Startovní listina ŘepoRun

Počet přihlášených: 332

PříjmeníJménoKlubzávodPlatba
Albrecht Denis Praha 5děti 600 m (7-10 let)ano
Ax Jan Praha Stodůlkydospělí 5 kmano
Beran Matyáš SK Aktisděti 600 m (7-10 let)ano
Berit Tomáš Barrandovdospělí 10 kmano
Berka Ondřej Praha 4dospělí 10 kmano
Bílá Markéta Kadeřnictví MATRIXdospělí 5 kmano
Billy David děti 1300 m (11-14 let)ano
Billy Michael děti 1300 m (11-14 let)ano
Blažková Marta Jinočanydospělí 5 kmano
Bohdaň Adam Řeporyjeděti 600 m (7-10 let)ano
Bohdaň Richard Prahaděti 1300 m (11-14 let)ano
Brousil Čestmir FK Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
Brož Dominik Řeporyje dospělí 10 kmano
Břízová Gabriela Kadeřnictví Matrixdospělí 5 kmano
Břízová Rozálie Kadeřnictví Matrixděti 1300 m (11-14 let)ano
Burda Tomáš Celticdospělí 10 kmano
Bureick Nika Praha 5, Reporyjedospělí 10 kmano
Bureick Oliver Praha 5, Reporyjedospělí 10 kmano
Carbolová Jitka Mattoni FreeRun Praha-Hvězdadospělí 5 kmano
Cendelín Matyáš Praha-Zadní Kopaninaděti 600 m (7-10 let)ano
Cendelínová Tereza Praha - Zadní Kopaninadospělí 5 kmano
Cerveny Filip Knezevesděti 200 m (0-6 let)ano
Cíglerová Olga Praha 5 - Řeporyjedospělí 5 kmano
Crcul Leyema děti 600 m (7-10 let)
Cukr Jiří Praha 10dospělí 5 kmano
Čálek Ondřej Přeloučdospělí 5 kmano
Časar Jáchym Hynek Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
Časarová Anna Kateřina Praha děti 200 m (0-6 let)ano
Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudimdospělí 10 kmano
Čermáková Michaela Prahadospělí 5 kmano
Černá Veronika Prahadospělí 10 kmano
Černý Ondřej Praha 5 - Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
Červená Sabina Knezevesděti 1300 m (11-14 let)ano
Červená Vendula Kněževes dospělí 10 kmano
Červenka Milan TJ Dynamo Pardubicedospělí 10 kmano
Dědický Ondřej dospělí 10 km
Divecká Sára Díva Sport Club Prahaděti 1300 m (11-14 let)ano
Divecký Petr Díva Sport Club Prahaděti 1300 m (11-14 let)ano
Divecký Petr Díva Sport ClubPrahadospělí 5 kmano
Dušek Rostislav DataLinedospělí 10 kmano
Dušková Helenita Vráždospělí 5 kmano
Dušta Lukáš SK Aktisděti 600 m (7-10 let)ano
Feszaniczova Lucie dospělí 5 kmano
Fiala Tobiáš Fialky crewděti 600 m (7-10 let)ano
Fialová Ester Fialky crewděti 1300 m (11-14 let)ano
Fialová Johanka Fialky crewděti 600 m (7-10 let)ano
Fialová Lenka Fialky crewdospělí 5 kmano
Fialová Michala Praha 4dospělí 5 kmano
Folejtar Adam Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Folejtar Petr Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
Forýtek Zikmund děti 200 m (0-6 let)ano
Forýtková Žaneta dospělí 5 kmano
Gahler David Alza náborář v běhudospělí 10 kmano
Gajdoš Slavomír Praha 9 dospělí 10 kmano
Grýgera Alan FC Slavoj Vyšehrad dospělí 5 kmano
Hamouzová Kateřina dospělí 5 kmano
Hanley Emily ASK Dipoliděti 1300 m (11-14 let)ano
Hanley Eoin Cernosicedospělí 10 kmano
Hanley Natálie ASK DIpolidospělí 5 kmano
Hladíková Iveta Kamenice - Ládevesdospělí 5 kmano
Hladíková Miluše dospělí 5 kmano
