamenice nad Lipou5 km (20 překážek) 13:49:00
124 Olexová Petra CNT5 km (20 překážek) 13:50:00
125 Olexová Pavlína CNT5 km (20 překážek) 13:50:00
126 Vopat Jiří CNT5 km (20 překážek) 13:50:00
127 Svoboda Zdenek CNT5 km (20 překážek) 13:50:00
128 Mooren Romana Gym Humpolec5 km (20 překážek) 13:54:00
129 Kotková Lenka Gym Humpolec5 km (20 překážek) 13:55:00
130 Soukup Zdeněk Gym Humpolec5 km (20 překážek) 13:56:00
131 Glanc Lukáš Gym Humpolec5 km (20 překážek) 13:57:00
132 Soukupová Markéta 5 km (20 překážek) 13:58:00
133 Kratochvíl Tomáš 5 km (20 překážek) 13:59:00
134 Čech Martin 5 km (20 překážek) 14:00:00
135 BRNICKÁ Veronika Jihlava5 km (20 překážek) 14:01:00
136 Hubingerová Hana Predátor Workout České Budějovice5 km (20 překážek) 14:02:00
137 Křížek Pavel Dačice5 km (20 překážek) 14:03:00
138 Tesařová Nováková Zdenka Jihlava5 km (20 překážek) 14:04:00
139 Škárková Alena Jihlava5 km (20 překážek) 14:05:00
140 Blažíček Jan Jihlava5 km (20 překážek) 14:06:00
141 Palásek Petr Havlíčkův Brod 5 km (20 překážek) 14:07:00
142 Rudolf Jan Havlíčkův Brod5 km (20 překážek) 14:08:00
143 Beneš Jiří 5 km (20 překážek) 14:09:00
144 Beneš Vojtěch 5 km (20 překážek) 14:10:00
145 Paloncy Martina Prostějov5 km (20 překážek) 14:11:00
146 Bednář Ondřej Prostějov5 km (20 překážek) 14:12:00
147 Martínek Václav STG Pardubice5 km (20 překážek) 14:13:00
148 Musilová Petra SRTG České Budějovice5 km (20 překážek) 14:14:00
149 Valachovič Tibor SRTG České Budějovice5 km (20 překážek) 14:15:00
150 Bártová Hana Run Fór Fun5 km (20 překážek) 14:16:00
151 Ryšavý Zdeněk Run fór Fun 5 km (20 překážek) 14:17:00
152 Sedláček Václav Třebíč5 km (20 překážek) 14:18:00
153 Bednář Matěj Praha5 km (20 překážek) 14:19:00
154 Šedivý Martin Milevsko5 km (20 překážek) 14:20:00
155 Špaček Jiři Polná 5 km (20 překážek) 14:21:00
156 Hlas Milan Veselí nad Lužnicí 5 km (20 překážek) 14:22:00
157 Cimler Tomáš Happyweed CBD5 km (20 překážek) 14:23:00
158 Novotná Lenka České Budějovice5 km (20 překážek) 14:24:00
159 Novotný Vojtěch České Budějovice5 km (20 překážek) 14:25:00
160 Vágnerová Zuzana Rodinov - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 14:26:00
161 Šafaříková Nela Rodinov - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 14:26:00
162 Procházka Jiří Rodínov - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 14:26:00
163 Vágner Pavel Rodinov  - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 14:26:00
164 Stráský Eduard 5 km (20 překážek) 14:27:00
165 Starka David Žirovnice5 km (20 překážek) 14:28:00
166 Leflerová Nikola 5 km (20 překážek) 14:29:00
167 Pechouš Miroslav České Budějovice5 km (20 překážek) 14:30:00
168 Batók Miroslav Jindřichův Hradec5 km (20 překážek) 14:31:00
169 Vávrů Filip Jindřichův Hradec5 km (20 překážek) 14:32:00
170 Helcl Vojtěch Atom Kids Praha5 km (20 překážek) 14:33:00
171 Míka Ondřej SK Svárov5 km (20 překážek) 14:34:00
172 Valentová Markéta velosport Valenta scott team5 km (20 překážek) 14:35:00
173 Šuhajová Petra ShuCore - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 14:36:00
174 Šuhaj Ondřej ShuCore - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 14:36:00
175 Korešová Lenka ShuCore -TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 14:36:00
176 Koreš Lukáš ShuCore - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 14:36:00
177 Rysl Tomáš Chvost - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 14:37:00
178 Hrdina Vojtech Chvost - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 14:37:00
179 Semotán Lukáš Chvost - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 14:37:00
180 Krátký Jan Chvost - TÝM5 km (20 překážek) TÝMY 14:37:00
181 Jelínek Martin 5 km (20 překážek) 14:38:00
182 Švarc Lukáš 5 km (20 překážek) 14:39:00
201 Kopeček Dominik Rantířov děti a junioři 09:30:00
202 Koten Václav AK Vnorovyděti a junioři 09:30:30
