Startovní listina Poděbradský Triatlon

Počet přihlášených: 437

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Adámková Eliška Pink Powerhlavní závod ženyZ30-39ano
Andělová Adéla Beachvolejbal Poděbradyžákyně mladšíano
Andělová Eliška Beachvolejbal Poděbradyžákyně mladšíano
Andrlová Veronika CSG TRITEAMhlavní závod ženyZ30-39ano
Andrš Martin TriSki Horní Počernicehlavní závod mužiM30-39ano
Arazimová Markéta Praha 620 - Suchdolhlavní závod ženyZ40-49ano
Ardelt Václav CzechTRI K. Teamžáci staršíano
Astapova Tatiana Prahahlavní závod ženyZ30-39ano
Balada Ivo Diversity Beasthlavní závod mužiM30-39ano
Balata Luboš Benešovhlavní závod mužiM20-29ano
Barna Martin Praha 6, Dejvicehlavní závod mužiM40-49ano
Barna Miloš KOAhlavní závod mužiM20-29ano
Bartoš Ladislav Lamači skalhlavní závod mužiM50-59ano
Bäuml Vítězslav Prahahlavní závod mužiM30-39ano
Bébr Milan Říčanyhlavní závod mužiM20-29ano
Beneš František Joskatel Team žáci mladšíano
Beneš Vladimír Joskatel Team hlavní závod mužiM50-59ano
Bennett James Edward Sokolečhlavní závod mužiM30-39ano
Beran Tomáš AK Malešice Running Freakshlavní závod mužiM40-49ano
Beránek Ladislav Koloshop Team Teplicehlavní závod mužiM30-39
Bernáth František Triatlon klub Dvory nad Žitavouhlavní závod mužiM60pne
Bílý Pavel Jiřicehlavní závod mužiM40-49ano
Bláha Jan V17hlavní závod mužiM30-39
Bláha Jiří tobi.czhlavní závod mužiM40-49ano
Blažek Jan Kerberosžáci staršíano
Blažek Jiří Jablonecké Mattonkyhlavní závod mužiM50-59ano
Blažek Matěj Kerberosžáci staršíano
Boháčová Tereza Triatlon Team Příbram hlavní závod ženyJuniorkyano
Bohatá Barbora Kids Gladiatorrace Trutnovžákyně staršíano
Bohatá Eliška Kids Gladiatorrace Trutnov Žákyně 10-11ano
Bohatý Martin Trutnovhlavní závod mužiM40-49ano
Bojas Jiří Prahahlavní závod mužiM30-39ano
Böse Adam ROAD2KONAžáci staršíano
Böse Patricie ROAD2KONAŽákyně 10-11ano
Boudová Barbora Spartak Trutnovhlavní závod ženyZ30-39ano
Bouma Jiří Joskatel TRI Teamhlavní závod mužiM40-49ano
Bouřa Marek Chotětovhlavní závod mužiM50-59ano
Brabec Tomáš Úvalyhlavní závod mužiM40-49ano
Brabenec Filip Prahahlavní závod mužiM30-39ano
Brabenec Martin Mnisek pod Brdyhlavní závod mužiM40-49ano
Brada Tadeáš hlavní závod mužiM30-39ne
Brožová Veronika Triatlon klub Slanýžákyně starší
Brumlík Marek Jicinhlavní závod mužiM40-49ano
Bubeník Jiří Kolínhlavní závod mužiM40-49ano
Bubeník Jiří hlavní závod mužiM40-49
Buřičová Marcela GP Kolínhlavní závod ženyZ50-59ano
Bušinová Alena hlavní závod ženyZ30-39ano
Bysterský Filip Kerberos Team, z.s.Žáci 10-11ano
Canal Priel Praguehlavní závod mužiM30-39ano
Costiou Pierre Poděbradyhlavní závod mužiM30-39ano
Čejka Bořivoj TRI Chrudimhlavní závod mužiM40-49ano
Čeněk Jan Pardubicehlavní závod mužiM30-39ano
