Startovní listina MTB Maraton města Chýnov

Počet přihlášených: 401

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Ambruš Luděk One Cycling Team47 kmMA40-49ano
Babáček Martin Cykloklub Chýnov47 kmMA40-49ano
Babáček Martin Cykloklub Chýnov25 kmMB15-18ano
Babáčková Michaela Cykloklub Chýnov25 kmZB15-18ano
Babický Josef Čistý Sport Racing team 147 kmMA40-49ano
Bacil Ladislav Kandahár team47 kmMA50pano
Bacílková Lenka Oceloví Letci47 kmZA40p
Bakus Tomáš ČEZ Cyklo Team Tábor47 kmMA18-29ano
Bambula Ondřej Prodoli racing team47 kmMA30-39ano
Barabáš Jiří StrachoticeDěti KolaM13-14ano
Bareš Lukáš BBT Jiřice 25 kmMB19-39ne
Bartáček Jaroslav Cyklokub Chýnov47 kmMA30-39ano
Bartoň Václav Kola Bakus Cycling Team25 kmMB19-39ano
Bartůněk Tomáš CCS BIKE TEAM25 kmMB19-39ano
Bednář Tomáš Vrchotovy JANOVICE47 kmMA50pano
Belada Tomáš Cycling Academy Tábor25 kmMB15-18ne
Bělohlavová Michaela GS cyklo team Jistebnice47 kmZA18-29ano
Benda Jan SK FIT Tabor47 kmMA40-49ne
Benda Stanislav Express Tufo Team KolínDěti KolaM7-9ne
Bendová Stanislava Ratboř25 kmZB19-35ne
Beňo Ladislav RESOLUTION TEAM47 kmMA40-49ne
Beznosov Igor Benešov25 kmMB40-59ne
Bílek Michal Uličník47 kmMA18-29ano
Bláha Pavel Bikefactory Strakonice47 kmMA30-39
Blažková Eva Cykloklub Chýnov25 kmZB19-35ano
Blecha Jan BBT Jiřice25 kmMB40-59ano
Bloch Filip ČISTY SPORT47 kmMA40-49ano
Bouda Jan Jiskra Třeboň47 kmMA18-29ne
Břenda Milan G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM. ŽELEČDěti KolaM13-14ne
Bubla Ladislav GS Jistebnice25 kmMB60pano
Budín Jan Bikespace47 kmMA40-49
Bulant Jiří Velosport Valenta Scott Team47 kmMA40-49ne
Bureš Karel Kotnov Tábor25 kmMB60pne
Burešová Věra Kotnov Tábor25 kmZB36pne
Bušek Lukáš Cyklo Atom cyling team 47 kmMA30-39ano
Cichrová Lenka Evolution gym- Kamenice25 kmZB19-35ne
Cimpa Jan Turovec 25 kmMB60p
Čechura Jiří Čistý Sport Racing Team47 kmMA50pano
Černý Filip Mladá VožiceDěti KolaM6ano
Černý Filip Mladá VožiceDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Dinka Miroslav CK Jihočeské nadějeDěti KolaM7-9ano
Dolejší Václav Děti Kleti47 kmMA50p
Doubek Miloš Čistý Sport Racing team 147 kmMA30-39ano
Doubek Petr Kotnov25 kmMB40-59
Doubková Žofie Kotnov25 kmZB15-18
Dušek Martin GS cyklo team Jistebnice 47 kmMA18-29ano
Dvořáček Karel Z BIKE TEAM TŘEBOŇDěti KolaM10-12ano
Dvořáčková Terezie TřeboňDěti KolaZ7-9
Dvořák Jiří Hasiči Tábor47 kmMA40-49
Dvořák Karel Čistý Sport Racing Team47 kmMA50pano
Dvořák Otakar Trans Brody47 kmMA50p
Effmertová Irena Čistý sport Racing team 147 kmZA30-39ano
Effmertová Valerie Čistý sport Kids racing teamDěti OdrážedlaZ4 Holky odrážedlaano
Eliášek Martin Biketime Bulls Písek47 kmMA40-49ano
Eybert Tadeáš Cykloklub Chýnov25 kmMB15-18ano
Faladová Lucie Ústrašice25 kmZB19-35ano
