Startovní listina Zátopkova 10

hlavní závod

Počet přihlášených: 126

PříjmeníJménoKlubKategoriePlatba
Adlerová Eva Certifikační autorita Univerzity Karlovy, z.ú. Z18-39ne
Adlerová Eva Tým CAUKZ18-39ne
Bašusová Drahomíra Adventní běhání PrahaZ50pano
Bayerová Jarmila LounyZ50pano
Bejčková Petra Kladno Z18-39ano
Bílý Vojtěch Praha M18-39ano
Böhm Štěpán M18-39ano
Bořík Petr Brandýs nad LabemM18-39ano
Boříková Barbora Brandýs nad LabemZ18-39ano
Brejcha Martin JiřiceM18-39ano
Bušová Andrea Zeleneč Z40-49ne
Bušová Andrea Zeleneč Z40-49ano
Čech Igor BrnoM40-49ano
Čipel Libor Derde Leven TeamM40-49ano
Ďásková Eliška Brandýs nad Labem - Stará BoleslavZ18-39ano
Doubková Jana Z40-49ano
Dušek Pavel Dušek kuchyně BrandýsM60pano
Fejer Robert M50-59ano
Fejerová Vanda EmilekZ40-49ano
Fork Martin KošťanyM40-49ano
Funková Vanda Kraso Příbram Z18-39ano
Gáll Igor M18-39ano
Glaister Marie Z40-49ano
Gono Jiří Praha 9M50-59ano
Hamšíková Marie PrahaZ18-39ano
Hanuš Stanislav SkialpShop/KRKONOŠEM50-59ano
Hatka Vladimír BrázdimM60pano
Holoubek Vojtěch Stará BoleslavM40-49ano
HORA Michal Praha 4 - NusleM18-39ano
Horáček Martin Trutnov M50-59ano
Horna Ondřej SK Dušníky, z. s.M18-39ano
Hrdá Jana PrahaZ18-39ano
Hudcovic Michal Brandýs nad Labem-Stará BoleslavM50-59ano
Chlubna Patrik FK Bohemia PoděbradyM18-39ano
Chocholi Ilektra DresdenZ18-39ne
Chocholi Ilektra DresdenZ18-39ano
Chvostík Zdeněk Brandýs nad LabemM40-49ano
Jakubička Tomáš TJ Sokol Železný BrodM60pano
Jandová Lenka Most Z50pano
Jarolím Libor ČelákoviceM18-39ano
Ježek Michal PolyEster TeamM50-59ano
Ježek Michal PolyEster TeamM50-59ne
Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAMZ40-49ano
Juliusová Anna PlzeňZ18-39ano
Juliusová Lenka PlzeňZ40-49ano
Juliusová Petra Ledňáčci 2022Z40-49ano
Kahánek Radek Poko Running TeamM18-39ne
Kaiserová Jiřina MP Hořovice Z40-49ano
Karbanová Michaela Šneci v běhuZ40-49ano
Kletecka Lubos NebahovyM50-59ano
Kleteckova Pavlina NebahovyZ50pano
Kočovský Jaroslav PrahaM50-59ne
Kočovský Jaroslav PrahaM50-59ano
Kočovský Jaroslav PrahaM50-59ne
Kolář Jan Praha 10 - VršoviceM18-39ano
Krejcarová Eva Sokol Železný BrodZ18-39ano
Krofta Jiří Štefko Running TeamM60pano
Krotký Jiří Králův DvůrM40-49ano
Kubín Josef Jablonné nad OrlicíM60pano
Kunstová Lenka TJ Sokol SenohrabyZ50pano
Kupidlovský Daniel PrahaM40-49ne
Kůst Tomáš PrahaM18-39ano
Kutík Ladislav kafe&vlakyM40-49ano
Labuť Ondřej Praha 8M40-49ano
Ligaun Ondřej M40-49ano
Lorenc Michal AC Grado M50-59ne
Macourek Ondřej M18-39ano
Majerská Adriana BT Odolena VodaZ40-49ano
Mráz Jiří NehvizdyM40-49ano
Natana Filip Florent Milín M18-39ano
Neuhäuselová Martina Říčany Z18-39ne
Nosavcov Michal MěšiceM40-49ano
Novák Antonín Remy teamM60pano
Novák Josef NoDi Runners HumpolecM60pano
Nováková Lucie NoDi Runners HumpolecZ40-49ano
Ondráčková Michaela Klecany Z40-49ano
Pakandl Radek NeratoviceM18-39ano
Parkan Tomáš ČelákoviceM18-39ano
Pekárek Richard M50-59ne
Pinkner Adam M18-39ano
Poborská Jitka AC ČáslavZ50pano
Podolák Karel Atletika Stará BoleslavM40-49ano
Pospíšil František SlanýM18-39ano
Prager Karel TJ Sokol SojoviceM18-39ano
Pragrová Lucie LINDEZ18-39ano
Přibáňová Vladislava Z50pano
Přivřelová Soňa Z40-49ano
Reháková Dana PoleradyZ40-49ano
Ryšavá Renáta Rychlý mámyZ40-49ano
Sarvas Stefan Novy VestecM50-59ne
Serra Simone PrahaM40-49ano
Serra Simone Tým CAUKM40-49ne
Skrbková Lenka TJ Sokol Železný BrodZ40-49ano
Slavíková Valerie Z18-39ano
Slepicová Klára Luka nad Jihlavou Z18-39ne
Srb Jindřich RoztokyM18-39ano
Svatosova Katerina KHZ18-39ano
Synek Jiří Rohozec Amulet TeamM40-49ano
Šmejkal David ŘepínM18-39ano
Štěrbová Alena fcbZ18-39ano
Taibrová Monika Jablonec nad NisouZ50pano
Ticha Anna OutdoorOutsidersZ18-39ano
ticha katerina Praha 7Z40-49ano
Tichá Klára Praha 3Z40-49ano
Tichy Roman OutdoorOutsidersM50-59ano
Topolovová Hana UK FTVS Z40-49ne
Trepková Lucie LíbezniceZ18-39ano
Tymichova Ivana Academia latina Z40-49ano
Vanek Petr Šneci v Běhu M50-59ano
Věrčáková Martina Ústí nad LabemZ18-39ano
Vildová Anna NeratoviceZ18-39ano
Vlk Aleš Fakulta tělesné výchovy a sportu, Univerzita KarloM50-59ne
Vogl Luboš KlobukyM18-39ano
Vojtekova Michaela Hodkovice nad MohelkouZ18-39ano
Vrsecky Jaroslav Praha 7M40-49ano
Zajíc Josef Maraton klub KladnoM40-49ano
Zítková Eva SLIM TEAM Z40-49ano
Zugar Robert M50-59ano
Zugarová Lucie Z40-49ano
Zuza Jakub Tým CAUKM18-39ne
Žák Vladimír OLUVLAM40-49ano
Žák Vladimír OLUVLAM40-49ne
Žák Vladimír OLUVLAM40-49ne
Žáková Podlucká Lucie OLUVLAZ40-49ano
Žáková Podlucká Lucie OLUVLAZ40-49ne
Žaludová Jana Tým CAUKZ40-49ne