Startovní listina Mizuno Hruboskalský půlmaraton

Počet přihlášených: 456

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatbaStart Čas
95 Andrle Jakub Kostelec n.Č.lesy21 kmM30ano 10:47:00
369 Austova Petra 12 kmženyano 13:04:00
255 Bala Martin 21 kmM40ano 12:07:00
294 Balihar Jiří Balini FSC21 kmM40ano 12:26:00
292 Baliharová Hana Balini FSC21 kmZ50ano 12:25:00
176 Baroš Filip Praha12 kmmužiano 11:27:00
79 Bárta Jiří Praha 621 kmM50ano 10:39:00
150 Bartoš Martin Bakov nad Jizerou12 kmmužiano 11:14:00
100 Bažantová Irena Litoměřický šťávy21 kmZ40ano 10:49:00
99 Bažantová Lucie Mělník12 kmženyano 10:49:00
268 Beneš Petr Praha21 kmM30ano 12:13:00
179 Beníček Petr STG Zlín21 kmM50ano 11:29:00
178 Beníčková Michaela Rebuild21 kmZ20ano 11:28:00
209 Beránková Anna VŠAK21 kmZ20ano 11:44:00
283 Berná Eva Vlčí stavby21 kmZ40ano 12:21:00
120 Bím Marek RT Falkenštejn21 kmM50ano 10:59:00
187 Bímová Andrea Rovensko pod Troskami21 kmZ40ano 11:33:00
163 Blatoň Tomáš Petrovice u Karviné12 kmmužiano 11:21:00
371 Bohuš Michal Rozběháme Pardubice12 kmmužiano 12:30:30
142 Bret Jakub Hořice12 kmmužiano 11:10:00
141 Bretová Kristýna Hořice12 kmženyano 11:10:00
348 Brchel Jan Vrané nad Vltavou21 kmM30ano 12:53:00
389 Bubrle Jiri Blatná21 kmM30ano 13:14:00
393 Buchanec Ján Králův Dvůr12 kmmužiano 13:16:00
169 Burešová Jana Zavidov12 kmženyano 11:24:00
185 Cibulka Šimon Drei im Brötchen12 kmmužiano 11:32:00
23 Cihlo Jan Pernštejn tým Pardubice21 kmM40ano 10:11:00
501 Cihlo Mikuláš mini Pernštějn tým PardubiceDětský závodChlapci 9-11 let ano
502 Cihlo Šimon mini Pernštějn tým PardubiceDětský závodChlapci 9-11 let ano
321 Čakrdová Denisa Libáň12 kmženyano 12:40:00
241 Čejka Bořivoj Triatlon Team Chrudim21 kmM40ano 12:00:00
342 Čepelková Zuzana Loudové12 kmženyano 12:50:00
202 Čermák Jiří Staněk sport Turnov21 kmM40ano 11:40:00
162 Čermák Pavel Jilemnice21 kmM50ano 11:20:00
156 Čermák Tomáš BK VRCHLABÍ21 kmM50ano 11:17:00
201 Čermáková Jitka Staněk sport Turnov21 kmZ40ano 11:40:00
528 Čermáková Kristýna RoprachticeDětský závodDívky do 5 let ano 11:48:30
352 Čermáková Veronika Roprachtice12 kmženyano 12:55:00
190 Černíčková Tereza 12 kmženyano 11:34:00
372 Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice12 kmmužiano 12:30:30
533 Čivrná Karolína RybniceDětský závodDívky 6-8 let ano 12:20:30
366 Čivrný Jiří Semily21 kmM40ano 13:02:00
25 Čížek Martin Praha Řepy21 kmM40ano 10:12:00
265 Čubiňák Milan 12 kmmužiano 12:12:00
266 Čubiňáková Lada 12 kmženyano 12:12:00
136 Daníček Petr Hasiči Předhradí21 kmM50ano 11:07:00
15 David Luboš SRTG Kolín21 kmM30ano 10:07:00
69 Dědek Kryštof Hrubá skála21 kmM20ano 10:34:00
70 Dědek Miroslav Hrubá skála21 kmM50ano 10:34:00
377 Dlab Ladislav Roztoky21 kmM50ano 13:08:00
303 Dlouhá Martina LSK Lomnice n. Pop.21 kmZ40ano 12:31:00
224 Dolejší Lenka OK Doksy21 kmZ40ano 11:51:00
28 Domalípová Eva Mladá boleslav12 kmženyano 10:13:00
386 Drobník Tomáš Smržovka21 kmM50ano 13:12:00
21 Dubravčík Jakub Praha21 kmM30ano 10:10:00
