Startovní listina Mizuno Hruboskalský půlmaraton

Počet přihlášených: 603

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Beck Zdeněk BK Jevany21 kmM50ano
Hloušek Jan ALUNAD.. I will never give up...21 kmM30ano
Šolta Marcel X3M21 kmM50ano
Šolta Michal X3M21 kmM20ano
Jelínková Barbora Rozběháme Česko21 kmZ40ano
Reichman Libor Leština u Světlé21 kmM50ano
Prokůpek Jaroslav Nová Ves u Bakova21 kmM40ano
Kotherová Hedvika Metylovice21 kmZ20ano
Prokop Jan Praha12 kmmužiano
Plesingerova Jana Praha 812 kmženyano
Sedláček Vladimír Bakov nad Jizerou21 kmM40ano
Livnjak Edis Brno21 kmM40ano
Mihálik Tomáš Praha 1021 kmM40ano
Smyslová Miroslava Praha 521 kmZ40ano
Somogyi Dániel Trebon21 kmM40ano
Sajdl Jakub ČBK21 kmM30ano
Pokorný Martin RunnersPoky12 kmmužiano
Kolátor Aleš MTB MEL Jihlava21 kmM50ano
Novotný Radomír Lysá nad Labem21 kmM40ano
Votoček Pavel Liberec21 kmM40ano
Nykl Erik Brandýs nad Labem21 kmM40ano
Pražák Ladislav BOX klub Jičín21 kmM40ano
Jonáš Martin Edelstahl Poldi21 kmM30ano
Sarvas Stefan Novy Vestec21 kmM50ano
Fráňa Pavel Průhonice21 kmM50ano
Svobodová Jaroslava Mladá Boleslav 21 kmZ40ano
Šimek Petr Přehvzodí21 kmM30ano
Sekerová Andrea Mladá Boleslav21 kmZ40ano
Zahradníčková Eva Litomyšl21 kmZ40ano
Šebesta Marek Rozběháme Beroun ho21 kmM40ano
Dorn Michal RozbehameCesko21 kmM30ano
Hrdinka Čestmír UL-trail21 kmM50ano
Blahova Jana 21 kmZ30ano
Bláha Michael 12 kmmužiano
Czvalingová Eva Praha21 kmZ40ano
Tomanicová Lenka Šneci v běhu12 kmženyano
Kufa Jan Praha12 kmmužiano
Vojtíšek Michal Praha 412 kmmužiano
Netíková Eliška CrossFit Tabata Poděbrady12 kmženyano
Kolátorová Pavlína MTB MEL Jihlava12 kmženyano
Jansová Jana Doksy12 kmženyano
Peteříková Lucie Karlovy Vary 12 kmženyano
Vávra Jiří Jičín12 kmmužiano
Lepska Martina 12 kmženyano
Kadleček Martin Varnsdorf12 kmmužiano
Homoláč Michal 21 kmM30ano
Růžička Jan Předboj21 kmM40ano
Dydovič Tomáš Praha21 kmM40ano
Urbanová Marcela Run is Fun21 kmZ30ano
Záleský František Turnov21 kmM20ano
Němec Lukáš Hořice21 kmM30ano
Zadražil Milan Blata21 kmM40ano
Haníková Svatava Nymburské Bomby12 kmženyano
Svoboda Ondřej Stare Hradiště21 kmM30ano
Řehoř Jiří HO Sherpa climb21 kmM40ano
Beneš Filip Liberec21 kmM20ano
Pfeiferová Lucie Zubrnice12 kmženyano
Pfeifer Pavel Čistá u Horek21 kmM50ano
Hyxa Jan Slavia Liberec Orienteering21 kmM20ano
Karásek Tomáš Ubrečené Princezny21 kmM50ano
Mikula Filip 12 kmmužiano
Ondračka Daniel Chrustenice21 kmM20ano
Ondračka Tomáš Praha21 kmM30ano
Pavlíková Iva SC Horní Jelení21 kmZ40ano
Ďurovec Zbyněk Hrubá Skála21 kmM30ano
Cavos Robert 21 kmM20ano
Šumníková Marie 21 kmZ20ano
Hakenová Ivana Dolní Počernice12 kmženyano
Varga Miroslav Deaws Jablonec nad Nisou12 kmmužiano
Kratochvíl Martin Run4fun21 kmM30ano
Korandová Petra 2BWINNER team21 kmZ30ano
Vopat Jiří Praha21 kmM40ano
Holdova Kamila Šneci v běhu21 kmZ40ano
Dolejš Tomáš INFOMATIC Racing Team21 kmM40ano
Růžičková Eva 21 kmZ40ano
Šišovská Kateřina Litoměřice21 kmZ30ano
Šorf Bohuš 21 kmM50ano
