Startovní listina Valdštejnova desítka 2022

Počet přihlášených: 306

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Kašparová Zuzana ChebValdštejnova desítka (10 km)Z49 (40-49)ano
Špaček Miroslav Running clubPětka Jana Minaříka (5 km)M49 (40-49)ano
Benešová Veronika RozběhnitoPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Moulis Jan ChebPětka Jana Minaříka (5 km)M39 (30-39)ano
Brož Petr USK AkademikPětka Jana Minaříka (5 km)M60 (60plus)ano
Hrstka Ondřej ChebPětka Jana Minaříka (5 km)M29 (16-29)ano
Finkule Václav USK AkademikPětka Jana Minaříka (5 km)M59 (50-59)ano
Novák Filip Profi sport ChebPětka Jana Minaříka (5 km)M29 (16-29)ano
Kroupar Jaroslav Janovice nad ÚhlavouValdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ano
Podstatná Karolína Janovice nad ÚhlavouValdštejnova desítka (10 km)Z29 (16-29)ano
Krycner Jan RUN magazine teamPětka Jana Minaříka (5 km)M49 (40-49)ano
Čtvrtečková Blanka Prostě běž - Zářivky 2019Pětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Čtvrtečková Tereza Prostě běž - Zářivky 2019Pětka Jana Minaříka (5 km)Z29 (16-29)ano
Šůcha Václav SV StříbroValdštejnova desítka (10 km)M60+ (60plus)ne
Košek Robert ŠAK ChodovPětka Jana Minaříka (5 km)M29 (16-29)ano
Bosák Karel ChebPětka Jana Minaříka (5 km)M29 (16-29)ano
Brož Milan Kilpi kome klubPětka Jana Minaříka (5 km)M49 (40-49)ano
Brož Milan Kilpi kome klubValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano
Fischerová Nikola Valdštejnova desítka (10 km)Z39 (30-39)ano
Šebestová Monika SKP Union ChebPětka Jana Minaříka (5 km)Z29 (16-29)ano
Strejček Jiří PrahaValdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ano
Bubanec Petr ChebPětka Jana Minaříka (5 km)M49 (40-49)ano
Tkáčová Jitka ChebPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Tkáč Václav ChebPětka Jana Minaříka (5 km)M29 (16-29)ano
Kastl Ondřej ChebPětka Jana Minaříka (5 km)M29 (16-29)ano
Beirauová Simona ChebPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Flynn Joe Valdštejnova desítka (10 km)M39 (30-39)ano
Beránková Lenka ChebPětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ano
Růžičková Daniela ChebPětka Jana Minaříka (5 km)Z60 (60plus)ano
Chlad Miroslav Rozběhnito.czValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano
Čolakoková Daniela ChebValdštejnova desítka (10 km)Z39 (30-39)ano
Dančo Zdeňek Františkovy lázněValdštejnova desítka (10 km)M59 (50-59)ano
Steinke Šefin ChebValdštejnova desítka (10 km)M59 (50-59)ano
Valašík Peter Karlovy VaryValdštejnova desítka (10 km)M59 (50-59)ano
Juptner Zdeněk USK AkademikValdštejnova desítka (10 km)M49 (40-49)ano
Krchová Martina SK TrinityValdštejnova desítka (10 km)Z49 (40-49)ano
Hrdličková Vanda České BuďejoviceValdštejnova desítka (10 km)Z29 (16-29)ano
Štolfová Jana Rozběháme MostValdštejnova desítka (10 km)Z49 (40-49)ano
Bačová Viktorie ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Dívky B (nar. 2010-2012)ano
Černá Eliška Tachov Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Felix Martin ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ano
Holcombe James JeseniceDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ano
Jirkalová Emilly Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Kubánek Tomáš Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Chlapci A (nar. 2007-2009)ano
Leinweberová Sofie ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Mikešová Emílie Františkovy LázněDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Mouhafidi Jasmine SCH-EKONOM s.r.o.Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Müller Sebastian Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ano
Pittroffová Karolína BCM Krušné horyDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Dívky C (nar. 2012-2015)ano
Pittroffová Sára Plesná Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Pokorný Milan ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ano
Potužák Jakub Cheb Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Chlapci C (nar. 2013-2015)ano
Potužáková Mariana ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Potužáková Zuzanka ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Rolenc Hugo SokolovDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Chlapci C (nar. 2013-2015)ano
Rolenc Quido SokolovDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ano
