Startovní listina MČR S. A. C. Tovačovská časovka

Počet přihlášených: 197

st. č.lic.PříjmeníJménoKlubzávodPlatbaStart Čas
49406 Adamčík Miroslav Cyklokramo Suchdol nad Odrou Eano 10:19:00
58529 Aisbrych Jiří TJ Stadion LounyEano 10:28:00
2201 Babiánek David Cycloracing TeamAano 13:10:00
94511 Babiánek Milan MiKo Cycles PřerovDano 11:04:00
214107 Bače Jaroslav Diablo sport Český KrumlovAano 13:04:00
1902 Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademieBano 12:40:00
82311 Baran Petr Loko Campagnolo KrnovDano 10:52:00
75513 Bárta Miroslav Cyklo Tým HavířovEano 10:45:00
151402 Belfín Jiří KOVO BELFÍN cyklo teamCano 12:00:00
159437 Blinka Luděk Cykloteam MXM HulínCano 12:08:00
137404 Boháč Marcel Tesaři OsíkCano 11:47:00
0501 Bosák Aleš D2mont cycling teamDne
89316 Bryxi Jan Rafkarna IDEA cycling teamDano 10:59:00
142411 Buchinger Ivan BrnoCano 11:51:00
108507 Bukač Roman PardubiceDano 11:18:00
145404 Carik Daniel Cykloservis MalátCano 11:54:00
00 Cupl Thomas Xeelo Cycling TeamBne
1864 Cupl Thomas Xeelo Cycling TeamBano 12:36:00
169204 Čapek Petr SWEEP Factory TeamCano 12:19:00
150412 Černý Petr Cycli.cz TeamCano 11:59:00
21511 Daněček Pavel Loko Campagnolo KrnovFano 09:51:00
148213 Dohnal Tomáš Cyklokramo Suchdol nad OdrouCano 11:57:00
36804 Dohnalová Jarka Loko Campagnolo KrnovWano 10:06:00
37671 Doležalová Hana AC Sparta PrahaWano 10:07:00
157203 Drábek Zdeněk DZ BEX CYCLING TEAMCano 12:06:00
10503 Dubný Pavel Cyklokramo Suchdol nad OdrouFano 09:40:00
50606 Durák Lubomír Tesaři OsíkEano 10:20:00
200120 Dužík Josef CK Frenštát pod RadhoštěmBano 12:50:00
54625 Feferle František Čistý sportEano 10:24:00
144322 Fessl Tomáš AC Sparta Praha Cycling AkademieCano 11:53:00
22725 Fierla Ondřej Team Forman CinelliAano 13:17:00
210211 Filip Jakub Aano 13:00:00
65602 Fišer Vladimír Hape BrnoEano 10:35:00
114521 Fojt Radovan Bikecentrum.euDano 11:24:00
47415 Foltýn Pavel Cyklotým Havířov 1Eano 10:17:00
16118 Galatík Roman Cyklistický klub Frenštát pod RadhoštěmCano 12:10:00
112314 Galuška Tomáš Force KCK ZlinDano 11:22:00
124704 Geraschenko Nadya CK Hobby BohumínZano 11:34:00
181211 Goláň Martin Silný Team Uničov IBano 12:31:00
184110 Graf Jiří Cyklokramo BBano 12:34:00
132226 Haas Robert Ostrava - PorubaCano 11:42:00
201212 Halák Martin bikecentrum.euBano 12:51:00
109503 Halamka Jiří CK KramolínDano 11:19:00
1890 Haltof Aleš CK FrenštátBano 12:39:00
2169 Hampl Ondřej Ustecké Centrum CyklistikyAano 13:06:00
202225 Hanslian Filip MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAMBano 12:52:00
165218 Hastík Kamil Force KCK TeamCano 12:15:00
155301 Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademieCano 12:04:00
2199 Hradecký Jaroslav Sport ImportAano 13:09:00
180112 Hradil Michal Force KCK ZlínBano 12:30:00
21763 Chlupáč Jan KUCHYNĚ LÍPAAano 13:07:00
104324 Chmura Petr Team Forman CinelliDano 11:14:00
123709 Chmurová Jana Team Forman CinelliZano 11:33:00
3609 Choma Eduard Bikecentrum.eu Jano 09:33:00
2250 Chovanec David Force KCK ZlínAano 13:15:00
95308 Jakl Jiří CK Hobby BohumínDano 11:05:00
35807 Jaklová Ivana CK Hobby BohumínWano 10:05:00
154402 Janů Martin Silný team Uničov I.Cano 12:03:00
85510 Ježek Kamil CK - KramolínDano 10:55:00
920 Jílek František Cycli.cz TeamDano 11:02:00
69621 Jiřík Zdeněk Bike sport MohelniceEano 10:39:00
134309 Jonášek Jan Cano 11:44:00
215215 Joza Miroslav KOVO BELFÍN cyklo teamAano 13:05:00
