Počet přihlášených: 117
st. č. | Příjmení | Jméno | Klub | Závod | Kategorie | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Krejza | Marek | Praha Chodov | Dětský překážkový běh | ano | |
4 | Zajíček | Vlastimil | Dětský překážkový běh | ano | ||
5 | Machotka | Tomáš | Atletika Vlašim | Dětský překážkový běh | ano | |
8 | Vobořil | Martin | Praha | Dětský překážkový běh | ano | |
10 | Zvelebil | Jakub | Chmeliště | Dětský překážkový běh | ano | |
13 | Pessr | Vojtěch | Dětský překážkový běh | ano | ||
14 | Sciskala | Ondřej | Teplýšovice | Dětský překážkový běh | ano | |
15 | Limon | Petr | Čeňovice | Dětský překážkový běh | ano | |
16 | Tancibudek | Tomáš | Praha | Dětský překážkový běh | ano | |
17 | Dřízal | Rafael | Praha | Dětský překážkový běh | ano | |
20 | Limon | Jakub | Čeňovice | Dětský překážkový běh | ano | |
22 | Uršic | Sebastián | Čeňovice | Dětský překážkový běh | ano | |
27 | Šolín | Matyáš | Dětský překážkový běh | ano | ||
30 | Machotka | Lukáš | Vlašim | Dětský překážkový běh | ano | |
31 | Čerstvý | Radim | M2R | Dětský překážkový běh | ano | |
33 | Mareš | Dominik | Vlašim | Dětský překážkový běh | ano | |
37 | Hájek | Filip | Teplýšovice | Dětský překážkový běh | ano | |
38 | Kyselka | Dominik | Teplýšovice | Dětská trať 650m 6-9let | minižáci 8-9 (BP) | ano |
39 | Podešva | Alex | Sokol Senohraby | Dětská trať 650m 6-9let | minižáci 8-9 (BP) | ano |
41 | Uhlíř | Martin | Teplýšovice | Dětská trať 650m 6-9let | minižáci 8-9 (BP) | ano |
42 | Tomas | Jan | Dětská trať 650m 6-9let | předžáci 6-7 (BP) | ano | |
43 | Machotka | Tomáš | Atletika Vlašim | Dětská trať 650m 6-9let | minižáci 8-9 (BP) | ano |
44 | Heřmánek | Petr | Dětská trať 650m 6-9let | minižáci 8-9 (BP) | ano | |
45 | Sadílek | Jakub | SK Benešov | Dětská trať 650m 6-9let | minižáci 8-9 (BP) | ano |
46 | Sciskala | Martin | Teplýšovice | Dětská trať 650m 6-9let | předžáci 6-7 (BP) | ano |
49 | Mikel | Dominik | Kozmice | Dětská trať 650m 6-9let | minižáci 8-9 (BP) | ano |
51 | Kuliha | Lukáš | Dětská trať 650m 6-9let | předžáci 6-7 (BP) | ano | |
52 | Tomas | Vojtěch | Dětská trať 650m 6-9let | minižáci 8-9 (BP) | ano | |
55 | Čerstvý | Renda | M2R | Dětská trať 650m 6-9let | předžáci 6-7 (BP) | ano |
61 | Starosta | Tomáš | Teplýšovice | Dětská trať 650m 6-9let | minižáci 8-9 (BP) | ano |
62 | Starosta | Jakub | Teplýšovice | Dětská trať 650m 6-9let | předžáci 6-7 (BP) | ano |
66 | Krejza | Adam | Praha Chodov | Dětská trať 650m 6-9let | předžáci 6-7 (BP) | ano |
68 | Fišer | Dominik | TJ Jiskra Zruč Nad Sázavou | Dětská trať 650m 6-9let | předžáci 6-7 (BP) | ano |
69 | Zradička | Eliáš | Kounice | Dětská trať 650m 6-9let | předžáci 6-7 (BP) | ano |
71 | Nerad | Adam | SK Benesov | Dětská trať 650m 6-9let | minižáci 8-9 (BP) | ano |
72 | Filler | Martin | FK Újezd nad Lesy | Dětská trať 650m 6-9let | minižáci 8-9 (BP) | ano |
74 | Jánošík | Dominik | Vlašim | Dětská trať 1300m 10-15let | mladší žáci 12-13 (BP) | ano |
75 | Kyselka | Richard | Benešov | Dětská trať 1300m 10-15let | nejmladší žáci 10-11 (BP) | ano |
79 | Brožík | Ivan | Atletika Benešov | Dětská trať 1300m 10-15let | starší žáci 14-15 (BP) | ano |
80 | Podešva | Patrik | Sokol Senohraby | Dětská trať 1300m 10-15let | nejmladší žáci 10-11 (BP) | ano |
86 | Sadílek | Matěj | SK Benešov | Dětská trať 1300m 10-15let | nejmladší žáci 10-11 (BP) | ano |
87 | Pessr | Vojtěch | Dětská trať 1300m 10-15let | nejmladší žáci 10-11 (BP) | ano | |
88 | Novák | Daniel | Atletika Benešov | Dětská trať 1300m 10-15let | mladší žáci 12-13 (BP) | ano |
92 | Dřízal | Vladimír | Dětská trať 1300m 10-15let | nejmladší žáci 10-11 (BP) | ano | |
93 | Uhlíř | Jiří | Teplýšovice | Dětská trať 1300m 10-15let | mladší žáci 12-13 (BP) | ano |
97 | Mareš | Dominik | Vlašim | Dětská trať 1300m 10-15let | nejmladší žáci 10-11 (BP) | ano |
98 | Heřmánek | Milan | Dětská trať 1300m 10-15let | nejmladší žáci 10-11 (BP) | ano | |
99 | Šibrava | Patrik | Jiskra Zruč n.S. | Dětská trať 1300m 10-15let | nejmladší žáci 10-11 (BP) | ano |
100 | Škvor | Patrik | Teplýšovice | Dětská trať 1300m 10-15let | nejmladší žáci 10-11 (BP) | ano |
602 | Nesvorný | David | ŠPULKA RACE | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
603 | Krejza | Pavel | Praha Chodov | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
606 | Zima | Richard | Banská Bystrica | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
608 | Houžvička | Petr | Český Šternberk | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
609 | Dřízal | Jan | Praha 6 | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
610 | Šinágl | Josef | Atletika Benešov | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
618 | Růžička | Josef | Buková-Pravonín | 6 km Běh přes louky a lesy | M70+ (BP) | ano |
619 | Blažek | Premysl | Vlašim | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
624 | Dřízal | Vladimír | Sokol Teplýšovice | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
625 | Moudřík | Josef | Běžecký klub Vranovská Lhota | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
626 | Průša | Ondřej | TJ Slavia Karlovy Vary | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
627 | Mládek | Hynek | Kácovka | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
628 | Seliger | Tomáš | Divišov | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
631 | Čerstvý | Miloslav | M2R | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
632 | Čekal | Dominik | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | ||
634 | Dřízal | Viktor | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | ||
635 | Tancibudek | Ondřej | Praha | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
636 | Hergesell | Jiří | Vračkovice | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
637 | Uršic | Lukáš | Čeňovice | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
638 | Němec | Jiří | Atletika Vlašim | 6 km Běh přes louky a lesy | M70+ (BP) | ano |
640 | Fiala | Vojtěch | Nový Bydžov | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
818 | Eichler | Petr | Kozmice | Dětská trať 650m 6-9let | minižáci 8-9 (BP) | ano |
819 | Galla | Martin | Roztoky u Prahy | Dětská trať 650m 6-9let | předžáci 6-7 (BP) | ne |
823 | Erbs | Dušan | AC Pardubice | 6 km Běh přes louky a lesy | ano | |
825 | Müller | Marek | 6 km Běh přes louky a lesy | ne | ||
826 | Navrátil | Josef | SK Stránčice | 6 km Běh přes louky a lesy | M70+ (BP) | ne |
830 | Lošonczi | Andrej | Praha Koloděje | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M40-49 (BP) | ne |
831 | Pelikán | Karel | Benešov u Prahy | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M40-49 (BP) | ne |
833 | Drož | David | Ostředek | Dětská trať 1300m 10-15let | nejmladší žáci 10-11 (BP) | ano |
836 | Eichler | Matěj | Kozmice | Dětský překážkový běh | ano | |
839 | Konopásek | Kryštof | Dětský překážkový běh | ne | ||
840 | Rada | Vít | Atletika Benešov | Dětská trať 1300m 10-15let | nejmladší žáci 10-11 (BP) | ne |
1501 | Jánošík | Rudolf | Vlašim | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M50-59 (BP) | ano |
1502 | Stěhule | Josef | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M50-59 (BP) | ano | |
1504 | Matousek | Miroslav | Radioaktivni Jitrnice | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M40-49 (BP) | ano |
1505 | Neumann | Josef | SKK SPARTAK ČTYŘKOLY | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M40-49 (BP) | ano |
1506 | Hřebecký | Miroslav | Myslíč | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M50-59 (BP) | ano |
1507 | Jelínek | Tomáš | Rudná | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M40-49 (BP) | ano |
1508 | Knap | Jiří | Čakov | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M40-49 (BP) | ano |
1509 | Hřebecký | Šimon | Myslíč | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano |
1510 | Anděl | Jaroslav | Chabeřice | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M40-49 (BP) | ano |
1511 | Šulc | Miroslav | Benešovský běžecký klub | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M50-59 (BP) | ano |
1513 | Pejša | Jan | Sedlčany | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M40-49 (BP) | ano |
1515 | Pelikán | Aleš | Sedlčany | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano |
1517 | Hejhal | Jan | Praha | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano |
1519 | Urbánek | Tomáš | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano | |
1520 | Šibrava | Stanislav | Jiskra Zruč n.S. | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano |
1521 | Šíma | Jiří | Benešov (okres Benešov) | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M40-49 (BP) | ano |
1522 | Pazlar | Karel | Praha | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M40-49 (BP) | ano |
1523 | Turnovsky | Pavel | Praha | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M40-49 (BP) | ano |
1524 | Říha | Karel | BBK | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M50-59 (BP) | ano |
1525 | Dubják | Petr | Jiskra Zruč n. S. | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M50-59 (BP) | ano |
1526 | Losenický | Martin | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano | |
1527 | Štěch | Martin | Ostředek | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano |
1528 | Fišer | Radek | TJ Jiskra Zruč | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano |
1529 | Cinka | Ivan | Atletika Benešov | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M60-69 (BP) | ano |
1531 | Pavlíček | Martin | AC SPARTA PRAHA | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano |
1532 | Beneš | Martin | Praha | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano |
1533 | Míček | František | BBK | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M50-59 (BP) | ano |
1534 | Losenický | Vít | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano | |
1535 | Drahota | František | Choratice | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano |
1536 | Štěpánek | Jaroslav | Benešov u Prahy | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano |
1540 | Koudelka | Drahomír | Meixner Consulting | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M50-59 (BP) | ano |
1542 | Hejný | Martin | Čechtice | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M40-49 (BP) | ano |
1543 | Lebeda | Jaroslav | BBK | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M50-59 (BP) | ano |
1544 | Tůma | Libor | Benešovský běžecký klub | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M50-59 (BP) | ano |
1546 | Bartoníček | Josef | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M16-39 (BP) | ano | |
1547 | Smékal | Mirek | BBK-NEDĚLNÍCI | 15 km Běh přes rozhlednu Špulka | M60-69 (BP) | ano |