Startovní listina Cyklofanatik

Počet přihlášených: 450

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Adamec Josef MimoňE silnice Sporťák 140 kmano
Albl Zdeněk TMBT T-MoBike TeamE silnice Sporťák 140 kmano
Babický Josef Čistý SportB silnice Šílenec 300 kmano
Balihar Lukáš Techmania Science CenterL MTB Sporťák 100 kmano
Bartoň Petr Kondor bike team PostřekovL MTB Sporťák 100 kmano
Baštýř Pavel M MTB Nadšenec 70 kmano
Bebrová Martina PlzeňN MTB Pohodář 50 km
Beer Pavel CKBT Black TownL MTB Sporťák 100 km
Bělík Aleš PlzeňK MTB Borec 130 kmano
Benedikt Zdeněk HK RakovníkH MTB Fanatik 200 kmano
Benisch Tomáš C silnice Maniak 250 kmano
Beran Petr Winex PlzeňD silnice Borec 180 kmano
Berger Jan L MTB Sporťák 100 kmano
Berky Peter Plzeň N MTB Pohodář 50 kmano
Bielyshev Dmytro PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Bílý Milan OK RakovníkH MTB Fanatik 200 kmano
Bína Jiří PodbořanyL MTB Sporťák 100 kmano
Bláhová Eva PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Bláhová Veronika PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Blažková Jana L MTB Sporťák 100 kmano
Blecha Pavel Horní BřízaN MTB Pohodář 50 kmano
Blechová Michaela Horní BřízaN MTB Pohodář 50 kmano
Boháč Václav Dolní HbityL MTB Sporťák 100 kmano
Boháčová Klára Dolní HbityN MTB Pohodář 50 kmano
Boháčová Nikola Dolní HbityN MTB Pohodář 50 kmano
Boháčová Tereza Dolní HbityL MTB Sporťák 100 kmano
Boříková Veronika PlzeňX gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Bošková Andrea Pilsen UltrasD silnice Borec 180 kmano
Brabec Tomáš Cyklotým Chotěšov J MTB Šampion 150 kmano
Brož Jiří ŠabataH MTB Fanatik 200 km
Brož Miloslav PlzeňF silnice Nadšenec 100 kmano
Brožka Jaroslav BerounN MTB Pohodář 50 kmano
Brožková Eva BerounN MTB Pohodář 50 kmano
Brýna Tomáš Chotěšov - CoconiK MTB Borec 130 kmne
Budinová Jana 2bWF silnice Nadšenec 100 kmne
Bulka Václav KlatovyN MTB Pohodář 50 kmano
Bunda Oldřej FC KřimiceN MTB Pohodář 50 km
Bureš Ondřej PlzeňG silnice Pohodář 50 kmano
Cepek Josef L MTB Sporťák 100 kmano
Coufal Bohuslav Praha 10 - ZáběhliceC silnice Maniak 250 kmano
Coufal Jan PlzeňN MTB Pohodář 50 km
Cviklová Pavla Líně- SulkovN MTB Pohodář 50 kmano
Čechák Martin MTB MKNAL MTB Sporťák 100 kmano
Čechová Michaela M MTB Nadšenec 70 kmano
Čermák František ŽabčiceE silnice Sporťák 140 kmano
Čermák Jiří SušiceN MTB Pohodář 50 km
Čermák Václav DATA112J MTB Šampion 150 kmano
Černý František Kondor bike team Postřekov L MTB Sporťák 100 kmano
Černý Libor Mlok Mariánské LázněK MTB Borec 130 kmano
Černý Luboš CFC KladnoN MTB Pohodář 50 km
Černý Martin KaznějovX gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Červenka Tomáš BloviceM MTB Nadšenec 70 kmano
Červený Pavel H MTB Fanatik 200 kmano
Činková Andrea N MTB Pohodář 50 km
Dobeš Daniel Chodov u SokolovaL MTB Sporťák 100 kmano
Dobrý Lukáš PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Dobšíček Jan N MTB Pohodář 50 km
Dolejšová Markéta Plzeň ŠKODA JSN MTB Pohodář 50 kmano
Doležalová Hana České BudějoviceD silnice Borec 180 kmano
Doubrava Lukáš Tlučná L MTB Sporťák 100 kmano
Doubrava Ondřej DýšinaL MTB Sporťák 100 kmano
DUBA JIŘÍ HrádekM MTB Nadšenec 70 kmano
Dubec Vladimír Babe Raider 47A silnice Fanatik 350 kmano
Dulková Vladimíra KlatovyM MTB Nadšenec 70 kmano
Dvořáková Renata PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Dvořáková Zuzana Šneci v běhuL MTB Sporťák 100 kmano