Čermák Albert Mika traininghlavní závod mužiM20-29ano
Černá Petra 3D Fitness Race Team hlavní závod ženyZ40-49ano
Černý Ondřej Žižkovský tygřihlavní závod mužiM30-39ano
Černý Vladimír HolecBekelehlavní závod mužiM40-49ano
Červená Veronika Road2konahlavní závod ženyJuniorkyano
Červenka Lukáš Kosmonosyhlavní závod mužiM30-39ano
Červený Miloš PRAHAhlavní závod mužiM50-59ano
Češka Martin hlavní závod mužiM30-39ano
Čížek Petr Poděbradyhlavní závod mužiM30-39ano
Čornej Jan Vinorhlavní závod mužiM40-49ano
Dacej Michal hlavní závod mužiM30-39ano
Daru Milan Lomeňáci - Babicehlavní závod mužiM30-39ano
Deutsch Thorsten Sestajovicehlavní závod mužiM40-49ano
Didov Daniel Individuálníhlavní závod mužiM50-59ano
Didova Elena žákyně mladšíano
Diviš Milan Bříství hlavní závod mužiM30-39ano
Dobias David CSG TŘI TEAMhlavní závod mužiM40-49ano
Dobiasova Rebeka CSG TRI TEAMžákyně staršíano
Dobrovodský Adam Třebotovhlavní závod mužiJuniořiano
Dočkálek Libor Dobříšhlavní závod mužiM40-49ano
Dočkálková Martina Dobříšhlavní závod ženyZ40-49ano
Dolecek Josef Fort SMChlavní závod mužiM40-49ano
Doležalová Zora Sport&Raceshlavní závod ženyZ30-39ano
Drbohlav Lukáš Prahahlavní závod mužiM40-49ano
Drbohlavová Ella PrahaŽákyně 10-11ano
Drda Radomír hlavní závod mužiM40-49ano
Dufek David Etriatlonhlavní závod mužiM40-49ano
Dufek Milan Brnohlavní závod mužiM30-39ano
Dugová Barbora Betrihlavní závod ženyZ20-29ano
Dundáček Ondřej Triatlon Team Chrudimhlavní závod mužiM40-49ne
Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudimhlavní závod ženyZ40-49ano
Dundr Lukáš hlavní závod mužiM40-49ano
Dvorak Tomas Etriatlonhlavní závod mužiM40-49ano
Dvořáková Michaela hlavní závod ženyZ30-39ne
Elsner Ben praguehlavní závod mužiM60pano
Fábin Mikuláš BVK Bomby Nymburk Žáci 10-11ano
Fajglová Ema TJ BIŽUŽákyně 10-11ano
Fajglová Kateřina TJ BIŽUŽákyně 8-9ano
Fejfárková Pavla hlavní závod ženyZ20-29ano
Fiala Aleš SK Slavia Prahahlavní závod mužiM50-59ano
Ficová Markéta Triatlon Team Příbram, z.s.hlavní závod ženyJuniorkyano
Fiedler Lukáš SKP Nymburkhlavní závod mužiM30-39ne
Filip Lukáš CzechTri K.teamhlavní závod mužiM40-49ano
Filip Tadeáš SpsHKžáci staršíano
Franc Petr TKMBhlavní závod mužiM40-49ano
Francke Michal Liberec 15hlavní závod mužiM30-39ano
Fricová Pavlína Holky na kole & Kolovnahlavní závod ženyZ20-29ano
Galek Tomáš Havlíčkův Brodhlavní závod mužiM30-39ano
Gänsel Gabriela UNLIMITED KM TRADING CZhlavní závod ženyZ40-49ano
Garnek Tomáš Prahahlavní závod mužiM30-39ne
Gavlas Petr SK ČNBhlavní závod mužiM40-49ano
Goncalves Ricardo hlavní závod mužiM40-49ne
Gospodinov Daniel JKThlavní závod mužiM30-39ano
GÖTZ JAN TRIATLON SPARTAK TRUTNOVhlavní závod mužiM50-59ano
Gremlicová Lucie Liga 100 Olomouchlavní závod ženyZ50-59ano