Fajglová Michaela Jablonec nad Nisou21 kmZ30ano
Lederová Markéta Jablonec nad Nisou21 kmZ40ano
Hřivna David 21 kmM50ano
Gibbons Mark Turnov21 kmM50ano
Šritr Martin Turnov21 kmM50ano
Saska Tomáš Turnov21 kmM30ano
Žáková Olga Alpin Club Aš12 kmženyano
Žák Ladislav Alpin Club AšDětský závodChlapci 6-8 let ano
Žáková Johanka Alpin Club AšDětský závodDívky do 5 let ano
Sobotka Filip 21 kmM30ano
Sobotková Magdaléna Dětský závodDívky do 5 let ano
Hloušek Martin Bělečko21 kmM40ano
Kučera Petr Praha 1012 kmmužiano
Nováček Ondřej Trutnov12 kmmužiano
Urban Jan Lanškroun21 kmM40ano
Daníček 65 Stanislav 12 kmmužiano
Novák Martin nowis trailrunner12 kmmužiano
Jareš František Praha 421 kmM30ano
Lupíšek Jiří Horažďovice12 kmmužiano
Kozák Jaroslav Turnov12 kmmužiano
Šíma Jirka Benešov21 kmM40ano
Čílová Veronika Liberec12 kmženyano
Andrle Jakub Kostelec n.Č.lesy21 kmM40ano
Karych Jakub KO221 kmM40ano
Karychová Renée RendokanDětský závodDívky 9-11 letano
Horáček Zdeněk Praha21 kmM40ano
Mach 68 Martin Slaná u Semil12 kmmužiano
Mach 04 Martin Slaná u Semil12 kmmužiano
Dolejší Lenka OK Doksy21 kmZ40ano
Hrubeš Jiří Rumburk21 kmM40ano
Kučera Tomáš Praha21 kmM40ano
Karásek Zbyněk Jablonec nad Nisou21 kmM40ano
Mudra Karel Frýdlant12 kmmužiano
Ječný Ondřej Nedomice21 kmM30ano
Hlaváč Milan Mírová pod Kozákovem12 kmmužiano
Dvořák Michael Brno Alligators21 kmM30ano
Šanderová Pavla Brno Amazons12 kmženyano
Pešta Lukáš Radvánovice21 kmM40ano
Košík Vladimír TJ Spartak Hrdlořezy21 kmM30ano
Pelc 90 Martin Hodkovice nad Mohelkou21 kmM30ano
Pelcová Radka Hodkovice nad Mohelkou21 kmZ30ano
Havelka Petr Liberec21 kmM50ano
Kestner Jan Kladno12 kmmužiano
Matocha Daniel P(e)ace Makers21 kmM20ano
Sepekovská Lucie TJ Sokol Horní Kruty21 kmZ30ano
Kuttich Martin Lanskroun21 kmM50ano
Šťastná Klára Praha 8 21 kmZ40ano
Šťastný Jiří Praha 821 kmM50ano
Přibyl Zdeněk Dačice21 kmM20ano
Bradáčková Zuzana Mělník12 kmženyano
Konečný Vratislav Praha21 kmM40ano
Šimandlová Denisa Plzeň12 kmženyano
Kiška Petr Havířov12 kmmužiano
Holíková Kateřina Turnov12 kmženyano
Chomout Radek Liberec12 kmmužiano
Mrázek Pavel Sportteam Hrádek12 kmmužiano
Jakubec Lukáš Liberec12 kmmužiano
Balogh Robert Jablonec nad Nisou21 kmM50ano
Dubovský Pavol 12 kmmužiano
Harčarová Lenka 12 kmženyano
Hartmanova Pavlina Doly21 kmZ40ano
Gužík Martin VPKOH21 kmM30ano
Weidlich Tomáš USK Pardubice12 kmmužiano
Schejbal Martin 21 kmM30ano
Janda Radomír Ubrečené princezny 21 kmM40ano
Horák Martin Ubrečené princezny21 kmM50ano
Smékal Jan Čáslav21 kmM30ano
Vlach Jakub Čáslav21 kmM30ano
Bartoš Pavel Bílý Kostel nad Nisou12 kmmužiano
Passedroit Florent Praha21 kmM30ano
Dědek Kryštof Turnov21 kmM20ano
Vlčková Tereza Praha21 kmZ40ano
Krausová Karla Ubrečené princezny21 kmZ40ano
Kňáva Tomáš Běžci Chomutov21 kmM40ano
Jelen Petr Jilemnice21 kmM50ano
Marková Eliška 12 kmženyano
Purnoch Vojtech Chlumín12 kmmužiano
Dalecka Lenka Přerov12 kmženyano
Marková Radka Rokytá12 kmženyano
Fliegerova Kristýna Benešov12 kmženyano
