Startovní listina ŘepoRun

Počet přihlášených: 258

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Albrecht Denis Praha 5děti 600 m (7-10 let)ano
Ax Jan Praha Stodůlkydospělí 5 kmmužine
Bartoníček Josef dospělí 10 kmano
Berit Tomáš Barrandovdospělí 10 kmano
Berka Ondřej Praha 4dospělí 10 kmne
Bílá Markéta Kadeřnictví MATRIXdospělí 5 kmženyano
Billy David děti 1300 m (11-14 let)ano
Billy Michael děti 1300 m (11-14 let)ano
Brousil Čestmir FK Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)kluciano
Brož Dominik Řeporyje dospělí 10 kmano
Bryk Dorien Prahaděti 600 m (7-10 let)ne
Bryk Natalija Prahadospělí 5 kmženyne
Břízová Gabriela Kadeřnictví Matrixdospělí 5 kmženyano
Břízová Rozálie Kadeřnictví Matrixděti 1300 m (11-14 let)ano
Burda Tomáš Celticdospělí 10 kmano
Bureick Nika Praha 5, Reporyjedospělí 10 kmano
Bureick Oliver Praha 5, Reporyjedospělí 10 kmne
Bureick Oliver Praha 5, Reporyjedospělí 10 kmano
Cendelín Matyáš Praha-Zadní Kopaninaděti 600 m (7-10 let)ano
Cendelínová Tereza Praha - Zadní Kopaninadospělí 5 kmženyano
Cíglerová Olga Praha 5 - Řeporyjedospělí 5 kmženyano
Čálek Ondřej Přeloučdospělí 5 kmmužiano
Časar Jáchym Hynek Prahaděti 200 m (0-6 let)kluciano
Časarová Anna Kateřina Praha děti 200 m (0-6 let)holkyano
Čermáková Michaela Prahadospělí 5 kmženyano
Černá Veronika Prahadospělí 10 kmano
Černý Ondřej Praha 5 - Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)kluciano
Divecká Sára Díva Sport Club Prahaděti 1300 m (11-14 let)ano
Divecký Petr Díva Sport Club Prahaděti 1300 m (11-14 let)ano
Divecký Petr Díva Sport ClubPrahadospělí 5 kmmužiano
Feszaniczova Lucie dospělí 5 kmženyne
Fiala Tobiáš Fialky crewděti 600 m (7-10 let)ano
Fialová Ester Fialky crewděti 1300 m (11-14 let)ano
Fialová Johanka Fialky crewděti 600 m (7-10 let)ano
Fialová Lenka Fialky crewdospělí 5 kmženyano
Fialová Michala Praha 4dospělí 5 kmženyne
Folejtar Adam Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Folejtar Petr Prahaděti 200 m (0-6 let)kluciano
Freudl David ASK Dipoliděti 1300 m (11-14 let)ano
Gabrovská Lucie Prahadospělí 10 km
Gajdoš Slavomír Praha 9 dospělí 10 kmano
Grýgera Alan FC Slavoj Vyšehrad dospělí 5 kmmužiano
Hamouzová Kateřina dospělí 5 kmženyano
Hanley Eoin Cernosicedospělí 10 kmano
Hanley Natálie ASK DIpolidospělí 5 kmženyano
Hladíková Iveta Kamenice - Ládevesdospělí 10 kmne
Hladíková Miluše dospělí 10 kmne
Hladíková Věra Rozběháme Českodospělí 10 kmano
Hojerová Anička Prahaděti 200 m (0-6 let)holkyano
Hojerová Zuzana Prahadospělí 10 kmano
Holomoucký Adam Liberecdospělí 10 kmano
Holomoucký Štěpán Liberecdospělí 5 kmmužine
Honzák Tobiáš Praha 5děti 600 m (7-10 let)ano
Horák Ondřej dospělí 10 kmne
Hostaša Petr Praha dospělí 10 kmano
Hradečná Barbora Karlovy Varydospělí 5 kmženyne
Chladilová Eliška Praha 5dospělí 10 kmano
Chottova Erika Prahadospělí 10 kmano
Choutková Aneta Prahadospělí 10 kmne
Chrastná petra Praha 5dospělí 10 kmano
Chromík Matyáš Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Chvátal Luboš Praha Stodůlkydospělí 10 kmano
