Startovní listina Zátopkova 10

hlavní závod

Počet přihlášených: 191

st. č.PříjmeníJménoKlubKategoriePlatbaStart Čas
49 Aneta Volfová SPORT LaV RUNZ18-39ano 10:47:00
131 Barna Martin M18-39ano 11:14:20
108 Baselová Marcela NelahozevesZ18-39ano 11:06:40
82 Bayerová Jarmila Z50pano 10:58:00
180 Bílý Vojtěch M18-39ano 11:30:40
22 Blažková Daniela Z18-39ano 10:38:00
8 Böhm Štěpán M18-39ano 10:33:20
186 Boudova Veronika Z18-39ano 11:01:00
61 Bouchalová Lucie Běhej se psemZ40-49ne 10:51:00
155 Bouřa Marek M50-59ano 11:22:20
110 Břetenář Michal M18-39ano 11:07:20
76 Bušová Andrea Z40-49ano 10:56:00
11 Čech Igor Recoil.CZM40-49ano 10:34:20
149 Černá Kateřina B4Z40-49ne 11:20:20
192 Černá Linda Z18-39ano 11:34:40
197 Černý Filip M40-49ano 11:36:20
191 Černý Josef M18-39ano 11:34:20
57 Černy Svatopluk Ak BílinaM50-59ne 10:49:40
18 Čipel Libor M40-49ano 10:36:40
143 Čiperová Šárka Z18-39ne 11:18:20
73 Decastelova Alžběta Z18-39ano 10:55:00
133 Ditzler Cédric M40-49ano 11:15:00
36 Doležalová Jana Z40-49ne 10:42:40
187 Dušek Pavel Dušek kuchyně BrandýsM60pne 11:33:00
69 Dvořák Pavel LonerM40-49ano 10:53:40
184 Fanta Matěj M18-39ano 11:32:00
176 Fedorcanič Václav M40-49ne 11:29:20
4 Fejer Robert M40-49ano 10:32:00
5 Fejerová Maria Z40-49ano 10:32:20
165 Fiala Theodor M.U.F. RoztokyM40-49ano 11:25:40
16 Filgasová Veronika Z18-39ne 10:36:00
122 Forejtová Kateřina Z40-49ano 11:11:20
68 Formáčková Jana Z40-49ano 10:53:20
17 Gabriela Veigertová SK Slavia JičínZ18-39ne 10:36:20
177 Gono Jiří M50-59ano 11:29:40
117 Hájek Petr M18-39ano 11:09:40
140 Haller Marek M18-39ano 11:17:20
78 Hana Šimrová Z40-49ano 10:56:40
134 Hanakova Marta Z40-49ano 11:15:20
84 Hildprandtová Eva Z50pano 10:58:40
113 Hildprandtová Simona Z18-39ano 11:08:20
48 Holda Josef M60pano 10:46:40
37 Holoubek Vojtěch M40-49ano 10:43:00
28 Hrabíková Zdena želvičkyZ18-39ne 10:40:00
183 Hrdinka Jirka Run4fun Hradec KrálovéM18-39ano 11:31:40
189 Husák Jiří M18-39ano 11:33:40
190 Husáková Jitka Z18-39ano 11:34:00
29 Hutař Tomáš ŽelvičkyM40-49ne 10:40:20
161 Chabrova Iveta Z50pano 11:24:20
147 Chlubna Patrik FK Bohemia PoděbradyM18-39ano 11:19:40
207 Churaňová Radka TJ Lokomotiva TrutnovZ40-49ano 11:39:40
130 Jandová Lenka Z50pano 11:14:00
210 Jandus Daniel M18-39ano 11:40:40
21 Janík Lukáš M18-39ano 10:37:40
167 Jarolím Libor M18-39ano 11:26:20
124 Javorský Adam Fotři v trikuM40-49ano 11:12:00
70 Jindřich Smrčina M18-39ne 10:54:00
135 Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAMZ18-39ano 11:15:40
89 Jordánová Martina Z18-39ano 11:00:20
219 Juklíček David Praha 13M18-39 11:43:40
64 Juliusová Anna Z18-39ano 10:52:00
65 Juliusová Lenka Z40-49ano 10:52:20
87 Justych Jiri Fbc BzovaM50-59ano 10:59:40