Hladíková Věra Rozběháme Českodospělí 5 kmano
Hojerová Anička Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
Hojerová Zuzana Prahadospělí 10 kmano
Holomoucký Adam Liberecdospělí 10 kmano
Honzák Tobiáš Praha 5děti 600 m (7-10 let)ano
Horák Ondřej dospělí 10 kmano
Hostaša Petr Praha dospělí 10 kmano
Hovorila Viktor Zpocený šouletdospělí 5 kmano
Hrdlička Daniel Prahadospělí 10 kmano
Hronek Lukáš SK Slavia Prahadospělí 5 kmano
Hronek Prokop SK Slavia Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
Hronek Vladimír SK Slavia Prahadospělí 5 kmano
Husařík Miroslav Prahadospělí 5 kmano
Husaříková Isabel Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Husaříková Zoe prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Chladilová Eliška Praha 5dospělí 5 kmano
Chottova Erika Prahadospělí 10 kmano
Chrastná petra Praha 5dospělí 10 kmano
Chromík Matyáš Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Imankulova Nailya Prahadospělí 5 kmano
Imrich Tobiáš děti 200 m (0-6 let)ano
Ivanovská Monika dospělí 10 kmano
Ivanovský Mikukáš děti 600 m (7-10 let)ano
Javořík Tomáš Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
Jeník Petr Kladnodospělí 5 kmano
Jeníková Michaela Kladnoděti 200 m (0-6 let)ano
Jileček Radek J-TEAMdospělí 5 kmano
Jílečková Kateřina děti 200 m (0-6 let)ano
Jilečková Tereza J-TEAMdospělí 5 kmano
Jindřichová Miroslava Praha 5dospělí 10 kmano
Jirsová Helena kadeřnictví Matrixdospělí 5 kmano
Juláková Kateřina děti 200 m (0-6 let)ano
Juláková Kristýna dospělí 10 kmano
Kafka Matyáš Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
Kafka Ondřej Praha dospělí 5 kmano
Kafková Izabela Praha děti 200 m (0-6 let)ano
Kafková Viktorie SK Aktis Praha děti 200 m (0-6 let)ano
Kajzarova Linda Spartan Gym Prahadospělí 10 kmano
Kalousová Gabriela dospělí 5 kmano
Kaplan Daniel dospělí 5 kmano
Kaplan Matyáš FK Motorletděti 600 m (7-10 let)ano
Kaplanová Emma děti 200 m (0-6 let)ano
Kášek Lukáš dospělí 10 kmano
Kášek Tomáš dospělí 10 kmano
Kášková Lenka Prahadospělí 5 kmano
Kašpar Aleš dospělí 5 kmano
Kašparová Áďa děti 600 m (7-10 let)ano
Kašparová Gabča děti 200 m (0-6 let)ano
Kašparová Jana dospělí 5 kmano
Kašparová Kiki děti 200 m (0-6 let)ano
Kažmierski Tomáš Vestecdospělí 5 kmano
Kec Oliver Prahaděti 1300 m (11-14 let)ano
Kecová Ester Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
Kejha Jan LFCdospělí 10 kmano
Kessnerová Ivana dospělí 5 kmano
Kníže Matyáš Miroslav Praha-Řeporyjeděti 600 m (7-10 let)ano
Kolář Jakub Jablonec nad Nisoudospělí 10 kmano
Kolbová Kamila dospělí 5 kmano
Kolmašová Jana dospělí 5 kmano
Kopecky Jessica Praha 8děti 1300 m (11-14 let)ano
Kopecky Toby Praha 8děti 1300 m (11-14 let)ano
Koreňová Emička Praha 6děti 200 m (0-6 let)
Koreňová Vladimíra Praha 6dospělí 5 km
Körtge Julia dospělí 5 kmano
Košťálová Jarka Burák Familydospělí 10 kmano
Kotek Stanislav Praha 5dospělí 10 kmano
Kotroušová Eliška děti 600 m (7-10 let)ano
Koudelková Šárka Farma teamdospělí 5 kmano