Grom Viliam ROAD2KONAŽáci 10-11ano
Gromová Lujza ROAD2KONAŽákyně 8-9ano
Guňka Jakub Hradec KrálovéŽáci 8-9ano
Guzma Filip hlavní závod mužiM20-29ano
Harant Evžen Kepler Cycling Clubhlavní závod mužiM20-29ano
Hašlar Matyáš VOKOLOPOLEhlavní závod mužiJuniořiano
Hašlar Přemysl VOKOLOPOLEhlavní závod mužiM40-49ano
Hašlar Přemysl VOKOLOPOLEžáci staršíano
Havel Vojtech Triski Horní PocerniceŽáci 10-11ano
Havelka Robert hlavní závod mužiM50-59ano
Havlišová Kristína PrahaŽákyně 8-9ano
Hejna Marek Bjež Racing Teamhlavní závod mužiM40-49ano
Hejný Aleš TJ Bijužáci mladšíano
Henneberg Jan hlavní závod mužiM20-29ano
Heřman Tomáš BILOVICE N SVITAVOUhlavní závod mužiM40-49ano
Hilscher Jiří hlavní závod mužiM50-59ne
Hoffmann Ondra Czech Multisport Coachingžáci staršíano
Hoffmann Šíma Czech Multisport Coachingžáci mladšíano
Hochmanová Karolína Prahahlavní závod ženyZ20-29ano
Holadová Anna Lokomotiva Trutnov žákyně staršíano
Holan Vojtěch Prahahlavní závod mužiM40-49ano
Holinkova Zuzana Betrihlavní závod ženyZ40-49ne
Holub Václav Velosport Valenta Teamhlavní závod mužiM30-39ano
Horák Martin Jedi Mastershlavní závod mužiM20-29ano
Hosnedl Marek Café Racershlavní závod mužiM30-39ano
Houška Lukáš Road2KonaŽáci 8-9ano
Houška Matyáš Road2KonaŽáci 10-11ano
Houška Michal Road2Konahlavní závod mužiM40-49ano
Hromek Filip Prahahlavní závod mužiM30-39ano
Hron Jiří hlavní závod mužiM30-39ano
Hrubý Jan CSG TRI Teamhlavní závod mužiM40-49ne
Hrůza David hlavní závod mužiM30-39ano
Hudský Kamil KAJMAN RUNhlavní závod mužiM40-49ano
Chalabala Pavel Mratín hlavní závod mužiM40-49ano
Chalupníková Valerie 2B Winner teamžákyně mladší
Chlumský Petr HH Smíchovhlavní závod mužiM30-39ano
Chmelík Tomáš TRI-SKI HORNÍ POČERNICEžáci mladšíano
Chmelíková Adéla TRI-SKI HORNÍ POČERNICEžákyně staršíano
Iaskal Ievgenii hlavní závod mužiM40-49ano
Insausti Javier La grupetta hlavní závod mužiM30-39ano
Jaček Martin Mladá Boleslavhlavní závod mužiM40-49ano
Janoušek Oliver Prahahlavní závod mužiJuniořiano
Jelínek Dušan BETRIhlavní závod mužiM50-59ano
Ježek Michal Bjež Racing Teamhlavní závod mužiM40-49ano
Jílovec Jakub Vižinahlavní závod mužiM30-39ano
Jirásko Lubomír Srchhlavní závod mužiM50-59ano
Jirásková Petra Roztokyhlavní závod ženyZ40-49ano
Joachimsthaler Radek Prahahlavní závod mužiM20-29ano
Jonáš Michal V17hlavní závod mužiM30-39
Josefová Dominika hlavní závod ženyZ20-29ano
Jukl Jan JKThlavní závod mužiM40-49ano
Kalina Pavel Třemošnice hlavní závod mužiM30-39ano
Kalinová Ella SPORTICUS teamžákyně mladšíano
Kalinová Lisa SPORTICUS teamŽákyně 10-11ano
Kalný Jiří Nýrskohlavní závod mužiM40-49ano
Kamarádová Daniela BeTrihlavní závod ženyZ50-59ano
Karabinoš Tomáš Café Racershlavní závod mužiM30-39ano
Karabut Vadim No Ragretshlavní závod mužiM30-39ano
