Startovní listina Teplýšovický běh 2021

Počet přihlášených: 106

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Adamcová Andrea Běžíme za Vlašim15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 45 - 54ano
Andršová Vendula 6 km Běh přes louky a lesyano
Bartoníček Josef 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ano
Bartůšek Vít Benešov6 km Běh přes louky a lesyano
Blazek Premysl Vlašim šneci v běhu6 km Běh přes louky a lesyano
Boháč Martin TCREW15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49ano
Bosáková Lucie Šneci v běhu15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44ne
Cinka Ivan Atletika Benešov15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 60 - 69ne
Čerstvý Miloslav Teplýšovice6 km Běh přes louky a lesyano
Čerstvý Radim TeplýšoviceDětský překážkový běhano
Čerstvý René Čerstvý TeplýšoviceDětský překážkový běhano
Drahota František Choratice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ano
Dřínek Jiří Havlíčkův Brod15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49ano
Dřínková Vladěna Havlíčkův Brod6 km Běh přes louky a lesyano
Dřízal Jan Praha 66 km Běh přes louky a lesyano
Dřízal Marek 6 km Běh přes louky a lesyano
Dřízal Viktor 6 km Běh přes louky a lesyano
Fiala Radovan BBK15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49ne
Fialová Dagmar Benešov6 km Běh přes louky a lesyne
Haas Kateřina Fachmani /Fachfrauen z Bělčic15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44ne
Hanibalová Jitka KozmiceBN8 km Nordic Walkingano
Havlová Radka Šneci v běhu 6 km Běh přes louky a lesyne
Hnízdilová Eva BBK15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 45 - 54ne
Holoubková Šárka Neratovice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 16 - 34ano
Homolková Zuzana Mňaminky dobrůtky sladkůstky6 km Běh přes louky a lesy
Jánošík Dominik Atletika Vlašim6 km Běh přes louky a lesyne
Jánošík Dominik Atletika VlašimDětský překážkový běhne
Jánošík Rudolf Vlašim15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59ne
Jareš Tomáš Perňa System15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ne
Jelínek Jan Fachmani z Bělčic15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49ano
JEŘÁBEK VÍT Týnec nad Sázavou15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49ano
Jeřábková Alena Týnec nad Sázavou15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44ano
Jiroušková Hana Znosim15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 45 - 54ano
Kaňková Daniela Dětský překážkový běhne
Keller Martin 8 km Nordic Walkingano
Keller Michaela 8 km Nordic Walkingano
Kocourek Tomáš Praha/Křížov15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49ano
Kočová Žaneta Nordic Walking PetraK8 km Nordic Walkingano
Kosinová Jitka 8 km Nordic Walkingano
Krejza Adam Krejzáčci Dětský překážkový běhano
Krejza Marek Krejzáčci Dětský překážkový běhano
Krejza Pavel Praha 415 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ano
Kubelka Michael Horní Kruty Dětský překážkový běhano
Kubelka Zdeněk Horní Kruty15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ano
Kubelková Magdalena Horní Kruty Dětský překážkový běhano
Kuliš Petr Vlašim6 km Běh přes louky a lesyano
Kyselka Dominik Teplýšovice6 km Běh přes louky a lesyano
Kyselka Richard Teplýšovice6 km Běh přes louky a lesyano
Kyselková Šárka Teplýšovice 6 km Běh přes louky a lesyano
Lebedova Martina Praha8 km Nordic Walkingne
Lněnička Tomáš 6 km Běh přes louky a lesyano
Losenický Martin Pardubice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ano
Losenický Vít Pardubice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ano
Mach Tomas Ztělesněné Zlo15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ne
MALiCH Tomáš 6 km Běh přes louky a lesyano
MALiCHOVÁ Eva 6 km Běh přes louky a lesyano
MALiCHOVÁ Laura Dětský překážkový běhano
Mikelová Iva Kozmice8 km Nordic Walkingano
Mládek Pafka Teplejšák 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49ne
Mottlová Barbora 6 km Běh přes louky a lesyano
Nejdr Aleš Benešov15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ano
Olšanská Lenka Opava Olsoni15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44ano
OLŠANSKÁ NELA OPAVA OLSONI Dětský překážkový běhano
OLŠANSKÝ DAVID OPAVA OLSONI Dětský překážkový běhano
Olšanský Jan Opava Olsoni15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49ano
Parkánová Václava Tyšunky Seletice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44ano
Pelikán Aleš Sedlčany15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ano
Pláničková Lenka Run4fun6 km Běh přes louky a lesyne
Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 45 - 54ano
Přibylová Monika Nakládačky6 km Běh přes louky a lesyne
Rohlenová Karolína Mňaminky dobrůtky sladkůstky 6 km Běh přes louky a lesy
Růžička Josef Buková-Pravonín6 km Běh přes louky a lesyano
Říhová Karolína Soběhrdy6 km Běh přes louky a lesyne
Sciskala Martin TeplýšoviceDětský překážkový běhne
Sciskala Ondřej TeplýšoviceDětský překážkový běhne
Selnerová Lucie Nakládačky15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44ano
Stěhule Jakub TJ Sokol Teplýšovice15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ano
Stěhule Josef 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 50 - 59ano
Stožický Petr Benešovský běžecký klub15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49ano
Suchá Jana TJ Jiskra Zruč nad Sázavou15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44ne
Šíma Jiří Benešov15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49ano
šmíd petr Nymburk8 km Nordic Walkingano
Šmídová Jarmila 6 km Běh přes louky a lesyne
Šmídová Jarmila 6 km Běh přes louky a lesyano
Šolín Matyáš Dětský překážkový běhano
Šottniková Lucie Benešov6 km Běh přes louky a lesyano
Štěpánek Jaroslav Benešov15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ano
Tancibudek Ondřej Praha6 km Běh přes louky a lesyano
Tomas Jan TeplýšoviceDětský překážkový běhano
Tomas Vojtěch TeplýšoviceDětský překážkový běhano
Trdlica Ludek Prague6 km Běh přes louky a lesyne
Urbánek Tomáš Praha15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ano
Valíčková Jana Jinočany8 km Nordic Walkingano
Vaňura Šimon TeplýšoviceDětský překážkový běhne
Vaňurová Aneta TeplýšoviceDětský překážkový běhne
Vlčková Jana Čakov6 km Běh přes louky a lesyano
Vokrouhlík Michal 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 16 - 39ano
Vondráček Lukáš Praha6 km Běh přes louky a lesyne
Vondráčková Nikola Praha6 km Běh přes louky a lesyne
Vrbická Martina Šneci v běhu6 km Běh přes louky a lesyano
Zaremba Jan Praha15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49ano
ZOUVALA ADAM Praha Zufini Dětský překážkový běhano
Zouvala Marek Praha Zufini 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)M 40 - 49ano
ZOUVALA MATOUŠ Praha Zufini Dětský překážkový běhano
ZOUVALOVÁ EMA Praha Zufini Dětský překážkový běhano
ZOUVALOVÁ IVETA Praha Zufini 15 km Běh přes rozhlednu Špulka (Běžec Podblanicka)Ž 35 - 44ano