275 Dubský Roman Přibyslav21 kmM40ano 12:17:00
41 Dvořák Leoš KARLÍN VR21 kmM40ano 10:20:00
245 Dvořák Tomáš Rejšice 21 kmM30ano 12:02:00
90 Dvořáková Monika Teplice21 kmZ30ano 10:44:00
532 Elčkner Radek SmržovkaDětský závodChlapci do 5 let ano 13:15:30
531 Elčknerová Markéta SmržovkaDětský závodDívky do 5 let ano 13:15:30
367 Fabíková Klára 21 kmZ20ano 13:03:00
508 Fajglová Ema Jablonec nad NisouDětský závodDívky 9-11 letano 13:50:00
509 Fajglová Kateřina Jablonec nad NisouDětský závodDívky 6-8 let ano 13:55:00
122 Fajglová Michaela Jablonec nad Nisou21 kmZ30ano 11:00:00
27 Faltys Jakub Pardubice21 kmM20ano 10:13:00
249 Fara Jan 21 kmM30ano 12:04:00
146 Fellner Martin Fenix Ski Team Jeseník21 kmM50ano 11:12:00
383 Ferenčíková Naděžda 12 kmženyano 13:11:00
54 Fiedler Adam Kolovraty21 kmM40ano 10:26:00
101 Fiedler Mikuláš Běhej Kolovraty12 kmmužiano 10:28:00
361 Flašarová Lenka Svaz Českých Bohémů21 kmZ40ano 13:00:00
257 Foff Tomáš Plaňany21 kmM40ano 12:08:00
376 Frič Pavel CHECOMACOCO21 kmM60ano 13:07:00
0 Frič Pavel CHECOMACOCO21 kmM60ne
298 Frühaufová Lucie Mnichovo Hradiště 12 kmženyano 12:28:00
30 Fulín Jan Karlín VR21 kmM40ano 10:14:00
337 Gebhart Michal North Czech Runners21 kmM40ano 12:48:00
45 Gibbons Mark Turnov21 kmM50ano 10:22:00
263 Gombárová Andrea Liberec21 kmZ30ano 12:11:00
133 Gregor Jan Mamutí gang21 kmM30ano 11:06:00
355 Grossová Petra KOK21 kmZ20ano 12:57:00
331 Haken Martin Kyje21 kmM40ano 12:45:00
332 Hakenová Andrea Kyje21 kmZ30ano 12:45:00
312 Hakenová Kristina 12 kmženyano 12:35:00
96 Halatka David Praha 421 kmM40ano 10:19:00
205 Hanuš Radek Krkonoše12 kmmužiano 11:42:00
357 Hejl Tomáš Jičín12 kmmužiano 12:58:00
0 Hejl Tomáš Jičín12 kmmužine
42 Hlaváč Milan Bukovina12 kmmužiano 10:20:00
295 Hloušek Jiří 21 kmM40ano 12:27:00
296 Hloušková Květoslava 21 kmZ40ano 12:27:00
306 Hodaňová Helena Brno-Komín21 kmZ40ano 12:32:00
333 Hoffer Laurent Brandys nad Labem - Stara Boleslav21 kmM40ano 12:45:00
183 Holá Barbora 21 kmZ30ano 11:31:00
387 Holanová Martina TTC Postřelná21 kmZ30ano 13:13:00
217 Holdova Kamila Šneci v běhu21 kmZ40ano 11:48:00
391 Holub Tomáš TJ Sokol Praha Podolí21 kmM40ano 13:15:00
191 Honzajková Kateřina Praha21 kmZ30ano 11:35:00
195 Hora Jan Přátelé dobrého jídla a pití21 kmM30ano 11:37:00
14 Horák Martin ubrecene princezny21 kmM50ano 10:06:00
335 Hořáková Zuzana North Czech Runners21 kmZ30ano 12:47:00
56 Hrabica Pavel Metro21 kmM60ano 10:27:00
398 Hradečný Viktor Neratovice21 kmM40ano 13:19:30
121 Hrdinka Jirka Run4fun12 kmmužiano 11:00:00
264 Hrdlička Jan Plaňany21 kmM40ano 12:11:00
33 Hrica Pavel 21 kmM40ano 10:16:00
65 Hrušková Eva Praha12 kmženyano 10:32:00
107 Hryzák Vít Praha21 kmM20ano 10:53:00
272 Hudská Ludmila Turnov21 kmZ20ano 12:15:00
271 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov21 kmZ20ano 12:15:00
338 Hulík Vojtěch HTW Dvůr Králové nad Labem21 kmM30ano 12:48:00
127 Hynková Olga Cheb21 kmZ40ano 11:03:00
385 Charbuský Jiří 21 kmM20ano 11:25:00
