Startovní listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka

Počet přihlášených: 122

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Barták Zdeněk Bowling Squash SadskámužiA (muži do 39)ano
Beneš Vojtěch VŠAK Chemie PrahamužiA (muži do 39)
Bittner Hynek POKO RUNNING TEAMmužiA (muži do 39)ano
Broum Pavel Sokol Královské VinohradymužiE (nad 70)ano
Černá Linda LAWI ženyG (ženy 35 - 44)ano
Číhař Tomáš ChvojenecmužiC (muži 50 - 59)ano
David Pavel NymburkmužiC (muži 50 - 59)ano
Došek Jan SKP NymburkmužiA (muži do 39)ano
Dušek Pavel Dušek kuchyně BrandýsmužiD (muži 60 - 69)ano
Dvořáková Lenka ženyI (ženy 55 plus)ano
Dvořáková Petra AC Čáslav, z.s.ženyG (ženy 35 - 44)ano
Fialová Adéla PoděbradyženyF (ženy do 34)ano
Fischenko Vitalyj CharkovmužiD (muži 60 - 69)
Flašar Jan SK 4 dvorymužiA (muži do 39)
Franc Petr Triatlon Mladá BoleslavmužiB (muži 40 - 49)ano
Fučíková Renáta Sokol MnichoviceženyG (ženy 35 - 44)
Haník Zdeněk Nymburské BOMBYmužiA (muži do 39)ano
Harlas Robert SKP NymburkmužiC (muži 50 - 59)ano
Havlín Jan mužiC (muži 50 - 59)
Hejna Pavel SK VšchlapymužiB (muži 40 - 49)
Hejný Martin ČechticemužiB (muži 40 - 49)ano
Hejzlar Pavel LitolmužiC (muži 50 - 59)ano
Herel Luboš Sokol Kolín atletikamužiC (muži 50 - 59)ano
Hergesell Jiři VračkovicemužiC (muži 50 - 59)
Hlínová Hana Šneci v běhuženyH (ženy 45 - 54)ano
Holaj Pavel SKP NymburkmužiB (muži 40 - 49)ano
Horyna Vlastimil TJ Lokomitova NBKmužiB (muži 40 - 49)
Hrabánek Vojtěch Velký OsekmužiB (muži 40 - 49)ano
Hradecký Jaromír SkutečmužiA (muži do 39)
Janata Pavel Tj Lokomotiva NymburkmužiA (muži do 39)ano
Javůrková Petra PoděbradyženyH (ženy 45 - 54)
Kabelka Jiří T.J. Sokol Praha Královské VinohradymužiB (muži 40 - 49)ano
Kára Vladimir PatřínmužiD (muži 60 - 69)ano
Karlová Simona SKP NymburkženyF (ženy do 34)ne
Kemr Jan Nymburk 2mužiA (muži do 39)ano
Kleibl Michal PoděbradymužiB (muži 40 - 49)
Klíma Martin ELMTRADE Racing KolínmužiB (muži 40 - 49)
Kordina Zdeněk AC Slovan LiberecmužiE (nad 70)ano
Kozák Jan iThinkBeermužiD (muži 60 - 69)ano
Krátký Josef Hvězda PardubicemužiC (muži 50 - 59)ano
Kratochvíl Martin RatenicemužiA (muži do 39)
Krejčí Pavel PečkymužiB (muži 40 - 49)
Kroužilová Iva Sokol Atletika KolínženyH (ženy 45 - 54)ano
Krupka Adam Run 4 funmužiA (muži do 39)
Kubišta Petr Sokol KolínmužiC (muži 50 - 59)ano
Kvasnička Daniel mužiA (muži do 39)
Letko Zbyněk POKO running teammužiA (muži do 39)ano
Libánský Jiří Čelákovice - SedlčánkymužiB (muži 40 - 49)ano
Louda Petr AC Ceska LipamužiC (muži 50 - 59)ano
Mališová Karla sabzoženyI (ženy 55 plus)ano
Malý Jiří SKP NymburkmužiB (muži 40 - 49)ano
Mašek Pavel LiberecmužiB (muži 40 - 49)
Matějka Jan ChlebymužiA (muži do 39)
Matyášová Kamila ženyH (ženy 45 - 54)ano
Mihalčin Milan GP KolínmužiD (muži 60 - 69)
Miler Jiří Lawi StarsmužiB (muži 40 - 49)ano
Motejlek Ondřej NBKmužiB (muži 40 - 49)ano
Nádhera Petr Hradec KrálovémužiC (muži 50 - 59)
Navrátil Josef SK STrančiemužiE (nad 70)ano
Nebeský Jakub Boleslavští BěžcimužiA (muži do 39)ano
Nedomová Iva Běhej PoděbradyženyG (ženy 35 - 44)ano