Feferle František Čistý Sport Racing team25 kmMB40-59ano
Filipová Klára PRODOLI Racing Team47 kmZA18-29ano
Florián Petr SK FIT Tábor47 kmMA40-49ne
Gabriška Zdeněk SAGA SPORT47 kmMA30-39ano
Girstl Aleš Čistý sport47 kmMA40-49ano
Gröschl Vojtěch TCV Jindřichův HradecDěti KolaM13-14ano
Grošek Filip PRODOLI Racing team47 kmMA18-29ano
Grošek Libor PK sport47 kmMA40-49
Hájek Pavel Prodoli racing team25 kmMB40-59ano
Hanták Vladimír Apex Bike Tábor47 kmMA40-49
Havel Aleš Z BIKE TEAM TŘEBOŇDěti KolaM7-9ano
Havlík Milan PK Sport47 kmMA30-39ano
Havlík Nikolas Jindřichův HradecDěti KolaM7-9ano
Havlíková Laura Jindřichův Hradec Děti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Hendrych Josef ZOD podhradí Choustník 25 kmMB40-59
Hendrychová Aneta ZOD podhradí Choustník Děti KolaZ7-9
Herink Lukáš Biketime Bulls PísekDěti KolaM10-12ano
Herink Vašek Biketime Bulls PísekDěti KolaM10-12ano
Hernych Quido Apex Bike Tábor47 kmMA40-49
Heřmánek Aleš YebathStrkof25 kmMB40-59ne
Hes Jan Matka Team 25 kmMB40-59
Hlaváč Jan CBC Team47 kmMA40-49ano
Hlinka Petr Z BIKE TEAM TŘEBOŇ25 kmMB40-59ano
Hložková Eva Hostětice 25 kmZB36p
Hodač Pavel Extrem team Vystrkov47 kmMA30-39ano
Hodoušek Tomáš TáborDěti KolaM6ne
Homolka Dalibor Bohemie Nový Bor25 kmMB60pano
Hondlík David Atletiko Frymburk47 kmMA40-49
Horáček Josef Tábor 25 kmMB40-59ne
Horáček Petr Dexter cycling25 kmMB40-59
Hošek Adam CYCLING ACADEMY TABORDěti KolaM13-14ano
Hošek Adam CYCLING ACADEMY TÁBOR25 kmMB15-18ano
Hovorková Kateřina Děti KolaZ6ne
Hrdinová Anna cycling academy TáborDěti KolaZ13-14
Hrnčíř Martin GAPP System-Kolofix47 kmMA40-49ne
Hronek Jaroslav Biketime Bulls PísekDěti KolaM13-14ano
Hronková Tereza Biketime Bulls PísekDěti KolaZ7-9ano
Hruška Kryštof SPLAŠNÝ HRUŠKY25 kmMB15-18ano
Hruška Pavel SPLAŠNÝ HRUŠKY47 kmMA40-49ano
Hunal Martin Velosport Valenta47 kmMA30-39ne
Hurda Bartoloměj kola-bbm.czDěti KolaM10-12ano
Hurda Vojtěch kola-bbm.cz25 kmMB15-18ano
Hynšt František GS cyklo team Jistebnice 47 kmMA40-49ano
Hynšt Štěpán Gs cyklo team Jistebnice 25 kmMB15-18ne
Hynšť Štěpán Gs cykloteam Jistebnice25 kmMB15-18
Hyšpler Robin PRODOLI Racing Team47 kmMA30-39ano
Hyšpler Václav Prodoli Racing TeamDěti KolaM6ano
Ira Vojtěch Biketime Bulls PísekDěti KolaM7-9ano
Janák Jan PKsport47 kmMA30-39ne
Janák Jan PKsport47 kmMA30-39ne
Janíček Martin Milevsko47 kmMA30-39ne
Janů Adéla Cykloklub ChýnovDěti KolaZ7-9ano
Janů Ladislav Cykloklub Chýnov47 kmMA30-39ano
Janů Lukáš FBT Nuzbely25 kmMB15-18ne
Janů Václav FBT Nuzbely47 kmMA40-49ne
Javorský David Řípec25 kmMB40-59ano
Javorský Filip CK Jihočeské nadějeDěti KolaM7-9ano
Jedlička Michal SK FIT Tábor47 kmMA40-49ne
Jehně Václav Cykloklub Chýnov47 kmMA40-49ano
Jenšík Jan BIG SHOCK TEAM47 kmMA30-39ano