203 Gross Patrik Počátkyděti a junioři 09:31:00
204 Matoušek Matěj Žirovniceděti a junioři 09:31:30
205 Zabloudil Kryštof Humpolecděti a junioři 09:32:00
206 Moravec Jan Praha 8děti a junioři 09:32:30
207 Petrák Antonín Pelhřimovděti a junioři 09:33:00
208 Plavec Hynek Počátkyděti a junioři 09:33:30
209 Kadlec Adam děti a junioři 09:34:00
210 Šašek Viktor #gladiatorraceteam#děti a junioři 09:34:30
211 Smrčka Matyáš Cycling Academy Tábor děti a junioři 09:35:00
212 Prokš Matyáš Rantířov děti a junioři 09:35:30
213 Chlupáček Patrik Jihlavaděti a junioři 09:36:00
214 Šuhaj Adam Batelovděti a junioři 09:36:30
215 Zámečník Václav Kamenice nad Lipouděti a junioři 09:37:00
216 Janík Matěj Znojmoděti a junioři 09:37:30
217 Janík Patrik Znojmoděti a junioři 09:38:00
218 Kotek Lukáš Želiv děti a junioři 09:38:30
219 Skokan Ondřej Počátky děti a junioři 09:39:00
220 Václavík Robin Sezimovo Ústí 2děti a junioři 09:39:30
221 Ošmera Richard Třebíčděti a junioři 09:40:00
222 Votrubová Eliška Počátkyděti a junioři 09:50:00
223 Kadlecová Viktorie děti a junioři 09:50:30
224 Marušáková Valerie Skuhrovděti a junioři 09:51:00
225 Šatarová Izabela děti a junioři 09:51:30
226 Šohajová Lucie Počátkyděti a junioři 09:52:00
227 Smrčková Natálie Eurofoam Žirovnice děti a junioři 09:52:30
228 Baštýřová Anna děti a junioři 09:53:00
229 Šuhajová Anna Batelovděti a junioři 09:53:30
230 Bernardová Eleonora Sokol Častrovděti a junioři 09:54:00
231 Hálková Natálka Klub Jihočeských maratonců děti a junioři 09:54:30
301 Moravec Vojtěch Praha 8děti a junioři 10:05:00
302 Bulíček Martin Počátkyděti a junioři 10:05:30
303 Hájek Petr Okrouhličkaděti a junioři 10:06:00
304 Másílko Tomáš Častrovděti a junioři 10:06:30
305 Horký Vojtěch Počátkyděti a junioři 10:07:00
306 Křepela Matěj Studená děti a junioři 10:07:30
307 Petrák Josef Pelhřimovděti a junioři 10:08:00
308 Přeslička Filip Počátky děti a junioři 10:08:30
309 Starka David Žirovnice děti a junioři 10:09:00
310 Zabloudil Matěj Humpolecděti a junioři 10:09:30
311 Karasek David BC REBELděti a junioři 10:10:00
312 Hejda Lukáš Počátkyděti a junioři 10:10:30
313 Vetiška Matěj Počátkyděti a junioři 10:11:00
314 Skokan Tomáš Počátkyděti a junioři 10:11:30
315 Vltavský Jan Počátkyděti a junioři 10:12:00
316 Šindelář Marek Počátkyděti a junioři 10:12:30
317 Tesař Filip Počátky děti a junioři 10:13:00
318 Mareš Gabriel Počátkyděti a junioři 10:13:30
319 Neznamy Matěj Studenáděti a junioři 10:14:00
320 Balcarová Žofie Počátky (Ctiboř)děti a junioři 10:25:00
321 Plavcová Eliška Počátkyděti a junioři 10:25:30
322 Šašková Kristýna #gladiatorraceteam#děti a junioři 10:26:00
323 Grossová Sofie Počátkyděti a junioři 10:26:30
324 Neuwirthová Nela Počátkyděti a junioři 10:27:00
325 Hájková Ella Okrouhličkaděti a junioři 10:27:30
326 Bendová Natálie Nové Syroviceděti a junioři 10:28:00
327 Gulykášová Ema Jindřichův Hradecděti a junioři 10:28:30
328 Gulykášová Kristýna Jindřichův Hradecděti a junioři 10:29:00
329 Šaškova Daniela Kamenice nad Lipouděti a junioři 10:29:30
401 Prokůpek Aleš Workout Počátkyděti a junioři 10:45:00
402 Hrádek Tomáš TJ Jiskra Nová Bystřiceděti a junioři 10:45:30
403 Marušák Mikuláš Skuhrovděti a junioři 10:46:00
404 Němec Roman Počátkyděti a junioři 10:46:30
405 Šašek Martin Kamenice nad Lipouděti a junioři 10:47:00
406 Marek Michael Workout Počátkyděti a junioři 10:47:30
407 Novotná Karolína Telč děti a junioři 10:48:00
408 Ošmerová Veronika Třebíčděti a junioři 10:48:30
409 Mráčková Anna Počátkyděti a junioři 10:49:00
410 Fefferová Jessica zš počátky děti a junioři 10:49:30
411 Vltavská Barbora Počátkyděti a junioři 10:50:00
412 Křížková Julie Dačiceděti a junioři 10:50:30
413 Sedláčková Adéla Třebíč děti a junioři 10:51:00
414 Hulíková Anna Bednárecděti a junioři 10:51:30
415 Strnadová Lea Třebíčděti a junioři 10:52:00