Picek Daniel sokol Vlkava 21 kmM40ano
Poprovský Jiří Stopgaučink12 kmmužiano
Šmika Marek 12 kmmužiano
Petrušková Marcela SK Oceláci Ostrava21 kmZ40ano
Dohnal Petr SK Oceláci Ostrava21 kmM40ano
Žáčková Lucie 12 kmženyano
Macháček Aleš JKOB Frýdlant21 kmM50ano
Nosková Aneta Aranha-team21 kmZ30ano
Štefková Veronika Aranha-team21 kmZ40ano
Loudová Pavlína Turnov21 kmZ20ano
Rálková Lucie Praha21 kmZ30ano
Tupec Martin Trutnov21 kmM50ano
Tupec Tobiáš Lázně Bohdaneč Dětský závodChlapci do 5 let ano
Říhová Michaela Liberec21 kmZ30ano
Janda Tomáš ŠNECI V BĚHU12 kmmužiano
Kecova Lucie Spartak Hrdlořezy12 kmženyano
Drabinová Marie Praha21 kmZ20ano
Šimová Šárka Praha21 kmZ30ano
Pospíšil Martin 21 kmM30ano
Dostrašil Daniel Rozumov21 kmM20ano
Výda Michal SK Strašnov21 kmM40ano
Dybala Vojtěch 21 kmM30ano
Komárková Tereza Nová Paka21 kmZ20ano
Varhaník Jaromír HO Mimoň21 kmM40ano
Kožíšek Jiří Bakov nad Jizerou21 kmM40ano
Mahdalová Petra Rychnov u Jablonce nad Nisou12 kmženyano
Mahdal Petr Rychnov u Jablonce nad Nisou21 kmM40ano
Navrátil Miroslav 21 kmM40ano
Navrátilová Aneta Dětský závodano
Navrátilová Alžběta Dětský závodDívky 9-11 letano
Stahoňová Jana Chrastava12 kmženyano
Stahoň Jakub ChrastavaDětský závodChlapci 9-11 let ano
Stahoňová Zuzana ChrastavaDětský závodDívky 6-8 let ano
Wieczorek Jan Havířov21 kmM40ano
Hanzl Martin AllDest-CZ12 kmmužiano
Hanzlova Michaela AllDest-CZDětský závodDívky 6-8 let ano
Želonka Josef Habartice21 kmM40ano
Pavlíčková Petra SKH Racing12 kmženyano
Bala Martin Kněžice21 kmM40ano
Tupcová Lenka x12 kmženyano
Magdolen Matúš Sychrov12 kmmužiano
Silva Miguel Prague21 kmM50ano
Farkasova Darina Prague21 kmZ40ano
Sýkora Jiří ARO Jablonec21 kmM20ano
Pyšek Ivan 21 kmM20ano
Matějková Nina ARO Jablonec21 kmZ30ano
Mutina Jakub ARO Jablonec21 kmM20ano
Boudova Zuzana ARO Jablonec21 kmZ30ano
Lutovsky Roman ARO Jablonec21 kmM40ano
Plíšková Veronika Sobotka21 kmZ30ano
Moravec Michal AK Kuřim21 kmM40ano
Moravcová Jana AK Kuřim12 kmženyano
Lutovská Klára ARO Jablonec12 kmženyano
Kosová Michaela OK 99 HK21 kmZ50ano
Kos Michal OK 99 HK21 kmM50ano
Thornton Sean Praha21 kmM30ano
Thornton Monika Praha21 kmZ30ano
Rýznar Jan Mladá Boleslav21 kmM20ano
Horáková Jindra Pardubice21 kmZ50ano
Rejha Lukáš #fotrivbehu21 kmM30ano
Homola Prokop #fotrivbehu21 kmM30ano
Bohoňková Vendula KHS Jilemnice21 kmZ30ano
Fričová Lenka Přelouč21 kmZ20ano
David Luboš SRTG Kolín12 kmmužiano
Rýdl Vladimír 12 kmmužiano
Matějková Jana 12 kmženyano
Jandová Lenka Most21 kmZ50ano
Šrajerová Iveta 21 kmZ30ano
Louda Libor Turnov21 kmM40ano
Zlatník Martin 21 kmM40ano
Nedelcheva Polina Praha21 kmZ30ano
Rusev Petar Praha21 kmM30ano
Straka Jiří Kunovice21 kmM30ano
Hrabica Pavel Praha-Kunratice21 kmM60ano
Vybíral Martin Kostelany nad Moravou21 kmM30ano
Vybíralová Viktorie Kostelany nad MoravouDětský závodDívky 6-8 let ano
Novotný Milan OK99 Hradec Králové21 kmM50ano
Vacek Lukáš TJ Pátek21 kmM40ano
Manoudis Giorgos Elpradro21 kmM40ano