83 Kahánek Radek Poko Running TeamM18-39ano 10:58:20
221 Kaminská Nina PrahaZ40-49 10:54:20
53 Karbanová Michaela Šneci v běhuZ40-49ano 10:49:00
172 Kéhar Ota Rozběháme ČeskoM40-49ano 11:28:00
128 Kmeť Milan M50-59ne 11:13:20
204 Kocanová Adriana Z18-39ano 11:38:40
202 Kolář Jakub M18-39ano 11:38:00
7 Kolesa Kamil M40-49ano 10:33:00
138 Kostolná Martina Z18-39ano 11:16:40
62 Koubek Lukáš M40-49ano 10:51:20
63 Koubková Jana Z40-49ano 10:51:40
215 Kratochvílová Markéta Z40-49ano 11:42:20
45 Krbec Jaroslav M18-39ano 10:45:40
15 Krofta Jiří Štefko Running TeamM60pano 10:35:40
13 Krotký Jiří M40-49ano 10:35:00
112 Křepínský Jiří M50-59ano 11:08:00
12 Kubín Josef M60pano 10:34:40
171 Kuldova Petra Z40-49ne 11:27:40
168 Kůst Tomáš M18-39ano 11:26:40
223 Kuželová Veronika ZelenečZ40-49 11:45:00
102 Labuť Ondřej SLIM TEAMM40-49ano 11:04:40
182 Latová Kateřina Z18-39ano 11:31:20
206 Lauer Tomas BikenotoricM18-39ano 11:39:20
39 Líbal Martin M40-49ano 10:43:40
96 Ligaun Ondřej M40-49ano 11:02:40
137 Lubert Marek M18-39ano 11:16:20
154 Malinský Václav NALEHKO.comM18-39ano 11:22:00
170 Marcela Vančurová Z40-49ano 11:27:20
72 Margolius Richard M50-59ano 10:54:40
166 Meduna Pavel M40-49ano 11:26:00
93 Menclova Barbora Z18-39ano 11:01:40
217 Merna Zbyněk BrnoM40-49 11:43:00
67 Mikulášová Šárka Z40-49ano 10:53:00
3 Minaříková Kateřina LItoměřiceZ50pano 10:31:40
40 Mlateček Radek M40-49ne 10:44:00
205 Mocová Michaela Z18-39ano 11:39:00
77 Moudrý Miroslav M40-49ne 10:56:20
6 Mráz Jiří BK NehvizdyM40-49ano 10:32:40
118 Navrátil Dan M40-49ano 11:10:00
208 Nesl Jaroslav M50-59ano 11:40:00
100 Netíková Eliška CrossFit Tabata PoděbradyZ18-39ano 11:04:00
224 Nohejl Tomáš M50-59 11:48:00
19 Nosavcov Michal Šneci v běhuM40-49ano 10:37:00
56 Novák Antonín Remy teamM50-59ano 10:49:20
43 Novák Josef NoDi RunnersM60pano 10:45:00
20 Novák Lukáš M18-39ne 10:37:20
42 Nováková Lucie NoDi RunnersZ18-39ano 10:44:40
151 Novotný Josef M50-59ano 11:21:00
152 Novotný Josef M18-39ano 11:21:20
153 Novotný Vít M18-39ano 11:21:40
101 Ondruch Adam PoleradyM18-39ano 11:04:20
141 Pajkrt Pavel M40-49ano 11:17:40
26 Pakandl Radek M18-39ano 10:39:20
169 Pančíková Zuzana Z40-49ano 11:27:00
52 Pastyříková Vlaďka Run the WorldZ40-49ano 10:48:00
107 Patak Pavel M40-49ano 11:06:20
144 Pavel Kučera M18-39ne 11:18:40
209 Pernica Jan Perňa SystemM40-49ano 11:40:20
2 Petr Přibyl Český běžecký klubM50-59ano 10:31:20
179 Pospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará PakaM18-39ano 11:30:20
31 Prager Karel TJ Sokol SojoviceM18-39ano 10:41:00
32 Pragrová Lucie LINDEZ18-39ano 10:41:20
127 Procházka Michal Perňa SystemM18-39ne 11:13:00
115 Přibáňová Vladislava Z50pano 11:09:00