Kramolišová Markéta SK Aktisdospělí 5 kmano
Kranát Daniel FK Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
Kranát petr FK Řeporyjeděti 1300 m (11-14 let)ano
Kratochvílová Aneta SK Aktisděti 600 m (7-10 let)ano
Krejčíková Anna Kadeřnictví Matrixdospělí 5 kmano
Krejčiřík Adam děti 200 m (0-6 let)ano
Krejčiřík Filip dospělí 10 kmano
Krejčiříková Eva TJ Sokol Řeporyjedospělí 10 kmano
Krejčiříková Tereza děti 200 m (0-6 let)ano
Křepela Ladislav Prahadospělí 5 kmano
Křepela Matyáš Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Kříž Samuel Praha 3děti 200 m (0-6 let)ano
Křížová Irena Praha - Zadní Kopaninadospělí 5 kmano
Křížová Lenka Praha 3dospělí 10 kmano
Kubát Vašek Taneční škola Hesdospělí 10 kmano
Kubec Václav Praha 11dospělí 10 kmano
Kubelková Marcela Praha 4dospělí 5 kmano
Kubík Jaroslav Praha dospělí 10 kmano
Kuric Tereza dospělí 10 kmano
Kuric Tim děti 200 m (0-6 let)ano
Kurka Daniel Gymstar Prahadospělí 5 kmano
Kurková Martina Gymstar Prahadospělí 5 kmano
Kusý Martin Prahadospělí 10 kmano
Kuška Petr Sportem k trvalé invaliditědospělí 5 kmano
Kutík Ladislav Kafe&Vlakydospělí 10 kmano
Kysela Filip Mikatrainingděti 200 m (0-6 let)ano
Kysela Ondřej Prahadospělí 5 kmano
Lemus Bird Hedy Prahadospělí 10 kmano
Linhart Jan Prahadospělí 5 kmano
Liška Daniel Praha - Uhříněvesdospělí 5 kmano
Lopata Pavel Zloníndospělí 10 kmano
Loskot Antonín SK Aktisděti 600 m (7-10 let)ano
Loskotová Andrea SK Aktisděti 600 m (7-10 let)ano
Loučka Miloslav Prahadospělí 10 kmano
Mahel Petr Praha 5dospělí 10 kmano
Marek Jakub Prahadospělí 10 kmano
Marek Ondřej dospělí 10 kmano
Marková Jarmila Praha 5, Řeporyjedospělí 5 kmano
Martinová Iva Řeporyjedospělí 10 kmano
Matějů Agáta Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Matějů Aneta Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
McCollumová Tereza Praha 5dospělí 10 kmano
Medková Radka dospělí 10 kmano
Meduna Pavel Mattoni FreeRun Praha-Hvězdadospělí 5 kmano
Merhaut Jan Ťapáčdospělí 5 kmano
Mika Milan Praha 6dospělí 10 kmano
Mikl Jan dospělí 5 kmano
Mikl Jonas děti 200 m (0-6 let)ano
Moravcová Koleta dospělí 10 kmano
Mykolaychuk Daryna Prahadospělí 5 kmano
Mykolaychuk Oleksiy Prahadospělí 5 kmano
Naxera Adam DUKLA Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Němcová Barbora Řeporyjedospělí 10 kmano
Neubergerová Michaela dospělí 10 kmano
Novák Jan dospělí 5 km
Novák Lukáš Benátky nad Jizeroudospělí 5 kmano
Novotný Stanislav Prahadospělí 10 kmano
Osladil Míra SK Aktisděti 600 m (7-10 let)ano
Osladilová Sára SK Aktisděti 600 m (7-10 let)ano
Paleček Josef SRTG Prahadospělí 10 kmano
Palečková Karolína Géniuskydospělí 5 kmano
Pancová Sylva Kadeřnictví MATRIXdospělí 5 kmano
Panuška Adam Praha 5děti 600 m (7-10 let)ano
Panuška David Praha 5děti 600 m (7-10 let)ano
Panuška Jan Kůzovácidospělí 10 kmano
Panuška Přemysl Praha 5dospělí 10 kmano
Panušková Kateřina Kůzováciděti 1300 m (11-14 let)ano
Panušková Markéta Kůzovácidospělí 5 kmano
