Startovní listina Mizuno Labský půlmaraton

Počet přihlášených: 327

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Beck Zdeněk BK Jevany21 kmM50ano
Hloušek Jan ALUNAD.. I will never give up...21 kmM30ano
Šolta Marcel X3M21 kmM50ano
Šolta Michal X3M21 kmM20ano
Jelínková Barbora Rozběháme Česko21 kmZ40ano
Reichman Libor Leština u Světlé21 kmM50ano
Prokůpek Jaroslav Nová Ves u Bakova21 kmM40ano
Kotherová Hedvika Metylovice21 kmZ20ano
Prokop Jan Praha21 kmM50ano
Plesingerova Jana Praha 821 kmZ30ano
Sedláček Vladimír Bakov nad Jizerou21 kmM40ano
Livnjak Edis Brno21 kmM40ano
Mihálik Tomáš Praha 1021 kmM40ano
Smyslová Miroslava Praha 521 kmZ40ano
Somogyi Dániel Trebon21 kmM40ano
Sajdl Jakub ČBK21 kmM30ano
Pokorný Martin RunnersPoky21 kmM40ano
Novotný Radomír Lysá nad Labem21 kmM40ano
Votoček Pavel Liberec21 kmM40ano
Nykl Erik Brandýs nad Labem21 kmM40ano
Pražák Ladislav BOX klub Jičín21 kmM40ano
Jonáš Martin Edelstahl Poldi21 kmM30ano
Sarvas Stefan Novy Vestec21 kmM50ano
Svobodová Jaroslava Mladá Boleslav 21 kmZ40ano
Šimek Petr Přehvzodí21 kmM30ano
Sekerová Andrea Mladá Boleslav21 kmZ40ano
Zahradníčková Eva Litomyšl21 kmZ40ano
Šebesta Marek Rozběháme Beroun ho21 kmM40ano
Dorn Michal RozbehameCesko21 kmM30ano
Hrdinka Čestmír UL-trail21 kmM50ano
Hačecká Aneta Nymburk21 kmZ30ano
Žák Jiří Jablonecké Mattonky21 kmM50ano
Czvalingová Eva Praha21 kmZ40ano
Tomanicová Lenka Šneci v běhu12 kmženyano
Frančik Lukáš Mattoni FreeRun21 kmM30ano
Vojtíšek Michal Praha 412 kmmužiano
Netíková Eliška CrossFit Tabata Poděbrady12 kmženyano
Kolátorová Pavlína MTB MEL Jihlava12 kmženyano
Jansová Jana Doksy12 kmženyano
Peteříková Lucie Karlovy Vary 12 kmženyano
Vávra Jiří Jičín12 kmmužiano
Lepska Martina 12 kmženyano
Kadleček Martin Varnsdorf12 kmmužiano
Němec Lukáš Hořice21 kmM30ano
Partl Martin Lysá nad Labem21 kmM40ano
Bušová Jana Žehušice21 kmZ40ano
Minařík Kateřina Litoměřice12 kmženyano
Kňapová Dana Milovice12 kmženyano
Hameršmíd Vladimír Pardubice 212 kmmužiano
Klabíková Kristýna Kralupy nad Vltavou21 kmZ20ano
Špetlová Kristýna Praha 5 - Stodůlky12 kmženyano
Zoulová Lucie Ústí nad Labem 21 kmZ30ano
Zoul Martin Spolek přátel Miroslava Pennera 21 kmM40ano
Pavelková Kateřina Praha21 kmZ30ano
Chloupková Petra BLOCK21 kmZ30ano
Bidlo Frantisek VK Smichov21 kmM40ano
Wagner Jan 21 kmM30ano
Čochnářová Hana Kralupy Nad Vltavou 1Dětský závodDívky 6-8 let ano
Lečbychová Tereza Praha 1021 kmZ30ano
Šebestová Jitka Rozběháme Česko21 kmZ40ano
Wolf Tomáš RunBoTeam21 kmM40ano
Hrdinková Kateřina 12 kmženyano
Klimentova Martina 21 kmZ30ano