120 Ptáčková Marie Z18-39ne 11:10:40
194 Purdeková Marie Z18-39ano 11:35:20
146 Raba Tomas M18-39ano 11:19:20
222 Rálková Lucie Z18-39 10:54:20
30 Ryšavá Renáta Rychlý mámyZ40-49ano 10:40:40
14 Říčařová Simona Z18-39ano 10:35:20
126 Sarvas Stefan M50-59ano 11:12:40
156 Sekot Tomáš M50-59ano 11:22:40
79 Sitár Martin M40-49ano 10:57:00
216 Slavíková Helena Z50pano 11:42:40
66 Sloupova Monika Z40-49ne 10:52:40
41 Smejkal Antonin NoDi RunnersM18-39ano 10:44:20
24 Solarová Danuše Šneci v běhuZ18-39ne 10:38:40
54 Solař Michal M40-49ano 10:48:40
181 Soňa Přivřelová Z40-49ano 11:31:00
1 Srb Jindřich M18-39ano 10:31:00
55 Srbová Eva Z18-39ano 10:49:00
185 Stolarcikova Julie Sandra Z40-49ano 11:32:20
160 Stránská Věra OCR ČelákoviceZ40-49ne 11:24:00
111 Stránský Jiří M18-39ano 11:07:40
145 Suchý Miroslav M50-59ano 11:19:00
213 Surkova Žanna Z18-39ne 11:41:40
132 Svitáková Vladimíra Z40-49ne 11:14:40
90 Svobodová Jana AČRZ50pano 11:00:40
139 Synek Jiří Rohozec Amulet TeamM40-49ano 11:17:00
98 Syrovcová Pavlína Z18-39ano 11:03:20
99 Šárka Ondřej M18-39ano 11:03:40
214 Šmejc Ml. Jan M18-39ano 11:42:00
105 Štelmach Antonín M18-39ano 11:05:40
88 Štěrbová Alena FcbZ18-39ano 11:00:00
92 Šubrová Sněžana Z18-39ano 11:01:20
85 Taibrová Monika Slovan LiberecZ50pano 10:59:00
58 Test Test Z18-39ne 10:50:00
59 Testovací Testovací M18-39ne 10:50:20
193 Thorne Alexander M18-39ano 11:35:00
125 Tomšíková Lenka Run4fun Hradec KrálovéZ18-39ano 11:12:20
44 Tryzna Matěj M18-39ano 10:45:20
34 Typoltová Radka Z18-39ano 10:42:00
211 Urbankova Barbora Endorfinove FretkyZ40-49ano 11:41:00
114 Vacek Miroslav M18-39ne 11:08:40
38 Vaněk Petr Šneci v běhuM50-59ano 10:43:20
212 Včeliš Michal RUN magazine teamM18-39ne 11:41:20
23 Věrčáková Martina Z18-39ne 10:38:20
150 Veronika Samseli Z40-49ano 11:20:40
178 Veronika Svojtková StromovkaZ40-49ano 11:30:00
25 Vildová Anna Z18-39ano 10:39:00
60 Vítková Zuzana Rozběháme MostZ50pne 10:50:40
81 Vogl Luboš SOKOL SENKOVM50-59ano 10:57:40
174 Vohralík Jan TJ Sokol MiloviceM40-49ano 11:28:40
94 Vojtekova Michaela Z18-39ne 11:02:00
119 Vojtekova Michaela Power Fitness LiberecZ18-39ano 11:10:20
50 Volfová Martina Z40-49ano 10:47:20
91 Votočková Barbora Z18-39ano 11:01:00
74 Zábraha Borek M40-49ano 10:55:20
10 Zajíc Josef Maraton klub KladnoM40-49ano 10:34:00
9 Zajícová Jitka Z18-39ano 10:33:40
75 Zeman Jaroslav M18-39ano 10:55:40
142 Zemanová Jitka Los kulíškosZ40-49ano 11:18:00
129 Zinek Karel M50-59ano 11:13:40
103 Zítková Eva SLIM TEAMZ40-49ano 11:05:00
200 Zoubková Barbora Hvězda PardubiceZ18-39ne 11:37:20
158 Zuska Jaroslav M40-49ano 11:23:20
195 Zvalo Zdeněk DobroviceM18-39ano 11:35:40
196 Zvalová Ilona DobroviceZ18-39ano 11:36:00