Matoušková Eva Liberec12 kmženyano
Matoušková Eliška LiberecDětský závodDívky 6-8 let ano
Koubková Iveta Pardubice21 kmZ30ano
Čochnářová Hana Kralupy Nad Vltavou 1Dětský závodDívky 6-8 let ano
Klein Petr Podhorní Újezd21 kmM40ano
Jelinek Petr Kolín12 kmmužiano
Šnajperk Viktor shimpi_cz21 kmM40ano
Kaňa Pavel Slaná21 kmM40ano
Špernoga Petr Spice Run21 kmM40ano
Helíková Lenka Rozběháme Neratovice12 kmženyano
Hlavová Heidi Turnov21 kmZ40ano
Zachariášová Petra Hruboskalský canicross12 kmženyano
Šeiner Kamil ILL21 kmM30ano
Lebeda David AC Turnov12 kmmužiano
Semeradtová Žaneta Vratislavice nad Nisou12 kmženyano
Kudrna Vojtěch Vratislavice nad NisouDětský závodChlapci 9-11 let ano
Kudrnová Anna Vratislavice nad NisouDětský závodDívky 6-8 let ano
Padrůňková Stanislava Turnov21 kmZ30ano
Slabihoudová Adéla Praha 421 kmZ20ano
Leberova Leona Zamberk12 kmženyano
Jandura Dušan Sokol Zálesní Lhota 21 kmM40ano
Kubova Lucka Zamberk12 kmženyano
Vlcek Tomas Lamy umi behat z Postoloprt21 kmM30ano
Voždová Alena Neratovice21 kmZ40ano
Říha Jan Praha21 kmM30ano
Pecha Jan Praha 421 kmM30ano
Klouda Tomas Czech Skyrunning Association21 kmM30ano
Fassati Gabriela Jaroměř21 kmZ50ano
Fassati Miroslav Jaroměř21 kmM60ano
Jašek Vojtěch Poko Running Team Jičín12 kmmužiano
Daníček 90 Stanislav Liberec12 kmmužiano
Kobrová Radka Rovensko pod Troskami21 kmZ40ano
Zaťková Alžbeta Alpin klub Prievidza21 kmZ20ano
Kučerová Pavla 12 kmženyano
Šantrochová Martina Radvánice21 kmZ30ano
Jelínková Denisa Hrubá Skála21 kmZ30ano
Kovář Jan Vyskeř21 kmM30ano
Zajíček Josef #fotrivbehu12 kmmužiano
Steger Cyril OKSSAZ12 kmmužiano
Škoda Josef Vysoké nad Jizerou21 kmM30ano
Kocourová Silvie Svratouch12 kmženyano
Jonas Michal MB12 kmmužiano
Madron Miloš PROFINIT21 kmM40ano
Koreček Petr Jivany21 kmM60ano
Dobešová Jana Live Cross Neratovice21 kmZ50ano
Šebestová Jitka Rozběháme Česko12 kmženyano
Šimák Jiří 3ka21 kmM30ano
Ivan Daniel Jinolice21 kmM20ano
Janata Tomáš Slaná21 kmM20ano
Doubek Lukáš Fidobar21 kmM40ano
Bu To Turnov 12 kmmužiano
Kavánek Jiří FIDOBAR21 kmM40ano
Prchal Tomáš 3ka21 kmM30ano
Švadlenka Václav Mladá Boleslav12 kmmužiano
Kartousova Věra Jablonec nad Nisou21 kmZ20ano
Vogel Lukáš Copy General 12 kmmužiano
Pavlík Jan Copy General12 kmmužiano
Stodolová Veronika Copy General12 kmženyano
Kostková Jitka Údlice12 kmženyano
Mareš Vojtěch Splašenej Lenochod12 kmmužiano
Skala Tomas Šumperk21 kmM30ano
Hlaváčková Hana Pardubice12 kmženyano
Zachova Dagmar Praha 1021 kmZ30ano
Nagy Pavel NikiLouda12 kmmužiano
Řehák Adam Hradec Králové12 kmmužiano
Ďoubal Jaromír 12 kmmužiano
Šolcová Romana Staré Hradiště u Pardubic12 kmženyano
Zuzaňáková Jana 21 kmZ30ano
Zuzaňák Vojta 21 kmM30ano
Hanzl Mikuláš LiberecDětský závodChlapci do 5 let ano
Patková Lenka Semily21 kmZ30ano
Dvořáková Lucie Praha 8 - Libeň21 kmZ40ano
Dvořák Vojtěch Praha 821 kmM20ano
Hamrsmidova Iva Praha12 kmženyano
Šnejdr Jakub Praha12 kmmužiano
Nechanická Tereza 12 kmženyano
Zedníček Luboš Třeso Vice 12 kmmužiano
Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim21 kmM40ano
Židek Jan Pivovar Koníček 21 kmM30ano
Hodaňová Helena Smradupánovy veverky21 kmZ40ano
Ivanov Nikola Bicykly.cz21 kmM30ano
Holoubková Hana Pražmo21 kmZ30ano
Čechmánek David Palkovice21 kmM30ano
Nemeth Marek Mufloni Kunratice12 kmmužiano
Nemethová Magdaléna Mufloni KunraticeDětský závodDívky 9-11 letano
Nemethová Marie Mufloni KunraticeDětský závodDívky do 5 let ano
Nepraš Matěj Liberec 12 kmmužiano
Eger David Liberec12 kmmužiano
Vrána Petr Drylock12 kmmužiano
Mrklas Pavel SKP Maják Jablonec 21 kmM40ano
Mazochová Lenka Praha 6 (okres Praha-město)21 kmZ30ano
Šlampa Martin Praha21 kmM30ano
Fabíková Klára 21 kmZ20ano
Klacek Michal Jablonec Nad Nisou - Kokonín21 kmM40ano
Ruault Vanessa Praha21 kmZ40ano
Gazdová Barbora PROFINIT21 kmZ30ano
Blažková Eva PROFINIT21 kmZ30ano
Janáček Petr PROFINIT21 kmM30ano
Tauchmann Jan PROFINIT21 kmM40ano
Krupová Veronika PROFINIT21 kmZ30ano
Betík Roman PROFINIT21 kmM30ano
Faina Michal PROFINIT21 kmM40ano
Drábek Jakub PROFINIT21 kmM30ano
Hricov Rado PROFINIT21 kmM30ano
Piroh Miroslav PROFINIT21 kmM30ano
Bielik Juraj PROFINIT21 kmM20ano
Benešová Alisa PROFINIT12 kmženyano
Vonášek Josef PROFINIT12 kmmužiano
Roškanin Michal PROFINIT12 kmmužiano
Pirohová Sofia PrahaDětský závodDívky 6-8 let ano
Čechura Jiří Čistý sport21 kmM50ano
Nožička Jakub Liběšice12 kmmužiano
Staňo Tomáš Děčín12 kmmužiano
Červená Šárka 12 kmženyano
Weisner Richard LiveCros21 kmM30ano
Bendová Irena Praha 512 kmženyano
Rygálová Kateřina Horský holka21 kmZ30ano
Hanelová Veronika Horský holky21 kmZ30ano
Gerec Jaroslav Přerov21 kmM40ano
Němec Marek Nymburk12 kmmužiano
Švach Honza Teplice21 kmM40ano
Nespěšná Petra adidas Runners Prague21 kmZ30ano
Solil Pavel Vysoké Mýto21 kmM30ano
Pförtner Jaromír Letenští 12 kmmužiano
Ston David Praha21 kmM40ano
Labiková Petra #tymdejvid12 kmženyano
Staňková Tereza pivovar koníček12 kmženyano
Jelínek Jiří Praha 221 kmM30ano
Hálová Barbora České Budějovice12 kmženyano
Svoboda Erik Atletika Písek21 kmM50ano
Dušková Jitka Tábor21 kmZ40ano
Vrátný Kamil AC Praha 189021 kmM50ano
Jíchová Ivana Tišnov12 kmženyano
Šmejkal David Řepín12 kmmužiano
Foff Tomáš Plaňany21 kmM40ano
Sláviková Lujza Praha12 kmženyano
Kaplan Daniel Běhej Poděbrady12 kmmužiano
Kálal Kučerová Kateřina Chýně21 kmZ30ano
Beneš Jaroslav Kruháče Sokol Janov21 kmM30ano
Kadlec Jiří Praha 612 kmmužiano
Šubík Štěpán PROFINIT21 kmM20ano
Šimonová Elen X-trail Orlová21 kmZ40ano
Denková Tereza 12 kmženyano
Velebová Petra Prostě běž!12 kmženyano
Moravcová Zdena Prostě běž!12 kmženyano
Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM21 kmZ50ano
Jirásek Tomáš Praha 621 kmM30ano
Svobodová Mirka Kněžice12 kmženyano
Petrlák Miroslav Všelibice12 kmmužiano
Jodas Zdeněk Český Dub12 kmmužiano
Smrž Ondřej Nečum a běž!21 kmM40ano
Švagr Lukáš adidas Runners Prague21 kmM20ano
Pospíšil Marek adidas Runners Prague21 kmM30ano
Müllerová Bára Ski-Willy marathon team Austria21 kmZ20ano
