Startovní listina Koudelníkův závod 2022

Počet přihlášených: 400

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodPlatbaStart Čas
0 Adamová Michaela 2.100 m 10-12 letano
0 Antoš Filip 1.000 m 4-6 letano
0 Auerová Julie 1.000 m 4-6 letano
0 Bajer Marian 1.000 m 4-6 letano
0 Bajkaiová Adéla 2.100 m 10-12 letano
0 Balšánková Sofie SRTG Kolín1.700 m 7-9 letano
0 Bašta Dorota 2.100 m 10-12 letano
0 Bašta Medard 2.100 m 10-12 letano
0 Beil Jonášek Sokol Malín 1.000 m 4-6 letano
0 Beneš Marek Skirun Čakovice2.100 m 10-12 letano
0 Beneš Radim Skirun Čakovice2.100 m 10-12 letano
0 Beran Zdeněk STG Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Beránek Adam 1.000 m 4-6 letano
0 Beránek Štěpán 1.000 m 4-6 letano
0 Bergman Vanessa 2.100 m 10-12 letano
0 Bernart Michal 1.000 m 4-6 letano
0 Bernartová Edita 1.700 m 7-9 letano
0 Bilá Viktorie 1.700 m 7-9 letano
0 Bobek Jakub 1.700 m 7-9 letano
0 Bobková Laura 1.000 m 4-6 letano
0 Bohaboj Matyáš 2.100 m 10-12 letano
0 Bohaboj Tadeáš 2.100 m 10-12 letano
0 Borovský Adam SKP Olympia2.100 m 10-12 letano
0 Branda André 1.700 m 7-9 letano
0 Brázdová Dominika Atom Kids Praha1.700 m 7-9 letano
0 Brožík Ivan Atletika Benešov2.600 m 13-14 letano
0 Brožíková Marie Atletika Benešov2.100 m 10-12 letano
0 Brožková Anna 2.100 m 10-12 letano
0 Brožková Zuzana 2.600 m 13-14 letano
0 Bukovičová Karolína 1.000 m 4-6 letano
0 Bukovská Anna 1.000 m 4-6 letano
0 Bukovský Adam SRTG Kolín1.700 m 7-9 letano
0 Burda David 1.700 m 7-9 letano
0 Coubal Bruno 1.700 m 7-9 letano
0 Cuhorková Beáta 1.700 m 7-9 letano
0 Cuhorková Ella 2.100 m 10-12 letano
0 Cyrusová Nikola 1.000 m 4-6 letano
0 Čáp Honza 2.100 m 10-12 letano
0 Čermák Denis Skirun Čakovice2.100 m 10-12 letano
0 Čermák Michal FK Uhlířské Janovice2.100 m 10-12 letano
0 Čermáková Johana Skirun Čakovice1.700 m 7-9 letano
0 Čermáková Kateřina 2.600 m 13-14 letano
0 Černík Josef FK Uhlířské Janovice1.700 m 7-9 letano
0 Černík Matěj Olympia Spartan Training Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Černohorská Ellen 1.700 m 7-9 letano
0 Česal Josef 2.100 m 10-12 letano
0 Česalová Adina 2.100 m 10-12 letano
0 Čežík Lukáš 1.700 m 7-9 letano
0 Čížek Maxmilian Rugby Babice1.700 m 7-9 letano
0 Dandová Jana Andrea Olympia Spartan Training Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Dastych Martin 2.100 m 10-12 letano
0 Dastych Šimon 2.600 m 13-14 letano
0 Dastychová Alžběta 2.100 m 10-12 letano
0 Dlouhá Aneta Spartan Kids Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Douša David 1.000 m 4-6 letano
0 Doušová Klára 1.000 m 4-6 letano
0 Dusílek Jakub 1.000 m 4-6 letano
0 Dvořáková Anna Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Ešner Marek 2.600 m 13-14 letano
0 Farkačová Eliška Olympia Spartan Training2.100 m 10-12 letano
0 Feher David 1.700 m 7-9 letano
0 Fehér Laura 1.000 m 4-6 letano
0 Feherová Mariana 1.000 m 4-6 letano
0 Fér Šimon Olympia Spartan Training2.600 m 13-14 letano
0 Filingerová Alice STG Kutná Hora 1.700 m 7-9 letano
0 Filip Michal SRTG Pardubice2.100 m 10-12 letano
0 Finová Tereza 1.000 m 4-6 letano
0 Fišer Dominik TJ Jiskra Zruč nad Sázavou1.700 m 7-9 letano
0 Flekač Filip 1.000 m 4-6 letano
0 Flekačová Amálie FK Pardubice2.100 m 10-12 letano
0 Fous Jakub FBC Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Fousová Julie FBC Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou2.600 m 13-14 letano