Karabut Vitalij Prahahlavní závod mužiM30-39ano
Karásek Jonáš TJ BIŽU JABLONECŽáci 10-11ano
Kébl Karel Triatlon Mladá Boleslavhlavní závod mužiM50-59ano
Kesl Jiří USK Akademik Chebhlavní závod mužiM20-29
Kesner Radek Kolínhlavní závod mužiM50-59ano
Kesnerová Natálie hlavní závod ženyJuniorkyano
Kindl Robert Iron Starshlavní závod mužiM50-59ano
Klajmon Daniel ČernošiceŽáci 8-9ano
Klajmon Igor Černošicehlavní závod mužiM50-59ano
Klajmonová Veronika Černošicehlavní závod ženyZ40-49ano
Klamert Rudolf Prahahlavní závod mužiM60pano
Kleibl Michal Poděbrady IVhlavní závod mužiM40-49ano
Klempířová Dana Rocktechnik triatlonhlavní závod ženyZ40-49ano
Klepešta Radek Spartak triatlon Trutnovhlavní závod mužiM30-39ano
Klepešta Radek Spartak triatlon Trutnovhlavní závod mužiM30-39ne
Kmoch Michal OCR kids Poděbradhlavní závod mužiM40-49ano
Kmoch Škodová Linda OCR kids Poděbradyhlavní závod ženyZ40-49ano
Kobr Tobiáš TRI-SKI Horní PočerniceŽáci 10-11ano
Kodydek Tomáš hlavní závod mužiM20-29ano
Kolařík Jiří Babicehlavní závod mužiM40-49ano
Kolářová Anežka Lysá nad LabemŽákyně 8-9ano
Kolín Jaroslav Triatlon Mladá Boleslavhlavní závod mužiM50-59ano
Kolínová Michaela Vokolo Bolky/Mladá Boleslavštafetyano
Kolínský Tas SK Slavia Praha hlavní závod mužiM30-39ano
Kolomicenko Jakub TTThlavní závod mužiM30-39ano
Kolouch David Poděbradyhlavní závod mužiM30-39ano
Kolůch Petr HKT Racinghlavní závod mužiM40-49ano
Konvalinová Alexandra Nymburk hlavní závod ženyZ20-29ano
Korbelová Tereza Hradec KrálovéŽákyně 10-11ano
Košťák Zdeněk hlavní závod mužiM50-59ano
Kotěšovcová Anna Triski Horní Počernicehlavní závod ženyZ20-29ano
Koupilek Jiří Kolovratyhlavní závod mužiM50-59ano
Koutná Eva Triatlon Team Příbram, z.shlavní závod ženyZ40-49ano
Koutný Roman Triatlon Team Příbram, z.shlavní závod mužiJuniořiano
Kovačičová Barbora CzechTRI K. Teamhlavní závod ženyJuniorkyano
kovář jan tcvžáci staršíano
Kovář Toník tcvŽáci 10-11ano
Kovařík Vít Zlonínhlavní závod mužiM30-39ano
Kovářová Monika Praha 9hlavní závod ženyZ20-29ano
Kozák Filip Prahahlavní závod mužiM30-39ano
Kožmínová Michaela Prahahlavní závod ženyZ20-29ne
Kramolišová Markéta hlavní závod ženyZ20-29ano
Kramosil Matej Spartak Praha 4Žáci 10-11ano
Kramosil Petr TTThlavní závod mužiM40-49ano
Krapítek Vojtěch TTThlavní závod mužiM30-39ano
Krapítek Zdenek Olomouchlavní závod mužiM40-49ano
Krátký Marek Praha 12žáci staršíano
Kratochvíl Jirka Mladá Boleslavhlavní závod mužiM40-49ano
Kratochvíl Ladislav Pardubicehlavní závod mužiM50-59ano
Krejčík Jan Poděbradyhlavní závod mužiM30-39ano
Krejčová Karolína hlavní závod ženyJuniorkyano
Kroupa Štěpán Café Racershlavní závod mužiM40-49ano
Krpálek Lukáš hlavní závod mužiM30-39ano