392 Chudý Jan 21 kmM30ano 13:15:00
252 Jakubů Klára Jestedskyrace tým12 kmženyano 12:05:00
16 Janda Radomír Ubrecene princezny21 kmM40ano 10:07:00
297 Janošková Hana Praha12 kmženyano 12:28:00
301 Jareš Dominik Bukovina u Turnova12 kmmužiano 12:30:00
210 Jaroš Adam HO Sherpa21 kmM30ano 11:44:00
207 Jaroš Josef Sport Club Vrchlabí21 kmM30ano 11:43:00
511 Jarošová Štěpánka Sport Club VrchlabíDětský závodDívky do 5 let ano
63 Jelen Petr Jilemnice21 kmM50ano 10:31:00
129 Jelínek Marek 21 kmM30ano 11:04:00
157 Jelínková Denisa Hrubá Skála21 kmZ30ano 11:18:00
53 Jerie Marek TJ Magla12 kmmužiano 10:26:00
273 Ježek Michal Poly Ester Team Liberec12 kmmužiano 12:16:00
87 Jirásek Ondřej KISORO Kladno21 kmM20ano 10:43:00
394 Jirman Martin 21 kmM30ano 13:16:00
180 Jírová Koutná Magda Rovensko pod Troskami12 kmženyano 11:29:00
4 Joneková Nikola STG Hradiště 12 kmženyano 10:01:00
128 Jónová Alena Cheb21 kmZ40ano 11:03:00
350 Jor Martin Runsport Team21 kmM30ano 12:54:00
516 Jůzek Lukáš Mníšek pod BrdyDětský závodano 11:07:00
276 Jůzek Pavel Mníšek pod Brdy21 kmM40ano 11:30:47
177 Kabrhel Roman Praha 1421 kmM30ano 11:28:00
305 Kadleček Martin Varnsdorf12 kmmužiano 12:32:00
347 Kalkus Roman Run4Fun 21 kmM40ano 12:53:00
246 Kapras Jiří Kapr z Bohnic21 kmM30ano 12:02:00
221 Karabinoš Michal Praha - Háje21 kmM30ano 11:50:00
545 Karásek Jonáš TJ Bižu JbcDětský závodChlapci 9-11 let ano 13:50:00
22 Karásek Tomáš Ubrečené princezny21 kmM40ano 10:10:00
198 Karásek Zbyněk Jablonec nad Nisou21 kmM40ano 11:38:00
546 Karásková Anna Jablonec nad NisouDětský závodDívky do 5 let ano 14:00:00
13 Kárová Tereza Praha21 kmZ40ano 10:06:00
299 Káš František Salming running21 kmM30ano 12:29:00
219 Kašička Martin Liberec21 kmM30ano 11:49:00
518 Kazda Matěj SC JičínDětský závodChlapci 6-8 let ano 11:35:30
519 Kazda Mikuláš SC JičínDětský závodChlapci do 5 let ano 11:35:30
291 Kazda Ondřej SC Jičín21 kmM30ano 13:10:30
290 Kazdová Lenka SC Jičín21 kmZ30ano 12:24:00
517 Kazdová Rozárie SC JičínDětský závodDívky 6-8 let ano 11:35:30
94 Kekrt Lukáš Ještěd SkyRace Team21 kmM20ano 10:46:00
269 Kendík Šimon 21 kmM20ano 12:14:00
74 Kestner Jan Kladno12 kmmužiano 10:36:00
261 Kinčík Ondrej Zoborská tlupa21 kmM40ano 12:10:00
322 Kindl Jaromír Bílá Třemešná21 kmM40ano 12:40:00
526 Kindl Václav Nezastavuj měDětský závodChlapci 9-11 let ano
323 Kindlova Tereza Nezastavuj mě12 kmženyano 12:41:00
3 Klečková Libuše STG Hradiště12 kmženyano 10:01:00
117 Klírová Jana SATT21 kmZ50ano 10:58:00
226 Knop Jakub Civetta Gang21 kmM30ano 11:52:00
360 Kolář Jakub Jablonec Nad Nisou21 kmM30ano 12:59:00
215 Kolátor Aleš MTB MEL Jihlava12 kmmužiano 11:47:00
216 Kolátorová Pavlína MTB MEL Jihlava12 kmženyano 11:47:00
103 Konečná Hana Nymburk12 kmženyano 10:51:00
104 Konečný Martin Nymburk12 kmmužiano 10:51:00
110 Korandová Petra Dobřichovice21 kmZ20ano 10:54:00
243 Korobko Anna BehejBrno/ONRunning21 kmZ30ano 12:01:00
186 Kosek Petr NALEHKO.com21 kmM40ano 11:32:00