0 Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou2.100 m 10-12 letano
0 Gloser Matouš STG Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Gruml Michal 1.700 m 7-9 letano
0 Hádková Tereza 1.000 m 4-6 letano
0 Hájek Jiří Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Hájková Sára Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Hanuš Robert Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Havlíčková Eliška Gladiator Race Kids Hradec Králové2.100 m 10-12 letano
0 Havlíčková Gabriela Gladiator Race Kids Hradec Králové1.000 m 4-6 letano
0 Havlíčková Julie Gladiator Race Kids Hradec Králové1.700 m 7-9 letano
0 Hejná Nella 2.100 m 10-12 letano
0 Herman Jenda 1.700 m 7-9 letano
0 Heydušková Lucie Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Heydušková Petra Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Hillbrick Gerard Axl Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Hillbrick Karin Abigail Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Hillbrick Roger James Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Hladká Anna TJ Spartak Vrchlabí2.100 m 10-12 letano
0 Hladká Magdaléna TJ Spartak Vrchlabí2.100 m 10-12 letano
0 Hladký Jan 2.100 m 10-12 letano
0 Hobža Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Hobžová Victoria Olympia Spartan Training Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Holub Matěj 2.600 m 13-14 letano
0 Holub Radovan Spartan Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Horáček Adam 2.100 m 10-12 letano
0 Horáčková Nela 1.000 m 4-6 letano
0 Horák Pavel Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Horčička Vojtěch Olympia Spartan Training Kutná Hora 2.100 m 10-12 letano
0 Horváthová Sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Horynová Jolana Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Horynová Leona Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Hosa David Petr 1.000 m 4-6 letano
0 Hosa Filip Ondřej 1.700 m 7-9 letano
0 Hrazhdan Denys 2.100 m 10-12 letano
0 Hrčkuláková Soňa Olympia Spartan Training Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Hrnčíř Filip 2.100 m 10-12 letano
0 Hubal Antonín Olympia Spartan Training Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Hudek Josef SKP Olympia Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Hudková Anežka 1.000 m 4-6 letano
0 Hulínská Adéla SKP Olympia Kutná Hora 2.600 m 13-14 letano
0 Hůrka Dominik Syn1.000 m 4-6 letano
0 Charousová Lucie SRTG Kolín2.100 m 10-12 letano
0 Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady2.600 m 13-14 letano
0 Chlubna Stanislav SKP Olympia2.100 m 10-12 letano
0 Chlubnová Elen SKP Olympia1.700 m 7-9 letano
0 Chocholová Adéla Spartan Training Group Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Chocholová Sofie Spartan Training Group Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Jakubec Maxmilian 1.000 m 4-6 letano
0 Jankulová Ema 1.000 m 4-6 letano
0 Janoušek Ondřej KAPAP CZECH2.600 m 13-14 letano
0 Janoušková Kateřina KAPAP CZECH1.700 m 7-9 letano
0 Jirk Albert 1.000 m 4-6 letano
0 Jirsa David 1.700 m 7-9 letano
0 Kadlecová Klaudie Kavi Family1.700 m 7-9 letano
0 Kadlecová Victoria Olympia Spartan Training Kutná Hora 1.000 m 4-6 letano
0 Kalvoda Jindřich 1.000 m 4-6 letano
0 Kameníková Klára 1.000 m 4-6 letano