Krušinová Andělka Carla kup kolo - Dvůr KrálovéŽákyně 8-9ano
Kubec Václav POLARSHOP.CZhlavní závod mužiM40-49ano
Kubová Michaela Triatlon Mladá Boleslavhlavní závod ženyZ40-49ano
Kučák Tomáš hlavní závod mužiM30-39ano
Kučera Martin hlavní závod mužiM20-29ano
Kučera Patrik hlavní závod mužiM20-29ano
Kučírek Tomáš OMT Pardubicehlavní závod mužiM30-39ano
Kucharewicz Monika La Grupettahlavní závod ženyZ30-39ne
Kuchyňka Pavel FUBO team Hradec Královéhlavní závod mužiM40-49ano
Kulovaný Miroslav hlavní závod mužiM20-29ano
Kuprová Zuzana Poděbrady hlavní závod ženyZ30-39ano
Kuryviárová, Ardelt, Sarauerová Lucie, Václav, Anička CzechTRI K. Teamštafetyne
Kuznetcov Evgenii Prahahlavní závod mužiM40-49ano
Kužel Martin Kasper-Swix Teamhlavní závod mužiM30-39ano
Lazar Marek Novis TK Prahahlavní závod mužiM40-49ano
Leč Dušan Triatlon Mladá Boleslav hlavní závod mužiM40-49ano
Lehrl Tom hlavní závod mužiM40-49ano
Leitgeb Adam hlavní závod mužiM20-29ne
Lejček Viktor Harrachovhlavní závod mužiM40-49ano
Lejčková Viktorie Harranti HarrachovŽákyně 8-9ano
Levy Martin KOAhlavní závod mužiM30-39ano
Lichtenbergová Zuzana T.J.Sokol Senohrabyžákyně staršíano
Linka Pavel Jan hlavní závod mužiJuniořiano
Logojda Jiri 2bwinnerhlavní závod mužiM50-59ano
Logojdova Helena 2BWinnerhlavní závod ženyZ40-49ano
Losos Radek Etriatlon Teamhlavní závod mužiM30-39ano
Lottmann Anna PW TriCoachinghlavní závod ženyZ30-39ano
Lukášek Jiří Individuálníhlavní závod mužiM30-39ano
Major Roman hlavní závod mužiM50-59ano
Makovská Karolína CZECHMAN team hlavní závod ženyZ30-39ano
Malaťak Marcel hlavní závod mužiM30-39ano
Malcová Agáta Triski Horní Počernicežákyně mladšíano
Malkovský Pavel Helvlínhlavní závod mužiM30-39
Maloch Václav Czech tri k teamžáci staršíano
Malochová Alžběta SrchŽákyně 10-11ano
Malý Jaroslav LAWIhlavní závod mužiM50-59ano
Martínek Jan Praha 5 hlavní závod mužiM50-59ano
Mařík Antonín TRI SKI Horní Počernicehlavní závod mužiM20-29ano
Matoušek Ondřej hlavní závod mužiM20-29ano
Mejzlík Petr TJ Spartak Třebíčhlavní závod mužiM60pano
Melichar Šimon Brnožáci staršíano
Mígl Antonín Triatlon Team Příbram, z.shlavní závod mužiJuniořiano
Mígl Vojtěch hlavní závod mužiJuniořiano
Michálek Antonín Nový Knínžáci mladšíano
Michálek Martin Triklub Příbramhlavní závod mužiM40-49ano
Misiarz Viktor Sázavský běžecký spolek hlavní závod mužiM40-49ano
Misiarz Zelenková Radka Sázavský běžecký spolek hlavní závod ženyZ40-49ano
Mojdlová Zuzana Rocktechnik triatlonhlavní závod ženyZ40-49ano
Moravec Štěpán hlavní závod mužiJuniořiano
Morávková Alena hlavní závod ženyZ40-49ano
Mrkvička Robert Havlíčkův Brodhlavní závod mužiM50-59ano
Mužátko Pavel Kalda teamhlavní závod mužiM30-39ano
Mužíček Jakub TJ BIŽU JBCŽáci 10-11ano
Mužíček Pavel TTThlavní závod mužiM30-39ano
