Startovní listina Devils Extreme Race

Počet přihlášených: 102

PříjmeníJménoKlubZemězávodKategorie
Aganovič Amir CROK1 muži/menM Senior
Andersson Håkan SWEK1 muži/menM Senior
Appel Andreas FWM MunichGERK1 muži/menM Senior
AUBERTIN Maxime GESNFRAK1 muži/menM Youngster
Aubertin Paul Lettmann MantaFRAK1 muži/menM Youngster
Babuin Marco TEAM NEREUS SPORTITAK1 muži/menM Senior
Barm Sabrina FRAK1 ženy/womenW Senior
Becke Gregor Waka GangsterAUTK1 muži/menM Senior
Beran Václav USK PrahaCZEK1 muži/menM Youngster
Bloder Marcel Kanu Club GrazAUTK1 muži/menM Senior
Broccato Stefano MagentaITAK1 muži/menM Senior
Brunner Andi Kajak Naturfreunde InnsbruckAUTK1 muži/menM Senior
Butterworth Huw Exo RexyGBRK1 muži/menM Youngster
Czauderna Bartosz POLK1 muži/menM Senior
De Ruytter Michiel Dragorossi DRXBELK1 muži/menM Senior
Domine Jules FRAK1 muži/menM Senior
Drobek Filip KTL BrnoCZEK1 muži/menM Youngster
Ferguson Josiah YesAUTK1 muži/menM Senior
Fridrych Tomáš ChomutovCZEK1 muži/menM Youngster
Glur Dominic Kanu glSUIK1 muži/menM Senior
Groger Matyas DagHUNK1 muži/menM Senior
Gysin Lukas ChurSUIK1 muži/menM Senior
Haeckel Tobias Pyranha 9rIIDEUK1 muži/menM Youngster
Haines Johny Waka SteezeGBRK1 muži/menM Senior
Hak Fanda VkmhkCZEK1 muži/menM Youngster
Havelka Michal Zet CrossCZEK1 muži/menM Senior
Hehl Simon MeranoITAK1 muži/menM Senior
Hlaváček Jaroslav CZEK1 muži/menM Senior
Hlaváček Martin Zet CZEK1 muži/menM Senior
Hoelscher Thomas DEUK1 muži/menM Senior
Honc Simon WSC Bruck an der MurAUTK1 muži/menM Senior
Jacobs Yoran MokkaBELK1 muži/menM Senior
Janoušek Matěj CZEK1 muži/menM Youngster
Kaiser Nikolas MTV 1879 MunichGERK1 muži/menM Youngster
Karas Michal POLK1 muži/menM Senior
Kašpar Adam Zet CZEK1 muži/menM Youngster
Kleine Johannes FWM MünchenGERK1 muži/menM Senior
Klepač Vilda CZEK1 muži/menM Senior
Klotzner Daniel Exo T-rex SITAK1 muži/menM Senior
Kodada Mira ZET CrossCZEK1 muži/menM Senior
Kolar Honza TJ DELFINCZEK1 muži/menM Senior
Kovář Oldřích SVKK1 muži/menM Senior
Koyš Július SVKK1 muži/menM Senior
Kronenberf Thorsten KVB RheinsheimGERK1 muži/menM Youngster
Křepela Tomáš Zet CZEK1 muži/menM Youngster
Kubový Karel PerštejnCZEK1 muži/menM Senior
Langhart Joël Zürich (KCZ)SUIK1 muži/menM Youngster
Leitner Raphael Matrei in Osttirol AUTK1 muži/menM Senior
Leitner Raphael Matrei in Osttirol AUTK1 muži/menM Senior
Long Tren Zet USAK1 muži/menM Senior
Longoni Davide Monrosa rafting ITAK1 muži/menM Senior
Loudil Miloslav Zet CZEK1 muži/menM Senior
Luciotti Elena Monrosa rafting ITAK1 ženy/womenW Senior
Martínek Petr TJ Union PlzeňCZEK1 muži/menM Senior
Meiler Tim Pyranha 9rDEUK1 muži/menM Senior
Meyer Rico ZüriSUIK1 muži/menM Youngster
Naquer Vincent OetzFRAK1 muži/menM Senior
Němec Jan CZEK1 muži/menM Youngster
Newman Nouria Red BullFRAK1 ženy/womenW Senior
Nguyen Mael FRAK1 muži/menM Senior
Nicholas Mylo Lettmann MantaFRAK1 muži/menM Senior
Ooms Bob Dragorossi DRXBELK1 muži/menM Senior
Orton Bren Pyranha 9rIIGBRK1 muži/menM Senior
Palmer Bethan Spade GBRK1 ženy/womenW Senior
Peeters Bram MechelenBELK1 muži/menM Senior
Piaskowski Joshua Kanu Club FuldaGERK1 muži/menM Senior
Plathner Janosch Spade DEUK1 muži/menM Senior
Plch Martin Zet CZEK1 muži/menM Senior
Pospiech Claas Pyranha 9rIIDEUK1 muži/menM Senior
potts jake GBRK1 muži/menM Senior
Pražák Michal TJ Dělení Jablonec CZEK1 muži/menM Senior
Pretzl Sascha DEUK1 muži/menM Senior
Pürstinger Julian AUTK1 muži/menM Youngster
Ramazza Michele Wavesport team ITAK1 muži/menM Senior
Reichenbach Daniel Kanu-glSUIK1 muži/menM Youngster
Renz Jannes GERK1 muži/menM Senior
Ronga Paolo Canoa Club MilanoITAK1 muži/menM Senior
Rossi Martina Canoa Club NerviITAK1 ženy/womenW Senior
Rozsypal Jan Kanoepolo PrahaCZEK1 muži/menM Senior
Ruof Laurin Kanuclub Vaihingen EnzGERK1 muži/menM Youngster
Ruof Loris Kanuclub Vaihingen EnzGERK1 muži/menM Senior
Sedláček Alexandr SVKK1 muži/menM Senior
Schindler Thilo DEUK1 muži/menM Youngster
Schwarzenbrunner Ronald Pyranha 9rIIAUTK1 muži/menM Senior
Sieder Fabian Die bissign 4aITAK1 muži/menM Senior
Sokolová Anna KK Slavia PrahaCZEK1 ženy/womenW Youngster
Souček Marek EBSCZEK1 muži/menM Youngster
Součková Lucie Hradec Králové CZEK1 ženy/womenW Youngster
Stanovský Jakub ŠKPDKSVKK1 muži/menM Senior
Steiger Mathias Matrei in OsttirolAUTK1 muži/menM Youngster
Steiger Mathias Matrei in OsttirolAUTK1 muži/menM Youngster
Steiger Mathias Matrei in OsttirolAUTK1 muži/menM Youngster
Svěrák Jan CZEK1 muži/menM Youngster
Tandler Fabian SwitzerlandSUIK1 muži/menM Senior
Tscharnig Gernot SchlaitenAUTK1 muži/menM Youngster
Urscheler Raphaël FRAK1 muži/menM Senior
Waldner Thomas Spade RFITAK1 muži/menM Senior
Weger Matthias MeranITAK1 muži/menM Senior
Wieckowski Tomasz StolnoPOLK1 muži/menM Senior
Wiedmer Andreas thierachernSUIK1 muži/menM Senior
Williams Lyndon GBRK1 muži/menM Senior
Zapletal Vojta EKCCZEK1 muži/menM Senior