365 Kotal Ondřej Smutný Koláček12 kmmužiano 13:02:00
164 Kotek Aleš Liberec 2021 kmM40ano 11:21:00
220 Kotek Petr Turnov21 kmM30ano 11:49:00
67 Koudelka Milan Lomnice nad Popelkou21 kmM30ano 10:33:00
288 Kout Václav Mladá Boleslav21 kmM40ano 12:23:00
287 Koutová Helena Mladá Boleslav21 kmZ40ano 12:23:00
208 Kovář Jan Vyskeř21 kmM30ano 11:43:00
40 Kozák Jaroslav Turnov12 kmmužiano 10:19:00
542 Kozak Marek TurnovDětský závodChlapci 9-11 let ano 10:15:30
166 Kozák Michael Bakov nad Jizerou12 kmmužiano 11:22:00
543 Kozáková Karolína TurnovDětský závodDívky do 5 let ano 10:15:30
51 Králík Jiří 21 kmM40ano 10:25:00
230 Krámský Vojtěch JHSP12 kmmužiano 11:54:00
109 Kratochvíl Martin Run4fun21 kmM30ano 10:54:00
174 Kratochvílová Karolína Kolín21 kmZ20ano 11:26:00
71 Krausová Karla 21 kmZ40ano 10:35:00
29 Krofta Jiří Štefko Running Team21 kmM60ano 10:14:00
34 Kroupa Jan Praha 821 kmM50ano 10:16:00
363 Krtil Josef Třebechovice pod Orebem21 kmM40ano 09:59:00
513 Krušinová Andělka AN - Bike Team HořiceDětský závodDívky 6-8 let ano
512 Krušinová Nina AN - Bike Team HořiceDětský závodDívky do 5 let ano
212 Křemen Jaroslav Praha 121 kmM30ano 11:45:00
66 Kříž Libor 21 kmM40ano 10:32:00
259 Kucera Karel Gruppo dela Civetta12 kmmužiano 12:09:00
203 Kučera Tomáš Praha21 kmM40ano 11:41:00
160 Kůs Daniel Praha 521 kmM40ano 11:19:00
62 Kusák Martin Brno21 kmM40ano 10:30:00
330 Kuttich Martin Lanškroun21 kmM50ano 11:00:30
364 Kvasnička Vít Třebechovice pod Orebem12 kmmužiano 09:59:00
19 Lank Pavel Turnov21 kmM30ano 10:09:00
151 Lederová Markéta Loučná 21 kmZ40ano 11:15:00
547 Lepková Zuzana Dolní Kalná 12 kmženyano 09:57:00
530 Lhota Matyáš Jablonec nad NisouDětský závodChlapci 6-8 let ano
354 Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM21 kmM30ano 12:56:00
529 Lhotová Lilien Jablonec nad NisouDětský závodDívky do 5 let ano
368 Linhart Václav 21 kmM30ano 09:58:00
108 Liolias Tomáš STG JABLONEC n. Nisou21 kmM20ano 10:53:00
105 Loaiza Arnoldo KILIMA TRAILRUNNING COSTA RICA21 kmM30ano 10:52:00
285 Losman Petr Kerteam21 kmM40ano 12:22:00
541 Losmanová Linda Hradec KrálovéDětský závodDívky do 5 let ano 11:39:30
343 Louda Jan Loudové21 kmM40ano 12:51:00
24 Lukeš Marek Pernštejn tým21 kmM40ano 10:11:00
118 Lukeš Zdeněk SATT21 kmM50ano 10:58:00
20 Macoun Jaromír FCU-LKP 21 kmM20ano 10:09:00
44 Mach 1968 Martin Slaná u Semil12 kmmužiano 10:21:00
43 Mach 2004 Martin Lomnice nad Popelkou12 kmmužiano 10:21:00
381 Machač Josef 21 kmM30ano 13:10:00
223 Machač Šimon Praha21 kmM20ano 11:51:00
91 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant21 kmM50ano 10:45:00
234 Malinský Václav NALEHKO.com21 kmM30ano 11:56:00
300 Marek Daniel Turnov12 kmmužiano 12:29:00
293 Marková Tereza Turnov12 kmženyano 12:26:00
341 Martinez Daniel Praha21 kmM30ano 12:50:00
106 Matejovič Daniel Ostrava21 kmM20ano 10:52:00
12 Matějů Martina Sild team21 kmZ30ano 10:05:00
196 Mátl Radek Říčany 21 kmM40ano 11:37:00
153 Matocha Daniel P(e)ace Makers21 kmM20ano 11:16:00