Mužíček Petr TJ BIŽU JBChlavní závod mužiM40-49ano
Mužíčková Emílie TTTŽákyně 8-9ano
Mužík Jan Třebešhlavní závod mužiM40-49ano
Nádhera Petr hlavní závod mužiM50-59ano
Nádherová Hana hlavní závod ženyZ50-59ano
Náhlovský Marek Prahahlavní závod mužiM30-39ano
Najman David JOSKATEL TEAMhlavní závod mužiM40-49ano
Nečas Lubomír Ostrov u macochy 80štafetyano
Nekulová Alena BETRIhlavní závod ženyZ40-49ano
Němec Martin Kutná Horahlavní závod mužiJuniořiano
Neumann Jan Hradec Královéhlavní závod mužiM30-39ano
Novák Roman hlavní závod mužiM40-49ano
Novák Viktor kalirna.czhlavní závod mužiM40-49ano
Novosadová Nikol Vrané nad VltavouŽákyně 10-11ano
Novosadová Tereza Vrané nad VltavouŽákyně 8-9ano
Oberreiter Jan Pardubicehlavní závod mužiM30-39ano
Odvárka Leoš Prahahlavní závod mužiM30-39ano
Olmer Zbyněk Prahahlavní závod mužiM20-29ano
Opletal Robert SimplyGIGAhlavní závod mužiM50-59ne
Opletalova Jana SimplyGIGAhlavní závod ženyZ50-59ano
Opolecký Martin Opolteamhlavní závod mužiM30-39ano
Otáhal Jakub T.J. Sokol Šestajovicehlavní závod mužiM40-49ano
Parez Jan Triatlon Team Příbram, z.s.hlavní závod mužiJuniořiano
Parks Samuel Praha 5 Kosirehlavní závod mužiM50-59ano
Pařík Jan Meteor Brnohlavní závod mužiM30-39ano
Pavlík Martin Individuálníhlavní závod mužiM40-49ano
Pavlů Dušan Individuálníhlavní závod mužiM40-49ne
Pazdera Jiří hlavní závod mužiM30-39ano
Pazderova Renata 2BWinnerhlavní závod ženyZ50-59ano
Pęczkowski Przemysław Prahahlavní závod mužiM30-39ano
Pešadik Michal CSG TRI TEAMhlavní závod mužiM40-49ano
Petráček Milan Triatlon Trutnovhlavní závod mužiM40-49ano
Petráček Milan Triatlon Trutnovžáci mladšíano
Petratur Radim KOVO Prahahlavní závod mužiM40-49ano
Petřík Václav Praha 4hlavní závod mužiM30-39ano
Philip Jan Jesenicehlavní závod mužiM50-59ano
Pičmanová Zuzana TCV Jindřichův Hradechlavní závod ženyZ20-29ano
Pietrula Jakub ARTSPORT TEAMžáci mladšíano
Pikmanova Oxana hlavní závod ženyZ30-39ano
Pirout Matěj Triski Horní Počernicežáci mladšíano
Pirout Šimon Triski Horní PočerniceŽáci 10-11ano
Pisklák Tomáš Cukrouši teamhlavní závod mužiM30-39ano
Pohl Petr hlavní závod mužiM30-39
Pokorny Marek 2BWINNER TEAMhlavní závod mužiM50-59ano
Pokorný Miroslav Benešovhlavní závod mužiM60pano
Poláčková Petra Prahahlavní závod ženyZ30-39ano
Polák Marek hlavní závod mužiM30-39ano
Polák Tomáš Praha 5 - Lochkovhlavní závod mužiM30-39ano
Polcar Jiří Brnohlavní závod mužiM40-49ano
Polecová Sabina Triatlon Slanýhlavní závod ženyZ20-29ano
Poupa Petr Kosí bratřihlavní závod mužiM40-49ano
Primas Aron Karlíkhlavní závod mužiM20-29ano
Prokop Tomáš TJ BIŽU JBCŽáci 10-11ano
Průcha Jan Jestřabí Lhotahlavní závod mužiM40-49ano
Punčochářová Dita Joskatelhlavní závod ženyZ40-49ano
Rejda Jan OMThlavní závod mužiM50-59ne