Ebenstreit Jiří BIKEDATA112J MTB Šampion 150 kmano
Eliáš Jiří České BudějoviceB silnice Šílenec 300 kmano
Fanová Miluše Plzeň M MTB Nadšenec 70 kmano
Fencl Jan PříbramL MTB Sporťák 100 kmano
Ferenčíková Danuše N MTB Pohodář 50 kmano
Fiala Vít ŠabataH MTB Fanatik 200 km
Fleischhansová Jitka Tukan Bike TeamI MTB Maniak 180 km
Fraitag Jiří 2L BrosL MTB Sporťák 100 kmano
Franko Erich KlatovyL MTB Sporťák 100 kmano
Gerlický Jan Plzeň LiticeJ MTB Šampion 150 kmano
Goldammer Martin Žabčice, klub Ostatky spalteC silnice Maniak 250 kmano
Greguš Antonín Skinordic Mariánské LázněK MTB Borec 130 kmano
Grňák František Nové HomoleR silnice koloběžka Borec 100 kmano
Groman Vítězslav M MTB Nadšenec 70 kmano
Gromanová Růžena PodbořanyM MTB Nadšenec 70 kmano
Groulík Martin ŠSK VenturaE silnice Sporťák 140 km
Grusová Lucie PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Had Marek MS Bike AcademyN MTB Pohodář 50 kmano
Had Tomáš N MTB Pohodář 50 kmano
Hájek Aleš PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Hájek Roman N MTB Pohodář 50 kmano
Hanák Petr PrahaC silnice Maniak 250 kmano
Hanel Lukáš L MTB Sporťák 100 kmano
Harmacek Vaclav PlzeňL MTB Sporťák 100 kmano
Harmáčková Vladimíra PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Hauer Václav M MTB Nadšenec 70 kmano
Hauerová Anna M MTB Nadšenec 70 kmano
Havel Radomír STK NáčelníciA silnice Fanatik 350 kmano
Hejda Václav Rakovník E silnice Sporťák 140 kmano
Hejna Marek Bjež Racing TeamH MTB Fanatik 200 kmano
Heller Vlastimil SK Favorit BílinaY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Hellerová Lenka SK Favorit BílinaN MTB Pohodář 50 kmano
Helt Tomáš KCNF silnice Nadšenec 100 kmano
Hitha Karel Nadace A+K GrossbergerE silnice Sporťák 140 kmano
Hlaváčková Leona PlzeňN MTB Pohodář 50 km
Hnát Petr KrašoviceL MTB Sporťák 100 km
Hodač Jan Chlumec nad Cidlinou, Chlumec nad Cidlinou IC silnice Maniak 250 kmano
Hodač Vladimír Kraluv Dvur u BerounaH MTB Fanatik 200 kmano
Holečková Anna Chomutov N MTB Pohodář 50 kmano
Holý František Plzeň M MTB Nadšenec 70 kmano
Holý Jan PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Holý Luděk LK ŠKODA PLZEŇE silnice Sporťák 140 kmano
Holzmann Karel TřemošnáN MTB Pohodář 50 kmano
Horáček Michael PSK Olymp PrahaU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Horáček Pavel PrahaU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Horáčková Jana PrahaU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Horáčková Klaudie PSK Olymp PrahaU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Horák Pavel PlzeňL MTB Sporťák 100 km
Horký David Vysoká LibyněE silnice Sporťák 140 kmano
Hořický Kamil PlzeňX gravel silnice Nadšenec 100 km
HOŘICOVÁ Danuše PLZEŇG silnice Pohodář 50 kmano
Hospodka Zdiba O terén koloběžka Borec 80 km
Houdek Milan PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Houdková Radka Plzeň M MTB Nadšenec 70 kmano
Hrabák Matyaš VochovN MTB Pohodář 50 kmano
Hrabák Pavel Tlustice L MTB Sporťák 100 kmano
Hradecká Ľubica Janova LehotaD silnice Borec 180 kmano
Hrdina Michal PodbořanyL MTB Sporťák 100 kmano
Hrdličková Michaela StřeliceN MTB Pohodář 50 km
Hubka Radek VšenoryL MTB Sporťák 100 km
Husca Josef PLZEŇ 1L MTB Sporťák 100 kmano
Hyhlan Filip ChomutovL MTB Sporťák 100 kmano
Hykl Jaroslav Cyklo KrašovN MTB Pohodář 50 kmano