159 Matouš Daniel Synergy Club21 kmM30ano 11:19:00
194 Matoušková Eva Liberec 121 kmZ40ano 11:36:00
112 Matras Štěpán SK ChrastDětský závodChlapci 6-8 let ano 11:20:30
168 Matrasova Kateřina Sk Chrast21 kmZ30ano 11:23:00
113 Matrasová Marie SK ChrastDětský závodDívky 6-8 let ano 11:20:30
204 Mazáč Tomáš Slušovice21 kmM20ano 11:41:00
286 Mazák Lukáš TJ Sokol Hrabenov21 kmM30ano 12:22:00
346 Mazůrek Roman AC Česká Lípa21 kmM40ano 12:52:00
130 Med Michal Madafaka21 kmM30ano 11:04:00
184 Mejdrechová Megi Drei im Brötchen21 kmZ20ano 11:31:00
289 Mezník Vláďa LBE21 kmM50ano 12:24:00
84 Michalcová Eva Turnov12 kmženyano 10:41:00
378 Mikšík Robert Praha21 kmM30ano 13:08:00
527 Minářová Aneta PrahaDětský závodDívky 9-11 letano 12:10:30
344 Minářová Klára BŽB21 kmZ40ano 12:51:00
237 Moravcová Jana AK Kuřim12 kmženyano 11:58:00
236 Moravec Michal AK Kuřim21 kmM40ano 11:57:00
550 Mrázek Emil Dětský závodChlapci 6-8 let  10:45:30
549 Mrázková Berta PPRDětský závodDívky 9-11 let 11:49:30
50 Mrňák Aleš Turnov21 kmM40ano 10:24:00
75 Mudra Karel Frýdlant12 kmmužiano 10:37:00
400 Müllerová Kateřina Býchory21 kmZ20ano 12:57:00
307 Najman Petr Hrubá Skála12 kmmužiano 12:33:00
48 Němec Lukáš Jeřice 21 kmM30ano 10:23:00
239 Němeček Pavel Tábor12 kmmužiano 11:59:00
225 Nemeth Marek Mufloni Kunratice12 kmmužiano 11:52:00
514 Nemethová Magdaléna Mufloni KunraticeDětský závodDívky 9-11 letano 11:22:30
515 Nemethová Marie Mufloni KunraticeDětský závodDívky do 5 let ano 11:21:30
145 Neprašová Barbora 12 kmženyano 11:12:00
52 Nevrkla Jaroslav JEŠTĚD SKYRACE TÝM21 kmM40ano 10:25:00
231 Novák Gabriel 12 kmmužiano 12:10:00
324 Novák Lukáš Benátky nad Jizerou 21 kmM20ano 12:41:00
49 Novák Martin nowis trailrunner12 kmmužiano 10:24:00
280 Novák Radek Rozběhej Litvínov21 kmM30ano 12:19:00
998 Nováková Viki Dětský závod 10:20:30
200 Novotná Petra OK99 Hradec Králové12 kmženyano 11:39:00
274 Novotný Filip Lochovice12 kmmužiano 12:16:00
199 Novotný Milan Hradec Králové21 kmM50ano 11:39:00
37 Olsbro Linda Stockholm21 kmZ40ano 10:18:00
38 Olsbro Steve Praha21 kmM50ano 10:18:00
154 Pařízek Jiří Pátek12 kmmužiano 11:16:00
375 Pařízek Michal Pátek12 kmmužiano 11:15:00
379 Pařízková Lenka MK Tlapky v tahu21 kmZ40ano 13:09:00
131 Paseka Štěpán Madafaka21 kmM30ano 11:05:00
152 Pashkova Veronika 21 kmZ40ano 11:38:00
326 Pašková Gabriela Úlibice12 kmženyano 12:42:00
92 Patková Lenka Semily21 kmZ30ano 10:45:00
310 Paulíčková Klára Vrchlabí12 kmženyano 12:34:00
374 Paulů Blanka Maratonstav Úpice12 kmženyano 13:06:00
17 Pavlík Petr SC Horní Jelení21 kmM40ano 10:08:00
137 Pěčková Zdeňka Ready2win21 kmZ40ano 11:08:00
26 Pekař Martin Mladá Boleslav21 kmM40ano 10:12:00
399 Pekařová Jana Turnov21 kmZ30ano 09:57:00
279 Pekrt Tomáš Praha 321 kmM20ano 12:19:00
83 Pelc Martin Turnov12 kmmužiano 10:41:00
314 Pelikan Tomas Rozbehame Prahu21 kmM40ano 12:36:00
0 Perrin Thomas Fox run21 kmM40ne
119 Pešta Lukáš Radvánovice21 kmM40ano 10:59:00
59 Petráček Luboš Pernštejn tým Pardubice 21 kmM40ano 10:29:00