Panušková Martina Praha 5dospělí 5 kmano
Panušková Veronika Kůzovácidospělí 5 kmano
Pekhart Hanna dospělí 5 kmano
Petr Ondřej Praha 5dospělí 10 kmano
Petr Tomáš Praha 5děti 200 m (0-6 let)ano
Petráček František Komo crewděti 200 m (0-6 let)ano
Petráček Jožin Komo crewdospělí 5 kmano
Petrasek Jan Prahadospělí 5 kmano
Petrová Radka Praha 6dospělí 5 kmano
Petržela Dominik děti 1300 m (11-14 let)
Plačková Linda Spartak Praha 4děti 1300 m (11-14 let)ano
plemeníková andrea Praha 5děti 1300 m (11-14 let)ano
Pohorský Martin Prahadospělí 10 kmano
Popkoděcká Maya děti 1300 m (11-14 let)
Popkoděcká Vivian děti 600 m (7-10 let)
Popkoděcký Julian dospělí 5 km
Pospíšil Michal Kerberosdospělí 5 km
Pospíšilová Anna děti 600 m (7-10 let)
Pospíšilová Nela Praha Řeporyjeděti 1300 m (11-14 let)ano
Poulík Honza ASK Dipolidospělí 5 kmano
Prendes Daniela Prahadospělí 5 kmano
Prokop Kryštof FK Dukla Prahaděti 1300 m (11-14 let)ano
Přítel Ondřej J-TEAMdospělí 5 kmano
Ptáčníková Ema C.K. BICISPORTděti 200 m (0-6 let)ne
Pukaj Adam Praha 5děti 200 m (0-6 let)ano
Pukaj Marek Praha 5dospělí 5 kmano
Pukaj Tomas Praha 5děti 200 m (0-6 let)ano
Pultarova Adriena Praguedospělí 10 kmano
Rakovič Jakub Praha 13dospělí 10 kmano
Reiterová Tereza SK Aktisděti 600 m (7-10 let)ano
Rob Daniel Praha 6dospělí 10 kmano
Rombald David Praha - Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
Rombald Lukáš Praha - Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
Rombald Martin Prahadospělí 10 kmano
Rotrekl Jakub Řeporyjedospělí 5 kmano
Rušinová Mária Štefko Running Teamdospělí 5 km
Růžičková Alena dospělí 5 kmano
Růžičková Alena Teplicedospělí 5 kmano
Růžičková Klára Prahadospělí 5 kmano
Řehoř Matěj Praha 4 - Chodovdospělí 5 kmano
Scohier Francois Prahadospělí 10 kmano
Schmiedt Lukáš Ořech dospělí 10 kmano
Skala Roman CK Bicisportdospělí 10 kmano
Slavík Jakub Řeporyjští sršánidospělí 5 kmano
Slavíková Lucie Řeporyjští sršánidospělí 10 kmano
Slavíková Silvie Řeporyjští sršánidospělí 10 kmano
Slivenecka Ester Řeporyje děti 200 m (0-6 let)ano
Slivenecký Miroslav Praha 5, Řeporyjedospělí 5 kmano
Smetáková Ema Praha 5děti 200 m (0-6 let)ano
Smetáková Jana Praha 5dospělí 5 kmano
Smetáková Jolana Praha 5děti 200 m (0-6 let)ano
Smyslová Miroslava Praha 5dospělí 10 kmano
Solař Pavel dospělí 5 km
Sonáková Monika Praha 5dospělí 10 kmano
Souckova Kristyna prahadospělí 10 kmano
Stavinohová Adéla dospělí 10 kmano
Stern Tomáš LFCdospělí 10 kmano
Sternová Ema Praha 13děti 600 m (7-10 let)ano
Straub Kateřina Ella Prahadospělí 10 kmano
Suldesova Andrea Praha Stodůlkydospělí 10 kmano
Surmaj David Prahadospělí 10 kmano
Svoboda Roman ASK Dipolidospělí 10 kmano
Svoboda Václav Řeporyjeděti 600 m (7-10 let)ano
Svoboda Vilém Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
Svoboda Vojtěch Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
Šafařík Jiří Praha 5dospělí 5 kmano
Šafaříková Kateřina Atletika 1.LFdospělí 5 kmano