Hojsák Jakub Rožďalovice21 kmM30ano
Vyskot Luděk Mladá Boleslav21 kmM60ano
Felmy Pascal LAAM ATTITUDE21 kmM50ano
Henkl Tomáš Kdo jí tvaroh, vidí za roh21 kmM30ano
Schneiderová Aneta 12 kmženyano
Jarošová Eliška Zdiby21 kmZ20ano
Frühaufová Lucie Písková Lhota12 kmženyano
Jareš Václav Nymburk21 kmM60ano
Švadlenka Václav Mladá Boleslav12 kmmužiano
Lexa Radek Praha 21 kmM40ano
Zikán Václav Milovice21 kmM40ano
Šmika Marek Káraný12 kmmužiano
Dufková Gabriela Dufici12 kmženyano
Weiss František Dufici12 kmmužiano
Dufek Patrik Dufici12 kmmužiano
Pokorná Petra Velké Popovice21 kmZ40ano
Zábranová Zuzana Rozběháme Hostivice 21 kmZ30ano
Stránská Věra PRAHA 5 ZLIČÍN21 kmZ40ano
Bednářová Kateřina Kladno21 kmZ30ano
Podlipská Eliška Uhříněves21 kmZ30ano
Hovorková Zuzana Praha 1121 kmZ30ano
Vogel Lukáš Copy General s.r.o.21 kmM30ano
Stodolová Veronika Copy General s.r.o.21 kmZ30ano
Vogelová Natálie Copy General s.r.o.Dětský závodDívky 9-11 letano
Skotnica Michal Slartibarkfast21 kmM30ano
Gažko Michal Čelákovice21 kmM30ano
Fischerová Tereza 21 kmZ20ano
Hrnčířová Kateřina 21 kmZ30ano
Hromada Lukáš 21 kmM20ano
Kunc Tomáš Jičín21 kmM30ano
Fazekaš Miroslav Předměřice nad Jizerou21 kmM30ano
Cveček Kamil Praha21 kmM50ano
Klimentova Livia 12 kmženyano
Plíhalova Nikol 21 kmZ30ano
Plíhal Petr 21 kmM30ano
Urbánková Barbora Praha21 kmZ40ano
Zachariášová Petra B2K12 kmženyano
Zachariášová Tonička B2KDětský závodDívky 6-8 let ano
Ryzák Lukáš Jesenice21 kmM40ano
Mattsson Tereza Praha21 kmZ30ano
Strnadová Markéta Šneci v běhu 12 kmženyano
Křížová Kateřina Lysá nad Labem12 kmženyano
Rašovský Matěj Neveklov21 kmM30ano
Hlavová Heidi B2K12 kmženyano
Hromulakova Simona Brno21 kmZ20ano
Fecakova Bea 12 kmženyano
Čílová Veronika Liberec21 kmZ50ano
Davídková Petra Praha 921 kmZ40ano
Passedroit Florent Praha Bubenec21 kmM30ano
Kolenský Ondřej Čelákovice12 kmmužiano
Prajs Tomáš Praha 21 kmM40ano
Vrbický Jan 21 kmM40ano
Lupač Petr Konica Minolta21 kmM30ano
Šuranský Lubomír Kamenice nad Lipou 12 kmmužiano
Tichá Nikola 21 kmZ30ano
Fejk Michal Praha21 kmM20ano
Novotný Lukáš Praha21 kmM20ano
Jareš Dominik Bukovina 21 kmM40ano
Pokorný Jan Velké Popovice21 kmM40ano
Žaba David Dobrovice21 kmM40ano
Montes Perez Luis Enrique Corrales de Buelna, Los21 kmM50ano
Tittelbach Václav Praha21 kmM30ano
Klečková Libu X3M21 kmZ40ano
Šilhan Martin Kadaň 21 kmM50ano
Ševčík Zdeněk Brandýs nad Labem21 kmM30ano
Kára Vladimir AC-Patřín 21 kmM60ano
Beneš Michal Roztoky21 kmM40ano
Ostrýt Jiří Praha12 kmmužiano
Ostrýtová Eliška PrahaDětský závodDívky 6-8 let ano
