Startovní listina Zručský adventní běh

Hlavní závod 5,5 km

Počet přihlášených: 156

st. č.PříjmeníJménoKlubPlatba
1 Adamcová Andrea Běžíme za Vlašim ano
2 Anděl Jaroslav Chabeřiceano
3 Andělová Monika Olympia Spartan Training KHano
4 Augustovová Markéta Zruč nad Sázavouano
5 Bakus Albert Prahaano
6 Bakusová Gabriela Prahaano
7 Bielik Ondřej Mladá Vožiceano
8 Blažejovská Jana TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
9 Blažejovská Martina TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
10 Blažejovská Veronika TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
11 Blažek Jan Generali Česká Vysočinaano
12 Blažek Přemysl Vlašimano
13 Blažková Alice Vlašimano
14 Boček Jakub Dolní Jirčanyano
15 Böhm Filip Jeseniceano
16 Böhm Jiří Jeseniceano
17 Böhm Viktorie Jeseniceano
18 Borová Hana ano
19 Bouma Jaroslav Zruč nad Sázavou / Boumoviano
20 Boumová Dita Zruč nad Sázavou / Boumoviano
21 Bulíčková Hana Amcykl Humpolecano
22 Cihlář Petr ano
23 Černá Šárka Metalcom Kutná Hora / Fredikoviano
155 Červová Zuzi MSF Vlašimano
24 Doksanský Filip Benešovano
25 Drbal Luboš TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
26 Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Jiskra Siblingsano
27 Dubják Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Dubínciano
28 Dubjáková Bohumila TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Dubínciano
29 Dubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Jiskra Siblingsano
156 Dvořáková Renáta Znosimne
30 Fialová Zuzana Vlašim ano
31 Filipová Linda TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
32 Fišer Radek Zruč Nad Sázavouano
157 Foller Miroslav EFA Týmne
33 Franclová Helena Zruč nad Sázavou ano
34 Gabko Lukáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
35 Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
36 Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ano
37 Gabková Petra TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ano
38 Hach Lukáš Štefko Running Teamano
39 Hájek Lukáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
40 Hájková Jana Olympia Spartan training KH ano
41 Hakr Jan Chabrus týmano
158 Heřmánková Pavla Kladrubyne
42 Hlavinková Barbora Kutná Horaano
43 Horálek Luboš Čáslavano
44 Horváth Tomáš Čáslavano
45 Horváthová Adriana Čáslavano
46 Hoskovec Lukáš SDH Zruč nad Sázavouano
48 Ishchuk Daria Štefko Running Teamano
49 Jandl Petr Kolínano
50 Jandus Daniel Zbraslaviceano
51 Jánošík Dominik Atletika Vlašim / DoNikano
52 Jánošík Rudolf Běžíme za Vlašimano
53 Jelínek František TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
54 Jelínek Zdeněk Atletika Zruč nad Sázavouano
55 Jelínek ml. Zdeněk TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
56 Jelínková Iveta Zruč n. S.ano
57 Jenčová Barbora Amcykl Humpolecano
58 Jirkovská Markéta Petrovice Iano
59 Jiroušková Hana Znosim / Obchodní akademie Vlašimano
60 Jonáš Luboš TJ Kozlov u Jihlavyano
61 Kakos Filip Chlum ano
62 Kaprálová Žofie Vlašimano
63 Klečák Michal Kutná Horaano
64 Klečák Radim Kutná Horaano
65 Klouda Miroslav SK Třebešiceano
66 Kořínková Pavla Trhový Štěpánovano
67 Kotěrová Iva Medlešiceano
159 Krchňák Roman Běžíme za Vlašimne
68 Kříž Prokop Vlašimano
69 Kubičková Veronika Štefko Running Teamano
70 Kunstová Adéla Čáslavano
71 Lapáčková Tereza AC Čáslavano
72 Lejnar Martin TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
73 Lhotka David Vlašimano
74 Majorová Kateřina Rozběháme Pardubiceano
75 Malá Jana Zruč nad Sázavouano
76 Malina Petr Dolní Kralovice / Maliňáciano
77 Malinová Veronika Dolní Kralovice / Maliňáciano
