Počet přihlášených: 123
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie |
---|---|---|---|---|
Vaverová | Kristýna | Moravská Slavia Brno | Dětské závody | žákyně nejmladší |
Nováková | Martina | AC Moravská Slávia Brno | Dětské závody | ml. žákyně |
Kubík | Tomáš | Dětské závody | ml. žáci | |
Prošek | Lukáš | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Kuklová | Natálie | Dětské závody | st. žákyně | |
Rousek | Josef | SK Ricany | Dětské závody | kluci starší |
Svobodová | Nela | AC Moravská slavie Brno | Dětské závody | žákyně nejmladší |
Durna | Dominik | AC Moravská Slavia Brno | Dětské závody | kluci starší |
Durna | Filip | AC Moravská Slavia Brno | Dětské závody | kluci starší |
Durnová | Kristýna | AC Moravská Slavia Brno | Dětské závody | holky nejmladší |
Durna | Vojtěch | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Sůkalová | Viktorie | Dětské závody | holky mladší | |
Fialová | Ema | Moravská Slavia Brno | Dětské závody | ml. žákyně |
Topinková | Denisa | AC Moravská Slavia Brno | Dětské závody | žákyně nejmladší |
Topinková | Lenka | AC Moravská Slavia Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Suchomelová | Kateřina | Dětské závody | holky mladší | |
Suchomel | Josef | Dětské závody | kluci nejmladší | |
Blanářová | Eliška | Dětské závody | holky mladší | |
Blanář | Adam | Dětské závody | kluci nejmladší | |
Borecký | Adam | Biatlonklub Říčany | Dětské závody | žáci nejmladší |
Borecký | Petr | Říčany | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Borecký | Štěpán | Biatlonklub Říčany | Dětské závody | kluci mladší |
Hadra | Lukáš | Dětské závody | ml. žáci | |
Marešová | Nella | AC Moravská Slávia Brno | Dětské závody | žákyně nejmladší |
Stroblová | Kateřina | Dětské závody | ml. žákyně | |
Beneš | Matěj | Veverská Bítýška | Dětské závody | žáci nejmladší |
Beneš | Radomír | Veverská Bítýška | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Benešová | Veronika | Veverská Bítýška | Dětské závody | holky mladší |
Staněk | Lukáš | Dětské závody | kluci mladší | |
Horký | Hynek | Dětské závody | ml. žáci | |
Horká | Halka | Dětské závody | holky starší | |
Koudelka | Adam | Dětské závody | žáci nejmladší | |
Oujezdský | Adam | Dětské závody | žáci nejmladší | |
Melichar | Tomáš | Moravská Slavia | Dětské závody | žáci nejmladší |
Bartošová | Natálie | Dětské závody | st. žákyně | |
Krupičková | Barbora | Klub Biatlonu Říčany | Dětské závody | žákyně nejmladší |
Malinová | Laura | Zastávka | Dětské závody | holky nejmladší |
Dvořák | Daniel | AC Moravská Slavie | Dětské závody | kluci mladší |
Studená | Natálie | Dětské závody | holky starší | |
Šupka | Marek | Dětské závody | ml. žáci | |
Polanský | Matyáš | Dětské závody | kluci mladší | |
Šváb | Daniel | Dětské závody | kluci mladší | |
Švábová | Sarah | Dětské závody | holky mladší | |
Škvařil | Patrik | Říčany | Dětské závody | žáci nejmladší |
Pavelková | Anna | Brno-Žabovřesky | Dětské závody | holky mladší |
Pavelka | Jan | 2BWINNER TEAM | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Křížová | Adéla | Biatlon klub Říčany | Dětské závody | ml. žákyně |
Křížová | Agáta | Biatlon klub Říčany | Dětské závody | ml. žákyně |
Kopáčková | Karolína | Strakonice | Dětské závody | holky nejmladší |
Kopáček | Daniel | Strakonice | Dětské závody | kluci mladší |
Salák | Roman | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Vybíral | Viktor | Dětské závody | st. žáci | |
Vybíralová | Evelína | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | dorostenky | |
Vybíralová | Pavla | Říčany u Brna | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zmasters |
Vaňáč | Michal | 2BWINNER TEAM | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Zavřel | Martin | SK Říčany | Turisté (4500 m) | |
Zavřelová | Renata | Biatlonklub Říčany | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zmasters |
Smrčková | Jana | 2BWINNERTEAM | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zmasters |
Uhlíř | Dalibor | Turisté (4500 m) | ||
Hvozdecký | Lukáš | Turisté (4500 m) | ||
Dumek | Aleš | Šachy Zastávka | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Fiala | Honza | Říčany | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | dorostenci |
Brabenec | Aleš | 2BWINNERTEAM | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Kropáček | Jaroslav | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters | |
Šťavík | David | AK Rosice | Turisté (4500 m) | |
Šťavík | Zdeněk | AK Rosice | Turisté (4500 m) | |
Blažek | Martin | Biatlonklub Říčany | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Slabáková | Lenka | KB Říčany, AC Moravská Slávia Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zmasters |
Ilkó | Péter | 2BWinner | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Hrdlička | Vít | Říčany | Turisté (4500 m) | |
Hrdličková | Petra | Říčany | Turisté (4500 m) | |
Kopáček | Petr | Strakonice | Turisté (4500 m) | |
Kopáčková | Iva | Strakonice | Turisté (4500 m) | |
Čičala | Michal | Lokomotiva Lieskove | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Nekužová | Terezie | Říčany u Brna | Turisté (4500 m) | |
Stara | Michal | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Silnický | Tomáš | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Kolář | Jiří | Hammer OCR team | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Kolářová | Šárka | Hammer OCR team | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Jakeš | Jiří | ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Bár | Lukáš | Kongsberg PCS Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Kubiš | Jan | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | dorostenci | |
Pospíšil | Šimon | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | dorostenci | |
Horký | Tomáš | KOS TJ TESLA BRNO | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters |
Hrstková | Iva | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet | |
Hrdina | Tomáš | AC Moravská Slavia Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Nováček | Josef | SDH Čučice | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters |
Zapletal | Milan | Kabrňáci | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Ševčík | Jan | Říčany | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Melicharová | Jana | Velká Bíteš | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Z |
Zelinková | Karla | Rosice | Turisté (4500 m) | |
Novotná | Lucie | 2BWINNERTEAM Veverské Knínice | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Ševčík | Jakub | Brno | Turisté (4500 m) | |
Křivánek | Filip | RSFK | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Čech | Ladislav | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Šmídová | Pavla | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Z | |
Hurbanová | Eva | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Z | |
Kadaňková | Lívia | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Z | |
Pospíšil | Radek | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Šimonovská | Eva | 2BWINNER TEAM | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Šimonovský | Filip | AK Kuřim | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | dorostenci |
Hasil | Dominik | Říčany u Brna | Turisté (4500 m) | |
Fialová | Jana | Biatlonklub Říčany | Turisté (4500 m) | |
Stoklásek | Pavel | Turisté (4500 m) | ||
Šlezinger | Radek | Řičany u Brna | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Ondráček | Tomáš | 2bwinner team | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Trejtnar | Michal | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Palko | Aleš | Biatlon klub Říčany | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters |
Beneš | Radomír | 2BWIN | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Ilkó | Péter | 2BWinner | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Ilkó | Péter | 2BWinner | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Koudelka | Adam | AC Moravská Slavia Brno | Dětské závody | žáci nejmladší |
Koukalova | Isabela | Dětské závody | holky nejmladší | |
Musil | Kryštof | Brno | Dětské závody | kluci nejmladší |
Nekvapilová | Nikola | Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Z |
Slavíková | Cirilla | Klikavci | Dětské závody | holky mladší |
Šimunek | Martin | Modřice | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters |
Škvařilová | Eva | 2BWINNER | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Šmíd | Kristian | Dětské závody | kluci nejmladší | |
Šmídová | Nikola | Dětské závody | holky nejmladší | |
Tkadlčík | Zbyněk | 2B Winner team | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Uhlir | Dalibor | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Winter | Adam | SK Biatlon Říčany | Dětské závody | ml. žáci |