Startovní listina Přáslavická 9

Počet přihlášených: 118

PříjmeníJménoKlubzávodKategorie
Pikal Karel KVS Olomouchlavní závodE M70p
Čmelík Martin SK Hranicehlavní závodA M18-39
Vodička Jan hlavní závodE M70p
Valošek Miroslav MK Seitl Ostravahlavní závodB M40-49
Pachtová Iva Ostrava - Moravská Ostravahlavní závodH Z50p
Hynštová Marie AK Drnovicehlavní závodH Z50p
Kunc Josef Orel Vyškovhlavní závodD M60-69
Morávek Jiří Liga100 Olomouchlavní závodE M70p
Skřivánek Martin AK DRNOVICEhlavní závodB M40-49
Koudelka Lukáš AK Drnovicehlavní závodA M18-39
Špacír Ladislav TJ Lokomotiva Břeclavhlavní závodD M60-69
Vaněk Jaromír Olomouchlavní závodE M70p
Otevřelová Kristýna Columbia Montrail/Čeladnáhlavní závodF Z18-39
Barbořák Bohuš TJ Liga 100 Olomouc hlavní závodD M60-69
Jelínek Zbyněk TJ Liga 100 Olomouchlavní závodC M50-59
Pospíšil Petr TJ Sokol Opavahlavní závodB M40-49
Polívka Vladimír TTC Olomouchlavní závodC M50-59
Tvarůžka Tomáš Kroměřížhlavní závodB M40-49
Navrátil Tomáš AK Kroměřížhlavní závodA M18-39
Matějík Petr Cycloracing Olomouchlavní závodC M50-59
Podešva Pavel Běžci z Ryahlavní závodE M70p
Stržínek Karel Běžci z Rya hlavní závodC M50-59
Kamínková Petra Svatý Kopečekhlavní závodG Z40-49
Fritscherová Jana TJ Liga 100 Olomouchlavní závodF Z18-39
Fritscher Adam TJ Liga 100 Olomouchlavní závodB M40-49
Bartoněk Tomáš Tršicehlavní závodB M40-49
Blaha Tomáš Předmostíhlavní závodB M40-49
Lorenc Martin TJ Liga 100 Olomouchlavní závodB M40-49
Lorencová Linda TJ Liga 100 Olomouc hlavní závodG Z40-49
Šamonil Petr Rájec-Jestřebíhlavní závodC M50-59
Grulichova Simona AK Drnovicehlavní závodG Z40-49
Mazouchová Blanka Terénkozyhlavní závodG Z40-49
Řípová Pavla Přáslavicehlavní závodF Z18-39
Dedek Vlastimil BK Olbramicehlavní závodD M60-69
Jakeš Jiří ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMhlavní závodB M40-49
Skupieň Josef Slavíčhlavní závodD M60-69
Jadrný Petr TJ Liga 100 Olomouchlavní závodB M40-49
Kuchař Jan SDH Vojnicehlavní závodB M40-49
Protivánek Jindřich SDH Vojnicehlavní závodB M40-49
Dohnal Jiří Těšeticehlavní závodA M18-39
Kučera Vladimír PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚhlavní závodB M40-49
Čižmar Petr Nový Jičínhlavní závodE M70p
Volenec Lukáš Olomouchlavní závodB M40-49
Kolmašová Lucie Olomouchlavní závodF Z18-39
Škarabela Michal Ladermonhlavní závodB M40-49
Berger Jan AK Olomouchlavní závodA M18-39
Smolka Martin Ski-ob Šternberkhlavní závodC M50-59
Kučera Petr Grymovhlavní závodB M40-49
Frydrych Martin Líšnáhlavní závodA M18-39
Kucián Martin Velka Bystricehlavní závodB M40-49
Janků Petr TJ Liga 100 Olomouchlavní závodB M40-49
Zich Radek PSK Přerovhlavní závodA M18-39
Písek Tomáš liga 100 Olomouchlavní závodD M60-69
Písková Ludmila liga 100 Olomouchlavní závodH Z50p