Jindrle Jaroslav DECATHLON Cycling Team47 kmMA30-39ano
Jirků Michal České Budějovice25 kmMB19-39ano
Jiroušek Matyáš Z BIKE TEAM TŘEBOŇDěti KolaM10-12ano
Jiroušek Tomáš Extrem Team Vystrkov47 kmMA18-29ano
Jirsa Miloš Kamenice nad Lipou47 kmMA18-29ne
Jonák Petr TřešťDěti KolaM6ano
Jonáková Silvie Třešť25 kmZB19-35ano
Jůza Jakub TurovecDěti KolaM6
Jůza Tomáš TurovecDěti KolaM7-9
Kadlec Petr Hangover Sezimovo Ústí47 kmMA40-49
Kachlík Adam Cycling Academy TáborDěti KolaM10-12ano
Kachlík Marek cycling academy TáborDěti KolaM10-12
Kalaš Jan BikePart.cz47 kmMA40-49ne
Kalina Marek Milevsko25 kmMB19-39ano
Karabaš Milan MTB Šumava Riders47 kmMA40-49
Karella Michal Galaxy Cyklo Švec47 kmMA50p
Kašpar Miroslav Benátky nad Jizerou47 kmMA40-49ano
Kelner Miroslav Dům Barev Český Krumlov25 kmMB40-59
Kincová Petra Planá nad Lužnicí25 kmZB36pano
KIndl Lukáš Cycology BikeCulture47 kmMA30-39ano
Klicman Adam Cycling Academy Tábor 25 kmMB15-18ne
Klicman Lukáš Cycling Academy TáborDěti KolaM10-12ano
Klika Antonín VARTA Králův Dvůr47 kmMA50pne
Klojda Tomáš Z BIKE TEAM TŘEBOŇDěti KolaM13-14ano
Klojda Tomáš Z BIKE TEAM TŘEBOŇ25 kmMB15-18ano
Klojdová Tereza Z BIKE TEAM TŘEBOŇDěti KolaZ7-9ano
Kníže David PRODOLI Racing Team47 kmMA30-39ano
Kocián Viktor PREMIUM Hotel Znojmo47 kmMA50pne
Kolibár Jozef Praha47 kmMA18-29ano
Komárek Jakub ČEZ Cyklo Team TáborDěti KolaM7-9ano
Komárek Lukáš ČEZ Cyklo Team TáborDěti KolaM10-12ano
Konečný Radim TÜV SÜD Rusava bike team47 kmMA30-39ne
Kopecká Lenka GS cyklo team Jistebnice25 kmZB36pano
Kopecký Václav GS cyklo team Jistebnice25 kmMB40-59ano
Kordina Zdeněk PIVO TEAM Ústrašice47 kmMA30-39ano
Kořenský Jan Cycling Academy TáborDěti KolaM10-12ano
Kořenský Jan Cycling Academy Tábor25 kmMB15-18ano
Kořínek Petr Eurofoam Žirovnice47 kmMA30-39ne
Kořínek Vojtěch Eurofoam ŽirovniceDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Košátko Miroslav Cyklistika pro radost 47 kmMA18-29ne
Košecová Miroslava Čistý sport Racing team 347 kmZA30-39ano
Kotek Karel SoběhrdyDěti KolaM7-9
Kotek Matěj Sezimovo ÚstíDěti KolaM7-9
Koten Jiří Extrem Team Vystrkov47 kmMA30-39ne
Koten Lubomír BBT Jiřice25 kmMB40-59ne
Kotlínová Hana Biketime Bulls PísekDěti KolaZ10-12ano
Kouba Miroslav Šumava riders25 kmMB60p
Kováč Jakub ChýnovDěti KolaM6
Kovařík Luboš Cycling Academy Tábor25 kmMB40-59ano
Kozáková Lucie PRODOLI Racing Team25 kmZB19-35ano
Kozojed Ondřej Triathlon team Tábor Děti KolaM13-14ne
Krakowitzer Lukáš Z Bike Team TřeboňDěti KolaM6ano
Krakowitzerová Sára Z Bike Team TřeboňDěti KolaZ7-9ano
Král Lukáš Tábor25 kmMB19-39ne
Kratochvíl Martin Bike Space Tábor25 kmMB40-59ne
Kraus Luděk Apex Bike Mobil Tábor47 kmMA50pne
Kraus Tomáš CYCLING ACADEMY TÁBORDěti KolaM13-14ano
