Startovní listina Běh Cvikovem

Počet přihlášených: 285

PříjmeníJménoKlubzávodKategorie
ˇˇSulc Ondřej CvikovDětské závodychlapci
ˇˇSulc Ondřej CvikovDětské závodychlapci
Bartáková Jana Česká Lípa 1Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Beneš Jan CvikovDětské závodychlapci
Beránková Alžběta Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Beránková Apolena Jiskra Nový BorDětské závodyn.dívky
Beránková Blanka RumburkVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Beránková Veronika Jiskra Nový BorVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Bičišťová Silvie Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Bobák Martin Nový BorMílaři (4300 m)M39
Bobák Martin Nový BorDětské závodyjunioři
Brennová Antonie CvikovDětské závodyn.dívky
Bufka Zdeněk AC Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M69
Ceban Pavel FC CvikovDětské závodychlapci
Cendelínová Hana Hrádek nad NisouMílaři (4300 m)Z35plus
Cervantes Ricalde Adrian CvikovDětské závodyn.chlapci
Cervantes Ricalde Sebastian CvikovDětské závodychlapci
Cmunt Petr Tri club Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Conková Kateřina Cyklorenova CvikovDětské závodyn.dívky
Conková Lucie Cyklorenova CvikovDětské závodyn.dívky
Čermák Alex Mš Jirásková CvikovDětské závodyn.chlapci
Čermák Alex Mš Jirásková CvikovDětské závodyn.chlapci
Čermák Martin CvikovDětské závodychlapci
Čermák Martin Atletika CvikovDětské závodychlapci
Černá Veronika Atletika CvikovDětské závodydívky
Černý Patrik CvikovDětské závodyml. žáci
Černý Robert CvikovDětské závodychlapci
Červenka Karel Hora Svaté KateřinyVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Čivrný Vojtěch CvikovDětské závodyn.chlapci
Čunát Filip Tri club Česká LípaDětské závodychlapci
Čunátová Tereza Tri club Česká LípaDětské závodyst. žákyně
Diart Tomáš Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Diartová Ella Tri club Česká Lípa Dětské závodydívky
Dogaru Vasil Swahil Beer TeamHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Dogaru Vasil Swahil Beer TeamMílaři (4300 m)M40p
Dolejš Jan TJ Sokol UnhošťHlavní závod 15 km (2 okruhy)M70plus
Drbohlavová Lucie CvikovDětské závodyn.dívky
Drbohlavová Natálie CvikovDětské závodyn.dívky
Dvořáková Laurinka CvikovDětské závodyn.dívky
Ehrlich Jáchym KB ManušiceDětské závodyml. žáci
Ehrlichová Agáta KB ManušiceDětské závodydívky
Erlich Jaroslav KB ManušiceHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Fanta Jiri CvikovMílaři (4300 m)M39
Filip Jiří AC Česká LípaDětské závodychlapci
Filipová Adéla AC Česká LípaDětské závodyn.dívky
Filipová Zola DěčínDětské závodyn.dívky
GRUŠPIEROVÁ ELIŠKA JISKRA NOVÝ BORDětské závodydívky
Hájek Tomáš TJ Jiskra Nový Bor Mílaři (4300 m)M39
Haman David Atletika CvikovDětské závodychlapci
Hamanová Barbora Atletika CvikovDětské závodydívky
Hammer Adam Tri club Česká LípaDětské závodychlapci
Hanušová Natálie CvikovDětské závodyn.dívky
Hanušová Natálie Dětské závodyn.dívky
Havlíček Matúš CvikovDětské závodychlapci
Hellier Bruce Dětské závodyml. žáci
Hladík Václav ProvodínMílaři (4300 m)M39
Hladíková Michaela Dětské závodyml. žákyně
Hnídková Amálie CvikovDětské závodydívky
Hnídková Amálie CvikovDětské závodydívky
Hodulíková Laura Nový BorDětské závodyn.dívky
Hochmut Jaroslav Haven TeamHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Hochmut Jaroslav Haven teamMílaři (4300 m)M40p
Honzátko Antonín CvikovDětské závodychlapci
Honzátko Jan CvikovDětské závodychlapci
Honzátko Radek CvikovMílaři (4300 m)M40p
Honzátko Václav CvikovDětské závodychlapci
Horňáková Aneta Tri club Česká LípaDětské závodyml. žákyně
Hrádek Antonín Jiskra Nový BorDětské závodychlapci
Hrádková Anna DDM Smetanka Nový BorDětské závodydívky
Chotěnovský Daniel Dětské závodyn.chlapci
Chuchel Ondřej SvorDětské závodyn.chlapci
Chvojka Jonáš Dětské závodyn.chlapci