Chalupa Jan M MTB Nadšenec 70 kmano
Charvátová Jana Agro 21 RokycanyM MTB Nadšenec 70 kmano
Chaussard Sarah PragueG silnice Pohodář 50 kmano
Chodurová Markéta PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Chrpa Pavel Praha 16D silnice Borec 180 kmano
Ignatenko Jevgenij N MTB Pohodář 50 km
jaeger petr D silnice Borec 180 kmano
Jana Hronková Jana BerounG silnice Pohodář 50 kmano
Janeček Michal Jiko Čacha Šušice A silnice Fanatik 350 kmano
Janíček Jiří ŽatecM MTB Nadšenec 70 kmano
Jasanský Zdeněk LitvínovL MTB Sporťák 100 kmano
Jelínek Jan VochovN MTB Pohodář 50 kmano
Ježek Jaroslav M MTB Nadšenec 70 kmano
Ježek Michal Bjež Racing TeamH MTB Fanatik 200 kmano
Ježek Petr Plzeň M MTB Nadšenec 70 kmano
Jílek Jan Horní BřízaK MTB Borec 130 kmano
Jílek Roman FC KřimiceN MTB Pohodář 50 km
Jindra David A silnice Fanatik 350 kmano
Jindra Petr UnionY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Jirkovská Blažena PlzeňU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Jirkovská Petra PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Jírová Iveta VejprniceU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Jírovec Jakub MaplerN MTB Pohodář 50 kmano
Jung Milan LoučimN MTB Pohodář 50 kmano
Jung Patrik LoučimN MTB Pohodář 50 kmano
Káca Ondřej Bílé Team REMIŠVEHAC silnice Maniak 250 kmano
Kadlec Martin KdyněY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Kadlec Oldřich KlatovyE silnice Sporťák 140 kmano
KAFKA Petr PLZEŇG silnice Pohodář 50 kmano
Kalaš Tomáš PLZEŇM MTB Nadšenec 70 kmano
Kalitsinskyi Maksym PlzeňC silnice Maniak 250 kmano
Kalvas Tomáš Trisport PlzeňC silnice Maniak 250 kmano
Kárníková Miroslava N MTB Pohodář 50 kmano
Kashcheyeu Dzmitry PlzenX gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Kasinec Marek ZákupyE silnice Sporťák 140 kmano
Kasl Josef Planá u Mar.LázníD silnice Borec 180 kmano
Kejíková Pavlína N MTB Pohodář 50 km
Klášterka Josef NýřanyL MTB Sporťák 100 kmano
klesa ladislav prahaU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
klesa petr berounU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Klíma Jan PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Kmetík Matěj Horšovský TýnE silnice Sporťák 140 kmano
Kočka Lukáš RadniceL MTB Sporťák 100 kmano
Kočka Martin Šneci ve švihuC silnice Maniak 250 kmano
Kočka Martin RadniceL MTB Sporťák 100 kmano
Koděra Filip RakovníkE silnice Sporťák 140 kmano
Kohout Emil PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Kokeš Radim CyklotripK MTB Borec 130 kmano
Kolega Michal Horní BřízaM MTB Nadšenec 70 kmano
Kolomičenko Jakub PragueN MTB Pohodář 50 kmano
Kolomičenko Vojtěch PlzeňL MTB Sporťák 100 kmano
Kolomičenková Nataliya TTTN MTB Pohodář 50 kmano
Kondelík Michal TřemošnáJ MTB Šampion 150 kmano
Konečná Jana MaplerN MTB Pohodář 50 kmano
Kopecký Jan Horní Bříza N MTB Pohodář 50 kmano
Kopta Martin BrezanyN MTB Pohodář 50 kmano
Koranda Luboš Vemena na koleG silnice Pohodář 50 kmano
Kořínková Martina PodbořanyL MTB Sporťák 100 kmano
Košťál Zdeněk OstrovS silnice koloběžka Sporťák 70 kmano
Kotlan Tomáš PodbořanyL MTB Sporťák 100 km
Koubcová Soňa PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Kraft Libor KyšiceK MTB Borec 130 kmano
Král Ladislav Mariánské LázněV elektrokolo silnice Nadšenec 100 kmano
Král Martin LitvínoviceG silnice Pohodář 50 km