Krejsa Jan Biketime Bulls PísekDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Krešák Jáchym Cycling Academy TáborDěti KolaM10-12ano
Krešák Kryštof Cycling academy Tábor25 kmMB15-18ne
Kříž Jiří CYKLOEXTRA CANNONDALE47 kmMA50pano
Křížková Anna ČEZ cyklo team TáborDěti KolaZ10-12ano
Kubálek Filip Ústrašice47 kmMA40-49ano
Kudlák Tomáš Galaxy CykloŠvec Stevens47 kmMA18-29ano
Kvasnička Rostislav Planá nad Lužnicí25 kmMB40-59ano
Lacina Jan Prodoli racing team25 kmMB40-59ano
Laňka Petr Čistý sport 47 kmMA40-49ano
Lapihuska Michal Čistý sport Racing team 247 kmMA40-49ano
Lazar Miroslav Bosí hnízda Tábor25 kmMB40-59ne
Lebeda František Velo Dvořák47 kmMA40-49ne
Lebedová Adéla CK Jihočeské nadějeDěti KolaZ10-12ne
Lebedová Kristýna CK Jihočeské nadějeDěti KolaZ13-14ano
Lehocký Pavel GS cyklo team Jistebnice47 kmMA18-29ano
Lechner Matěj Z BIKE TEAM TŘEBOŇDěti KolaM10-12ano
Lesage Marek Ski and Bike Kunratice TeamDěti KolaM13-14ne
Lesage Martin Transbrody25 kmMB40-59ne
Lesage Radek Ski and Bike Kunratice TeamDěti KolaM10-12ne
Lesmiczaková Barbora Doubravčice25 kmZB19-35
Leška Adam Humpolec Děti KolaM13-14ne
Lintner Pavel G. Benedikt Švec cykloteam Želeč47 kmMA50pano
Liška Adam Biketime Bulls PísekDěti KolaM6ano
Litera Jiří Praha47 kmMA50pano
Macek Ondřej Cykloklub Chýnov 47 kmMA18-29ano
Macková Pavlína Cykloklub Chýnov47 kmZA18-29ano
Macháčková Barbora GS cyklo team Jistebnice25 kmZB15-18ano
Makovec Josef Chýnov25 kmMB40-59
Malina Tomáš é25 kmMB19-39ne
Malo Jean Michel Rehainviller (France)47 kmMA30-39ne
Maňák Marek GS cyklo team JistebniceDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedlaano
Maňáková Valerie GS cyklo team JistebniceDěti KolaZ7-9ano
Marek Albert BorotínDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedlaano
Marek Augustin BorotínDěti KolaM6ano
Marek Libor MTB Šumava Riders47 kmMA40-49ano
Mareš Vojtěch Čistý Sport Racing team 147 kmMA40-49ano
Másílko Martin Chýnov25 kmMB40-59ano
Matásek Jakub Biketime Bulls PísekDěti KolaM10-12ano
Melicharová Denisa Děti KolaZ6ano
Melicharová Denisa Děti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Michálek Zdeněk PK Sport47 kmMA50pano
Míka Oldřich Galaxy Cyklo Švec47 kmMA50pano
Minář Martin DAVID SERVIS České Budějovice47 kmMA50pne
Miňha Petr GS Cyklo Team Jistebnice47 kmMA40-49ano
Moláček Tomáš 47 kmMA30-39ano
Moravec Tomáš Oblajovice25 kmMB40-59ne
Morozov Charvátová Agro 21 Rokycany25 km tandemano
Mrazik Lubomír Atletiko Frymburk25 kmMB40-59ne
Mullen Sylva Černošice47 kmZA40pano
Musial Miloš 25 kmMB19-39ano
Musialová Hana 25 kmZB36pano
Nevoral Jiří Cyklo Galík47 kmMA30-39ano
Novák Luboš EvolutionGym25 kmMB19-39ano
Novák Václav GW Jihotrans25 kmMB40-59ano
Nováková Kristýna GW Jihotrans25 kmZB15-18ano
Nováková Veronika PRODOLI Racing Team47 kmZA18-29ano