Dejmek Libor 21 kmM30ano
Picek Daniel sokol Vlkava 21 kmM40ano
Loučka Alois The Fixer Alois21 kmM40ano
Vozárová Andrea Praha21 kmZ20ano
Loučková Lucie 21 kmZ40ano
Talaváňa Jan 21 kmM20ano
Bohuš Michal Rozběháme Pardubice 12 kmmužiano
Trnková Lada Kutná Hora12 kmženyano
Novák Matěj 21 kmM30ano
Třísková Lucie Praha21 kmZ30ano
Ptáčníková Květoslava Čábelice21 kmZ20ano
Pavlík Vít Speedy Gonzales21 kmM30ano
Beneš Filip Liberec21 kmM20ano
Kalkus Roman Run4Fun21 kmM40ano
Kadeřábek Michal KČT Slavoj21 kmM20ano
Kikerlová Soňa Otrokovice21 kmZ30ano
Lokaj Miroslav 21 kmM40ano
Kotková Lea 21 kmZ40ano
Jančíková Markéta 21 kmZ50ano
Beranová Zuzana Lysá nad Labem21 kmZ40ano
Brchel Jan Vrané nad Vltavou21 kmM30ano
Vašek Vojtěch MFF UK21 kmM20ano
Vaňhara Martin Praha21 kmM20ano
Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE 21 kmM40ano
Landová Miroslava 21 kmZ30ano
Gregorová Daniela Komárov21 kmZ40ano
Jirásková Petra ÚJOP UK21 kmZ40ano
Vařeka Martin DS FRANTIŠKA ZOBALA21 kmM30ano
Vařeková Karolína DS FRANTIŠKA ZOBALADětský závodDívky 6-8 let ano
Vařeková Natálie DS FRANTIŠKA ZOBALADětský závodDívky do 5 let ano
Vařeková Andrea DS FRANTIŠKA ZOBALA12 kmženyano
Brázdová Jindra Toušeň21 kmZ30ano
Nigrinová Pavlína 12 kmženyano
Turek Matouš Praha 221 kmM30ano
Dvořáková Lucie Praha 8 - Libeň21 kmZ40ano
Whiteside Gareth Praha21 kmM30ano
Exton Natasha Praha12 kmženyano
Koudelka František Lhota21 kmM50ano
Tikovský Marcel Joskatel team21 kmM40ano
Šulcová Lucie Benátky nad Jizerou21 kmZ30ano
Ston David Praha 921 kmM40ano
Zoubek Petr Sokol Milovice21 kmM30ano
Nouzová Kristýna Neratovice12 kmženyano
Bartoníček Josef Babice21 kmM30ano
Vrbický Viktor Řitka21 kmM40ano
Palyza Lucas Lysa nad LabemDětský závodChlapci 6-8 let ano
Sklenková Lucie Praha Bubeneč21 kmZ40ano
Matušíková Hana Milovice21 kmZ40ano
Matušík Aleš Milovice21 kmM40ano
Tuhovčáková Dana Zeleneč21 kmZ40ano
Štěrba Michal Praha21 kmM40ano
Štěrbová Jane Praha21 kmZ40ano
Přibylová Zuzana Cvrčovice Dětský závodDívky 6-8 let ano
Přibyl Tomáš Cvrčovice Dětský závodChlapci do 5 let ano
Beneš David Horni Pocernice21 kmM50ano
Dodds Joseph Praha 521 kmM40ano
Svoboda Libor Nymburk21 kmM30ano
Hulík Vojtěch Dvůr Králové nad Labem21 kmM30ano
Krausová Lucie 21 kmZ30ano
Tarábek Ján Praha21 kmM40ano
Štěrba Matyáš PrahaDětský závodChlapci 6-8 let ano
Štěrbová Natálie PrahaDětský závodDívky 9-11 letano
Jará Sabina Semice12 kmženyano
Kozák Miloslav SKP Nymburk21 kmM50ano
Bohuslav Henrieta Amazons Gym Radky Vandasové, Praha 21 kmZ40ano
Švácha Martin Lešany21 kmM50ano