Chvojková Josefína Dětské závodyn.dívky
Chvojková Josefína Dětské závodyn.dívky
Ivanová Andrea Dětské závodyn.dívky
Iwanejko Jáchym Kunratice u cvikovaDětské závodychlapci
Iwanejko Jáchym Kunratice u cvikovaDětské závodychlapci
Iwanejko Kateřina Kunratice u cvikovaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Jalovecký Jáchym SKP NymburkDětské závodyml. žáci
Jalovecký Michal TJ DoksyMílaři (4300 m)M40p
Janda Jakub CvikovDětské závodyn.chlapci
Janda Jakub CvikovDětské závodyn.chlapci
Jandák Lukáš CvikovDětské závodyn.chlapci
Jarošová Jana KSM HrádekMílaři (4300 m)Z35plus
Jíra Jaroslav Tri club Česká Lípa Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Juška Matěj RESEKOMílaři (4300 m)M39
Juška Miloslav RESEKOMílaři (4300 m)M40p
Kaiser Denis Atletika CvikovDětské závodyml. žáci
Kaiser Dominik Atletika CvikovDětské závodychlapci
Kaiser Dominik Atletika CvikovDětské závodychlapci
Kalvoda Břetislav Munro sprint CvikovVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M69
Kaplan Petr Česká LípaMílaři (4300 m)M40p
Karko Jan AC Česká LípaMílaři (4300 m)M39
Karko Jan AC Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
KAŠPAREC PETR LASVIT-AJETO LindavaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Kazda Karel CvikovDětské závodychlapci
Kejzar Jiří CvikovMílaři (4300 m)M40p
Klečka Mathias CvikovDětské závodyn.chlapci
Kmoníček Matyáš FK Dětské závodychlapci
Kocman Jindřich CvikovMílaři (4300 m)M40p
Kocman Lukáš CvikovDětské závodychlapci
Kocmanová Adéla CvikovMílaři (4300 m)Z34
Kocourek František Dětské závodychlapci
Kocourek Jarolím Dětské závodychlapci
Kolarik Jakub CvikovDětské závodyjunioři
Kolář Vladimír Slovan LiberecMílaři (4300 m)M40p
Kolková Hana ZŠ B. Hynka CvikovDětské závodydívky
Kordina Zdeněk LiberecVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Košťanová Gabriela CvikovDětské závodyn.dívky
Košťanová Lenka CvikovMílaři (4300 m)Z34
Košťanová Tereza CvikovDětské závodydívky
Koudelková Katrin Atleti Nový BorDětské závodyml. žákyně
Kovařík Michal Nový BorMílaři (4300 m)M39
Král Štěpán Kamenický ŠenovDětské závodyml. žáci
Králová Alexandra Biatlon ManušiceDětské závodydívky
Krauman Jaroslav PolevskoHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Kraumanová Lucie Tri club Česká LípaDětské závodyml. žákyně
Krejčí Milan Tri club Česká LípaMílaři (4300 m)M40p
Krejná Anna Nový BorDětské závodydívky
Krejná Anna Nový BorDětské závodyn.dívky
Krejný Kamil Nový BorHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Křížová Amálie MŠ CvikovDětské závodyn.dívky
Kučera Petr CvikovDětské závodychlapci
Lamač Vítek Atletika CvikovDětské závodychlapci
Lamata Daniel CvikovDětské závodyml. žáci
Lamatová Viktorie CvikovDětské závodyn.dívky
Lebduška Jan KSM HRÁDEKMílaři (4300 m)M40p
Lischka Adam Nový BorDětské závodychlapci
Lischková Anežka Nový BorDětské závodydívky
Lotová Ema SK Nový BorDětské závodydívky
Lotová Magdalena SK Nový BorDětské závodydorostenky
Loubková Ivana Cyklorenova CvikovVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Loubková Kateřina Cyklorenova CvikovVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Macel Ondřej TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodychlapci
Malinský Marcel CvikovDětské závodychlapci
Malinský Matěj CvikovDětské závodyn.chlapci
Marek Jan Atletika Cvikov Dětské závodychlapci
Markovská Amálka Cvikov Dětské závodyn.dívky
Matoušek Miroslav DDM Smetanka Nový BorDětské závodychlapci
Matoušková Valerie DDM Smetanka Nový BorDětské závodydívky
Merhautová Ema Cvikov Dětské závodydívky
Merhautová Leontína Cvikov Dětské závodydívky
Mikolanda Matěj DDM Smetanka Nový BorDětské závodychlapci
Mikolandová Dorota Dětské závodydívky
Mindžák Andrej SKI Klub Jizerská 50 LiberecVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M69
