Startovní listina Teplýšovický běh 2021

Počet přihlášených: 241

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodKategorie
1505 Adamcová Andrea Běžíme za Vlašim15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 45 - 54
109 Andršová Vendula 6 km Běh přes louky a lesy
153 Aubrechtová Eliška Špulka Race6 km Běh přes louky a lesy
1567 Bach Marek Skaut Vlašim15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
811 Bachová Laura Dětský překážkový běh
810 Bachová Sofie Dětský překážkový běh
1506 Bartoníček Josef 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
110 Bartůšek Vít Benešov6 km Běh přes louky a lesy
1507 Bečka Adam Street workout Benešov15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
1508 Beneš Martin 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
1509 Bielik Ondřej Hluchý Místa15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
111 Blazek Premysl Vlašim šneci v běhu6 km Běh přes louky a lesy
1510 Bořilová Magdaléna Týnec nad Sázavou15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 55 - a více let
1511 Bosáková Lucie Šneci v běhu15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44
112 Brzybohatá Karolína Vranovská Lhota6 km Běh přes louky a lesy
1 Břečkova Apolena Horní KrutyDětský překážkový běh
1512 Camrda Pavel Hluchý místa15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59
113 Camrdová Šárka Praha (Vinohrady)6 km Běh přes louky a lesy
1513 Cinka Ivan Atletika Benešov15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 60 - 69
1514 Častvaj Daniel Mnichovice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
114 Čerstvý Miloslav Teplýšovice6 km Běh přes louky a lesy
2 Čerstvý Radim TeplýšoviceDětský překážkový běh
3 Čerstvý René  TeplýšoviceDětský překážkový běh
1515 Drahota František Choratice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
89 Drevňák Jiří ICSS Odlochovice8 km Nordic Walking
1516 Dřínek Jiří Havlíčkův Brod15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
806 Dřínek Jiří Dětský překážkový běh
807 Dřínková Adéla Dětský překážkový běh
0 Dřínková Adéla Dětský překážkový běh
115 Dřínková Vladěna Havlíčkův Brod6 km Běh přes louky a lesy
116 Dřízal Jan Praha 66 km Běh přes louky a lesy
104 Dřízal Jaromír Praha 46 km Běh přes louky a lesy
105 Dřízal Marek 6 km Běh přes louky a lesy
117 Dřízal Pavel Maturant6 km Běh přes louky a lesy
106 Dřízal Viktor 6 km Běh přes louky a lesy
1502 Dřízal Vladimír TJ Sokol Teplýšovice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59
4 Dřízal Vladimír SlávistaDětský překážkový běh
71 Dřízalová Alena Jahodovka8 km Nordic Walking
164 Dřízalová Tereza 6 km Běh přes louky a lesy
1557 Dubják Petr Jiskra Zruč n. S.15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59
5 Eichler Matěj KozmiceDětský překážkový běh
6 Eichler Petr KozmiceDětský překážkový běh
72 Eichlerová Katka Kozmice8 km Nordic Walking
154 Fedorcanič Václav 6 km Běh přes louky a lesy
1517 Fiala Radovan BBK15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
118 Fialová Dagmar Benešov6 km Běh přes louky a lesy
73 Fialová Martina Benešov8 km Nordic Walking
1518 Ficova Michaela 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 16 - 34
7 Galla Martin Dětský překážkový běh
108 Haas Kateřina Fachmani /Fachfrauen z Bělčic6 km Běh přes louky a lesy
8 Hájek Filip TeplýšoviceDětský překážkový běh
74 HÁJEK LUBOMÍR Teplýšovice8 km Nordic Walking
75 Hájková Julie Teplýšovice8 km Nordic Walking
76 Hanibalová Jitka KozmiceBN8 km Nordic Walking
9 Havlik Pavel Minjas5Dětský překážkový běh
1519 Havlik Pavel Minjas515 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
10 Havlik Tomáš Minjas5Dětský překážkový běh
11 Havliková Tereza Minjas5Dětský překážkový běh