Kubicová Lydie adidas Runners Prague21 kmZ30ano
Balážová Sabina adidas Runners Prague21 kmZ20ano
Vasková Jitka Buková, pošta Merklín12 kmženyano
Moravec Karel Running Stones12 kmmužiano
Drbohlavová Nela Syřenov21 kmZ30ano
Kotlabová Marcela STG Kolín12 kmženyano
Studenovská Radka STG Kolín12 kmženyano
Kotlaba Tomáš STG Kolín12 kmmužiano
Snopková Kateřina Pardubice21 kmZ30ano
Svoboda Matěj Tanvald Dětský závodChlapci do 5 let ano
Svoboda Vincent TanvaldDětský závodChlapci do 5 let ano
Karl Christian 12 kmmužiano
Břízková Markéta 12 kmženyano
Filingr Čeněk Běžecký klub F - C Kadaň21 kmM60ano
Hroudová Tereza Liberec12 kmženyano
Bárta Ondřej adidas Runners Prague21 kmM30ano
Haník Zdeněk Nymburské Bomby12 kmmužiano
Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí21 kmM50ano
Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí21 kmZ40ano
Pirny Jakub Praha 1012 kmmužiano
Pěčková Zdeňka Ready2win 21 kmZ40ano
Belova Oľga 21 kmZ20ano
Zlámal David Sportcentrum Jičín21 kmM20ano
Hasoň Kamil Benátky nad Jizerou21 kmM30ano
Kuzmiak Michal 12 kmmužiano
Hrouda Hugo Liberec12 kmmužiano
Jadlovská Petra Praha12 kmženyano
Ledvinová Kateřina SRTG Kolín21 kmZ40ano
Ledvina Richard Spartan Kids KolínDětský závodChlapci 9-11 let ano
Ledvina František Spartan Kids KolínDětský závodChlapci 6-8 let ano
Červený Václav Zručský Plzeňák21 kmM50ano
Červená Petra Praha1021 kmZ30ano
Myšičková Alena Praha12 kmženyano
Jakubec Matěj české Budějovice21 kmM20ano
Beneš Richard PROFINIT, e.u.Dětský závodChlapci do 5 let ano
Benešová Zoe PROFINIT, e.u.Dětský závodDívky 9-11 letano
Brodmannová Martina Teplice21 kmZ30ano
Šumník Adam Běhej kopce21 kmM20ano
Raulímová Dominika 21 kmZ30ano
Říhová Iveta Praha12 kmženyano
Maciejewski Adam Wroclaw21 kmM30ano
Kubíčková Hana Chlumec12 kmženyano
Urbánek Roman Chlumec12 kmmužiano
Melicharová Sára 12 kmženyano
Polášek Josef Praha21 kmM20ano
Rejhon Daniel SRTG Kolín12 kmmužiano
Marek Daniel Turnov21 kmM40ano
Bohuš Michal Rozběháme Pardubice12 kmmužiano
Medlik Jan Valdice21 kmM30ano
Červenka Milan Pardubice21 kmM50ano
Kozler Vladimir Beachwell 21 kmM40ano
Bretová Kristýna Hořice12 kmženyano
Bret Jakub Hořice12 kmmužiano
Lexa Radek Běžecký klub České spořitelny21 kmM40ano
Šedivec Michal 21 kmM30ano
Popeláková Lenka MMA BROTHERSGYM PODĚBRADY 21 kmZ40ano
Watzke Petr Teplice21 kmM50ano
Kabilová Martina ACES TEAM Karlovy Vary12 kmženyano
Neuvirtová Michaela Pardubice21 kmZ30ano
Valenta Zdeněk Zbuzany21 kmM50ano
Dvořáček Dan 21 kmM40ano
Kadleček Matěj VarnsdorfDětský závodChlapci do 5 let ano
Karásek Jonáš TJ Bižu Jablonec nad NisouDětský závodChlapci 9-11 let ano
Karásková Anna TJ Bižu Jablonec nad NisouDětský závodDívky 6-8 let ano
Bělík Martin Žamberk21 kmM30ano
Drobný Martin Prague Beach Team21 kmM30ano
Novák Ondřej Hořice21 kmM30ano
Skalka Jakub 21 kmM30ano
Pelc 89 Martin Mašov21 kmM30ano
Stříž Jakub 12 kmmužiano
Lukeš Roman Jablonec nad Nisou21 kmM30ano
Jareš Dominik Bukovina 21 kmM40ano