Zedníček Luboss Třeso Vice12 kmmužiano
Vítová Helena Prostě běž!21 kmZ40ano
Vohralík Jan Sokol Milovice21 kmM40ano
Štaiglová Jana Chlumčany21 kmZ30ano
Rmoutil Martin Lysá nad Labem12 kmmužiano
Francová Barbora Chlumčany21 kmZ30ano
Jumarová Denisa Praha 21 kmZ30ano
Jaroš Michal Čelákovice21 kmM30ano
Matoušek Jaroslav Nymburk21 kmM30ano
Švejdar Slávek Triatlet Karlovy Vary21 kmM50ano
Matlochová Lucie Ostrava21 kmZ40ano
Hajerová Soňa Třenice21 kmZ30ano
Hajerová Maria TřeniceDětský závodDívky 6-8 let ano
Hajerová Darina TřeniceDětský závodDívky do 5 let ano
Botková Alexandra Praha21 kmZ20ano
Makovoz Svitlana Brno21 kmZ40ano
Kaplan Daniel Běhej Poděbrady12 kmmužiano
Neuwirth Daniel Brno21 kmM40ano
Chlubna Patrik OCR KIDS PODĚBRADY 21 kmM20ano
Pospíšek Miroslav ČAU21 kmM60ano
Doubek Lukáš FIDOBAR 21 kmM40ano
Marková Tereza Běžci z Ráje21 kmZ40ano
Chrt Matyáš Praha 1021 kmM30ano
Klimpera Ondřej Praha21 kmM40ano
Kubát Roman Vrchlabí21 kmM40ano
Hartmanová Kateřina Český Brod12 kmženyano
Malý Jan Pečky12 kmmužiano
Landgráf Tomáš 12 kmmužiano
Vaníčková Gabriela Jičín12 kmženyano
Neuvirtová Michaela Pardubice21 kmZ30ano
Vokůrková Vladimíra PPR team21 kmZ30ano
Výda Michal SK Strašnov21 kmM40ano
Zachová Lenka Praha12 kmženyano
Zach Miloš Praha12 kmmužiano
Zach Dominik PrahaDětský závodChlapci 9-11 let ano
Zachová Tereza PrahaDětský závodDívky 9-11 letano
Kavánek Jiří Fidobar21 kmM40ano
Vodičková Nikola Mattoni Free Run Jablonec21 kmZ40ano
Čepelíková Veronika Mattoni Free Run JablonecDětský závodDívky 6-8 let ano
Čepelík Vojtēch Mattoni Free Run JablonecDětský závodChlapci 9-11 let ano
Šípková Tereza Odolena Voda21 kmZ30ano
Ledvinka Josef SABZO21 kmM50ano
Moosová Ivana DHL21 kmZ30ano
Moosová Irena DHL21 kmZ50ano
Píše Marek Dobřichovice21 kmM30ano
Miechová Lucie Praha12 kmženyano
Kadlecová Petra Praha 1621 kmZ30ano
Ambruš Patrik Prague12 kmmužiano
Jelínek Martin Milovice21 kmM50ano
Žáková Monika Veleň - Mírovice21 kmZ30ano
Martišková Martina Veleň Mírovice21 kmZ30ano
Zeman Martin Modletice21 kmM40ano
Liška Martin Zbořený Kostelec21 kmM50ano
Janošková Hana Praha21 kmZ40ano
Sajfrt Tomáš Poděbrady21 kmM40ano
Růžička Václav Pečky21 kmM40ano
Jezdinská Michaela Milovice21 kmZ40ano
Krejčíková Helena Praha 412 kmženyano
Mihalik Josef Jablonecke matonky21 kmM30ano
Míchal Adam Lysá nad Labem21 kmM20ano
Přikryl Tomáš SK Svárov 21 kmM40ano
Přikrylová Kateřina SK Svárov Dětský závodDívky 9-11 letano
Přikryl Karel SK Svárov Dětský závodChlapci 9-11 let ano
Přikryl Kristián SK Svárov Dětský závodChlapci 9-11 let ano