149400 Juráň Karel Doablo sport Český KrumlovCano 11:58:00
51606 Jůza Miloslav Cykloservis MalátEano 10:21:00
71602 Kalousek Josef Cykloservis MalátEano 10:41:00
1856 Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapkyBano 12:35:00
93322 Kleiner Robert S1W.czDano 11:03:00
76613 Klíma Zdeněk AK OLYMP BrnoEano 10:46:00
213229 Koblic Radek Hello CTWAano 13:02:00
168230 Kocurek Jaroslav Stredecni monumentyCano 12:18:00
182103 Kočí Ivan Unlimited KM Trading CZBano 12:32:00
22811 Konopásek Tomáš SportRaces Cycling TeamAano 13:18:00
44401 KONTÚR Milan MIKONT FrenštátEano 10:14:00
2310 Koštial Lukáš Česká spořitelnaČS 13:25:00
24503 Krajčík Josef DEXTER CyclingFano 09:54:00
66501 Král Josef Kbely cycling teamEano 10:36:00
1310 Kratochvil Jan MIKOCano 11:41:00
10 Kratochvil Tomáš MG TeamJano 09:31:00
6707 Krejsa Ivan Cykloklub Stará VesFano 09:36:00
52510 Krummer Radoslav Slavia K.VaryEano 10:22:00
2320 Krupica Ondřej Česká spořitelnaČS 13:26:00
33533 Křížková Jaroslava PodsediceWano 10:03:00
20811 Kubala Martin Cyklo Team HavířovAano 12:58:00
11701 Kuběnka Vladislav Cyklo Stará VesFano 09:41:00
8530 Kubín Igor Praha 6Fano 09:38:00
21226 Kučera Vojtěch Team Forman CinelliAano 13:01:00
90508 Kuda Pavel Cycling BrnoDano 11:00:00
158359 Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademieCano 12:07:00
19708 Kukula Zdeněk CS Víno KarabinaFano 09:49:00
20 KWAŠNÝ ŠIMON KILPI RACING TEAMJano 09:32:00
146421 Lakomý Roman Silný team Uničov IICano 11:55:00
96523 Lukašák Štefan Cyklo team Kolárna Dano 11:06:00
72616 Lukeš Stanislav Cykloracing team OlomoucEano 10:42:00
21812 Macán Karel SportRaces Cycling TeamAano 13:08:00
195213 Machala Jan Cycloracing OlomoucBano 12:45:00
19832 Malík Tomáš Kuchyně LípaBano 12:48:00
53408 Marek Jiří CK KolokrámEano 10:23:00
103526 Matoušek Bohumil CK KramolínDano 11:13:00
17709 Mattuš Milan POKR PardubiceFano 09:47:00
74407 Míček Oldřich Cyklokramo Suchdol nad OdrouEano 10:44:00
1993 Miller Milan Tama KráloviceBano 12:49:00
20923 Morong Kryštof Team Forman CinelliAano 12:59:00
18508 Mottl Bohumír CK Hobby BohumínFano 09:48:00
9512 Mrnůštík Josef Cyklotech-Pro a Mrnůštík Fano 09:39:00
87335 Mullen Michael CyklotreninkDano 10:57:00
25710 Navrátil František Silný team Uničov IIFano 09:55:00
110512 Neščák Ján Cykloservis MalátDano 11:20:00
19118 Novotný Oldřich Hello CTWBano 12:41:00
99503 Novotný Radomír Cyklobest - team BianchiDano 11:09:00
152209 Onderka Milan Yogi Racing OstravaCano 12:01:00
172305 Pacovský Tomáš KladnoCano 12:22:00
38803 Pargačová Marcela Cyklokramo Suchdol nad OdrouWano 10:08:00
14502 Pavlík Jiří OstravaFano 09:44:00
55515 Pěgřimek Milan Cyklo Team HavířovEano 10:25:00
1000 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAMDano 11:10:00
107520 Pechouš Miroslav Kovo Belfín cyklo teamDano 11:17:00
64504 Pekarčík Jiří Cyklokramo SuchdolEano 10:34:00
63413 Pelc Ladislav FORCE KCK ZlínEne 10:33:00
160423 Pešta Pavel HaPe BrnoCano 12:09:00
23711 Petraš Stanislav OsikFano 09:53:00
203108 Petřík Zdeněk Loko Campagnolo KrnovBano 12:53:00
133403 PLÁNIČKA JAROSLAV Kovo Belfin cyklo teamCano 11:43:00
60608 Polcer Ferdinand Silný team Uničov IIEano 10:30:00
194215 Polcer Jiří Silný team Uničov IIBano 12:44:00
188204 Polcer Michal Silný team Uničov IIBano 12:38:00
97319 Prager Karel CK Vinohradské ŠlapkyDano 11:07:00
67410 Praski Henryk CK Hobby BohumínEano 10:37:00