507 Petráčková Linda Pernštejn tým Pardubice Dětský závodDívky 9-11 letano
116 Pfeifer Pavel Čistá u Horek12 kmmužiano 10:57:00
77 Pfeiferová Lucie Zubrnice12 kmženyano 10:38:00
9 Pförtner Jaromír Praha 712 kmmužiano 10:04:00
327 Pils Tomáš #Hlavně nebreč21 kmM20ano 12:43:00
7 Piwowarski František STG Hradiště 21 kmM40ano 10:03:00
144 Pleško Martin Olomouc21 kmM30ano 11:11:00
384 Pojkarová Kateřina 12 kmženyano 13:11:00
31 Pojman Jan Pernštejn tým Pardubice 21 kmM30ano 10:15:00
506 Pojman Vilém PardubiceDětský závodChlapci 6-8 let ano
505 Pojmanová Josefínka PardubiceDětský závodDívky 9-11 letano
188 Popelák Kamil MMA BrothersGym Poděbrady 21 kmM40ano 11:33:00
189 Popeláková Lenka MMA BrothersGym Poděbrady21 kmZ40ano 11:34:00
233 Pospíšil Martin 21 kmM30ano 11:56:00
334 Pospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka21 kmM30ano 12:46:00
262 Poustková Pavlína Liberec21 kmZ30ano 12:10:00
72 Požár Borek Mizuno Team21 kmM20ano 10:35:00
78 Pražák Ladislav BOX klub Jičín21 kmM40ano 10:38:00
158 Prchal Tomáš Pletený Újezd21 kmM30ano 11:18:00
356 Prchlík Tomáš Hradek Nad Nisou21 kmM30ano 12:57:00
82 Prchlík Vojtěch Hrádek nad Nisou12 kmmužiano 13:03:00
197 Procházka Václav Praha21 kmM30ano 13:19:00
349 Prosecký Lubomír 12 kmmužiano 12:54:00
548 Punčochářová Dita Joskatel21 kmZ40ano 12:13:00
124 Rádr Jiří Ra(n)dr21 kmM30ano 11:01:00
525 Rafaj Hynek TryskomyšDětský závodChlapci 6-8 let ano 11:45:30
524 Rafaj Mikuláš TryskomyšDětský závodano 11:46:30
206 Rafaj Nikola Tryskomyši21 kmM40ano 11:42:00
319 Rafajová Vendula Tryskomyš21 kmZ40ano 12:39:00
345 Rajča Tomáš Mníšek pod Brdy21 kmM30ano 12:52:00
235 Ramos Perez Veronica Fast & Furious Gang21 kmZ40ano 11:57:00
55 Ratz Jan 21 kmM30ano 10:27:00
2 Rejha Lukáš #fotrivbehu12 kmmužiano 10:00:00
182 Rosenbaum Martin Jindřichovice pod Smrkem21 kmM40ano 11:30:00
181 Rosenbaum Michal Jesenice21 kmM50ano 11:30:00
510 Rosenbaumová Sofia Jindřichovice pod SmrkemDětský závodano
311 Roškotová Lucie OOB Tj Turnov12 kmženyano 12:35:00
228 Roučka Alois AR-Technik Strakonice21 kmM40ano 11:53:00
172 Roudna Jana 12 kmženyano 11:25:00
173 Rubeš Patrik 12 kmmužiano 11:26:00
115 Růžička Jakub Vinohradští štramáci21 kmM30ano 10:57:00
534 Rydval Wesley Mufloni KunraticeDětský závodChlapci 9-11 let ano 11:22:30
329 Rychtera Petr Kvasiny21 kmM30ano 12:44:00
281 Rýznar Jan TJ Sokol Hrabenov21 kmM20ano 12:20:00
282 Řegucký Jakub TJ Sokol Hrabenov21 kmM20ano 12:20:00
211 Řehoř Jiří HO Sherpa climb21 kmM30ano 11:45:00
370 Sandecki Mark 21 kmM30ano 13:04:00
18 Saska Tomáš Příšovice21 kmM30ano 10:08:00
8 Sedláček Vladimir Bakov nad Jizerou21 kmM40ano 10:03:00
139 Sekerová Andrea Mladá Boleslav21 kmZ40ano 11:09:00
80 Semerád Martin Zastav a nepřežiješ!12 kmmužiano 10:39:00
373 Schejbal Martin 21 kmM30ano 13:06:00
214 Simon Lukáš Chlumec nad Cidlinou21 kmM40ano 11:46:00
309 Sionová Magdalena Uhlířské Janovice12 kmženyano 12:34:00
247 Skalický Petr PODLESI-NEMCI21 kmM40ano 12:03:00