Soukup Hynek Kynšperk nad OhříDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Chlapci C (nar. 2013-2015)ano
Soukup Zdeněk Kynšperk nad OhříDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ano
Svobodová Elen Triatlet Karlovy VaryDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Dívky B (nar. 2010-2012)ano
Šulc Marek Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Chlapci C (nar. 2013-2015)ano
Šulc Ondřej Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ano
Uhlík David ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Chlapci B (nar. 2010-2012)ano
Vlášková Gabriela Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Dívky C (nar. 2012-2015)ano
Voglová Adélka ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Vostřáková Anne-Marie HabartovDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Dívky A (nar. 2007-2009)ano
Ševčenko Martin Skp Union ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Chlapci C (nar. 2013-2015)ano
Ševčenko Michal SKP Union ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Chlapci A (nar. 2007-2009)ano
Bačová Ella PrahaDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Brožová Ema Havlíčkův BrodDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Brožová Anna Havlíčkův BrodDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Dívky C (nar. 2012-2015)ano
Šarkánová Eliška Triatlet Karlovy VaryDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Dívky B (nar. 2010-2012)ano
Macek Václav ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ano
Macková Beáta ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Čada Mikuláš ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Chlapci C (nar. 2013-2015)ano
Kabrhel Matěj Františkovy LázněDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ano
Šrámová Madlen SCH-EKONOMDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)
Šrám Šimon SCH-EKONOMDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Chlapci C (nar. 2013-2015)ano
Kádová Lea Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Šálová Karolína ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Šála Štěpán ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ano
Melichnová Michaela ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Dívky C (nar. 2012-2015)ano
Krycnerová Vilma Kynšperk nad OhříDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Dívky B (nar. 2010-2012)ano
Pechrová Dorota ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Plachý Patrik,Alex ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Chlapci C (nar. 2013-2015)ano
Felix Martin ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ano
Moulis Jan ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ano
Janišová Zuzana ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Dívky C (nar. 2012-2015)ano
Ouřadová Nina ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Ouřadová Ester ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Hrstka Ondřej ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Chlapci C (nar. 2013-2015)ano
Kroupar Lukáš Janovice nad ÚhlavouDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2006-2015Chlapci B (nar. 2010-2012)ano
Nováková Tereza ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ano
Moulis Matěj ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ano
Dobrovolska Olena Pětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ne
Dvořák Oldřich Triatlet Karlovy VaryPětka Jana Minaříka (5 km)M60 (60plus)ne
Golikova Victorie Cheb Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ne
Golikova Victorie Cheb Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ne
Hošková Pavla HranicePětka Jana Minaříka (5 km)Z49 (40-49)ne
Ježek David ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ne
Ježek David ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Chlapci (nar. 2016-2022)ne
Kaštanová Věrka Kaštánci z MokřinyPětka Jana Minaříka (5 km)Z39 (30-39)ne
Kopfsteinová Eliška Triatlet Karlovy Vary Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ne
Kopfsteinová Eliška Triatlet Karlovy Vary Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2016-2022Dívky (nar. 2016-2022)ne
Kroupar Pavel Janovice nad ÚhlavouPětka Jana Minaříka (5 km)M39 (30-39)ne
Krutikova Diana DHlValdštejnova desítka (10 km)Z29 (16-29)ne
Našinec Milan ChebPětka Jana Minaříka (5 km)M59 (50-59)ne
Předchozí