Tajovský Martin Praha 12 kmmužiano
Marková Tereza Turnov21 kmZ40ano
Hloupý Lukáš Trusnov - Opočno12 kmmužiano
Adamusová Marie Ostrava12 kmženyano
Čabrádková Michaela 12 kmženyano
Wachtl Vojtěch SnowSports Academy Špindlerův Mlýn12 kmmužiano
Rek Vaclav Hustodemoni21 kmM30ano
Čech Tomáš Běžecký klub F-C Kadaň12 kmmužiano
Čech Pavel Běžecký klub F-C Kadaň12 kmmužiano
Lang Jindřich Praha 521 kmM40ano
Pušová Michaela SWSL Lučany nad Nisou21 kmZ30ano
Pekařová Jana TJ Turnov12 kmženyano
Vavříková Petra adidas Runners Prague21 kmZ30ano
Perrin Thomas Fox run21 kmM40ano
Vacek Tomáš Město bez náměstí21 kmM30ano
Kunc Tomáš Jičín21 kmM30ano
Kosina Jiri Hlinsko21 kmM50ano
Rudická Barbora SK Oceláci Ostrava21 kmZ40ano
Rudický Radovan Oceláci Ostrava21 kmM50ano
Valenta Miroslav Libáň21 kmM40ano
Dušková Eva Mimoň21 kmZ40ano
Bilý Petr Hamr na Jezeře 21 kmM20ano
Schovánek Filip Hamr na Jezeře 21 kmM20ano
Macháček Jan Dobřichovice21 kmM30ano
Trnková Iva Salming Praha Pankrác12 kmženyano
Macháček Vladimír Slevomat.cz21 kmM20ano
Bígl Jaroslav Doksy21 kmM50ano
Vavřínková Eva ROYALBAY21 kmZ40ano
Ceé Lukáš Bežecký oddíl haptičtí Krasavci12 kmmužiano
Janečková Jana 21 kmZ40ano
Kubíčková Eliška Libice nad Cidlinou21 kmZ20ano
Frosch Petr OK LOKO Pardubice21 kmM40ano
Pánek Jan Praha21 kmM40ano
Novotná Martina Praha12 kmženyano
Poláček Václav 12 kmmužiano
Štrauch Libor Turnov21 kmM40ano
Skalský David Chodová PlanáDětský závodChlapci 9-11 let ano
Najman Petr Hrubá Skála21 kmM30ano
Schneiderová Aneta 12 kmženyano
Podolec Michal Pec pod Sněžkou21 kmM40ano
Buchar Tomáš Adventní běhání12 kmmužiano
Chovanec David 12 kmmužiano
Klečková Libuše X3M21 kmZ40ano
Kozák Marek TurnovDětský závodChlapci 9-11 let ano
Kozáková Karolína TurnovDětský závodDívky do 5 let ano
Popelková Kateřina Strupčice 21 kmZ30ano
Fialová Rozšafná Michaela Dobříš21 kmZ30ano
Kindl Jaromír Nová Paka21 kmM40ano
Fialová Emma DobříšDětský závodDívky do 5 let ano
Fenďová Zuzana TJ Harant Pecka21 kmZ30ano
Leták Martin 21 kmM40ano
Jónová Marie Rokytnice nad Jizerou21 kmZ50ano
Hloušková Kačenka ALUNAD.. I will never give up...Dětský závodDívky 6-8 let ano
Hloušek Maxátko ALUNAD.. I will never give up...Dětský závodChlapci do 5 let ano
Novak Karel Hustodemoni21 kmM40ano
Novák Metoděj SC XaverovDětský závodChlapci 9-11 let ano
Nováková Andrea ZajíčciDětský závodDívky do 5 let ano
Malý Jan PPR team12 kmmužiano
Novotná Tereza PPR team12 kmženyano
Švejdová Anna Běhnajaxviňa21 kmZ30ano
Neuhäuser Martin Žďárek12 kmmužiano
Kára Vladimir Patřín21 kmM60ano
Dekoj Viktor Lysá nad Labem12 kmmužiano
Kozák Pavel Jičín21 kmM50ano
Kvarda Roman Frýdek-Místek21 kmM30ano
Bojanov Petr TO Libuň12 kmmužiano
Skalský Petr Prague Park Race Dětský závodChlapci do 5 let ano
Dědek Václav 250 ČESKÝ RÁJ21 kmM20ano
Dědek Milan 250 ČESKÝ RÁJ21 kmM50ano
Ledvina Petr SRTG Kolín21 kmM40ano
Valenta Michal Liberec21 kmM30ano
Valentová Marie Anna LiberecDětský závodDívky do 5 let ano