0 Kaprálek Lukáš SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Karpíšková Lenka 2.100 m 10-12 letano
0 Karpíšková Libuše 2.600 m 13-14 letano
0 Kastelli Laila 1.700 m 7-9 letano
0 Kastelli Linda 1.700 m 7-9 letano
0 Kašparová Linda 1.700 m 7-9 letano
0 Kašparová Šárka 1.700 m 7-9 letano
0 Kejvalová Alena 1.700 m 7-9 letano
0 Kernerová Eliška Rozběháme Kutnou Horu2.600 m 13-14 letano
0 Kessler Lukáš 2.100 m 10-12 letano
0 Kessler Marek 1.700 m 7-9 letano
0 Kilian Daniel 1.700 m 7-9 letano
0 Kilian Matyáš 1.000 m 4-6 letano
0 Kilian Patrik 1.000 m 4-6 letano
0 Klečák Radim Olympia Spartan Traning KH2.600 m 13-14 letano
0 Klimpar Albert Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Klimparová Viktorie Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Kloos Adam 2.600 m 13-14 letano
0 Klouček Matouš 1.000 m 4-6 letano
0 Klouček Šimon SGK2.100 m 10-12 letano
0 Kloudová Ella Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Kloudová Zoe Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Knap Robin 1.700 m 7-9 letano
0 Knapová Karolína SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Kolej Matyáš 1.700 m 7-9 letano
0 Kolejová Sabina 2.100 m 10-12 letano
0 Koštuřík Jan Atletika Sázava2.100 m 10-12 letano
0 Koštuříková Tereza Atletika Sázava2.100 m 10-12 letano
0 Kotlaba Adam STG Kolín2.600 m 13-14 letano
0 Králová Zuzana 2.100 m 10-12 letano
0 Kramule Matyáš Funkční trénink Milovice2.600 m 13-14 letano
0 Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice2.100 m 10-12 letano
0 Krejčí Lucie 1.700 m 7-9 letano
0 Krejčová Michaela Olympia Spartan Training Kutná Hora 1.700 m 7-9 letano
0 Kršňák Petr 2.100 m 10-12 letano
0 Kršňák Tomáš 1.700 m 7-9 letano
0 Kubák Ondřej 2.600 m 13-14 letano
0 Kubín Tomáš 1.700 m 7-9 letano
0 Kubínová Ela 1.000 m 4-6 letano
0 Kučová Kateřina AFK Slavoj Podolí Praha2.100 m 10-12 letano
0 Kučová Magdaléna 2.600 m 13-14 letano
0 Kulhavá Klára Fit studio JB Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Kulhavá Tereza 1.000 m 4-6 letano
0 Kulhavý Vojtěch 1.700 m 7-9 letano
0 Kunášková Barbora Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Kunášková Beáta Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Lacman Marek 1.000 m 4-6 letano
0 Lacman Mikuláš SKP Olympia Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Lázňovská Linda 1.700 m 7-9 letano
0 Lázňovská Vanda 1.700 m 7-9 letano
0 Lebeda Jan 1.000 m 4-6 letano
0 Lebeda Tomáš 1.700 m 7-9 letano
0 Ledvina František Spartan Kids Kolín1.700 m 7-9 letano
0 Ledvina Richard Spartan Kids Kolín2.100 m 10-12 letano
0 Lenz Dan Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Liberský Karel Petr FBC Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Linková Andrea FK Litol2.100 m 10-12 letano
0 Lodl Jakub Spartan Kolín 2.100 m 10-12 letano
0 Lukš Daniel 1.700 m 7-9 letano
0 Lukš Samuel 1.000 m 4-6 letano
0 Macková Michaela Holubice2.600 m 13-14 letano
0 Macková Šárka 2.100 m 10-12 letano
0 Macháček Vít STG Choceň2.100 m 10-12 letano
0 Makovec Martin OCR Kids Poděbrady1.700 m 7-9 letano
0 Makovec Tadeáš OCR Kids Poděbrady2.100 m 10-12 letano
0 Málek Pavel Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Málková Barbora Bája Team2.100 m 10-12 letano
0 Málková Rozálie 1.000 m 4-6 letano
0 Marcinová Leona Olympia Spartan Training Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Markup Šimon 2.100 m 10-12 letano
