Startovní listina Valdštejnova desítka 2021

Počet přihlášených: 148

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Bělíčková Alice SokolovPětka Jana Minaříka (5 km)Z29 (16-29)ano
Benkár Zbyněk Cheb Valdštejnova desítka (10 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Bezik Anna Mariánské Lázně Pětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Bezik Artur Mariánské Lázně Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci C (nar. 2011-2014)ano
Böhm Petr Runnaři SokolovValdštejnova desítka (10 km)M59 (50-59)ano
Brož Petr USK AkademikPětka Jana Minaříka (5 km)M60 (60plus)ano
Cejnar Tomáš Rozbehnito.czValdštejnova desítka (10 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Cibula Zoltán Pětka Jana Minaříka (5 km)M60 (60plus)ano
Cingroš Matěj NejdekValdštejnova desítka (10 km)M29 (16-29)ano
Čada Jiří Valdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ano
Dančová Petra Františkovy LázněPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Dědičová Daniela Rozběhnito.czValdštejnova desítka (10 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czne
Drtinová Víťa Šneci v běhu Valdštejnova desítka (10 km)Z5 (60plus)ano
Duchek Jiří Rozběhnito.cz - ChebPětka Jana Minaříka (5 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Endal David ChebPětka Jana Minaříka (5 km)M49 (40-49)ano
Endler Jan Chlum Svaté MaříValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano
Endlerová Hana Chlum Svaté MaříValdštejnova desítka (10 km)Z49 (40-49)ano
Fikar Václav ChebValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano
Fischer Jaroslav PlesnáValdštejnova desítka (10 km)M59 (50-59)ano
FISCHEROVÁ Martina Plesná Valdštejnova desítka (10 km)Z39 (30-39)ne
Fischerová Martina PlesnáValdštejnova desítka (10 km)Z39 (30-39)ano
Fojtík Pavel ChodovValdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ne
Fojtík Pavel ChodovValdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ano
Forejtová Marta LibáPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Forejtová Michaela SKP UNION ChebPětka Jana Minaříka (5 km)Z29 (16-29)ano
Frousová Štěpánka ChebValdštejnova desítka (10 km)Z29 (16-29)ano
Fučíková Martina Ostrov nad OhříPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Futera Antonín ChebValdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ano
Gabriel Pavel Březová u Karlových VarůValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano
Glazer Michal 1. Fc Hradiště Pětka Jana Minaříka (5 km)M39 (30-39)ano
Hanek Jan SokolovValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano
Hanzal Petr ChebPětka Jana Minaříka (5 km)M49 (40-49)ano
Hoffman Stanislav PilaValdštejnova desítka (10 km)M59 (50-59)ano
Holá Renata ChebValdštejnova desítka (10 km)Z49 (40-49)ano
Hrdina Tomáš ChebValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano
Hrdinová Tereza ChebValdštejnova desítka (10 km)Z39 (30-39)ano
Hrdinová Tereza ChebValdštejnova desítka (10 km)Z39 (30-39)ne
Hrdinová Tereza ChebValdštejnova desítka (10 km)Z39 (30-39)ne
Hynek Petr ChebValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano
Hynková Olga ChebValdštejnova desítka (10 km)Z49 (40-49)ano
Chlad Miroslav Rozběhnito.cz - ChebValdštejnova desítka (10 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Chladová Martina Rozběhnito.cz - ChebPětka Jana Minaříka (5 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Ivanová Markéta PrachaticeValdštejnova desítka (10 km)Z39 (30-39)ano
Jalovcová Pavla ChebPětka Jana Minaříka (5 km)Z59 (50-59)ano
Jalovec Antonín ChebValdštejnova desítka (10 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Janská Emílie Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2015-2021Dívky (nar. 2015-2021)ano
Jarušková Jarmila Cheb Pětka Jana Minaříka (5 km)Z59 (50-59)ne
Jirkal Tomáš Běžecký klub Záchranné služby Karlovarského krajePětka Jana Minaříka (5 km)M39 (30-39)ano
Jirkal Tomáš Běžecký klub Záchranné služby Karlovarského krajeValdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ano