Nesl Jaroslav Kostelec nad Labem12 kmmužiano
Jerie Marek TJ Magla12 kmmužiano
Tošovský Štěpán Mladá Boleslav21 kmM30ano
Novák Lukáš Benátky nad Jizerou (Mladá Boleslav)12 kmmužiano
Kubátová Renata VrchlabíDětský závodDívky 9-11 letano
Vaníček Miloš Poděbrady21 kmM20ano
Bondarenko Mykola Praha12 kmmužiano
Rulc Michal Říčany21 kmM50ano
Bořek Radek SPARTA21 kmM40ano
Hrnčířová Michaela Plzeň Dětský závodDívky do 5 let ano
Skalský David PPR sportDětský závodChlapci 9-11 let ano
Fedáková Anna Struhařov21 kmZ20ano
Kněžourová Nikola Praha 1121 kmZ20ano
Ondrůšek Radek Ústí nad Labem21 kmM50ano
Veverka Jakub 21 kmM30ano
Bednář Radek Milovice nad Labem21 kmM40ano
Batěk Lukáš 12 kmmužiano
Fulínová Jana Český běžecký klub21 kmZ40ano
Flaks Jan Sdružení vytrvalců Stříbro21 kmM60ano
Švácha Pavel Pivo a Myslivec21 kmM60ano
Vatrt Vilém Quadient21 kmM40ano
Babický Michal Praha21 kmM40ano
Ňorek Martin Dvůr Králové nad Labem21 kmM40ano
Titmanová Michaela Říčany21 kmZ40ano
Blažek Vladimír Říčany21 kmM50ano
Špaček Jaroslav Dašice 21 kmM40ano
Maděrová Michaela Ed System Silvini Team21 kmZ40
Rybka Vlastik Praha21 kmM50
Kačírková Květa Tuřice12 kmženyano
Pospíšilová Helena Hradec Králové12 kmženyano
Pragrová Lucie LINDE12 kmženyano
Veitch Suafs Praha12 kmženyano
Veitch Iain Praha12 kmmužiano
Žaba Dalibor 12 kmmuži
Gyurovszká Karolína Poděbrady12 kmženy
Maděra Josef Liberecké Gazely12 kmmuži
Ledroit Dagmar BALŮ BEACH PODĚBRADY12 kmženy
Michálek Tomáš 12 kmmuži
Rys Jiří Hollandia21 kmM50
Nováková Monika BALŮ BEACH PODĚBRADY12 kmženy
Kulková Kateřina BALŮ BEACH PODĚBRADY12 kmženy
Krejčí Matěj DOLNÍ JIRČANY21 kmM30
Gantner Filip Praha 612 kmmužine
Michl Pavel 21 kmM30
Kliner Miloslav RAJEC12 kmmuži
Kubík Jiří ČERNOVICE21 kmM40
Bartoš Dalibor LIAZ Jablonec21 kmM40ne
Winter Jakub Hradec KrálovéDětský závodChlapci 9-11 let ano
Bechná Barbora Jilove u PrahyDětský závodDívky 6-8 let ne
Kadlec Matěj Dětský závodChlapci do 5 let 
Reitermanová Jindřiška Dětský závodDívky do 5 let 
Kazda František Dětský závodChlapci 9-11 let
Matsson Izabel Dětský závodChlapci 6-8 let 
Doubrava Matouš Dětský závodChlapci do 5 let 
Gyurovszká Lilly PoděbradyDětský závodDívky do 5 let 
Doubrava Martin Dětský závodChlapci do 5 let 
Štaigl Maxmilián Dětský závodChlapci 9-11 let
Štaiglová Valerie Dětský závodDívky 9-11 let
Kazda Albert Dětský závodChlapci 6-8 let 
Maděrová Klára Dětský závodDívky 9-11 let
Maděrová Andrea Dětský závodDívky 6-8 let 
Biasioli Anthony Praha 7 12 kmmužine
Pachtová Iva Ostrava21 kmZ50ne
Pachtová Iva Ostrava21 kmZ50ne
Slezakova Jana Praha12 kmženyne