0 Mařica Vít Spartan Kids Kolín1.700 m 7-9 letano
0 Mařicová Anežka Spartan Kids Kolín1.000 m 4-6 letano
0 Masarovič Samuel 1.000 m 4-6 letano
0 Matějčková Barbora 2.100 m 10-12 letano
0 Matějčková Tereza 2.100 m 10-12 letano
0 Měchura Albert PUNK Tým2.600 m 13-14 letano
0 Měchurová Dorota PUNK Tým2.100 m 10-12 letano
0 Melvald Jakub 2.100 m 10-12 letano
0 Melvaldová Barbora SKP Olympia2.600 m 13-14 letano
0 Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové1.700 m 7-9 letano
0 Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice 2.100 m 10-12 letano
0 Minařík Miroslav 1.700 m 7-9 letano
0 Mlatečková Marie Olympia Spartan Training Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Mráz Filip 2.100 m 10-12 letano
0 Mückstein Jakub 1.700 m 7-9 letano
0 Murasová Viktorie Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Najjar Dan 1.000 m 4-6 letano
0 Najjar Mona 1.700 m 7-9 letano
0 Nedorostová Nela SKP Olympia Kutná Hora 2.100 m 10-12 letano
0 Nosková Monika 1.000 m 4-6 letano
0 Nováček Filip SK Sršni Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Novotná Laura 2.600 m 13-14 letano
0 Novotná Lucie Suchdol1.000 m 4-6 letano
0 Novotná Lucie Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Novotný Adam 2.100 m 10-12 letano
0 Odvárka Adam Olympia Spartan Training Kutná Hora 2.600 m 13-14 letano
0 Ohab Maxym 2.100 m 10-12 letano
0 Olšák Mikuláš 1.700 m 7-9 letano
0 Olšák Tomáš 1.700 m 7-9 letano
0 Onyshchenko Kirill 1.000 m 4-6 letano
0 Patrná Magdaléna 1.000 m 4-6 letano
0 Patrný Matěj 1.000 m 4-6 letano
0 Pávková Gabriela 1.700 m 7-9 letano
0 Peková Nikol 1.000 m 4-6 letano
0 Peroutka Tomáš STG KUTNÁ HORA1.700 m 7-9 letano
0 Peroutková Barbora STG KUTNÁ HORA1.000 m 4-6 letano
0 Petricius Oliver 1.700 m 7-9 letano
0 Petriciusová Annie 2.600 m 13-14 letano
0 Pilcová Johana Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Pivná Amelie 1.000 m 4-6 letano
0 Pivná Ruby 1.700 m 7-9 letano
0 Pokorná Adriana Spartan Kids Kolín1.700 m 7-9 letano
0 Pokorný Kristián 1.000 m 4-6 letano
0 Pospíšil Matěj Olympia Spartan Training Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Pospíšilová Tereza Olympia Spartan Training Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Poulová Viktorie Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Preisler Denis Svídnický extrém1.700 m 7-9 letano
0 Princ Richard 1.000 m 4-6 letano
0 Procházka Antonín 2.600 m 13-14 letano
0 Procházka Stanislav SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Procházková Aneta STG Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Procházková Eva STG Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Procházková Lenka STG Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Prokeš Albert 1.700 m 7-9 letano
0 Prokešová Nela 1.700 m 7-9 letano
0 Přenosil Marek 1.700 m 7-9 letano
0 Převrátil Jan Prokop SG Kolín1.700 m 7-9 letano
0 Převrátil Oskar 1.000 m 4-6 letano
0 Přibyl Dominik FK Uhlířské Janovice2.100 m 10-12 letano
0 Přibyl Matyáš FK Uhlířské Janovice2.100 m 10-12 letano
0 Reichl Antonín Petr 1.700 m 7-9 letano
0 Reichlová Alžběta 1.000 m 4-6 letano
0 Rišian Josef 1.700 m 7-9 letano
0 Roztočil Ondřej 1.000 m 4-6 letano
0 Roztočil Václav 1.000 m 4-6 letano
0 Rozumná Viktorie SDH Klučov 1.000 m 4-6 letano
0 Rozumný Václav SDH Klučov2.100 m 10-12 letano