Antczak Adrian Izery Bogatynia Polska21 kmM40ne
Antczak Apolonia Izery Bogatynia PolskaDětský závodDívky 9-11 letne
Tauchmannová Vilma Brandýs nad Labem - Stará BoleslavDětský závodDívky 9-11 letano
Tauchmann Theodor Brandýs nad Labem - Stará BoleslavDětský závodChlapci 6-8 let ano
Hovorka Stanislav Plaňany21 kmM40ano
Chrást Tomáš Praha12 kmmužiano
Fajčíková Alice Jirkov 112 kmženyano
Kocourova Michaela Royal bay21 kmZ20ano
Hynková Barbora Salomon12 kmženyano
Kolomazníková Emma LiberecDětský závodDívky do 5 let ano
Trísková Katarína Praha21 kmZ50ano
Dorák Gabriel 21 kmM20ano
Hanuš Radek Skialpshop/Krkonoše12 kmmužiano
Zikán Václav Milovice21 kmM40ano
Dlugoš Miloslav Stará Ľubovňa21 kmM20ano
Betík Roman 21 kmM20ano
Hovořáková Anna Mizuno Team 12 kmženyano
Šejbl 12 Petr KalištěDětský závodChlapci 9-11 let ano
Šejbl 83 Petr Kaliště21 kmM30ano
Šejblová Julie KalištěDětský závodDívky 9-11 letano
Pavelka Michal Útěchovice21 kmM40ano
Švancarová Lucie adidas Runners Prague21 kmZ30ano
Drobná Aneta Dětský závodDívky do 5 let ano
Drobná Denisa Dětský závodDívky 6-8 let ano
Pechová Ella JičínDětský závodDívky 6-8 let ano
Kotal Ondřej Smutný koláček12 kmmužiano
Dolejš Vojtěch Dětský závodChlapci do 5 let 
Varga Matouš Dětský závodChlapci do 5 let 
Černý Janek Dětský závodChlapci do 5 let 
Jodasová Barbora Dětský závodDívky do 5 let 
Helbichová Laura Dětský závodDívky 9-11 let
Haníková Natálie Dětský závodDívky do 5 let 
Rinowski Adam Dětský závodChlapci 9-11 let
Balatková Jessica Dětský závodDívky do 5 let 
Balatková Tina Dětský závodDívky 6-8 let 
Davidová Viktorie Dětský závodDívky 6-8 let 
Mečířová Marie Dětský závodDívky 6-8 let 
Buriánková Laura Dětský závodDívky 6-8 let 
Groh Radoslav 12 kmmuži
Vogelová Natálie Dětský závodDívky 9-11 let
Hanáková Klára Dětský závodDívky 6-8 let 
Sepekovská Aneta Dětský závodDívky 6-8 let 
Sepekovská Monika Dětský závodDívky do 5 let 
Strnad Tomáš TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF12 kmmuži
Fajglová Ema Dětský závodDívky 9-11 let
Fajglová Kateřina Dětský závodDívky 6-8 let 
Vágner Filip Dětský závodChlapci do 5 let 
Bláha Daniel Dětský závodChlapci 6-8 let 
Nový Viktor Dětský závodChlapci do 5 let 
N Ilja Dětský závodChlapci 6-8 let 
Urbanová Vendula Dětský závodDívky 6-8 let 
Vrbanová Štěpánka Dětský závodDívky 6-8 let 
Florian Martin Klub Sedmihorky12 kmmužine
Bartoš Dalibor LIAZ Jablonec21 kmM40ne
Havel Bohumil 12 kmmuži
Jakubů Klára Spice Run21 kmZ40ne
Hermannová Kristýna 21 kmZ20
Zahradníček Tomáš 12 kmmuži
Novák Roman 21 kmM40
Groh Radoslav 12 kmmužine
Haken Milan 12 kmmužine
Hakenová Jana MATTONI FREERUN Liberec12 kmženyne
Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice Dětský závodChlapci 9-11 let ne
Mečířová Anežka Dukla LiberecDětský závodDívky do 5 let ne
Mečířová Marie Dukla LiberecDětský závodDívky 6-8 let ne
Novák Roman Kostomlátky21 kmM40ano
Strouhal Martin Králův Dvůr21 kmM30ne
Tandlerová Kateřina Liberec21 kmZ40ne
Wojda Hubert Praha 221 kmM30ne