1520 Hergesell Jiří Vračkovice 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59
60 Hlomová Magdalena Dětský překážkový běh
1558 Holada Miloš BBK Benešov15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59
1521 Holoubková Šárka Neratovice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 16 - 34
160 Homolková Zuzana Mňaminky dobrůtky sladkůstky6 km Běh přes louky a lesy
90 Horáková Tereza ICSS Odlochovice8 km Nordic Walking
55 Hořáková Adéla KozmiceBNDětský překážkový běh
812 Hroch Ondřej 6 km Běh přes louky a lesy
813 Hroch Štěpán 6 km Běh přes louky a lesy
103 Hruška Petr TJ Sokol Teplýšovice6 km Běh přes louky a lesy
56 Jagrova Edita KozmiceDětský překážkový běh
12 Jagrova Melanie KozmiceDětský překážkový běh
1504 Jánošík Rudolf Vlašim15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59
801 Janouskova Nikol TeplysoviceDětský překážkový běh
802 Janouskova Tereza TeplysoviceDětský překážkový běh
1522 Jareš Tomáš Perňa System15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
107 Jelínek Jan Fachmani z Bělčic6 km Běh přes louky a lesy
1523 Jelínek Jiří Benešovský běžecký klub15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59
1524 JEŘÁBEK VÍT Týnec nad Sázavou15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
1525 Jeřábková Alena Týnec nad Sázavou15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44
1526 Jiroušková Hana Znosim15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 45 - 54
803 Kadeřábková Jaroslaava 8 km Nordic Walking
13 Kaňková Daniela Dětský překážkový běh
119 Kaňková Pavla 6 km Běh přes louky a lesy
95 Kazílková Jiřina Praha8 km Nordic Walking
77 Keller Martin 8 km Nordic Walking
78 Keller Michaela 8 km Nordic Walking
809 Kloučková Adéla Dětský překážkový běh
1559 Klvaň Norbert Sokol Kolín atletika15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
1527 Kocourek Tomáš Praha/Křížov15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
120 Kočová Žaneta Nordic Walking PetraK6 km Běh přes louky a lesy
91 Kolman František ICSS Odlochovice8 km Nordic Walking
14 Kosina Petr Dětský překážkový běh
58 Kosina Vítek Dětský překážkový běh
79 Kosinová Jitka 8 km Nordic Walking
121 Kotěšovcová Petra Swix6 km Běh přes louky a lesy
161 Kounický Vít 6 km Běh přes louky a lesy
15 Krejza Adam Krejzáčci Dětský překážkový běh
16 Krejza Marek Krejzáčci Dětský překážkový běh
1501 Krejza Pavel Praha 415 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
17 Křikavova Adéla Světlá nad SázavouDětský překážkový běh
18 Kubelka Michael Horní Kruty Dětský překážkový běh
1528 Kubelka Zdeněk Horní Kruty15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
19 Kubelková Magdalena Horní Kruty Dětský překážkový běh
102 Kučerová Aneta ATLETIKA BENEŠOV,TEPLÝŠOVICE6 km Běh přes louky a lesy
152 Kučerová Iveta TJ Sokol Unhošť 6 km Běh přes louky a lesy
57 Kuliha Lukáš Dětský překážkový běh
122 Kuliš Petr Vlašim6 km Běh přes louky a lesy
123 Kyselka Dominik Teplýšovice6 km Běh přes louky a lesy
124 Kyselka Richard Teplýšovice6 km Běh přes louky a lesy
125 Kyselková Šárka Teplýšovice 6 km Běh přes louky a lesy
59 Laštovková Kateřina Teplýšovice Dětský překážkový běh
1565 Lebeda Jaroslav BBK15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59
80 Lebedová Lucie Vlašim8 km Nordic Walking
81 Lebedova Martina Praha8 km Nordic Walking
126 Lněnička Tomáš 6 km Běh přes louky a lesy
1529 Losenický Martin Pardubice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
1530 Losenický Vít Pardubice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
1569 Mach Tomas Ztělesněné Zlo15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
127 Malich Tomáš 6 km Běh přes louky a lesy
128 Malichová Eva 6 km Běh přes louky a lesy
20 Malichová Laura Dětský překážkový běh
96 Matějka Daniel Praha8 km Nordic Walking
