Startovní listina Prague Park Race - Prokopské údolí

Počet přihlášených: 100

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatbaStart Čas
169 Adamus Roman Praha 2214 kmM50ano 11:30:00
199 Andrle Petr 14 kmM30ano 11:35:00
28 Balážová Sabina adidas Runners Prague8 kmženyano 11:05:00
202 Baroš Filip Praha 814 kmM30ano 11:40:00
43 Bartúšková Iveta Praha 98 kmženyano 11:05:00
3 Bastida Juan Manuel 8 kmmužiano 11:00:00
183 Bekker Ecaterina Šneci v běhu 14 kmZ30ano 11:35:00
121 Beneš Michal Roztoky14 kmM40ano 11:20:00
228 Beránek Šimon Slavoj Koloděje14 kmM20ano 11:45:00
211 Blšťáková Hana 8 kmženyano 11:00:00
153 Bruková Barbora 14 kmZ30ano 11:30:00
230 Bufka Zdeněk AC Česká Lípa14 kmM60ano 11:40:00
48 Bürger Michal EPO8 kmmužiano 11:05:00
149 Corpe Jonathan Prague14 kmM40ano 11:25:00
166 Culos Stefano Running Lions14 kmM40ano 11:30:00
47 Čalkovská Eva Praha8 kmženyano 11:05:00
214 Černý Libor Mlok Mariánské Lázně14 kmM50ano 11:40:00
105 Čížek Martin Praha Řepy14 kmM40ano 11:20:00
174 Dal Ben Matteo 14 kmM30ano 11:30:00
27 Daskalov Daniela Praha 68 kmženyano 11:05:00
229 Dvorak Jan Praha14 kmM40ano 11:40:00
24 Eichler Tomáš 8 kmmužiano 11:00:00
215 Eliášová Tereza ASC DUKLA14 kmZ40ano 11:40:00
195 Feidak Olha PenFox14 kmZ30ano 11:35:00
106 Grasl Karel Postoloprty14 kmM40ano 11:20:00
107 Graslová Hana Postoloprty14 kmZ50ano 11:20:00
122 Graslová Kateřina Postoloprty14 kmZ20ano 11:20:00
45 Hladíková Iveta Ládeves8 kmženyano 11:05:00
35 Hladíková Miluše Rozběháme Česko8 kmženyano 11:05:00
44 Hladíková Věra Rozběháme Česko8 kmženyano 11:05:00
126 Hodaňová Helena Brno14 kmZ40ano 11:25:00
205 Jareš Václav Nymburk14 kmM60ano 11:40:00
46 Jerie Marek TJ Magla8 kmmužiano 11:05:00
102 Jilg Petr CAMINO14 kmM30ano 11:20:00
218 Kadyrov Zhanbulat Almatybroteam14 kmM40ano 11:40:00
175 Kapras Jiří Kapr z Bohnic14 kmM30ano 11:30:00
182 Kaszubski Krzysztof DHL ITS Running Club14 kmM40ano 11:35:00
41 Knoška Martin Zbraslav8 kmmužiano 11:05:00
42 Knošková Jitka Zbraslav8 kmženyano 11:05:00
219 Kosová Zuzana 14 kmZ30ano 11:40:00
216 Kovář Jáchym MIZUNO TEAM14 kmM20ano 11:40:00
19 Krajhanzlová Martina Run For Fun8 kmženyano 11:00:00
34 Krajňák Tomáš 8 kmmužiano 11:05:00
158 Kucerova Petra 8 kmženyano 11:00:00
196 Kučera Vojtěch Sokolíci Praha- venkov8 kmmužiano 11:00:00
159 Kukačka Zdeněk Chýně14 kmM30ano 11:30:00
155 Lachout Martin Áběs Sedlčany14 kmM50ano 11:30:00
1 Leška Martin 8 kmmužiano 11:00:00
146 Líbal Martin Brandýs nad Labem14 kmM40ano 11:25:00
