Startovní listina Mělnický vinařský běh 2022

Počet přihlášených: 82

PříjmeníJménoKlubzávodKategorieSkupina 2Platba
Babinčáková Veronika Chomutov10 kmZ31-40ano
Babinská Markéta Běhání ve Štětí 10 kmZ31-40ano
Barborová Jana Neratovice 10 kmZ31-40ne
Bárta Vít Sedlec10 kmMdo30ne
Čermák Jan Hořín10 kmjuniořiano
Čermakova Veronika 10 kmZ31-40ano
Čistý David 10 kmM31-40ano
Dolejš Petr Brozánkydětský 900kluci 900
Drahovzal Lukas Akumo.cz10 kmM31-40ano
Dvořák Jiří Neratovice10 kmM31-40ano
Dvořàkovà Eva Mělník10 kmZ50plusano
Dvořáková Vlaďka Běhání ve Štětí10 kmZ41-49ano
Egerová Veronika Praha 910 kmZ41-49ano
Fujtík Eliáš Mělníkdětský 300kluci 300
Fujtik Ondřej Mělník10 kmM31-40ano
Gerten Max Praha10 kmM31-40ano
Hausman Martin Mělník10 kmM50plusano
Hausman Martin Mělník10 kmM50plusne
Havlíček Lukáš Bubba Gump10 kmM31-40ne
Havlujová Marcela Podještědští Pardálové10 kmZ41-49ano
Helíková Lenka Rozběháme Neratovice10 kmZ31-40ano
Hurban Miloslav Běžecký klub Unipetrol10 kmM41-49ne
Hylský Václav Praha10 kmM31-40ano
Jánský Štěpán CS10 kmMdo30M domácíano
Ječný Ondřej Nedomice10 kmM31-40ano
Jehlička Jiří Jehla team10 kmM50plusano
Jirasová Linda Praha
Jirasová Linda Praha10 kmZ31-40ano
Kadlec Václav Smolnice10 kmM31-40ano
Karych Alexander Bubeneč10 kmano
Karych Jakub KO210 kmM41-49ano
Klečková Lucie Mělník10 kmZ31-40
Klimentová Martina Benatky nad Jizerou10 kmZ31-40ano
Knespl Vojtech Run the World CZ10 kmM31-40
Kobrle Daniel Mělník10 kmM31-40ano
Kofroň Radek Benátky Nad Jizerou10 kmM41-49ne
Kollárová Anna Podviní10 kmZdo30ano
Konvalina Vojtěch Mšeno10 kmM31-40ano
Kořínek Lukáš Praha 1010 kmM31-40IZSano
Koudelková Iva Run the World CZ10 kmZ31-40
Krsová Helena Dubá10 kmZ41-49ne
Kubinová Zuzana Praha 8 Březiněves10 kmZ41-49ano
Kukla Jan Kovářství Souček Tým Benátky10 kmM50plusano
Kuklová Ilona Kovářství Souček Tým Benátky10 kmZ50plusano
Kuklová Tereza PrahaPohár Moto E1
Kuncíř Michal Rozběháme Mělník10 kmM31-40ano
Langerová Michaela Běhání ve Štětí10 kmZ41-49ano
Lhotská Jana Kovarstvi Soucek Team Benatky10 kmZ50plusano
Lhotsky Michal Kovářství Souček tým Benátky10 kmM50plusano
Majerčík Mirislav Záboří10 kmM31-40ano
Maříková Hana Záchranka Mělník10 kmZ50plusano
Maříková Viktorie Bořanovie-Pakoměřice10 kmjuniorkyano
Matouš Vladimír Neratovice10 kmM41-49ne
Michálková Lenka 10 kmZ31-40ano
Mraček Jan Run the World CZ10 kmM50plus
Myška Petr Mělník10 kmM41-49ano
Nováková Petra Rozběháme Bašť10 kmZ31-40ne
Pavlousek Petr Štětí10 kmM41-49ne
Pečený Dominik Štětí10 kmMdo30ano
Pečený Michal Běhání ve Štětí 10 kmM41-49ano
Pudelková Vendula Raul10 kmZ31-40ano
Rentier Víťa Rentiéři 10 kmM41-49ano
Srba Jaromír Březiněves10 kmM31-40ano
Steiner Jiří Mělník 110 kmM41-49ano
Stejskalová Petra Brozánky10 kmZ31-40ano
Svárovský Radek Běhání ve Štětí10 kmM41-49ano
Štefan Jakub Run the World10 kmjunioři
Štefan Radim Run the World10 kmM41-49
Traplová Daniela Mělnická běhna 10 kmZ31-40ne
Urban Petr Kovářství Benátky Team10 kmM41-49ano
Urbanová Věra Kovářství Benátky Team10 kmZ41-49ano
Valentová Veronika Mělníkdětský 600holky 600
Vaněčková Eva Rynoltice10 kmZ50plusano
Vavřinová Lucie Mělník10 kmZ31-40ano
Vidner Roman 10 kmM41-49ne
Vítková Zuzana Most10 kmZ50plusano
Vlachová Kukučová Anna Chomutov10 kmZ31-40ano
Vopatová Lucie 10 kmZ41-49ne
Vopatova Stepanka Podještědští Pardálové10 kmZ41-49ano
Zloský Ondřej Hostín10 kmM41-49ano
Zloský Šimon Hostíndětský 900kluci 900
Zvoník Jiří EPO-TEAM10 kmM41-49ano