Špičáková Jitka TJ Liga 100 Olomouchlavní závodF Z18-39
Špičák Roman Titan Tri-Lifehlavní závodA M18-39
Nečesaná Markéta TJ Liga 100 Olomouchlavní závodG Z40-49
Zaťko Libor Olomouchlavní závodC M50-59
Bučík Jaromír Biatlon Halenkovicehlavní závodD M60-69
Ondryáš Petr TJ Liga 100 Olomouchlavní závodB M40-49
Ondrušík Kateřina AK Šternberkhlavní závodF Z18-39
Štencel Jiří Fulnekhlavní závodC M50-59
Konáriková Sára Hlubočkyhlavní závodF Z18-39
Kořínek Pavel Hrubá Vodahlavní závodA M18-39
Dyják Zdeněk Přáslavicehlavní závodA M18-39
Dyjáková Eva Přáslavicrhlavní závodF Z18-39
Hroch Michal AK Olomouchlavní závodA M18-39
Adámek Oldřich TJ Liga 100 Olomouchlavní závodC M50-59
Eliášová Michaela hlavní závodF Z18-39
Gildein Belo hlavní závodB M40-49
Polák Radek AD Teamhlavní závodB M40-49
Pěnkava Radomil SC Samotiškyhlavní závodB M40-49
Krejčí Zdeněk TJ Liga 100 Olomouchlavní závodA M18-39
Zatloukal Marek TJ Liga 100 Olomouchlavní závodC M50-59
Rašner Tomáš KVS Olomouchlavní závodC M50-59
Havlíková Barbora PIVI teamhlavní závodF Z18-39
Kráčmarová Andrea PIVI teamhlavní závodG Z40-49
Mirošová Irena Přáslavicehlavní závodF Z18-39
Hanzalikova Monika Brezskohlavní závodF Z18-39
Krejčí Tomáš TJ Liga 100 Olomouchlavní závodA M18-39
Hradil Zbyněk Bystrovanyhlavní závodB M40-49
Starobová Zuzana hlavní závodG Z40-49
Petrášová Barbora Přáslavicehlavní závodG Z40-49
Mádr Jan krátkýM7-12
Petráš Miloš PřáslavicekrátkýM18-100
Petráš Vít PřáslavicekrátkýM7-12
Petráš Marek PřáslavicekrátkýM7-12
Kouřilová Yvona krátkýZ18-100
Kouřil Šimon krátkýMdo6
Pazdera Lukáš SDH PřáslavicekrátkýM18-100
Ivanová Barbora SDH PřáslavicekrátkýZ18-100
Ivanová Michaela SDH PřáslavicekrátkýZ18-100
Jedličková Karolina TJ liga 100 OlomouckrátkýZ18-100
Jedlička Tomáš OlomouckrátkýM18-100
Jedlička Jiří OlomouckrátkýMdo6
Balajka Ondřej SDH PřáslavicekrátkýM18-100
Chodilová Veronika SDH PřáslavicekrátkýZ18-100
Hrošová Libuše SDH PřáslavicekrátkýZ18-100
Koupil Petr HlubočkykrátkýM18-100
Koupilová Eliška HlubočkykrátkýZ7-12
Švarcová Lucie AD TeamkrátkýZ18-100
Hrdý Milan Hrubá VodakrátkýM18-100
Lízalová Martina SDH PřáslavicekrátkýZ18-100
Táborská Lenka krátkýZ7-12
Svorilová Tamara SDH PřáslavicekrátkýZ7-12
Žižková Iveta PřáslavicekrátkýZ18-100
Žižka Adam krátkýMdo6
Žižka Jakub krátkýMdo6
Floderová Růžena OlomouckrátkýZ18-100
Lorencová Justýna Sokol PlumlovkrátkýZ18-100
Najman Tomáš Přáslavicehlavní závodA M18-39
Najman Zdeněk Přáslavicehlavní závodB M40-49
Novotny Milan jcbrn coe Vyskovhlavní závodD M60-69
Pěnkava Radomil SC Samotiškyhlavní závodB M40-49
Pummová Lucie Liliana Olomouchlavní závodF Z18-39
Punge Petr Prerovhlavní závodC M50-59
Stržínek Karel Běžci z Rya hlavní závodC M50-59
Štěpán Marek TJ Sokol Týn nad Bečvouhlavní závodB M40-49