Roháček Jan 3D Fitness Race Teamhlavní závod mužiM40-49ano
Rosenbaum Michal Jesenicehlavní závod mužiM50-59ano
Rossi Francesco Triatlon Slanyhlavní závod mužiM40-49ano
Rožánková Tereza KILPI KOME KLUBhlavní závod ženyZ40-49ano
Rudolf Tomáš Energy Teamhlavní závod mužiM50-59ano
Růžička Václav hlavní závod mužiM40-49ano
Rys Jiří TJ Sokol Podlázkyhlavní závod mužiM30-39ano
Sálus Jan hlavní závod mužiM30-39ano
Sameš Vojtěch SK Janské Lázněhlavní závod mužiM30-39ano
Savin Sonja Lachmánek z. s.žákyně staršíano
Sedláček Jakub Prahahlavní závod mužiM20-29ano
Sefzig Petr hlavní závod mužiM30-39ano
Seifert Jan Liberecžáci mladšíano
Schoval František 2BWINNER TEAMhlavní závod mužiM30-39ano
Schovalová Tereza TJ Sokol TRI SKI Horní Počernicehlavní závod ženyZ20-29ano
Sipták Andrej hlavní závod mužiM30-39ano
Sirakov Marek Libáhlavní závod mužiM20-29ano
Skořepa Adam hlavní závod mužiJunioři
Skřivánek Jan KOAhlavní závod mužiM30-39ano
Sofín Luděk Sofahlavní závod mužiM50-59
Soukup Matěj JAMS Teamhlavní závod mužiM30-39ano
Soukupová Barbora Pinkpower.czhlavní závod ženyZ30-39
Spal Štěpán Prahahlavní závod mužiM20-29ano
Spálenský Vít Cukrouši teamhlavní závod mužiM30-39ano
Stádník Daniel TJ Bižu Jablonechlavní závod mužiM50-59ano
Stádník Filip TJ Bižu Jablonecžáci mladšíano
Stára František CSG TRI TEAMhlavní závod mužiM30-39ano
Starý Jakub TJ BIŽU JBC Žáci 10-11ano
Stránský Jiří Kutná Horahlavní závod mužiM20-29ano
Suchar Daniel SucharikŽáci 8-9ano
Ščerba Marek Duke Corporationhlavní závod mužiM50-59ano
Šebek Petr hlavní závod mužiM40-49ano
Šebesta Richard Prahažáci mladší
Šedivý Radek hlavní závod mužiM30-39ano
Ševčíková Anežka Kome Kilpi klubhlavní závod ženyZ20-29ano
Šikýř Ondřej TJ Sokol Horní Počernice - TRI SKI HPŽáci 10-11ano
Šilhan David Spartak Trutnov žáci mladšíne
Šiml Jan Praha 5hlavní závod mužiM50-59ano
Šindelář Miroslav Cukrouši teamhlavní závod mužiM40-49ano
Šlauf Dalibor Prahahlavní závod mužiM30-39ano
Šmíd Martin Mika traininghlavní závod mužiM30-39ano
Špulák Petr hlavní závod mužiM40-49ano
Šrámek Martin adidas Runners Praguehlavní závod mužiM30-39ano
Šrollová Viktorie Spartak triatlon Trutnovžákyně staršíne
Štampach Pavel Triatlon Slanýhlavní závod mužiM50-59ano
Štarmanová Lucie WIST o.s.hlavní závod ženyZ30-39ano
Štíbr David Road2konaŽáci 10-11ano
Štíbrová Marie Road2KonaŽákyně 8-9ano
Švajcr Radek TAP Triatlon Plzeňhlavní závod mužiM50-59ano
Talacko Dominik Pečkyhlavní závod mužiM20-29ano
Táslar Marek Triatlon Team Trutnovhlavní závod mužiM30-39ano
Teclová Adéla hlavní závod ženyZ20-29ano
Tejkal Šimon CSG Tri Teamhlavní závod mužiM30-39ano
Teplá Jana TTThlavní závod ženyZ40-49ano
Teplý Ondřej Café racershlavní závod mužiM40-49ano
Terroba Pablo La Grupettahlavní závod mužiM20-29ano