270 Skalka Jakub 21 kmM30ano 12:14:00
544 Skalský David JustRun.czDětský závodChlapci 9-11 let ano 10:45:30
218 Skoupá Renata Vyskeř21 kmZ40ano 11:48:00
325 Slávik Dušan Praha Žižkov21 kmM40ano 12:42:00
32 Sobotka Filip Praha21 kmM30ano 10:15:00
503 Sobotková Magdaléna PrahaDětský závodDívky do 5 let ano
57 Sochor Marek Liberec21 kmM40ano 10:28:00
1 Soukup Petr Mizuno Racing Team21 kmM30ano 10:00:00
111 Sovová Kateřina Velké Přílepy21 kmZ40ano 10:55:00
123 Staněk Martin Tréninkový orgáč21 kmM30ano 11:01:00
148 Stezka Radim Tradeshow21 kmM30ano 11:13:00
89 Stránský Luděk Vrchlabí21 kmM50ano 10:44:00
397 Strnad Tomáš CYCOLOGY TRI TEAM12 kmmužiano 13:18:00
380 Strnadová Barbora KSM Hrádek nad Nisou21 kmZ30ano 13:09:00
313 Stulir Pavel Bohemians Praha21 kmM30ano 12:36:00
539 Sucharda Hynek TJ Nová PakaDětský závodChlapci do 5 let ano 11:47:30
538 Sucharda Vilém TJ Nová PakaDětský závodChlapci do 5 let ano 11:47:30
537 Suchardová Justýna TJ Nová PakaDětský závodDívky 6-8 let ano 11:48:30
302 Svatuška Zdeněk Liberec21 kmM40ano 12:30:00
35 Svoboda Ondřej 21 kmM30ano 10:17:00
140 Svobodová Jaroslava Mladá Boleslav21 kmZ40ano 11:09:00
256 Svobodová Mirka 21 kmZ30ano 12:07:00
134 Syrovátková Daniela Mamutí gang21 kmZ20ano 11:06:00
76 Šafránek Radek T. J. Sokol Jilemnice21 kmM40ano 10:37:00
73 Šanderová Pavla Brno12 kmženyano 10:36:00
161 Šantrochová Martina Radvánovice21 kmZ30ano 11:20:00
165 Šeba Jan Praha21 kmM20ano 11:22:00
138 Šebesta Jan Ústí nad Labem21 kmM40ano 11:08:00
244 Šeflová Marta Horoguru, Lokalblok21 kmZ30ano 12:01:00
135 Šíma Jiří Benešov21 kmM40ano 11:07:00
102 Šimák Jiří Kladno21 kmM30ano 10:50:00
11 Šístková Iveta Fox Klub Praha21 kmZ30ano 10:05:00
339 Šlampa Martin Praha21 kmM30ano 12:49:00
340 Šlampová Tereza Praha21 kmZ30ano 09:58:00
395 Šmejkalová Hana ACES Karlovy Vary 21 kmZ40ano 13:17:00
5 Šolta Marcel STG Hradiště21 kmM50ano 10:02:00
6 Šolta Michal STG Hradiště21 kmM20ano 10:02:00
251 Špernoga Petr PeKu Team21 kmM40ano 12:05:00
390 Špidla Kryštof 21 kmM40ano 13:14:00
358 Špidla Šimon Halouny21 kmM40ano 12:58:00
304 Špínová Monika Radvánovice21 kmZ40ano 12:31:00
60 Šrámová Alena Křivoklát21 kmZ30ano 10:29:00
213 Šritr Martin Turnov21 kmM50ano 11:46:00
126 Šťastná Klára Praha 8 - Bohnice21 kmZ40ano 11:02:00
125 Šťastný Jiří Praha 821 kmM50ano 11:02:00
382 Štembera Petr Vrchlabí21 kmM30ano 13:10:00
536 Štemberová Anet Vrchlabí Dětský závodDívky do 5 let ano 10:31:10
535 Štemberová Elen OB TJ Spartak Vrchlabí Dětský závodDívky 9-11 letano 10:35:30
114 Štemberová Věra 21 kmZ30ano 10:56:00
175 Štěpánek Mirko Prager Runde21 kmM40ano 11:27:00
396 Štěpánková Veronika SRTG PRAHA21 kmZ40ano 13:17:00
88 Štilip Jan KISORO Kladno21 kmM30ano 10:43:00
229 Švadlenka Václav SK Bukovno12 kmmužiano 11:54:00
193 Švec Jiří Běhej Poděbrady21 kmM60ano 11:36:00
170 Švejcar Ondřej Družec21 kmM30ano 11:24:00
46 Tauš David ROCKY21 kmM30ano 10:22:00
93 Tezcan Ivana Maratonstav Úpice21 kmZ40ano 10:46:00