129 Maternová Eva Osnice6 km Běh přes louky a lesy
97 Mejzlíková Hana Sokol Domašín8 km Nordic Walking
1531 Merašická Dagmar Continental Automotive15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 55 - a více let
21 Mešková Tina PrahaDětský překážkový běh
22 Mešková Zita PrahaDětský překážkový běh
130 Metzlová Veronika 6 km Běh přes louky a lesy
82 Mikelová Iva Kozmice8 km Nordic Walking
804 Mikelova Veronika Kozmice8 km Nordic Walking
50 Miler Denis TeplýšoviceDětský překážkový běh
51 Miler Dominik TeplýšoviceDětský překážkový běh
163 Mládek Pavel Teplejšák 6 km Běh přes louky a lesy
131 Mottlová Barbora 6 km Běh přes louky a lesy
132 Moudřík Josef Běžecký klub Vranovská Lhota6 km Běh přes louky a lesy
44 Moudříková Žofie Běžecký klub Vranovská LhotaDětský překážkový běh
133 Murlová Pavla Swix6 km Běh přes louky a lesy
83 Myslivcová Hana Benešov8 km Nordic Walking
1532 Nejdr Aleš Benešov15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
134 Nesvorný David ŠPULKA RACE6 km Běh přes louky a lesy
1533 Neumann Josef SKK Spartak Ctyrkoly15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
23 Novák Lukáš SK SportingDětský překážkový běh
150 Novák Michal Jenstejn (okr. Praha-východ)6 km Běh přes louky a lesy
24 Novák Vít SAD DobříšDětský překážkový běh
135 Nováková Lenka Dobříš6 km Běh přes louky a lesy
155 Novotná Ivana Špulka Race6 km Běh přes louky a lesy
1534 Olšanská Lenka Opava Olsoni15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44
25 Olšanská NELA OPAVA OLSONI Dětský překážkový běh
26 Olšanský DAVID OPAVA OLSONI Dětský překážkový běh
1535 Olšanský Jan Opava Olsoni15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
27 Pajma Tomáš Divišov Dětský překážkový běh
1536 Parkánová Václava Tyšunky Seletice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44
1537 Pavlíček Martin AC SPARTA PRAHA15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
156 Peč Kryštof Praha6 km Běh přes louky a lesy
1538 Pelikán Aleš Sedlčany15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
45 Pessrová Nikolka TeplýšoviceDětský překážkový běh
92 Petranová Jana ICSS Odlochovice8 km Nordic Walking
157 Pinterová Klára Kolín 6 km Běh přes louky a lesy
158 Pinterová Klara Kolín6 km Běh přes louky a lesy
814 Piskač Zdeněk 6 km Běh přes louky a lesy
136 Pižlová Martina Praha6 km Běh přes louky a lesy
137 Pláničková Lenka Run4fun6 km Běh přes louky a lesy
1564 Podhora Ondřej OCR Čelákovice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
28 Pojda Marek BenešovDětský překážkový běh
1539 Pragrová Lucie Linde15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 16 - 34
84 Prenerová Petruše Žabovřesky 8 km Nordic Walking
1560 Prchal Pavel GP Kolín15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 60 - 69
1540 Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 45 - 54
159 Rohlenová Karolína Mňaminky dobrůtky sladkůstky 6 km Běh přes louky a lesy
138 Růžička Josef Buková-Pravonín6 km Běh přes louky a lesy
139 Rynda Tomáš Vlašim6 km Běh přes louky a lesy
1541 Říha Karel BBK15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59
140 Říhová Karolína Soběhrdy6 km Běh přes louky a lesy
1542 Říhová Radka Soběhrdy15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 45 - 54
52 Sciskala Martin TeplýšoviceDětský překážkový běh
53 Sciskala Ondřej TeplýšoviceDětský překážkový běh
93 Sejtková Kateřina ICSS Odlochovice8 km Nordic Walking
141 Seliger Tomáš Špulka Race6 km Běh přes louky a lesy
1543 Selnerová Lucie Nakládačky15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44
94 Skořepa Roman ICSS Odlochovice8 km Nordic Walking
1563 SMÉKAL Mirek Benešov 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 60 - 69
1561 Soukup Petr Hluchý Místa15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