Novotná Ida Čistý sportDěti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Novotný Michal Dymytry ždánice 25 kmMB40-59
Novotný Michal -25 kmMB19-39
Novotný Ondřej Čistý sport47 kmMA30-39ano
Novotný Oskar Čistý sportDěti KolaM6
Osadči Pavel Galaxy Cyklo Švec 25 kmMB60pano
Ošmera Jan Cyklo Atom cyling team 25 kmMB60pano
Otepka Filip Z Bike Team Třeboň25 kmMB19-39ano
Pasák Jan Prachatice47 kmMA40-49ne
Pavlík Václav CT Weber47 kmMA18-29ne
Pechek Jan Kola Bakus47 kmMA18-29
Pechek Vladimír Pechek Team Vlásenice47 kmMA50p
Pechouš Miroslav Cyklo Olympia Hrdějovice47 kmMA50pne
Pechová Petra Tábor25 kmZB36pano
Pejša Jiří Čistý sport47 kmMA30-39ano
Perina Jan SKI TEAM BUDWEISDěti KolaM7-9ano
Perinová Anna SKI TEAM BUDWEISDěti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Perinová Anna SKI TEAM BUDWEISDěti KolaZ6ano
Perinová Kateřina SKI TEAM BUDWEISDěti KolaZ7-9ano
Peták Jakub Bike team Vodňany25 kmMB19-39ano
Petráš Miroslav Atletiko Frymburk47 kmMA50pne
Petrů Klára Kotnov Tábor25 kmZB36pano
Petrů Michal Kotnov Tábor25 kmMB40-59ano
Pexa Martin CYKLO JIŘIČKA47 kmMA40-49ano
Picha Josef G.Benedikt Svec cykloteam Zelec47 kmMA40-49ano
Pinďák Jiří Oceloví letci25 kmMB60p
Plechata Radek Velo club Tábor47 kmMA40-49ne
Podzimek Ondřej G.Benediktcyklotemzelec25 kmMB15-18ano
Pokorný Martin Čistý sport racing team47 kmMA40-49ano
Pokorný Ondřej Čistý sport racing team25 kmMB15-18ano
Polák Matyáš cyklo atomDěti KolaM7-9ne
Polák Viktor cyklo atomDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Polánek Adam Písek 25 kmMB15-18
Polanský Adam Sezimovo Ústí 225 kmMB15-18ne
Polanský Ondřej Cyklo Atom cyling team 47 kmMA18-29ano
Poleščuk Robert Zajíčkov25 kmMB15-18ano
Poleščuk Robert Zajíčkov25 kmMB40-59ano
Prágr Michal Cykloklub Chýnov47 kmMA50pano
Princ Jan Apex Bike Tábor47 kmMA30-39
Princ Michal Apex Bike Tábor47 kmMA18-29
Procházka Jiří Vibromax 198525 kmMB40-59
Prošek Lukáš Vyškov47 kmMA40-49ne
Příplata Zdeněk Tábor47 kmMA40-49ne
Putschögl Jan Stevens Galaxy Cyklošvec25 kmMB40-59ne
Raba Tomáš PRODOLI Racing Team47 kmMA50pano
Radoš Jiří Tábor25 kmMB60pano
Recman Jan Plana nad Luznici47 kmMA40-49ne
Rieger Marek Kovo Praha47 kmMA18-29ne
Richtr David KrhaniceDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedlaano
Rosenbaum Miloš Vibromax 198525 kmMB40-59
Rosenthaler Jan Čistý sport Racing team 247 kmMA50pano
Roubek Oldřich Chynov25 kmMB40-59ne
Rybařík Ivan GS cyklo team Jistebnice47 kmMA30-39ano
Rybařík Pavel GS cyklo team Jistebnice 25 kmMB60pano
Rybařík Tomáš GS cyklo team Jistebnice Děti KolaM10-12ano
Rybaříková Elenka GS cyklo team JistebniceDěti KolaZ7-9ano
Rybaříková Linda GS cyklo team JistebniceDěti KolaZ7-9ano
Rybaříková Sára GS cyklo team JistebniceDěti OdrážedlaZ4 Holky odrážedlaano