Imankulova Nailya Prahadospělí 5 kmženyano
Ivanovská Monika dospělí 10 kmne
Ivanovská Monika dospělí 10 kmano
Ivanovský Mikukáš děti 600 m (7-10 let)ano
Ivanovský Mikukáš děti 600 m (7-10 let)ne
Javořík Tomáš Prahaděti 200 m (0-6 let)kluciano
Jerie Marek TJ Magladospělí 5 kmmužine
Jileček Radek J-TEAMdospělí 5 kmmužiano
Jilečková Tereza J-TEAMdospělí 5 kmženyano
Jindřichová Miroslava Praha 5dospělí 10 kmano
Jindřichová Miroslava Praha 5dospělí 10 kmne
Jirsová Helena kadeřnictví Matrixdospělí 5 kmženyano
Juláková Kateřina děti 200 m (0-6 let)holkyne
Juláková Kateřina děti 200 m (0-6 let)holkyano
Juláková Kristýna dospělí 10 kmano
Kafka Matyáš Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)kluciano
Kafka Ondřej Praha dospělí 5 kmmužiano
Kafková Izabela Praha děti 200 m (0-6 let)holkyano
Kafková Lucie Praguedospělí 10 kmano
Kafková Viktorie SK Aktis Praha děti 200 m (0-6 let)holkyano
Kajzarova Linda Spartan Gym Prahadospělí 10 kmano
Kaplan Daniel dospělí 5 kmmužine
Kaplan Matyáš FK Motorletděti 600 m (7-10 let)ano
Kaplanová Emma děti 200 m (0-6 let)holkyano
Kaplanová Lucie dospělí 5 kmženyne
Kášek Lukáš dospělí 10 kmano
Kášek Tomáš dospělí 10 kmano
Kášková Lenka Prahadospělí 5 kmženyano
Kessnerová Ivana dospělí 5 kmženyano
Kneprová Miroslava CK Terezíndospělí 10 kmne
Kolmašová Jana dospělí 5 kmženyano
Kopecky Jessica Praha 8děti 1300 m (11-14 let)ano
Kopecky Toby Praha 8děti 1300 m (11-14 let)ano
Körtge Julia dospělí 5 kmženyne
Košťálová Jarka Burák Familydospělí 10 kmano
Kotal Ondřej Smutný Koláčekdospělí 5 kmmužine
Kotek Stanislav Praha 5dospělí 10 kmano
Kotroušová Eliška děti 600 m (7-10 let)ano
Koudelková Šárka Farma teamdospělí 5 kmženyano
Kranát Daniel FK Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)kluciano
Kranát petr FK Řeporyjeděti 1300 m (11-14 let)ano
Krejčiřík Adam děti 200 m (0-6 let)kluciano
Krejčiřík Filip dospělí 10 kmano
Krejčiříková Eva TJ Sokol Řeporyjedospělí 10 kmano
Krejčiříková Tereza děti 200 m (0-6 let)holkyano
Kříž Samuel Praha 3děti 200 m (0-6 let)kluciano
Křížová Irena Praha - Zadní Kopaninadospělí 5 kmženyano
Křížová Lenka Praha 3dospělí 10 kmano
Kubec Václav Praha 11dospělí 10 kmano
Kubelková Marcela Praha 4dospělí 5 kmženyne
Kubelková Marcela Praha 4dospělí 5 kmženyano
Kubík Jaroslav Praha dospělí 10 kmano
Kuric Tereza dospělí 10 kmano
Kuric Tim děti 200 m (0-6 let)kluciano
Kurka Daniel Gymstar Prahadospělí 5 kmmužiano
Kurková Martina Gymstar Prahadospělí 5 kmženyano
Kuška Petr Sportem k trvalé invaliditědospělí 5 kmmužiano
Kutík Ladislav Kafe&Vlakydospělí 10 kmano
Kysela Filip Mikatrainingděti 200 m (0-6 let)klucine
Kysela Filip Mikatrainingděti 200 m (0-6 let)kluciano
Kysela Ondřej Prahadospělí 5 kmmužiano
Lemus Bird Hedy Prahadospělí 10 kmano
Linhart Jan Prahadospělí 5 kmmužiano
Liška Daniel Praha - Uhříněvesdospělí 5 kmmužiano
Loučka Miloslav Prahadospělí 10 kmano
Málková Eva Praha dospělí 10 kmne
Malý Jiří Praha 6dospělí 10 kmano