83303 Prokeš Stanislav ProkesteamDano 10:53:00
164445 Průcha Bedřich Sport ImportCano 12:13:00
34814 Radilová Lucie Hape BrnoWano 10:04:00
321 Randová Iveta CK KramolínWano 10:02:00
68517 Rašev Eugen AXON sport teamEano 10:38:00
00 Regec Vojtech SC SamotiškyBne
136303 Rendl Jaroslav Dexter CyclingCano 11:46:00
2330 Roller David Česká spořitelnaČS 13:27:00
2340 Rollerová Jarmila Česká spořitelnaČS 13:28:00
20532 Rouča Karel TJ Slavia Karlovy VaryFano 09:50:00
153308 Rydval Michal AC Sparta Cano 12:02:00
223220 Řeháček Jaroslav Rafkarna IDEA Cycling teamAano 13:13:00
183224 Řoutil Pavel Cykloteam Kolárna OlomoucBano 12:33:00
61514 Savka Miroslav Cyklo Team HavířovEano 10:31:00
56620 Sekerka Karel Cycloracig team.Eano 10:26:00
121371 Schäferová Pavlína Velosport Favorit BílinaZano 11:31:00
122801 Simonová Monika Cyklotrénink - F. TrkalZano 11:32:00
46501 Skotnica Josef SKP OpavaEano 10:16:00
84510 Skřeček Robert CYCLING BRNODano 10:54:00
120388 Slámová Denisa Cyklotrenink Zano 11:30:00
62414 Slezák Josef Force KCK ZlínEano 10:32:00
15712 Sovinský Robert ROSOFano 09:45:00
197119 Stančík Martin CK-Frenštát 1Bano 12:47:00
147403 Stráník Josef Tesaři OsíkCano 11:56:00
106353 Strnad Ivo CKKV Dano 11:16:00
166214 Svoboda Jan Cyklokramo Suchdol nad Odrou Cano 12:16:00
13706 Šefl Josef Axon Sport TeamFano 09:43:00
22703 Šenk Jaroslav Silný team Uničov IFano 09:52:00
111505 Šíma Miroslav CK KramolínDano 11:21:00
91304 Šimeček Radim Midar PříborDano 11:01:00
141304 Šindelár Ladislav Stark cycling teamCano 11:50:00
59403 Škandera Karel Cyklo Tým Havířov 3Eano 10:29:00
196101 Šlajchrt Filip CK KolokrámBano 12:46:00
19211 Šmahel Michal Rafkarna IDEA Cycling TeamBano 12:42:00
135229 Šmíd Robert CYCLING BRNOCano 11:45:00
7512 Šrejma Jiří Axon Sport TeamFano 09:37:00
173348 Štefan Jan ÚvalyCano 12:23:00
162427 Šustr Jiří Silný team UničovCano 12:11:00
156428 Šváb Miroslav CYCLING BRNOCano 12:05:00
88502 Švec Milan Silný Team UničovDano 10:58:00
101324 Tajč Jan Tama KráloviceDano 11:11:00
22230 Thuma Miroslav SportRaces Cycling TeamAano 13:12:00
57505 Toman Vladislav Nový JičínEano 10:27:00
143436 Trunečka Zbyněk Bikesport team MohelniceCano 11:52:00
226221 Trunečka Zbyněk Bikesport team MohelniceAano 13:16:00
125802 Třasáková Ladislava OsíkZano 11:35:00
105314 Tserendorj Baasanbayar VinohradskeslapkyDano 11:15:00
113521 Tůma Roman AC Sparta Praha Cycling AkademieDano 11:23:00
48521 Tutsch Jiří CKKV PRAHAEano 10:18:00
12702 Ulrich Luboš Silný Team Uničov IIFano 09:42:00
139202 Urbanik Pavol ZMLRCano 11:48:00
167429 Vašíček Pavel CYCLORACING TEAM Cano 12:17:00
45607 Vejrosta Zbyněk BIG ONE BRNOEano 10:15:00
102306 Vejvoda Josef AC Sparta PrahaDano 11:12:00
171393 Veselý Pavel Kuchyně LípaCano 12:21:00
170405 Vespalec Ondřej Silný team UničovCano 12:20:00
140422 Vlk Karel CK KramolínCano 11:49:00
18751 Vodak Martin Xeelo cycling team Bano 12:37:00
98517 Vodička Lukáš CK Omlazení.czDano 11:08:00
174425 Vodička Václav CYCLING BRNOCano 12:24:00
31811 Vyčítalová Jana ACS Drak VrbnoWano 10:01:00
70605 Vychodil Milan Silný team UničovEano 10:40:00
73609 Wiedermann Zdeněk Silný team Uničov IIEano 10:43:00
86309 Wilhelm Jaroslav CK Hobby BohumínDano 10:56:00
22124 Zátopek Jan Team Forman CinelliAano 13:11:00
193219 Zbýň Martin BohdíkovBano 12:43:00
260 Zdanowicz Marek Hobby BohumínE 09:56:00
163434 Zezula Tomáš Cycling BrnoCano 12:12:00
16713 Zoubele Jiří PostřelmovFano 09:46:00