Král Miloslav Bez pedálů PlzeňT silnice koloběžka Nadšenec 40 km
Králová Ivana Mariánské LázněV elektrokolo silnice Nadšenec 100 kmano
Krhovský Vít L MTB Sporťák 100 kmano
Kroc Pavel VejprniceN MTB Pohodář 50 kmano
Krommer Tomáš PlzeňD silnice Borec 180 kmano
Krommerová Monika Plzeň D silnice Borec 180 kmano
Krondl Josef KlatovyU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Kroutil Tomáš F silnice Nadšenec 100 kmano
Krtek Petr PrahaN MTB Pohodář 50 kmano
Krupičková Lígrová Marta Kolo pro ADAMAN MTB Pohodář 50 kmano
Krušina Martin PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Krystek Jan PlzeňF silnice Nadšenec 100 kmano
Křenek David LBP & GDK Bike TeamE silnice Sporťák 140 kmano
Křibský Petr Bezděkov u RadnicE silnice Sporťák 140 kmano
Křižík Pavel M MTB Nadšenec 70 kmano
Kubalík Petr Šneci v běhuL MTB Sporťák 100 kmano
Kubeš Pavel SamotiškyI MTB Maniak 180 kmano
Kubíček Jaroslav ŠabataH MTB Fanatik 200 km
Kubíčková Veronika ZbůchN MTB Pohodář 50 km
Kubík Josef Plzeň R silnice koloběžka Borec 100 kmano
Kucera Josef E silnice Sporťák 140 kmano
Kučerová Andrea TřemošnáN MTB Pohodář 50 kmano
Kuch Aleš KlatovyM MTB Nadšenec 70 kmano
Kutač Filip TrnováJ MTB Šampion 150 kmano
Květoň Pavel KladnoG silnice Pohodář 50 kmano
Lásková Martina PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Latner Milan Plzeň 6 - LiticeH MTB Fanatik 200 kmano
Lazebník Miroslav PlzeňL MTB Sporťák 100 kmano
Levý Zdeněk ČRo PlzeňF silnice Nadšenec 100 kmano
Lexa Lukáš ŠabataH MTB Fanatik 200 km
Linka Pavel PlzeňF silnice Nadšenec 100 kmano
Linka Pavel Jan F silnice Nadšenec 100 kmano
Liška Michal PlzeňX gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Liška OLDŘICH KISSH MTB Fanatik 200 kmano
Liška Roman JarovN MTB Pohodář 50 kmano
Liška Vojtěch LiticeB silnice Šílenec 300 kmano
Litera Jiří PrahaL MTB Sporťák 100 kmano
Locker Marian Ústí nad LabemL MTB Sporťák 100 kmano
Löfler Karel DobřanyN MTB Pohodář 50 kmano
Lohr Zdeněk LetkovF silnice Nadšenec 100 km
Losenická Martina Plzeň M MTB Nadšenec 70 kmano
Lovecký Martin PlzenD silnice Borec 180 kmano
Majer Luboš F silnice Nadšenec 100 kmano
Majer Martin KaznějovL MTB Sporťák 100 kmano
Majerova Jana B silnice Šílenec 300 kmano
Malečková Monika JedoměliceO terén koloběžka Borec 80 kmano
Marek Lukáš Praha 4F silnice Nadšenec 100 kmano
Marek Lukáš KraloviceL MTB Sporťák 100 kmano
Mareš Petr PrahaL MTB Sporťák 100 km
Mareš Zbyněk Rohlíci 4x4 PrahaF silnice Nadšenec 100 kmano
Markovič Milan Ostrov S silnice koloběžka Sporťák 70 kmano
Marošová Tereza KozolupyN MTB Pohodář 50 km
Martiš Marek VanařiK MTB Borec 130 kmano
Mazanec Miloš PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Mendlík Petr ChrástN MTB Pohodář 50 kmano
Mihali Ladislav PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Michálek Dominik HolýšovJ MTB Šampion 150 kmano
Michl Jiří Hradec KrálovéN MTB Pohodář 50 kmano
Míka Jiří TlučnáM MTB Nadšenec 70 kmano
Mikeš Jakub Bike Team REMIŠVEHAA silnice Fanatik 350 kmano
Mikeš Jan REMIŠVEHAC silnice Maniak 250 kmano
Miko Martin PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Mikulášek Michal CK KramolínA silnice Fanatik 350 kmano
Minařík Rostislav Šneci na švihuC silnice Maniak 250 kmano
Mirošovský Jiří BIke HeartY gravel MTB Sporťák 135 km
Mohyla Jan CFC KladnoN MTB Pohodář 50 km
Moller Stanislav Splašené lamyM MTB Nadšenec 70 kmano