Marek Jakub Prahadospělí 10 kmano
Marek Ondřej dospělí 10 kmano
Marková Jarmila Praha 5, Řeporyjedospělí 5 kmženyano
Martinová Iva Řeporyjedospělí 10 kmano
McCollumová Tereza Praha 5dospělí 10 kmano
Medková Radka dospělí 10 kmano
Müller David Praha děti 600 m (7-10 let)ano
Müllerová Amélie Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Müllerová Marcela Praha 6dospělí 10 kmano
Mykolaychuk Daryna Prahadospělí 5 kmženyano
Mykolaychuk Oleksiy Prahadospělí 5 kmmužiano
Naxera Adam DUKLA Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Němcová Barbora Řeporyjedospělí 10 kmano
Nováková Simona dospělí 5 kmženyne
Novotný Stanislav Prahadospělí 10 kmano
Palečková Karolína Géniuskydospělí 5 kmženyano
Pancová Sylva Kadeřnictví MATRIXdospělí 5 kmženyano
Panuška Adam Praha 5děti 600 m (7-10 let)ano
Panuška David Praha 5děti 600 m (7-10 let)ano
Panuška Jan Kůzovácidospělí 10 kmano
Panuška Přemysl Praha 5dospělí 10 kmano
Panušková Kateřina Kůzováciděti 1300 m (11-14 let)ano
Panušková Markéta Kůzovácidospělí 5 kmženyano
Panušková Martina Praha 5dospělí 5 kmženyano
Panušková Veronika Kůzovácidospělí 5 kmženyano
Petr Ondřej Praha 5dospělí 10 kmano
Petr Tomáš Praha 5děti 200 m (0-6 let)kluciano
Petráček František Komo crewděti 200 m (0-6 let)kluciano
Petráček Jožin Komo crewdospělí 5 kmmužiano
Petráčková Klára Komo crewdospělí 5 kmženyano
Petrasek Jan Prahadospělí 5 kmmužiano
Plaček Pavel OSL VŠTJ Ekonomdospělí 5 kmmužine
Plačková Linda Spartak Praha 4děti 1300 m (11-14 let)ano
plemeníková andrea Praha 5děti 1300 m (11-14 let)ne
plemeníková andrea Praha 5děti 1300 m (11-14 let)ne
plemeníková andrea Praha 5děti 1300 m (11-14 let)ano
Pokorny Šimon Lokomotivaděti 200 m (0-6 let)klucine
Poulík Honza ASK Dipolidospělí 5 kmmužiano
Pour Zbyněk CK Terezíndospělí 10 kmne
Prendes Daniela Prahadospělí 5 kmženyne
Prendes Daniela Prahadospělí 5 kmženyano
Prokop Kryštof FK Dukla Prahaděti 1300 m (11-14 let)ano
Přítel Ondřej J-TEAMdospělí 5 kmmužiano
Ptáčníková Ema C.K. BICISPORTděti 200 m (0-6 let)holkyne
Půbal Karel ASK Dipoliděti 1300 m (11-14 let)ano
Rakovič Jakub Praha 13dospělí 10 kmano
Rombald David Praha - Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)kluciano
Rombald Lukáš Praha - Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)kluciano
Rombald Martin Prahadospělí 10 kmano
Rotrekl Jakub Řeporyjedospělí 5 kmmužiano
Rozenberg David Praha 5dospělí 10 kmano
Růžičková Alena dospělí 5 kmženyano
Růžičková Alena Teplicedospělí 5 kmženyano
Růžičková Alena Teplicedospělí 5 kmženyne
Růžičková Klára Prahadospělí 5 kmženyano
Řehoř Matěj Praha 4 - Chodovdospělí 5 kmmužiano
Scohier Francois Prahadospělí 10 kmano
Siebeltová Kateřina ASK Dipolidospělí 5 kmženyano
Skala Roman CK Bicisportdospělí 10 kmano
Slavík Jakub Řeporyjští sršánidospělí 5 kmmužiano
Slavík Viktor Řeporyjští sršánidospělí 5 kmmužiano
Slavíková Lucie Řeporyjští sršánidospělí 10 kmano
Slavíková Silvie Řeporyjští sršánidospělí 10 kmano
Slivenecka Ester Řeporyje děti 200 m (0-6 let)holkyano