Šilhánek Václav Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Šípek Jan Praha 4dospělí 10 kmano
Šišmová Veronika Dukla Prahaděti 1300 m (11-14 let)ano
Školoud Josef SK Aktisděti 600 m (7-10 let)ano
Školoud Natanael SK Aktisděti 600 m (7-10 let)ano
Školoudová Agáta SK Aktisděti 200 m (0-6 let)ano
Šomek Miroslav dospělí 5 kmano
Šomková Renata dospělí 5 kmano
Šomková Veronika děti 1300 m (11-14 let)ano
Špaček Matěj SK Aktis Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
Špačková Laura SK Aktis Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Špot Jan CHKAdospělí 10 kmano
Šulcová Elena SDH Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
Švihálek Pavel Ořechdospělí 10 kmano
Švihálková Anetka Ořechděti 200 m (0-6 let)ano
Tajcnerová Anna Praha 5děti 600 m (7-10 let)ano
Tajcnerová Jana Praha 5dospělí 5 kmano
Tříska Martin dospělí 10 kmano
Turková Kateřina Praha 9dospělí 5 kmano
Turková Markéta dospělí 10 kmano
Tylšová Alena Salming Praha Pankrácdospělí 5 kmano
Ungr Marek Zdiceděti 200 m (0-6 let)ano
Ungrová Nikol Zdiceděti 200 m (0-6 let)ano
Uvíra Matyáš dospělí 10 kmano
Vacek Michal Komo crewdospělí 5 kmano
Václavovicová Laura Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
Vajter Adam děti 200 m (0-6 let)ano
Vajter Jakub děti 600 m (7-10 let)ano
Vajter Jaromír Prahadospělí 10 kmano
Vajter Marie dospělí 5 kmano
Válková Ilona dospělí 5 kmano
Vancl Filip FK Řeporyjeděti 600 m (7-10 let)ano
Vancl Lukáš FK Řeporyjeděti 600 m (7-10 let)ano
Vanclová Jana Kadeřnictví Matrixdospělí 5 kmano
Vávra Jan MAX COMPUTERdospělí 5 kmano
Vávra Jan MAX COMPUTERdospělí 5 kmano
Vávrová Tereza MAX COMPUTERděti 1300 m (11-14 let)ano
Vážná Anna Župa Budečská - Kladnodospělí 10 kmano
Vika Martin Taneční škola Hesdospělí 10 kmano
Volková Amálie Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
Volková Julie Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
Votava Jan dospělí 10 kmano
Votradovcová Hana Prahadospělí 10 kmano
Votradovec Míla Prahadospělí 10 kmano
Vovsova Hana dospělí 5 kmano
Vrbenský Jakub Olympia Spartan Training Kutná Horadospělí 10 kmano
Vyšinský Matěj ASK Dipoliděti 1300 m (11-14 let)ano
Wagner Daniel děti 200 m (0-6 let)ano
Wagner Tomáš dospělí 10 km
Wagnerová Eliška dospělí 5 kmano
Wegschmiedova Adela Český běžecký klub dospělí 5 kmano
Wiseheartova Leila dospělí 5 kmano
Zajíčková Linda Praha 5dospělí 5 kmano
Zala Aron děti 600 m (7-10 let)ano
Zala Jasmin děti 600 m (7-10 let)ano
Zálešáková Barbora Praha 5dospělí 5 kmano
Zámečník Zbyšek Rokytkadospělí 10 kmano
Zámečníková Zuzana Géniuskydospělí 5 kmano
Zaňková Barbora Praha 5dospělí 10 kmano
Zaňková Dita Praha 5děti 200 m (0-6 let)ano
Zatloukal Roman Praha 5dospělí 10 kmano
Zatloukalová Gabriela Praha 5dospělí 10 kmano
Zavjalov Maxim Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
Zavyalov Aleksandr Prahadospělí 10 kmano
Zemanová Mirka Brnodospělí 10 kmano
Žídek Pavel dospělí 5 km
Žídková Karolína děti 200 m (0-6 let)
Žižková Zuzana Praha 4děti 200 m (0-6 let)ano