Jirkalová Emilly Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2015-2021Dívky (nar. 2015-2021)ano
Junek Jiří Valdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ano
Kamarytová Martina MLOKValdštejnova desítka (10 km)Z59 (50-59)ano
Karabová Kristýna ChebValdštejnova desítka (10 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Kišš Josef Rozběhnito.czValdštejnova desítka (10 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Klierová Petra Libavské Údolí Pětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ne
Klimt Sebastian ChebValdštejnova desítka (10 km)M29 (16-29)ano
Klimtová Klára ChebValdštejnova desítka (10 km)Z29 (16-29)ano
Kňažko Tomino TJ Slavoj RoztokyValdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ano
Kolman Oldřich 1. Fc HradištěPětka Jana Minaříka (5 km)M39 (30-39)ano
Kopecká Hana Pomezí nad OhříPětka Jana Minaříka (5 km)Z59 (50-59)ano
Královec Jiří AK SokolovValdštejnova desítka (10 km)M60+ (60plus)ano
Krejčí Jana ChebPětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ano
Kvasničková Petra Petula&RobinoPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ne
Kvasničková Petra Robino&PeťulaPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Lasáková Markéta ChebPětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ano
Malý Lubomír Rozběháme Karlovy VaryValdštejnova desítka (10 km)M59 (50-59)ano
Marada Matej Praha 5Valdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ano
Maršík Pavel Salming Running ČeskoValdštejnova desítka (10 km)M59 (50-59)ano
Mašková Diana PrahaPětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ano
Matějková Jana Lemry líný SokolovPětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ano
Matoušková Jana Kynšperk nad Ohří Pětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Mávr Jan Kynšperk nad OhříValdštejnova desítka (10 km)M29 (16-29)ano
Mávrová Šárka ChebValdštejnova desítka (10 km)Z39 (30-39)ne
Michalič Róbert Rozběhnito.czValdštejnova desítka (10 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Mikulová Eliška ChebPětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ano
Motičák Jiří ChebValdštejnova desítka (10 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Motlová Eliška ChebValdštejnova desítka (10 km)Z29 (16-29)ano
Mouhafidi Jana USK AkademikPětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ano
Mrázek David ChebValdštejnova desítka (10 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Mrázková Lenka Cheb 2Valdštejnova desítka (10 km)Z29 (16-29)ano
Naughton Marcela Rozbehnito.czValdštejnova desítka (10 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czne
Navrátil Lukáš SokolovValdštejnova desítka (10 km)M29 (16-29)ano
Nedopilová Šárka Pomezí nad OhříPětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ne
Nejedlá Martina FK Hvězda ChebPětka Jana Minaříka (5 km)Z29 (16-29)ano
Norek Jaroslav DACHDECKER spol. s r.o.Valdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ne
Novák Aleš PROFI SPORT ChebPětka Jana Minaříka (5 km)M49 (40-49)ano
Novák Marek PROFI SPORT ChebValdštejnova desítka (10 km)M29 (16-29)ano
Novotná Monika Karlovy VaryPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ne
Nový Pavel ChebValdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ano
Ordoš Ladislav Praha 8Valdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano
Palubjak Robert Petula a RobinoValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano
Parihuzič Dušan AK SokolovPětka Jana Minaříka (5 km)M49 (40-49)ano
Pelouch Jan praha 5Valdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano
Peroutka Jan PrahaPětka Jana Minaříka (5 km)M49 (40-49)ano
Peroutková Anežka PrahaDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2015-2021Dívky (nar. 2015-2021)ano
Petrák Nikol SokolovValdštejnova desítka (10 km)Z39 (30-39)ano
Petríková Kristýna rozbehnito.czValdštejnova desítka (10 km)Z29 (16-29)ne
Piller Martin Pětka Jana Minaříka (5 km)M29 (16-29)ano
Pillerova Ellen AK SokolovDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky C (nar. 2011-2014)ano