Mládková Kateřina CvikovDětské závodydívky
Naranbaatar Bat Erdene Adient Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Naranbaatar Bat Erdene Adient Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Neckařová Lucie CvikovDětské závodydívky
Nekulová Alena BETRIHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z35plus
Němeček Petr CvikovDětské závodyst. žáci
Němeček Tomáš CvikovMílaři (4300 m)M39
Neumanová Blanka BK PampeliškyHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z35plus
Neumanová Blanka BK PampeliškyVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Nová Rozálie TJ Jiskra Nový BorDětské závodyn.dívky
Novák Jonáš CK Česká KameniceDětské závodychlapci
Novák Ondřej CK Česká KameniceDětské závodychlapci
Novák Vaclav CvikovDětské závodychlapci
Novotný Ondřej CvikovMílaři (4300 m)M39
Nový Matěj Nový BorHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Ouzká Eliška OK Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Ouzký Martin MŠ Jiráskova CvikovDětské závodyn.chlapci
Pasarićová Nikita CvikovDětské závodydívky
Pavlíček Michal TJ Jiskra Nový Bor Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Pavlíček Zdeněk Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh)
Pavlíček Zdeněk Tri Club Česká LípaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M69
Pavlíčková Aneta TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodydívky
Pavlíčková Vendula TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodyst. žákyně
Pavlíčková Vendula TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodyjuniorky
Pěnička Karel CvikovVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Peterka Adam MŠ Jirásková CvikovDětské závodyn.chlapci
Petr Jiří SK Nový BorDětské závodychlapci
Petrová Ema Dětské závodyn.dívky
Petrová Kateřina SK Nový BorDětské závodydorostenky
Pitoňák Jakub TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodyjunioři
Plíhal Jiří CvikovDětské závodyn.chlapci
Podolák Joseph Dětské závodychlapci
Podoláková Stela Dětské závodyn.dívky
Podoláková Tereza CvikovHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z34
Podoláková Terezka ZŠ Bohumila Hynka CvikovDětské závodydívky
Podrazil Petr Česká Lípa Mílaři (4300 m)M40p
Podrazilová Claudie Česká Lípa Dětské závodydívky
Polák Tomáš Běžecký kroužek VarnsdorfHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Poštolka Jan Ceska LipaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Prášek Jáchym atletika CvikovDětské závodychlapci
Prášek Jiří atletika Cvikov Dětské závodyml. žáci
Průcha Florián Nový BorDětské závodychlapci
Průcha Florián Nový BorDětské závodychlapci
Průcha Kvido Nový BorDětské závodychlapci
Přikrylová Ema CvikovDětské závodyn.dívky
Přikrylová Sofie CvikovDětské závodydívky
Půčková Anna TJ Jiskra Nový BorDětské závodyst. žákyně
Půčková Pavla TJ Jiskra Nový BorDětské závodyst. žákyně
Pulkrabkova Agata Nový BorDětské závodydívky
Rigóová Eliška MŠ Jiráskova CvikovDětské závodyn.dívky
Rigóová Emička CvikovDětské závodyn.dívky
Růžička Vladimír Ústí nad LabemHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Rybář Jakub AMK VarnsdorfMílaři (4300 m)M39
Rychtecký Adam Svor, RousínovDětské závodychlapci
Rychtecký Adam Svor, RousínovDětské závodychlapci
Rychtecký Jiří Svor, RousínovDětské závodychlapci
Ryšavá Hanička Sloup v Čechách Dětské závodyn.dívky
Ryšavá Vendulka Tri club Česká Dětské závodyjuniorky
Ryšavá Vendulka Tri club Česká LípaMílaři (4300 m)Z34
Ryšavá Vendulka Tri club Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z34
Sedlacek Vojtech RoztokyDětské závodychlapci
Sedláčková Stella Tri club Česká LípaDětské závodyml. žákyně
Seidl Víťa TJ Jiskra Nový Bor Mílaři (4300 m)M39