Rybaříková Terezie GS cyklo team JistebniceDěti KolaZ6ano
Řezáč Martin ATLETIKO FRYMBURK47 kmMA30-39ne
Sarnovsky Teodor AdastraDěti KolaM10-12ne
Schiffer Andrea Bike Altmann.at25 kmZB36pano
Schiffer Michael Bike Altmann.at47 kmMA50pano
Schusová Eliška CK BítovskáDěti KolaZ6ano
Schusová Marie Děti KolaZ7-9ano
Skalka Pavel CBC Team47 kmMA50pano
Skipala Karel CT Kardašova Řečice25 kmMB40-59ano
Slabý Karel Biketime Bulls Písek25 kmMB40-59ano
Slanař Josef Galaxy Cyklošvec Stevens47 kmMA18-29ne
Slezáček David Fitness Bikers Team Nuzbely47 kmMA18-29
Smíková Andrea Kamenice nad LipouDěti KolaZ10-12ne
Smíšek Bohumil Kamenice nad Lipou25 kmMB60pne
Smíšek Jakub Kamenice nad LipouDěti KolaM7-9ne
Smíšková Andrea Kamenice nad LipouDěti KolaZ10-12ne
Smitka Libor Cykloklub Chýnov47 kmMA40-49
Smitka Lukas Nova ves u ChynovaDěti KolaM10-12ne
Smola Lukáš TOI TOI Cykloklub Slaný47 kmMA18-29ne
Smrčka Jan Eurofoam sport team47 kmMA30-39ano
Smrčka Matyáš Eurofoam ŽirovniceDěti KolaM7-9ano
Smrčková Natálie Eurofoam ŽirovniceDěti KolaZ6ano
Sobol Jiří Hradešín47 kmMA40-49ne
Souček Jiří Cyklo Atom cyling team 47 kmMA50pano
Soukeník Roman Tábor25 kmMB40-59
Soukup Petr Stevens Cysklošvec25 kmMB40-59
Stádník Marek Dexter Cycling47 kmMA40-49ano
Staněk Pavel PRODOLI Racing Team47 kmMA30-39ano
Straka Dušan Chýnov25 kmMB19-39
Straka Jakub FC ChýnovDěti KolaM7-9
Strakatá Jana Tábor25 kmZB36pano
Strnad Otomar -25 kmMB19-39
Suč Ivan PK Sport 47 kmMA30-39ne
Svatoš Adam GS cyklo team JistebniceDěti KolaM7-9ano
Svatoš Jakub GS cyklo team JistebniceDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedlaano
Svatoš Jakub GS cyklo team JistebniceDěti KolaM6ano
Svatošová Jana GS cyklo team Jistebnice25 kmZB36pano
Svěráková Ilona Eurofarm-sport-team25 kmZB36pano
Svoboda Josef Extrem Team Vystrkov47 kmMA40-49ano
Svoboda Pavel Chýnov25 kmMB40-59ne
Šanda František Cykloklub ChýnovDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Šandová Tereza ČISTÝ SPORT KIDS RACING TEAMDěti KolaZ7-9ano
Šedivý Štěpán Z BIKE TEAM TŘEBOŇDěti KolaM7-9ano
Šefrna Ondřej Praha 847 kmMA30-39ano
Šesták Martin WinPeaks47 kmMA50pano
Šilhavecká Lucie Tábor25 kmZB36pano
Šíma Jan PROMPT 2 SERVIS47 kmMA50pne
Šimeček David Cycling Academy Tábor 25 kmMB15-18ano
Šimeček Ondřej Kotnov Cycling team25 kmMB19-39
Šíp David Cycling Academy Tábor25 kmMB19-39ne
Šístek Jakub Rodina Šístkova47 kmMA30-39
Šíša Jiří behzatrest.cz25 kmMB40-59ne
Šitner Jaroslav GS cyklo team Jistebnice 47 kmMA18-29ano
Šolar Pavel Benešov47 kmMA40-49ano
Šorajová Eliška PRODOLI Racing Team47 kmZA30-39ano
Štědrý Adam MTB Ježíšek tým47 kmMA40-49ano
Štěpánek Libor Uniqa Jihlava47 kmMA50p
Štourač Roman Chlum25 kmMB19-39ano
Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott team47 kmMA40-49ano
Švec Karel Sauna bar Horní Cerekev47 kmMA50pne
Švec Přemek G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČDěti KolaM13-14ne
Švejdová Jitka Kladno25 kmZB36pano
Tereszková Hana Prodoli Racing team hobby 25 kmZB36pano
Tichý Kryštof CK Jihočeské nadějeDěti KolaM10-12ano
Tichý Lukáš Apex bike Mobil Tábor25 kmMB19-39ne
Tichý Tadeáš CK Jihočeské nadějeDěti KolaM7-9ano
Tomeček Matěj GS Cykloteam JistebniceDěti KolaM7-9ne
Tomeček Zdeněk GS cyklo team Jistebnice47 kmMA40-49ano
Tomíková Dagmar GS cyklo team Jistebnice25 kmZB36pano
Ťoupalík Metoděj Cycling academy TáborDěti KolaM6ne
Ťoupalíková Antonie Cycling academy TáborDěti KolaZ6ne
Trkola Libor Eurofoam Sport Team25 kmMB40-59ne
Trubáček Petr PRODOLI racing team25 kmMB40-59ne
Tuček Jan CK RBB Invest J. Hradec25 kmMB19-39ne
Turnovský Šťepán Cykloklub Chýnov25 kmMB15-18ano
Tybitancl Šimon JH CyclingDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Vacek Vojtěch Triatlon team Tábor25 kmMB19-39ano
Vaclík Marek Z Bike Team Třeboň25 kmMB19-39ano
Vácha Vojtěch ČEZ cyklo team Tábor25 kmMB15-18ne
Váchová Karolína Cykloklub ChýnovDěti KolaZ13-14
Vališ Petr Benešov25 kmMB40-59ano
Váňa Marek MM AUTO mtb Team47 kmMA40-49ne
Vaněk ml. Michal CK Jihočeské nadějeDěti KolaM7-9ano
Vaněk st. Michal PRODOLI racing team25 kmMB40-59ano
Věncek Matěj Apex Bike Mobil Tábor25 kmMB19-39
Viktora Jan PRODOLI Racing team47 kmMA40-49ano
Vlna Jan Stádlec 47 kmMA18-29ano
Vodicka Oto Cisty sportDěti KolaM7-9ne
Vojík Lukáš Bike Team Vodňany25 kmMB19-39ano
Vopálenský Martin JH Cycling47 kmMA40-49ne
Vostrý David Biketime Bulls PísekDěti KolaM7-9ano
Vostrý Martin Biketime Bulls PísekDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Vošlajerová Jitka Cyklo Atom cyling team 25 kmZB36pano
Vycpálek Michal Tábor25 kmMB19-39ne
Weber Pavel Hangover Sezimovo Ústí47 kmMA50p
Weber Tomáš Hangover team47 kmMA40-49ne
Zákostelecký Jakub ČEZ cyklo team TáborDěti KolaM7-9ano
Zápotocký Michal Čistý sport Racing team 147 kmMA18-29ano
Zavadil Jirka G. Benedikt Švec cykloteam Želeč25 kmMB19-39ano
Zavadil Libor Cyklo Atom cyling team 47 kmMA40-49ano
Zavadil Mikuláš G. Benedikt Švec cykloteam ŽelečDěti KolaM7-9ano
Zavadil Tobiáš G. Benedikt Švec cykloteam ŽelečDěti KolaM7-9ano
Zavadil Zdeněk Vojkov25 kmMB40-59
Zelinka Adam -Děti KolaM6
Zeman Zdeněk SK FIT Tábor47 kmMA40-49ne
Zíka Marek GS cyklo team Jistebnice47 kmMA18-29ano
Zuzák Patrik Cycling academy Tábor Děti KolaM7-9ano
Žák Marek FBT NuzbelyDěti KolaM6ne
Žák Martin FBT NuzbelyDěti KolaM10-12ne
Žáková-Trpáková Lenka FBT Nuzbely25 kmZB19-35ne
Žatecký David Cycling Academy Tábor 25 kmMB15-18ano
Žatecký Martin Cycling Academy Tábor25 kmMB19-39ano
Žid Marek Březnice47 kmMA30-39ne