20 Lipgart Anna Praha8 kmženyano 11:00:00
154 Lukáš Jan Praha 914 kmM40ano 11:30:00
189 Lust Tomas Praha 514 kmM30ano 11:35:00
8 Lustigová Kateřina 8 kmženyano 11:00:00
9 Mach David 8 kmmužiano 11:00:00
204 Machová Radka Praha 2114 kmZ40ano 11:40:00
118 Majíčková Zuzana Praha14 kmZ30ano 11:20:00
117 Málek Josef 14 kmM30ano 11:20:00
207 Marton Roland 14 kmM20ano 11:40:00
128 Mclean Robert Praha14 kmM50ano 11:25:00
226 Metallinos Panagiotis Korfu14 kmM40ano 11:40:00
15 Moravec Marek Praha8 kmmužiano 11:00:00
139 Pančíková Zuzana Praha 914 kmZ40ano 11:25:00
209 Pautov Sergey Letiště Praha 14 kmM50ano 11:40:00
39 Pekařová Jana Turnov8 kmženyano 11:05:00
133 Pěkná Jitka 14 kmZ40ano 11:25:00
223 Pelikan Tomas Rozbehame Prahu14 kmM40ano 11:40:00
25 Petrovská Marcela Adidas Runners Prague8 kmženyano 11:05:00
26 Petrů Marin Chomutov8 kmmužiano 11:05:00
225 Petrusek Lukáš Runczech team14 kmM20ano 11:40:00
227 Pham Linh Praha 514 kmZ30ano 11:40:00
140 Plášilová Jindřiška Kraslice14 kmZ40ano 11:25:00
132 Podroužková Eva Praha14 kmZ30ano 11:25:00
10 Pokorná Petra Velké Popovice8 kmženyano 11:00:00
7 Pokorný Jan Velké Popovice8 kmmužiano 11:00:00
213 Politzer Tomas Endorfinove Fretky14 kmM40ano 11:40:00
36 Politzerova Helena Endorfinové Fretky8 kmženyano 11:05:00
210 Rejcha Milan Velká Hleďsebe14 kmM60ano 11:30:00
163 Rohlíček Bohumil Praha 214 kmM40ano 11:30:00
151 Rydlo Michal Praha 614 kmM30ano 11:30:00
190 Sláma Honza Hobíci pupíci8 kmmužiano 11:00:00
200 Stoklasa Ondřej Opava14 kmM30ano 11:35:00
51 Suchý Jiří FEL Praha8 kmmužiano 11:05:00
157 Szilvásová Michaela adidas Runners Prague14 kmZ30ano 11:30:00
127 Šajbanová Simona Kladno14 kmZ20ano 11:25:00
49 Šimek Jakub Morek.cz14 kmM20ano 11:20:00
221 Šístková Iveta Fox Klub Praha14 kmZ30ano 11:40:00
168 Špádt Michal Praha14 kmM40ano 11:30:00
116 Štefan Radek Praha 314 kmM30ano 11:20:00
29 Švagr Lukáš adidas Runners Prague8 kmmužiano 11:05:00
194 Tesliuk Vasyl Run2114 kmM20ano 11:35:00
18 Trávník Martin 8 kmmužiano 11:00:00
5 Trávníková Jana Báječné ženy v běhu8 kmženyano 11:00:00
38 Tylšová Alena Praha8 kmženyano 11:05:00
152 Valková Henrieta 14 kmZ20ano 11:30:00
112 Velehradský Petr Nučice14 kmM60ano 11:20:00
197 Verba Lukáš Praha 514 kmM30ano 11:35:00
220 Votočková Petra Emilie Gigathlon Czech Republic14 kmZ30ano 11:40:00
217 Voženílková Klára Dukla Praha rychlostní kanoistika14 kmZ20ano 11:40:00
206 Zachova Dagmar Praha 1014 kmZ30ano 11:40:00
208 Zamuda Krešimir Klanjec14 kmM20ano 11:40:00