0 Růžička Vojtěch Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Růžičková Melánie 2.100 m 10-12 letano
0 Řádek Lubomír SVÍDNICKÝ EXTRÉM2.100 m 10-12 letano
0 Říčanová Beáta 1.000 m 4-6 letano
0 Říha Samuel 2.100 m 10-12 letano
0 Říhová Gabriela 1.000 m 4-6 letano
0 Sedláček Šimon STG Kutná Hora 2.100 m 10-12 letano
0 Sedláčková Klára 1.700 m 7-9 letano
0 Sekera Tomáš 1.700 m 7-9 letano
0 Semerád Lukáš Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Semerád Tadeáš Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Shorný Pavel Svídnický extrém1.700 m 7-9 letano
0 Shorný Petr Svídnický extrém1.700 m 7-9 letano
0 Schwarzová Amálie Schwarzky1.000 m 4-6 letano
0 Schwarzová Natálie Schwarzky1.700 m 7-9 letano
0 Smoček Antonín STG Kutná Hora 2.100 m 10-12 letano
0 Smoček Josef SK Sparta KH2.600 m 13-14 letano
0 Solovov Jáchym 1.000 m 4-6 letano
0 Soukup Tom 1.000 m 4-6 letano
0 Soukupová Kamila SKP OLYMPIA KUTNA HORA2.600 m 13-14 letano
0 Soukupová Sabina SKP OLYMPIA KUTNA HORA1.700 m 7-9 letano
0 Sovová Agáta Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Staňková Barbora SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Staňková Valerie SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Stoupa Roman FK Uhlířské Janovice2.100 m 10-12 letano
0 Stoupová Aneta SKP Olympia Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Svačina Denis Atom kids1.700 m 7-9 letano
0 Svoboda Adámek 1.000 m 4-6 letano
0 Svoboda Jakub 1.000 m 4-6 letano
0 Svoboda Laura 2.100 m 10-12 letano
0 Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady2.600 m 13-14 letano
0 Svoboda Sofie 1.700 m 7-9 letano
0 Svoboda Viola 1.000 m 4-6 letano
0 Svobodová Anastázie Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Svobodová Emička 1.000 m 4-6 letano
0 Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady2.100 m 10-12 letano
0 Syrová Kateřina Olympia Spartan Training Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Syrový Václav Olympia Spartan Training Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Syrůček Matěj 2.100 m 10-12 letano
0 Šafránek Tomáš AC Čáslav2.600 m 13-14 letano
0 Šafrová Agáta TJ Jiskra Zruč nad Sázavou1.000 m 4-6 letano
0 Šafrová Klára TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2.100 m 10-12 letano
0 Šibrava Filip 2.600 m 13-14 letano
0 Šimek Hynek Světlá nad Sázavou1.000 m 4-6 letano
0 Šimek Jáchym HC Světlá1.000 m 4-6 letano
0 Šimonek David 2.600 m 13-14 letano
0 Šimonek Lukáš 2.100 m 10-12 letano
0 Šimůnek Vít 2.600 m 13-14 letano
0 Šimůnková Adéla Sokol, Atletika SKP Olympia1.700 m 7-9 letano
0 Škavová Emily 1.000 m 4-6 letano
0 Šmejkalová Terezka 2.100 m 10-12 letano
0 Špiller Patrik Sokol Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Špillerová Nikol SKP Olympia Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Špillerová Zuzana Sokol Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Šrámková Štěpánka CZECHMANIA.CZ1.000 m 4-6 letano
0 Štěpánová Emma 1.000 m 4-6 letano
0 Štěpánová Zoe 1.000 m 4-6 letano
0 Šváb Kryšpín 1.000 m 4-6 letano
0 Švejda Ondřej atletika Houšťka1.700 m 7-9 letano
0 Švejdová Aneta atletika Houšťka2.100 m 10-12 letano
0 Švestka Arne Petr Spartan Kids Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Talacko Martin 1.700 m 7-9 letano
0 Talacko Tomáš 1.700 m 7-9 letano
0 Teplý David 1.700 m 7-9 letano
0 Trávníčková Mia Atom Kids Praha2.100 m 10-12 letano