Pillerova Radka Pětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Pimper Petr ChebValdštejnova desítka (10 km)M29 (16-29)ne
Pleskotová Gabriela ChebValdštejnova desítka (10 km)Z49 (40-49)ano
Preibisch Jan AC Mariánské Lázně + MLOK Mariánské LázněValdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ano
Raclavský David RozbehnitoPětka Jana Minaříka (5 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Rechtoríková Marie RunLadies ChodovValdštejnova desítka (10 km)Z49 (40-49)ano
Rejcha Milan Velká HleďsebeValdštejnova desítka (10 km)M60+ (60plus)ano
Samec Vojtěch Mariánské LázněPětka Jana Minaříka (5 km)M29 (16-29)ano
Sedláčková Veronika Valdštejnova desítka (10 km)Z49 (40-49)ano
Smakal Lubomir PrahaValdštejnova desítka (10 km)M60+ (60plus)ano
Stahlova Adela Františkovy lázně Pětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ne
Stolařová Yvona Valdštejnova desítka (10 km)Z49 (40-49)ano
Stryalová Petra Rozběhnito.cz Pětka Jana Minaříka (5 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Svoboda Karel Rozbehnito.czValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ne
Svoboda Karel Rozbehnito.czValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ne
Šimek Milan Lemry líný SokolovPětka Jana Minaříka (5 km)M49 (40-49)ano
Šimková Eliška Lemry líný SokolovDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky C (nar. 2011-2014)ano
Šmatová Hana DHLPětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ano
Šrámková Renata Rozbehnito.czValdštejnova desítka (10 km)Z49 (40-49)ne
Šrámková Renata Rozbehnito.czValdštejnova desítka (10 km)Z49 (40-49)ne
Šrámková Renata Rozbehnito.czValdštejnova desítka (10 km)Z49 (40-49)ne
Štěpán Kamil PrachaticeValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano
Štoidlova Anežka ChebValdštejnova desítka (10 km)Z29 (16-29)ano
Tkadlecová Zdenka Valdštejnova desítka (10 km)Z39 (30-39)ano
Toman Robert BohumiliceValdštejnova desítka (10 km)M29 (16-29)ano
Turek Slavoj TJ Slavoj RoztokyValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ne
Vaculová Alice Rozběhnito.czPětka Jana Minaříka (5 km) - pro členy klubu Rozběhnito.czano
Vávrů Augustýn TJ VTŽ ChomutovDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2015-2021Chlapci (nar. 2015-2021)ano
Vávrů Ivana TJ VTŽ ChomutovValdštejnova desítka (10 km)Z39 (30-39)ano
Vávrů Liliana TJ VTŽ ChomutovDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2015-2021Dívky (nar. 2015-2021)ano
Veselá Eva Živé SokolovskoValdštejnova desítka (10 km)Z39 (30-39)ano
Vítková Markéta Hranice u AšeValdštejnova desítka (10 km)Z29 (16-29)ne
Vlachovská Jitka SokolovPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Vodvárka Roman VejprtyValdštejnova desítka (10 km)M29 (16-29)ano
Vogl Martin Cheb (okres Cheb)Pětka Jana Minaříka (5 km)M39 (30-39)ano
Voglová Adélka ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2015-2021Dívky (nar. 2015-2021)ano
Volfová Klára ChebPětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ano
Vrba Karel AK HabartovPětka Jana Minaříka (5 km)M59 (50-59)ano
Vůjtěch Ondřej VujíciDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2015-2021Chlapci (nar. 2015-2021)ne
Vůjtěch Petr VujíciPětka Jana Minaříka (5 km)M39 (30-39)ne
Vůjtěch Štěpán VujíciDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2015-2021Chlapci (nar. 2015-2021)ne
Weber Miroslav BKČSPětka Jana Minaříka (5 km)M59 (50-59)ano
Weingartlová Daniela SDH Rotava Valdštejnova desítka (10 km)Z29 (16-29)ano
Žáčková Monika Pětka Jana Minaříka (5 km)Z59 (50-59)ano
Žejdl Martin SokolovDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci C (nar. 2011-2014)ne
Žejdl Tomáš SokolovValdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ne
Žejdlová Karolína SokolovDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky A (nar. 2006-2008)ne
Žejdlová Veronika SokolovPětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ne
Žlůva Radek Rapet Karlovy VaryValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano