Startovní listina Teplýšovický běh 2022

Počet přihlášených: 225

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
1 Uršicová Amálie ČeňoviceDětský překážkový běhano
2 Krejza Marek Praha ChodovDětský překážkový běhano
3 Mešková Tina Praha 9Dětský překážkový běhano
4 Zajíček Vlastimil Dětský překážkový běhano
5 Machotka Tomáš Atletika VlašimDětský překážkový běhano
6 Pessrová Kateřina Dětský překážkový běhano
7 Dřízalová Zuzana PrahaDětský překážkový běhano
8 Vobořil Martin PrahaDětský překážkový běhano
9 Cibuľová Sofie ČakovDětský překážkový běhano
10 Zvelebil Jakub Chmeliště Dětský překážkový běhano
11 Sepekovská Monika TJ Sokol Horní KrutyDětský překážkový běhano
12 Pessrová Nikolka TeplýšoviceDětský překážkový běhano
13 Pessr Vojtěch Dětský překážkový běhano
14 Sciskala Ondřej TeplýšoviceDětský překážkový běhano
15 Limon Petr ČeňoviceDětský překážkový běhano
16 Tancibudek Tomáš PrahaDětský překážkový běhano
17 Dřízal Rafael PrahaDětský překážkový běhano
18 Cibuľová Adéla ČakovDětský překážkový běhano
19 Zimová Sárka Banská BystricaDětský překážkový běhano
20 Limon Jakub ČeňoviceDětský překážkový běhano
21 Kondělková Anna DivišovDětský překážkový běhano
22 Uršic Sebastián ČeňoviceDětský překážkový běhano
23 Neradová Magdalena BenešovDětský překážkový běhano
24 Marešová Nela VlašimDětský překážkový běhano
25 Hájková Elena TeplýšoviceDětský překážkový běhano
26 Zajíčková Libuše Dětský překážkový běhano
27 Šolín Matyáš Dětský překážkový běhano
28 Vobořilová Lucie PrahaDětský překážkový běhano
29 Sepekovská Aneta TJ Sokol Horní KrutyDětský překážkový běhano
30 Machotka Lukáš VlašimDětský překážkový běhano
31 Čerstvý Radim M2RDětský překážkový běhano
32 Zradičková Madlen KouniceDětský překážkový běhano
33 Mareš Dominik VlašimDětský překážkový běhano
34 Jelínková Michaela Dětský překážkový běhano
35 Moudříková Emílie Běžecký klub Vranovská Lhota Dětský překážkový běhano
36 Moudříková Žofie Běžecký klub Vranovská Lhota Dětský překážkový běhano
37 Hájek Filip TeplýšoviceDětský překážkový běhano
38 Kyselka Dominik Teplýšovice Dětská trať 650m 6-9letminižáci 8-9 (BP)ano
39 Podešva Alex Sokol SenohrabyDětská trať 650m 6-9letminižáci 8-9 (BP)ano
40 Prudká Helena Atletika BenešovDětská trať 650m 6-9letpředžákyně 6-7 (BP)ano
41 Uhlíř Martin TeplýšoviceDětská trať 650m 6-9letminižáci 8-9 (BP)ano
42 Tomas Jan Dětská trať 650m 6-9letpředžáci 6-7 (BP)ano
43 Machotka Tomáš Atletika VlašimDětská trať 650m 6-9letminižáci 8-9 (BP)ano
44 Heřmánek Petr Dětská trať 650m 6-9letminižáci 8-9 (BP)ano
45 Sadílek Jakub SK BenešovDětská trať 650m 6-9letminižáci 8-9 (BP)ano
46 Sciskala Martin TeplýšoviceDětská trať 650m 6-9letpředžáci 6-7 (BP)ano
47 Prudká Magdalena Atletika BenešovDětská trať 650m 6-9letminižákyně 8-9 (BP)ano
48 Turnovska Klaudie PrahaDětská trať 650m 6-9letminižákyně 8-9 (BP)ano
49 Mikel Dominik KozmiceDětská trať 650m 6-9letminižáci 8-9 (BP)ano
50 Švimberská Anna TeplýšoviceDětská trať 650m 6-9letminižákyně 8-9 (BP)ano
51 Kuliha Lukáš Dětská trať 650m 6-9letpředžáci 6-7 (BP)ano
52 Tomas Vojtěch Dětská trať 650m 6-9letminižáci 8-9 (BP)ano
53 Mládková Rozálie KácovkaDětská trať 650m 6-9letminižákyně 8-9 (BP)ano
54 Pessrová Kateřina Dětská trať 650m 6-9letpředžákyně 6-7 (BP)ano
55 Čerstvý Renda M2RDětská trať 650m 6-9letpředžáci 6-7 (BP)ano
56 Laštovková Barbora TeplýšoviceDětská trať 650m 6-9letminižákyně 8-9 (BP)ano
57 Božovská Karolína Atletika BenešovDětská trať 650m 6-9letminižákyně 8-9 (BP)ano
58 Mládková Mariana KácovkaDětská trať 650m 6-9letpředžákyně 6-7 (BP)ano
59 Pokorná Tereza MžižoviceDětská trať 650m 6-9letminižákyně 8-9 (BP)ano
60 Laštovková Magda TeplýšoviceDětská trať 650m 6-9letminižákyně 8-9 (BP)ano
61 Starosta Tomáš TeplýšoviceDětská trať 650m 6-9letminižáci 8-9 (BP)ano
62 Starosta Jakub TeplýšoviceDětská trať 650m 6-9letpředžáci 6-7 (BP)ano
63 Parýzková Lucie MnichoviceDětská trať 650m 6-9letano
64 Míčková Karolína Atletika BenešovDětská trať 650m 6-9letminižákyně 8-9 (BP)ano
65 Marešová Nela VlašimDětská trať 650m 6-9letpředžákyně 6-7 (BP)ano
66 Krejza Adam Praha ChodovDětská trať 650m 6-9letpředžáci 6-7 (BP)ano
67 Kloučková Adéla JinočanyDětská trať 650m 6-9letpředžákyně 6-7 (BP)ano
68 Fišer Dominik TJ Jiskra Zruč Nad SázavouDětská trať 650m 6-9letpředžáci 6-7 (BP)ano
69 Zradička Eliáš KouniceDětská trať 650m 6-9letpředžáci 6-7 (BP)ano
70 Švimberská Zuzana TeplýšoviceDětská trať 650m 6-9letpředžákyně 6-7 (BP)ano
71 Nerad Adam SK BenesovDětská trať 650m 6-9letminižáci 8-9 (BP)ano
72 Filler Martin FK Újezd nad LesyDětská trať 650m 6-9letminižáci 8-9 (BP)ano
73 Kužmová Sofia Target Sport MiloviceDětská trať 650m 6-9letminižákyně 8-9 (BP)ano
74 Jánošík Dominik VlašimDětská trať 1300m 10-15letmladší žáci 12-13 (BP)ano
75 Kyselka Richard BenešovDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žáci 10-11 (BP)ano
76 Brožíková Marie Atletika BenešovDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žákyně 10-11 (BP)ano
77 Pokorná Kateřina MžižoviceDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žákyně 10-11 (BP)ano
78 Vynšová Barbora Atletika BenešovDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žákyně 10-11 (BP)ano
79 Brožík Ivan Atletika Benešov Dětská trať 1300m 10-15letstarší žáci 14-15 (BP)ano
80 Podešva Patrik Sokol Senohraby Dětská trať 1300m 10-15letnejmladší žáci 10-11 (BP)ano
81 Houdková Barča ASK DipoliDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žákyně 10-11 (BP)ano
82 Laštovková Kateřina TeplýšoviceDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žákyně 10-11 (BP)ano
83 Kužmová Tanya Target Sport MiloviceDětská trať 1300m 10-15letmladší žákyně 12-13 (BP)ano
84 Řeháková Laura Anna PyšelyDětská trať 1300m 10-15letstarší žákyně 14-15 (BP)ano
85 Popelková Karolína RousínovDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žákyně 10-11 (BP)ano
86 Sadílek Matěj SK BenešovDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žáci 10-11 (BP)ano
87 Pessr Vojtěch Dětská trať 1300m 10-15letnejmladší žáci 10-11 (BP)ano
88 Novák Daniel Atletika BenešovDětská trať 1300m 10-15letmladší žáci 12-13 (BP)ano
89 Možíšová Magdaléna TJ Sokol SenohrabyDětská trať 1300m 10-15letmladší žákyně 12-13 (BP)ano
90 Pošvecová Sára Benešov Dětská trať 1300m 10-15letmladší žákyně 12-13 (BP)ano
91 Houdková Adéla ASK Dipoli Dětská trať 1300m 10-15letmladší žákyně 12-13 (BP)ano
92 Dřízal Vladimír Dětská trať 1300m 10-15letnejmladší žáci 10-11 (BP)ano
93 Uhlíř Jiří TeplýšoviceDětská trať 1300m 10-15letmladší žáci 12-13 (BP)ano
94 Jelínková Michaela Dětská trať 1300m 10-15letnejmladší žákyně 10-11 (BP)ano
95 Pessrová Zuzana Dětská trať 1300m 10-15letmladší žákyně 12-13 (BP)ano
96 Řeháková Valerie PyšelyDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žákyně 10-11 (BP)ano
97 Mareš Dominik VlašimDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žáci 10-11 (BP)ano
98 Heřmánek Milan Dětská trať 1300m 10-15letnejmladší žáci 10-11 (BP)ano
99 Šibrava Patrik Jiskra Zruč n.S.Dětská trať 1300m 10-15letnejmladší žáci 10-11 (BP)ano
100 Škvor Patrik TeplýšoviceDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žáci 10-11 (BP)ano
601 Kučerová Aneta BENEŠOV6 km Běh přes louky a lesyano
602 Nesvorný David ŠPULKA RACE6 km Běh přes louky a lesyano
603 Krejza Pavel Praha Chodov6 km Běh přes louky a lesyano
604 Moudříková Šárka Běžecký klub Vranovská Lhota 6 km Běh přes louky a lesyano
605 Zemanová Zuzana 6 km Běh přes louky a lesyano
606 Zima Richard Banská Bystrica6 km Běh přes louky a lesyano
607 KUČEROVÁ KAROLÍNA BENEŠOV6 km Běh přes louky a lesyano
608 Houžvička Petr Český Šternberk6 km Běh přes louky a lesyano
609 Dřízal Jan Praha 66 km Běh přes louky a lesyano
610 Šinágl Josef Atletika Benešov6 km Běh přes louky a lesyano
611 Říhová Karolína Soběhrdy6 km Běh přes louky a lesyano
613 Trojášková Soňa 6 km Běh přes louky a lesyano
614 Holásková Jana TJ Slavia Karlovy Vary 6 km Běh přes louky a lesyano
615 Brunová Blanka Planá [TC]6 km Běh přes louky a lesyano
617 Zvárová Marie Vlašim6 km Běh přes louky a lesyano
618 Růžička Josef Buková-Pravonín6 km Běh přes louky a lesyM70+ (BP)ano
619 Blažek Premysl Vlašim 6 km Běh přes louky a lesyano
620 Vrbická Martina šneci v běhu6 km Běh přes louky a lesyano
621 Houžvičková Lucie Český Šternberk6 km Běh přes louky a lesyano
622 Bartíková Kamila Vlašim 6 km Běh přes louky a lesyano
623 Mládková Iveta Kácovka6 km Běh přes louky a lesyano
624 Dřízal Vladimír Sokol Teplýšovice6 km Běh přes louky a lesyano
625 Moudřík Josef Běžecký klub Vranovská Lhota 6 km Běh přes louky a lesyano
626 Průša Ondřej TJ Slavia Karlovy Vary 6 km Běh přes louky a lesyano
627 Mládek Hynek Kácovka6 km Běh přes louky a lesyano
628 Seliger Tomáš Divišov6 km Běh přes louky a lesyano
629 Zúdorová Marika Čakov6 km Běh přes louky a lesyano
630 Zradičková Iva Kounice6 km Běh přes louky a lesyano
631 Čerstvý Miloslav M2R6 km Běh přes louky a lesyano
632 Čekal Dominik 6 km Běh přes louky a lesyano
633 Pižlová Martina Praha 96 km Běh přes louky a lesyano
634 Dřízal Viktor 6 km Běh přes louky a lesyano
635 Tancibudek Ondřej Praha6 km Běh přes louky a lesyano
636 Hergesell Jiří Vračkovice6 km Běh přes louky a lesyano
637 Uršic Lukáš Čeňovice6 km Běh přes louky a lesyano
638 Němec Jiří Atletika Vlašim6 km Běh přes louky a lesyM70+ (BP)ano
639 Murlová Pavla ONy v ONu6 km Běh přes louky a lesyano
640 Fiala Vojtěch Nový Bydžov6 km Běh přes louky a lesyano
801 Mikelova Iva Benešov8 km Nordic Walkingano
802 Uhlířová Jana Teplýšovice8 km Nordic Walkingano
803 Turnovska Zuzana Praha8 km Nordic Walkingano
804 Stěhulová Hana 8 km Nordic Walkingano
805 Myslivcová Hana Benešov8 km Nordic Walkingano
806 Kočová Žaneta Teplýšovice 8 km Nordic Walkingano
807 Klouckova Jana Jinocany8 km Nordic Walkingano
808 Turnovska Klaudie Praha8 km Nordic Walkingano
809 Lebedova Martina Praha8 km Nordic Walkingano
810 Krejčová Markéta Benešov u Prahy8 km Nordic Walkingano
811 Fialová Martina Benešov8 km Nordic Walkingano
812 Hanibalová Jitka Kozmice8 km Nordic Walkingano
813 Kyselková Petra Nordic walking PetraK8 km Nordic Walkingano
814 Polesná Olga 8 km Nordic Walkingano
815 Šustová Tereza 8 km Nordic Walkingano
816 Klenková Alena Košetice8 km Nordic Walkingano
818 Eichler Petr KozmiceDětská trať 650m 6-9letminižáci 8-9 (BP)ano
819 Galla Martin Roztoky u Prahy Dětská trať 650m 6-9letpředžáci 6-7 (BP)ne
820 Houdková Barbora ASK Dipoli Dětská trať 650m 6-9letne
821 Jelínková Viktorie Dětská trať 650m 6-9letminižákyně 8-9 (BP)ne
822 Motyčkova Bara KozmiceDětská trať 650m 6-9letne
823 Erbs Dušan AC Pardubice6 km Běh přes louky a lesyano
824 Merašická Dagmar Continental Automotive CR6 km Běh přes louky a lesyŽ55+ (BP)ne
825 Müller Marek 6 km Běh přes louky a lesyne
826 Navrátil Josef SK Stránčice6 km Běh přes louky a lesyM70+ (BP)ne
827 Truhlářová Elena Sokol Kobylisy6 km Běh přes louky a lesyŽ55+ (BP)ano
828 Zimová Ingrid Bánská Bystrica6 km Běh přes louky a lesyŽ55+ (BP)ano
829 Ficova Michaela Roztoky u Prahy15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaŽ16-34 (BP)ano
830 Lošonczi Andrej Praha Koloděje15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM40-49 (BP)ne
831 Pelikán Karel Benešov u Prahy15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM40-49 (BP)ne
832 Zvelebilová Markéta Sestry15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaŽ35-44 (BP)ne
833 Drož David OstředekDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žáci 10-11 (BP)ano
834 Erbsová Sofie TJ Sokol Říčany a RadošoviceDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žákyně 10-11 (BP)ano
835 Silvey Olivia Sokol SenohrabyDětská trať 1300m 10-15letstarší žákyně 14-15 (BP)ano
836 Eichler Matěj KozmiceDětský překážkový běhano
837 Fillerová Veronika KvětniceDětský překážkový běhano
838 Jelínková Viktorie Dětský překážkový běhne
839 Konopásek Kryštof Dětský překážkový běhne
840 Rada Vít Atletika BenešovDětská trať 1300m 10-15letnejmladší žáci 10-11 (BP)ne
841 Kondělková Radka Třebešice 8 km Nordic Walkingano
1501 Jánošík Rudolf Vlašim15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM50-59 (BP)ano
1502 Stěhule Josef 15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM50-59 (BP)ano
1503 Pragrová Lucie LINDE MH15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaŽ35-44 (BP)ano
1504 Matousek Miroslav Radioaktivni Jitrnice15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM40-49 (BP)ano
1505 Neumann Josef SKK SPARTAK ČTYŘKOLY15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM40-49 (BP)ano
1506 Hřebecký Miroslav Myslíč15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM50-59 (BP)ano
1507 Jelínek Tomáš Rudná15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM40-49 (BP)ano
1508 Knap Jiří Čakov 15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM40-49 (BP)ano
1509 Hřebecký Šimon Myslíč15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1510 Anděl Jaroslav Chabeřice15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM40-49 (BP)ano
1511 Šulc Miroslav Benešovský běžecký klub15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM50-59 (BP)ano
1512 Kořínková Pavla Trhový Štěpánov15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaŽ16-34 (BP)ano