78 Maštalíř Marek Zruč nad Sázavou ano
79 Maštalířová Věra TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
80 Maxa Aleš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ano
81 Maxa Antonín TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ano
82 Maxa Vojtěch TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ano
83 Maxová Petra TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ano
84 Merašická Dagmar Vlašimano
85 Milek Radek Štefko Running Teamano
86 Miřejovský Tomáš SABZO Prahaano
88 Mudra Jiří Vrchaři Vrchlabí / Pivo za odměnuano
89 Novák Josef NoDi Runners Humpolec ano
90 Novák Luboš Amcykl Humpolecano
91 Novák Martin AMCYKL Humpolecano
92 Novotný Radek Amelieano
93 Otava Miloš TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
94 Pavlicová Ema TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ano
95 Pavlicová Stela Zruč nad Sázavouano
96 Petrásková Nikol Zruč nad Sázavou / DoNikano
97 Peukert Jiří Zruč nad Sázavouano
98 Pilc Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Horaano
99 Pojmon Ondřej Jiskra Zruč nad Sázavouano
100 Poledňáková Olga Trhový Štěpánovano
101 Polívka Petr Čáslavano
102 Popek Miloš Kožlíano
103 Popelák Kamil MMA BROTHERSGYM PODĚBRADY ano
104 Popeláková Lenka MMA BROTHERSGYM PODĚBRADY ano
105 Pražák Vojtěch TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
106 Prchal Pavel GP Kolínano
107 Silvey Olivia Sokol Senohrabyano
108 Skotnicová Anita Štefko Running Teamano
109 Sládková Sandra Michleano
110 Slavíček Jindřich TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Slavíci z Madriduano
111 Slavíčková Alena TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Slavíci z Madriduano
112 Somrová Nelly SK Třebešiceano
113 Stejskalová Svatava SDH Zruč nad Sázavou / Pivo za odměnuano
114 Stromeček Vánoční ano
115 Svoboda Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
116 Svobodová Eliška TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
117 Svobodová Lucie Zruč nad Sázavouano
118 Syrůček Matěj Dobřeň / Syrůčkoviano
119 Syrůčková Petra Dobřeň / Syrůčkoviano
120 Šafrová Klárka Atletika Zruč nad Sázavouano
121 Šafrová Lucka Atletika Zruč nad Sázavouano
122 Ševců Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
123 Šibrava Patrik Jiskra Zruč n.S.ano
124 Šibrava Stanislav Jiskra Zruč n.S.ano
125 Šíma Jiří Benešovano
126 Šimánková Elen TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
127 Šimánková Kamila TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
128 Šimánková Tereza TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
129 Šimková Tereza ano
131 Špalková Kateřina Kutná Horaano
132 Šperker Roman Kalparta M-Teamano
133 Šperkerová Vendula Kalparta M-Teamano
134 Švejnoha Petr Kutná Hora / Švejpackyano
135 Švejnohová Markéta Kutná Hora / Švejpackyano
136 Toula Radim Vlašimano
137 Tremmel Jiří Olympia Spartan Training Kutná Hora ano
138 Trnková Lada Kateřinkyano
139 Trojanová Jitka Zruč nad Sázavouano
140 Troller Tomáš Sokol Jinoniceano
141 Trollerová Lucie Chabrus týmano
142 Tůma Jiří Vlašim / Obchodní akademie Vlašimano
143 Uttl Libor AC Šakalíkano
144 Vávrová Linda TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
145 Vilímek Stanislav Benešovský běžecký klubano
146 Vlková Ludmila Zruč nad Sázavouano
147 Vojtíšková Pavlína ano
148 Vorlíček Václav Nezávislý Podmelechovský spolekano
149 Vyhnalová Kateřina Zruč nad Sázavouano
150 Vyskočilová Martina Kutná Horaano
151 Závorka Milan SDH Chabeřiceano
152 Závorková Vendula TJ Jiskra Zruč nad Sázavouano
153 Zeman Vladimír Kolín / Fredikoviano
154 Zoufalá Stáňa ČHJ Koroticeano