98 Thornton Monika Praha 21 kmZ30ano 10:48:00
97 Thornton Sean Praha 21 kmM30ano 10:48:00
267 Tlustá Jitka Fufíci21 kmZ30ano 12:13:00
315 Tobiška Aleš Smržovka21 kmM40ano 12:37:00
316 Tobišková Veronika Smržovka 21 kmZ40ano 12:37:00
238 Toman Peter Hatatitla Bradlec21 kmM40ano 11:58:00
64 Tomek Petr Dvůr Králové nad Labem21 kmM40ano 10:31:00
253 Tonkoi Serhii Teplice 21 kmM30ano 12:06:00
10 Trčka Filip 12 kmmužiano 10:04:00
167 Troják Tomáš Praha ACS21 kmM30ano 11:23:00
155 Třešňák Jiří Liberec21 kmM40ano 11:17:00
284 Urban Jan Lanškroun21 kmM40ano 11:00:30
47 Urbanová Marcela Run is Fun21 kmZ30ano 10:23:00
149 Vacek Lukáš Pátek12 kmmužiano 11:17:30
254 Vacula Lukáš Ostrava21 kmM40ano 12:06:00
504 Vachousek Jan Praha KolovratyDětský závodChlapci 9-11 let ano
58 Vachouskova Renata Praha Kolovraty12 kmženyano 10:28:00
250 Valenta Jakub Liberec12 kmmužiano 12:04:00
308 Valenta Miroslav Libáň21 kmM40ano 10:03:00
222 Vaněček Jakub 21 kmM30ano 11:50:00
278 Vaněk David Bezděkov nad Metují21 kmM40ano 12:18:00
388 Vaněk Honza TTC Postřelná21 kmM30ano 13:13:00
86 Vanišová Martina BĚHEJ KOLOVRATY12 kmženyano 10:42:00
147 Vanoušek Miroslav Květnice12 kmmužiano 11:13:00
227 Varhaník Jaromír HO Mimoň 21 kmM40ano 11:53:00
258 Vašek David Civetta Gang12 kmmužiano 12:08:00
277 Vavříková Petra Praha21 kmZ30ano 12:18:00
351 Vedral Jan Krymlov21 kmM30ano 12:55:00
328 Veselková Helena Hlavně nebreč!12 kmženyano 12:43:00
995 Vobr Marek OK Bor12 kmmuži 10:30:30
999 Vobrová Linda Dětský závodDívky 9-11 let 10:20:30
997 Vobrová Lola Dětský závodDívky 9-11 let 10:20:30
61 Vojtíšek Michal Praha 412 kmmužiano 10:30:00
523 Vokurka Antonin Jablonec nad nisouDětský závodano 11:44:30
318 Vokurka Ondřej TK ELION12 kmmužiano 12:38:00
522 Vokurka Otik Jablonec nad nisouDětský závodChlapci 9-11 let ano 11:45:30
242 Vokurka Petr Vokolopole TRI21 kmM50ano 12:00:00
521 Vokurka Vašek Jablonec nad nisouDětský závodChlapci 9-11 let ano 11:46:30
320 Vokurkova Marta Jablonec Nad Nisou21 kmZ40ano 12:39:00
317 Vokurková Radka TK ELION12 kmženyano 12:38:00
336 Vorel David North Czech Runners21 kmM30ano 12:47:00
68 Vrba Martin Jablonec nad Nisou21 kmM40ano 10:33:00
248 Wagner Adam Rebuild21 kmM20ano 12:03:00
260 Wolf Tomáš RunBoTeam21 kmM40ano 12:09:00
132 Zachova Dagmar Praha 1021 kmZ30ano 11:05:00
240 Záleský František Turnov21 kmM20ano 11:59:00
362 Zámiš Jaroslav České Budějovice21 kmM20ano 13:00:00
232 Zanozina Ekaterina Kerteam21 kmZ30ano 11:55:00
143 Zapletal Jan Praha21 kmM40ano 11:11:00
353 Zelenka Petr Roprachtice21 kmM50ano 12:56:00
39 Zelenková Kateřina Praha21 kmZ30ano 10:47:00
359 Zeman Jan Český Dub21 kmM40ano 12:59:00
520 Zemanova Kristyna Dětský závodDívky 9-11 letano 11:12:30
85 Zrzavý Jan Sokol Kaňk21 kmM30ano 10:42:00
192 Žáčková Eva RunsporTeam / Inov821 kmZ20ano 11:35:00
81 Žák Lukáš Zastav a nepřežiješ! 12 kmmužiano 10:40:00
540 Žáková Kateřina Zastav a nepřežiješ!Dětský závodDívky do 5 let ano 10:16:30
36 Žáková Olga ALPIN CLUB AŠ21 kmZ40ano 10:17:00