1513 Pejša Jan Sedlčany15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM40-49 (BP)ano
1514 Říhová Radka Soběhrdy15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaŽ45-54 (BP)ano
1515 Pelikán Aleš Sedlčany15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1516 Holoubková Šárka Neratovice15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaŽ16-34 (BP)ano
1517 Hejhal Jan Praha15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1518 Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaŽ45-54 (BP)ano
1519 Urbánek Tomáš 15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1520 Šibrava Stanislav Jiskra Zruč n.S.15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1521 Šíma Jiří Benešov (okres Benešov)15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM40-49 (BP)ano
1522 Pazlar Karel Praha15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM40-49 (BP)ano
1523 Turnovsky Pavel Praha15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM40-49 (BP)ano
1524 Říha Karel BBK15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM50-59 (BP)ano
1525 Dubják Petr Jiskra Zruč n. S.15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM50-59 (BP)ano
1526 Losenický Martin 15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1527 Štěch Martin Ostředek15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1528 Fišer Radek TJ Jiskra Zruč15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1529 Cinka Ivan Atletika Benešov15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM60-69 (BP)ano
1530 Pařízková Lenka MK Tlapky v tahu 15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaŽ35-44 (BP)ano
1531 Pavlíček Martin AC SPARTA PRAHA15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1532 Beneš Martin Praha15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1533 Míček František BBK15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM50-59 (BP)ano
1534 Losenický Vít 15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1535 Drahota František Choratice15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1536 Štěpánek Jaroslav Benešov u Prahy15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1537 Adamcová Andrea Běžíme za Vlašim 15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaŽ45-54 (BP)ano
1538 Sepekovská Lucie Sestry15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaŽ35-44 (BP)ano
1539 Smetanová Karolína Musher Club Český Ráj 15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaŽ16-34 (BP)ano
1540 Koudelka Drahomír Meixner Consulting15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM50-59 (BP)ano
1541 Vyhlídalová Jana ONy v ONu Praha15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaŽ45-54 (BP)ano
1542 Hejný Martin Čechtice15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM40-49 (BP)ano
1543 Lebeda Jaroslav BBK 15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM50-59 (BP)ano
1544 Tůma Libor Benešovský běžecký klub15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM50-59 (BP)ano
1545 Weisshäutelová Helena Ony v Onu15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaŽ35-44 (BP)ano
1546 Bartoníček Josef 15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM16-39 (BP)ano
1547 Smékal Mirek BBK-NEDĚLNÍCI15 km Běh přes rozhlednu ŠpulkaM60-69 (BP)ano