85 Srbová Pavla Teplýšovice8 km Nordic Walking
29 Starosta Jakub TeplýšoviceDětský překážkový běh
30 Starosta Tomáš TeplýšoviceDětský překážkový běh
31 Stařecká Adéla TeplýšoviceDětský překážkový běh
1544 Staveník Petr Praha15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
1545 Stěhule Jakub TJ Sokol Teplýšovice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
1503 Stěhule Josef 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59
1546 Stožický Petr Benešovský běžecký klub15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
142 Suchá Jana TJ Jiskra Zruč nad Sázavou15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44
815 Suchý Adam Průhonice6 km Běh přes louky a lesy
54 Svátková Klára KozmiceDětský překážkový běh
808 Svoboda Robert Bajker.eu15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
0 Svoboda Robert Bajker.eu15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
98 Šauerová Libuše Praha8 km Nordic Walking
32 Šibrava Patrik Jiskra Zruč n.S.Dětský překážkový běh
1547 Šibrava Stanislav Jiskra Zruč n.S.15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
1548 Šíma Jiří Benešov15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
33 Škvor Patrik TeplýšoviceDětský překážkový běh
86 Šmíd Petr Nymburk8 km Nordic Walking
143 Šmídová Jarmila 6 km Běh přes louky a lesy
34 Šolín Matyáš Dětský překážkový běh
144 Šottniková Lucie Benešov6 km Běh přes louky a lesy
1549 Štěpánek Jaroslav Benešov15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
1570 Štych Přemysl Srdíčkáři15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
1550 Šusta Miloslav Cetyně15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59
87 Šustová Tereza Kozmice8 km Nordic Walking
162 Šutka Tadeáš 6 km Běh přes louky a lesy
0 Šutka Tadeáš 6 km Běh přes louky a lesy
46 Švimberská Anna TeplýšoviceDětský překážkový běh
47 Švimberská Zuzana TeplýšoviceDětský překážkový běh
145 Tancibudek Ondřej Praha6 km Běh přes louky a lesy
35 Tomas Jan TeplýšoviceDětský překážkový běh
36 Tomas Vojtěch TeplýšoviceDětský překážkový běh
151 Trdlica Ludek Prague6 km Běh přes louky a lesy
1568 Tůma Jiří Vlašim15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59
1566 Tůma Jiří Buštěhrad15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
1562 Tůma Libor Benešovský běžecký klub15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59
1551 Urbánek Tomáš Praha15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
48 Uršic Sebastián ČeňoviceDětský překážkový běh
49 Uršicová Amálie ČeňoviceDětský překážkový běh
88 Valíčková Jana Jinočany8 km Nordic Walking
37 Vaňura Šimon TeplýšoviceDětský překážkový běh
38 Vaňurová Aneta TeplýšoviceDětský překážkový běh
1552 Vilímek Stanislav Benešovský běžecký klub15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 60 - 69
146 Vitisková Renata Vlašim6 km Běh přes louky a lesy
147 Vlčková Jana Čakov6 km Běh přes louky a lesy
805 Vobořil Martin PrahaDětský překážkový běh
1553 Vokrouhlík Michal 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39
165 Vondráček Lukáš Praha6 km Běh přes louky a lesy
148 Vrbická Martina Šneci v běhu6 km Běh přes louky a lesy
101 Vystrčil Miloš Praha6 km Běh přes louky a lesy
39 Zajíček Vlastimil Dětský překážkový běh
40 Zajíčková Libuše Dětský překážkový běh
1554 Zaremba Jan Praha15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
41 ZOUVALA ADAM Praha Zufini Dětský překážkový běh
1555 Zouvala Marek Praha Zufini15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49
42 ZOUVALA MATOUŠ Praha Zufini Dětský překážkový běh
43 ZOUVALOVÁ EMA Praha Zufini Dětský překážkový běh
1556 ZOUVALOVÁ IVETA Praha Zufini 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44
149 Zúdorová Marika Čakov6 km Běh přes louky a lesy