Singh Jaroslav RumburkHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Sklenář Josef Jablonec nad NisouVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Sokol Martin Sokolíci Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Souhrada Pavel KVK KlíčHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Spacek Adam CvikovDětské závodychlapci
Steškova Lucie VarnsdorfVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Stránská Petra CvikovVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Středa David Zákupy Dětské závodychlapci
Stupka Patrik AC Česká LípaMílaři (4300 m)M39
Stupka Patrik AC Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Svoboda Václav ZŠ Cvikov Dětské závodychlapci
Svobodová Anna CvikovDětské závodyml. žákyně
Svobodová Patricie Mš CvikovDětské závodyn.dívky
Svobodová Šárka CvikovMílaři (4300 m)Z35plus
Svobodová Tereza CvikovDětské závodydívky
Sýkora Jan DrnovecDětské závodyn.chlapci
Synek Rosťa TJ Slovan VarnsdorfDětské závodychlapci
Šibrik Tomáš Mš CvikovDětské závodyn.chlapci
Šíma Adam Popelov týmDětské závodyn.chlapci
Šíma Jiří Popelov týmHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Šíma Jiří Popelov týmMílaři (4300 m)M39
Šíma Šimon Popelov týmDětské závodychlapci
Šíp Ladislav SCMT LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Šíp Ladislav SCMT LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Školová Edit CvikovDětské závodydívky
Školová Thea CvikovDětské závodydívky
Šrachta Vladimír KV KlíčHlavní závod 15 km (2 okruhy)M69
Štofčík Kuba ChrastavaDětské závodychlapci
Štofčíková Barborka ChrastavaDětské závodydívky
Šulc Ondřej CvikovDětské závodychlapci
Šulc Ondřej CvikovDětské závodychlapci
Šulcová Barbora CvikovDětské závodydívky
Šulcová Vanesa CvikovDětské závodyml. žákyně
švehla Antonín CvikovDětské závodyn.chlapci
Tadlík Tomáš TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodydorostenci
Tíma Michal CvikovMílaři (4300 m)M39
Tima Vaclav CvikovDětské závodychlapci
Tímova Laura Anna Atletika CvikovDětské závodyml. žákyně
Tomek Vojtěch Dětské závodyn.chlapci
Uhlířová Adéla Dětské závodyn.dívky
Uhlířová Kristyna PrahaDětské závodydívky
Urban Adam CvikovDětské závodyn.chlapci
Vacková Viktorie Ella cvikovDětské závodyn.dívky
Vacková Viktorie Ella cvikovDětské závodyn.dívky
Václavík Mikuláš Smetanka N.BorDětské závodyn.chlapci
Václavík Tobiáš Smetanka N.BorDětské závodychlapci
Václavíková Beáta Smetanka N.BorDětské závodydívky
Vachula Pavel LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Valenta Karel Běžecký kroužek VarnsdorfHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Vaníček Jan AC Česká LípaMílaři (4300 m)M39
Verba Adam Dětské závodyn.chlapci
Vesely Jakub CvikovMílaři (4300 m)M39
Vesely Jakub CvikovDětské závodydorostenci
Vesely Jakub CvikovDětské závodydorostenci
Vesely Jakub CvikovDětské závodydorostenci
Vesely Ondrej Atletika CvikovDětské závodychlapci
Vetešníková Dana TJ Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Vodičková Zuzana CvikovDětské závodyn.dívky
Vojtěch Michal Cvikov Dětské závodychlapci
Volný Bartoloměj 3bra3 Konojedy, ÚštěkDětské závodychlapci
Volný Elijáš 3bra3 Konojedy, ÚštěkDětské závodyn.chlapci
Volný Elijáš 3bra3 Konojedy, ÚštěkDětské závodyn.chlapci
Volný Elijáš KonojedyDětské závodyn.chlapci
Volný Vincent 3bra3 Konojedy, ÚštěkDětské závodychlapci
Votypka Michal TJ Jiskra Nový Bor Dětské závodyjunioři
Vrabcová Lucie CvikovMílaři (4300 m)Z34
Vrána Filip CvikovDětské závodyn.chlapci
Vrána Michal CvikovDětské závodyn.chlapci
Vránová Jiřina DubniceVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)
Walterová Aneta CvikovDětské závodydívky
Zachar Daniel CvikovDětské závodychlapci
Zelenková Klára Kunratice cvikovaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)
Zenko Doriana CvikovDětské závodydívky
Zenko Rozálie CvikovDětské závodydívky
Žák František Nový BorDětské závodyst. žáci
Žák Miroslav CvikovDětské závodychlapci
Žáková Veronika CvikovDětské závodyn.dívky