Netíková Eliška CrossFit Tabata PoděbradyženyF (ženy do 34)ano
Nosková Dana nymburkženyI (ženy 55 plus)ano
Novák Daniel PolnámužiA (muži do 39)ano
Novák Roman LK NymburkmužiB (muži 40 - 49)
Nováková Andrea ženyF (ženy do 34)ano
Novotná Andrea PoříčanyženyG (ženy 35 - 44)ano
Novotný Pavel Poříčanské JelitomužiB (muži 40 - 49)ano
NYKL Erik Brandýs nad LabemmužiB (muži 40 - 49)ano
Olšanský Martin Spartak Praha 4mužiA (muži do 39)ano
Otta Roman SK Vrchlabí Smola KonstrukcemužiD (muži 60 - 69)ano
Otta Roman Bukovina u ČistémužiA (muži do 39)ano
Peter Jakub PoděbradymužiA (muži do 39)ano
Plachá Kristýna SKP NymburkženyF (ženy do 34)ano
Poborská Eliška TJ Sokol Praha Královské PrahaženyF (ženy do 34)ano
Pohl Miloslav SKP Nymburk mužiB (muži 40 - 49)ano
Pokorný Matyáš BenešovmužiA (muži do 39)
Pokorný Miroslav mužiD (muži 60 - 69)
Polan Miroslav Spartak Praha 4mužiC (muži 50 - 59)ano
Popek David Kostomlaty nad LabemmužiA (muži do 39)ano
Prchal Pavel GP KolínmužiD (muži 60 - 69)ano
Rys Jiří TJ Podlázky DalovicemužiA (muži do 39)ano
Římal Milan Sokol Atletika KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Sedlák Jiří PřeloučmužiD (muži 60 - 69)ano
Semrád Ladislav ČáslavmužiC (muži 50 - 59)ne
Semrádová Adélka AC ČáslavženyF (ženy do 34)ano
Schovánek Milan Krčský les BmužiD (muži 60 - 69)ano
Schulhof Jan BježíšmužiA (muži do 39)ano
Skalička Jan Spartak Praha 4mužiA (muži do 39)ano
Slavíková Eva PrahaženyG (ženy 35 - 44)ano
Soukup Milan MilovicemužiC (muži 50 - 59)
Stránská Adéla AK ISCAREX Česká Třebová/ INOV-8 teamženyF (ženy do 34)ano
Stránská Magdaléna AK ISCAREX Česká TřebováženyH (ženy 45 - 54)
Suchanová Kateřina Tj Lokomotiva NymburkženyF (ženy do 34)ano
Šafránková Klára JenštejnženyG (ženy 35 - 44)
Šandera Martin BONBON, adidas Runners PraguemužiB (muži 40 - 49)ano
Šmejkal Zbyněk PoříčanymužiA (muži do 39)ano
Šulcová Jana PístyženyG (ženy 35 - 44)
Švec Jiří Běhej PoděbradymužiD (muži 60 - 69)ano
Tall Pavel Čnb PrahamužiC (muži 50 - 59)ano
Teclová Barbora PardubiceženyF (ženy do 34)ano
Toman Václav SKP NymburkmužiC (muži 50 - 59)
Tomášová Veronika MiskoviceženyF (ženy do 34)ano
Truhlářová Elena Sokol KobylisyženyI (ženy 55 plus)ano
Urban Jaroslav ZŠ KounicemužiD (muži 60 - 69)
Vacara Vladimír AC Slovan LiberecmužiD (muži 60 - 69)
Vančurová Radka HISPORT TeamženyG (ženy 35 - 44)ano
Vavák Libor BK SadskámužiC (muži 50 - 59)ano
Vetchá Rozálie AK ISKAREXženyF (ženy do 34)
Vetchý Jan AK ISCAREX Česká TřebovámužiA (muži do 39)ano
Vetchý Radim LanškrounmužiB (muži 40 - 49)
Videcký Jan AC Mladá BoleslavmužiA (muži do 39)ano
Vinař Daniel TJ Krůta SpořilovmužiC (muži 50 - 59)ano
Vinš Pavel mužiA (muži do 39)
Vít Jiří Tonda Sport PrušánkymužiB (muži 40 - 49)ano
Vocetka Petr TJ Sokol Královské Vinohrady PrahamužiB (muži 40 - 49)ano
Vondruška Matouš PrahamužiB (muži 40 - 49)
Vrbenský Jakub Olympia Spartan Training Kutná HoramužiA (muži do 39)ano
Výborný Michal GP KolínmužiA (muži do 39)ano
Wojciková Jana Karviná 4ženyG (ženy 35 - 44)ano
Zoubek Petr MilovicemužiA (muži do 39)ano
Žežule Pavel SadskámužiB (muži 40 - 49)ano