0 Trešlová Johanka Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Trešlová Žaneta SKP Olympia Kutná Hora 2.100 m 10-12 letano
0 Trnka Michael 1.000 m 4-6 letano
0 Tuhý Vít SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Tvrdík Filípek Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Tvrdík Matěj Samuel Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Tvrdík Natálie Anna Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Tvrdík Štěpán Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Uman Lukáš 1.700 m 7-9 letano
0 Urban František Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Urban Štěpán Olympia Spartan Training KH2.600 m 13-14 letano
0 Vácha Theodor 1.000 m 4-6 letano
0 Váchová Lucie SKP Olympia1.700 m 7-9 letano
0 Valdman Petr Olympia Spartan Training KH2.100 m 10-12 letano
0 Valdmanová Denisa Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Valentová Kateřina 2.600 m 13-14 letano
0 Valentová Veronika 2.100 m 10-12 letano
0 Vančura Matouš Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Vančura Mikuláš Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Vaněk Matěj Cykloklub Jičín1.700 m 7-9 letano
0 Vaněk Šimon 1.700 m 7-9 letano
0 Vaniš Adam 1.000 m 4-6 letano
0 Vavák Vilda Club Deportivo Kutná Hora1.000 m 4-6 letano
0 Vávra Jakub 2.600 m 13-14 letano
0 Vávra Matyáš 2.100 m 10-12 letano
0 Venclák Dominik 1.000 m 4-6 letano
0 Vencláková Nikol 1.700 m 7-9 letano
0 Viktora Štěpán SKP Olympia Kutná Hora2.600 m 13-14 letano
0 Vilkusová Viktorie Spartan Kids Kutná Hora1.700 m 7-9 letano
0 Vincent Daniel STG Pardubice1.000 m 4-6 letano
0 Vincent Oldřich STG Pardubice1.700 m 7-9 letano
0 Vinduška Ladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s.1.700 m 7-9 letano
0 Vinický Jan OCR Academy1.000 m 4-6 letano
0 Vinický Matěj OCR Academy1.700 m 7-9 letano
0 Vítek Lumír Svídnický Extrém Team Kids2.100 m 10-12 letano
0 Vítek Mojmír Svídnický Extrém Team Kids1.700 m 7-9 letano
0 Vítková Stela Svídnický Extrém Team Kids2.100 m 10-12 letano
0 Vitoušová Julie Kavi Family1.700 m 7-9 letano
0 Vlášková Klára 2.100 m 10-12 letano
0 Vodička Tadeáš 1.000 m 4-6 letano
0 Vojíř Marek 2.600 m 13-14 letano
0 Vokounová Andrea Olympia Spartan Training KH1.000 m 4-6 letano
0 Vokounová Linda 2.600 m 13-14 letano
0 Vokounová Lucie 2.100 m 10-12 letano
0 Vokřálová Eliška 2.100 m 10-12 letano
0 Vondráček Václav 1.000 m 4-6 letano
0 Vondrák Tomáš 1.000 m 4-6 letano
0 Vopěnková Aneta SKP Olympia Kutná Hora2.100 m 10-12 letano
0 Vopěnková Natálie 2.600 m 13-14 letano
0 Vosáhlo Jan 2.100 m 10-12 letano
0 Vosáhlová Eliška 1.700 m 7-9 letano
0 Votava Radek 2.600 m 13-14 letano
0 Vrabcová Rozárka 1.000 m 4-6 letano
0 Wolf Vojta Wolfs team1.000 m 4-6 letano
0 Zahradník Lukáš Olympia Spartan Training KH1.700 m 7-9 letano
0 Zajícová Karolína 1.000 m 4-6 letano
0 Zatřepálek Jan 2.100 m 10-12 letano
0 Zelená Viki Greenhorni1.000 m 4-6 letano
0 Zelenka Michal ATOM KIDS Praha2.600 m 13-14 letano
0 Zelenka Petr ATOM KIDS Praha2.100 m 10-12 letano
0 Zopková Pavla STG Kutná Hora 2.100 m 10-12 letano
0 Zrzavá Natálie Sokol Kaňk 1.000 m 4-6 letano
0 Zvolánková Nela 1.000 m 4-6 letano
0 Zvoníček Lukáš SpartanKids Kolín2.100 m 10-12 letano
0 Zvoníčková Tereza 1.000 m 4-6 letano
0 Železná Adéla 2.100 m 10-12 letano
0 Žižlavská Kateřina 1.000 m 4-6 letano
0 Žižlavská Zuzana 1.700 m 7-9 letano