Slivenecký Miroslav Praha 5, Řeporyjedospělí 5 kmmužiano
Smetáková Ema Praha 5děti 200 m (0-6 let)holkyano
Smetáková Jana Praha 5dospělí 5 kmženyano
Smetáková Jolana Praha 5děti 200 m (0-6 let)holkyano
Smyslová Miroslava Praha 5dospělí 10 kmano
Sonáková Monika Praha 5dospělí 10 kmano
Souckova Kristyna prahadospělí 10 kmano
Srnčíková Tatiana Maratonský klub Námestovodospělí 5 kmženyne
Straub Kateřina Ella Prahadospělí 10 kmano
Suldesova Andrea Praha Stodůlkydospělí 10 kmano
Surmaj David Prahadospělí 10 kmano
Svoboda Roman ASK Dipolidospělí 10 kmano
Sykorova Radka Praha 9dospělí 5 kmženyano
Šilhánek Václav Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Šišmová Veronika Dukla Prahaděti 1300 m (11-14 let)ne
Šomek Miroslav dospělí 5 kmmužiano
Šomková Renata dospělí 5 kmženyano
Šomková Veronika děti 1300 m (11-14 let)ano
Špaček Matěj SK Aktis Prahaděti 200 m (0-6 let)klucine
Špačková Laura SK Aktis Prahaděti 600 m (7-10 let)ne
Šrámek Martin Team Zoot Europedospělí 10 km
Šulcová Elena SDH Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)holkyano
Švihálek Pavel Ořechdospělí 10 kmano
Švihálková Anetka Ořechděti 200 m (0-6 let)holkyano
Tajcnerová Anna Praha 5děti 600 m (7-10 let)ano
Tajcnerová Jana Praha 5dospělí 5 kmženyano
Taufer Josef děti 1300 m (11-14 let)ne
Tříska Jan Muži, co zdraví na kozydospělí 5 kmmužine
Turková Markéta dospělí 10 kmne
Turková Markéta dospělí 10 kmne
Tylšová Alena Salming Praha Pankrácdospělí 5 kmženyano
Uvíra Matyáš dospělí 10 kmano
Václavovicová Laura Prahaděti 200 m (0-6 let)holkyano
Václavovicová Laura Prahaděti 200 m (0-6 let)holkyne
Václavovicová Laura Prahaděti 200 m (0-6 let)holkyne
Vajter Adam děti 200 m (0-6 let)kluciano
Vajter Jakub děti 600 m (7-10 let)ano
Vajter Jaromír Prahadospělí 10 kmano
Vajter Marie dospělí 5 kmženyano
Vancl Filip FK Řeporyjeděti 600 m (7-10 let)ano
Vancl Lukáš FK Řeporyjeděti 600 m (7-10 let)ano
Vanclová Jana Kadeřnictví Matrixdospělí 5 kmženyano
Vávra Jan MAX COMPUTERdospělí 5 kmmužiano
Vávra Jan MAX COMPUTERdospělí 5 kmmužiano
Vávrová Tereza MAX COMPUTERděti 1300 m (11-14 let)ano
Volek Jiří Prahadospělí 10 kmano
Volková Amálie Prahaděti 200 m (0-6 let)holkyano
Volková Julie Prahaděti 200 m (0-6 let)holkyano
Volková Petra Prahadospělí 5 kmženyano
Votradovcová Hana Prahadospělí 10 kmano
Votradovec Míla Prahadospělí 10 kmano
Vrbenský Jakub Olympia Spartan Training Kutná Horadospělí 10 kmano
Vyšinský Matěj ASK Dipoliděti 1300 m (11-14 let)ano
Wiseheartova Leila dospělí 5 kmženyano
Wiseheartova Leila dospělí 5 kmženyne
Yusupova Severine Praha 13děti 200 m (0-6 let)holkyne
Zajíčková Linda Praha 5dospělí 5 kmženyano
Zalužanský Petr Bonbon Kutná Horadospělí 10 kmne
Zámečníková Zuzana Géniuskydospělí 5 kmženyano
Zaňková Barbora Praha 5dospělí 10 kmano
Zaňková Dita Praha 5děti 200 m (0-6 let)holkyano
Zavjalov Maxim Prahaděti 200 m (0-6 let)kluciano
Zavyalov Aleksandr Prahadospělí 10 kmano
Zemanová Mirka Brnodospělí 10 kmano
Žižková Zuzana Praha 4děti 200 m (0-6 let)holkyne