Startovní listina ŘepoRun

Počet přihlášených: 99

PříjmeníJménoKlubzávodPlatba
Bialko Matúš Prahadospělí 10 kmne
Bialko Matúš Prahadospělí 10 kmano
Blažek Tomáš Jinočanydospělí 5 kmne
Blažková Marta Jinočanydospělí 5 kmano
Brčák František Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
Brčáková Anna Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
Buchvald Adam děti 1300 m (11-14 let)ano
Buchvald Richard děti 600 m (7-10 let)ano
Carbolová Jitka Mattoni FreeRun Praha-Hvězdadospělí 5 kmano
Cígler Honzík Praha-Řeporyjeděti 600 m (7-10 let)ano
Cígler Tomík Praha-Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
Cíglerová Olga Praha-Řeporyjedospělí 5 kmano
Čálek Ondřej Šneci v běhu dospělí 10 kmano
Čermák Adam Betridospělí 5 kmano
Čermák Jakub Betridospělí 5 kmano
Červenka Milan dospělí 10 kmano
Eliasova Petra Prahadospělí 10 kmano
Fiala Tobiáš Fialky crewdospělí 5 kmano
Fialova Ester Fialky crewdospělí 5 kmano
Fialová Johanka Fialky crewděti 600 m (7-10 let)ano
Finfasová Kateřina dospělí 5 kmano
Folejtar Adam Stodůlkyděti 600 m (7-10 let)ne
Folejtar Petr Stodůlkyděti 200 m (0-6 let)ne
Grýgerová Amalia Praha 5děti 600 m (7-10 let)ano
Honzák Tobiáš Praha 5děti 600 m (7-10 let)ano
Hovorila Viktor Zpocený šouletdospělí 5 kmano
Hrádocká Sylvia Mattoni FreeRun Praha-Hvězdadospělí 5 kmano
Hudcová Olga Sk Aktis Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
Husarik Miroslav Praha 5dospělí 5 kmano
Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KHdospělí 10 kmano
Chytka Michal NIICdospělí 10 kmano
Jandová Lenka dospělí 5 kmano
Janů Ema Zbuzanyděti 600 m (7-10 let)ano
Javořík Tomáš děti 200 m (0-6 let)ano
Jirková Magdaléna Praha 52dospělí 5 kmano
Jiroutek Matyáš Stodůlkyděti 200 m (0-6 let)ano
Kafka Matyáš děti 200 m (0-6 let)ano
Kalousová Gabriela Prahadospělí 5 kmano
Kolář Jakub Jablonec Nad Nisoudospělí 10 kmano
Košťálová Jája Burák Familydospělí 5 kmano
Kotroušová Eliška Praha 5děti 600 m (7-10 let)ano
Králová Simona Prahadospělí 5 kmano
Kurková Linda Praha 5dospělí 5 kmano
Kuška Petr Prahadospělí 5 kmano
Kysela Daniel Řepunkdospělí 5 kmano
Kysela Filip Mikatrainingděti 600 m (7-10 let)ano
Kysela Ondřej Prahadospělí 5 kmano
Kyselová Lucie Řepunkděti 600 m (7-10 let)ano
Kyselova Sophie Řepunkděti 600 m (7-10 let)ano
Malíková Miroslava dospělí 5 kmano
Marešová Dominika Praha 515děti 200 m (0-6 let)ano
Marešová Olivie Praha 515děti 200 m (0-6 let)ano
Mika Milan TSOdospělí 10 kmano
Moravcová Koleta dospělí 10 kmano
Muller Denis Praha 13dospělí 5 kmano
Neubergerová Michaela dospělí 10 kmano
Nováková Irena Praha 13dospělí 5 kmano
Novotný Pavel ŘEPORYJE dospělí 5 kmano
Ondrejátová Miluše Praha 4dospělí 10 kmano
Panuška Přemysl dospělí 10 kmano
Panušková Martina dospělí 5 kmano
Pazderová Renata Praha 5dospělí 10 kmne
Petráček František Komocrewděti 600 m (7-10 let)ano
Petráček Jožin Komocrew dospělí 5 kmano
Petráček Pepa Komocrewděti 600 m (7-10 let)ano
Píša Martin Mattoni Free run Stromovkadospělí 5 kmano
Pivoňka Michal Chlapský klub a alkoholičkydospělí 10 kmano
Plemeníková Andrea Praha 5děti 1300 m (11-14 let)ano
Rombald David Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
Rombald Lukáš Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
Rombald Martin Řeporyjedospělí 10 kmano
Slavík Jakub Praha 515dospělí 5 kmano
Slavík Petr dospělí 10 kmano
Strnadová Markéta Šneci v běhudospělí 5 kmano
Svoboda Roman ASK Dipolidospělí 5 kmano
Šesták Pavel dospělí 10 kmano
Šestáková Karolína děti 600 m (7-10 let)ano
Šimáček Miroslav Řeporyje dospělí 5 kmano
Švihálek Pavel Ořechdospělí 10 kmano
Švihálková Aneta Ořechděti 200 m (0-6 let)ano
Talaváňa Jan dospělí 5 kmano
Tengler Matteo Praha 5děti 200 m (0-6 let)ano
Tengler Roman Praha 5dospělí 5 kmano
Trjačkova Irina Prahadospělí 5 kmano
Tříska Martin Prahadospělí 10 kmne
Uvíra Matyáš dospělí 5 kmano
Vávra Patrik Prahadospělí 5 kmano
Vavruška Petr HS Planá nad Lužnicí dospělí 5 kmano
Vodička Karel AC Sparta Řeporyjedospělí 10 kmano
Volek Jiří Volesacidospělí 10 kmano
Volková Amálie Volesaciděti 200 m (0-6 let)ano
Volková Amálie Volesaciděti 200 m (0-6 let)ne
Volková Julie Volesaciděti 200 m (0-6 let)ano
Volková Petra Volesacidospělí 5 kmano
Zala Áron Praha 5děti 1300 m (11-14 let)ano
Zala Jasmin děti 600 m (7-10 let)ano
Zámečník Zbyšek Rokytkadospělí 10 kmano
Zdražilová Lucie Praha 5 děti 200 m (0-6 let)ano
Zelena Simona Svarovdospělí 5 kmano