Tesař Karel Praha 9hlavní závod mužiM30-39ano
Theodor Ondřej Prahahlavní závod mužiM30-39ano
Tobolová Barbora Prostějovhlavní závod ženyZ20-29ano
Toman Jiří KOKhlavní závod mužiM30-39ano
Toman Karel Kids Gladiator race TrutnovŽáci 10-11ano
Tondl David Etriatlon teamhlavní závod mužiM30-39ano
Tošil Marek Praha 5hlavní závod mužiM30-39ano
Trnková Natálie Prahahlavní závod ženyZ20-29ano
Trnkova Pavla hlavní závod ženyZ20-29ano
Tsvetanov Kristiyan Praha 4hlavní závod mužiM20-29ano
Turek Michal hlavní závod mužiM30-39ano
Tylšová Daniela Loko Trutnov Triatlonhlavní závod ženyZ40-49ano
Uriča Aleš Praha Kunraticehlavní závod mužiM40-49ano
Valtr Matěj Sportby.czhlavní závod mužiM40-49ano
van Treeck Daniel hlavní závod mužiM40-49ano
Vanický Michal Impérium Louny žáci mladšíano
Varga Miroslav Individuálníhlavní závod mužiM50-59ano
Vavák Libor BK Sadskáhlavní závod mužiM50-59ano
Vaverka Richard Doběhnout a přežíthlavní závod mužiM40-49ano
Vávra Tomas Kola Ledeč nad Sázavouhlavní závod mužiM30-39ne
Veselý Petr Glassman TT Teplicehlavní závod mužiM30-39ano
Větrovský Matěj Poděbradyžáci starší
Vícha Jan Hradec Králové - Pražské Předměstíhlavní závod mužiM40-49ano
Víchová Amelie Sokol Hradec KrálovéŽákyně 10-11ano
Víchová Elen Sokol Hradec KrálovéŽákyně 8-9ano
Vít Ondřej Rafkarna IDEA Cycling Teamhlavní závod mužiJuniořiano
Vlček Filip hlavní závod mužiM40-49ano
Vokrouhlecká Sára Vokolopoležákyně mladšíano
Volf Štěpán VOKOLOPOLEžáci staršíano
Volfová Valentýna VOKOLOPOLEŽákyně 8-9ano
Vopálenský Tomáš ArtSport teamhlavní závod mužiM50-59ano
VOPAT Milan Delta teamhlavní závod mužiM60pano
Vrana Martin Roudnice n Labemhlavní závod mužiM30-39ano
Vrbová Eliška žákyně mladšíano
Vrbová Kateřina Kalda teamhlavní závod ženyZ20-29ano
Všetička Jan 4sport team žáci staršíano
Vybiralova Martina Hradec Kralovehlavní závod ženyZ30-39ano
Vyleťal Zbyněk Poděbradyhlavní závod mužiM50-59ano
Wainer Jan 2BWINNER TEAMhlavní závod mužiM40-49ano
Walter Jan Tj Sokol Tri-Ski Horní Počernicehlavní závod mužiM30-39ano
Wohl Pavel PW TriCoaching hlavní závod mužiM20-29ano
Zářecký Miloš TRIp4fit Chabry Prahahlavní závod mužiM60pano
Zatloukalová Lucie TJ Liga 100 Olomouchlavní závod ženyZ50-59ne
Zelenka Petr Bjež Racing Teamhlavní závod mužiM40-49ano
Zeman Daniel Rafkarna IDEA hlavní závod mužiM30-39ano
Zeman Zbyšek TK Slavie VŠ Plzeň hlavní závod mužiM50-59ne
Zlámal Aleš Kasper Swix Teamhlavní závod mužiM30-39ano
Zón Jakub ROAD2KONAžáci mladšíano
Zoubek Petr Milovicehlavní závod mužiM30-39ano
Zuzánková Tereza AC Turnovhlavní závod ženyZ30-39ano
Žák Miroslav hlavní závod mužiM30-39ano
Žalud Ladislav Triatlon Mladá Boleslavhlavní závod mužiM50-59
Žeberová Alice Salming Praha Pankráchlavní závod ženyZ20-29ano