Moravcová Jiřina Novinský cyklopuchejřN MTB Pohodář 50 kmano
Moravec Jan Novinský cyklopuchejřA silnice Fanatik 350 kmano
Moravec Vladimír Praha 4E silnice Sporťák 140 kmano
Morozov Václav Agro 21 RokycanyM MTB Nadšenec 70 kmano
Mošna Jindřich PlzeňL MTB Sporťák 100 kmano
Moulis Michal PřešticeN MTB Pohodář 50 kmano
Mudra Martin Východní Předměstí [okres Plzeň-město]M MTB Nadšenec 70 kmano
Náprstek vladimír COPR PřešticeM MTB Nadšenec 70 kmano
Němec Lukáš PlzeňL MTB Sporťák 100 kmano
Němec Lukáš MOKREJ BANDITAY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Němeček Adam DobřanyN MTB Pohodář 50 km
Neumannová Ivana ŽulováL MTB Sporťák 100 kmano
Noha Miloslav ChýněF silnice Nadšenec 100 kmano
Nová Ivana 4 & 4 RohlíciX gravel silnice Nadšenec 100 km
Novák Martin HalounyD silnice Borec 180 kmano
Novák Petr KH RidersK MTB Borec 130 kmano
Novotný Radim HoloubkovD silnice Borec 180 kmano
Nový Milan 4 & 4 RohlíciF silnice Nadšenec 100 kmano
Odehnal Tomáš PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Ondrušek Petr M MTB Nadšenec 70 kmano
Palacký Jan PlzeňL MTB Sporťák 100 kmano
Panák Radim Starý PlzenecN MTB Pohodář 50 kmano
Panuška Michal JBR Enduro TeamA silnice Fanatik 350 kmano
Pašek Michal Páša TýmK MTB Borec 130 km
Patzák Jiří SubterraD silnice Borec 180 km
Pavlík Martin MokroušeE silnice Sporťák 140 kmano
Pavlisová Andrea Rugby PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Pedál Ondřej Heřmanova HuťQ terén koloběžka Nadšenec 30 kmano
Pekárek Jan KryryM MTB Nadšenec 70 kmano
Pěnkavová Alena Radnice u RokycanM MTB Nadšenec 70 kmano
Perunová Alena E silnice Sporťák 140 kmano
Pešek Tomáš StříbroK MTB Borec 130 kmano
Peterka Jiří PrahaD silnice Borec 180 km
Peterková Kateřina PrahaD silnice Borec 180 km
Pexa Tomáš PlzeňJ MTB Šampion 150 km
Píša Václav VELO CLUB CIRKL České BudějoviceB silnice Šílenec 300 kmano
Plaček Petr H MTB Fanatik 200 kmano
Pokorná Alexandra Y gravel MTB Sporťák 135 kmano
Polák Václav PlzeňL MTB Sporťák 100 kmano
Polanecký Michal KladnoB silnice Šílenec 300 kmano
Poledna Josef PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Poledna Martin PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Polena Michal Fitness_POLENAM MTB Nadšenec 70 kmano
Polívka Luděk PlzeňK MTB Borec 130 kmano
Polívková Petra LiticeM MTB Nadšenec 70 kmano
Popelka Robin Y gravel MTB Sporťák 135 kmano
Poriz Lukas KlyB silnice Šílenec 300 kmano
Potůček Jiří NýřanyT silnice koloběžka Nadšenec 40 kmano
Pouzar Vladimír N MTB Pohodář 50 kmano
Povolný Michal PlzeňL MTB Sporťák 100 kmano
Povolný Vladimír L MTB Sporťák 100 kmano
Provázek Pavel Teplá C silnice Maniak 250 kmano
Pruša Vítězslav Aqua-ingE silnice Sporťák 140 kmano
Přenosil Kamil PlzeňD silnice Borec 180 km
Psutková Jana PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Purš Pavel Contador BrnoM MTB Nadšenec 70 kmano
Puršová Lenka BrnoM MTB Nadšenec 70 kmano
Rada Lukáš Praha 99J MTB Šampion 150 kmano
Rada Tomáš PlzeňK MTB Borec 130 kmano
Regentík Jan FC KřimiceN MTB Pohodář 50 km
Reichlová Hedvika Y gravel MTB Sporťák 135 kmano
REKTORYS Jan PlzeňH MTB Fanatik 200 kmano
Rendl Jan PlzeňA silnice Fanatik 350 kmano
Roth Štefan SkalnáL MTB Sporťák 100 kmano
Rott Václav Dobřany M MTB Nadšenec 70 kmano
Rozsypal Tomáš CykloAtomD silnice Borec 180 kmano
Rožánek Martin KH RidersK MTB Borec 130 kmano
Runt Josef Bečov nad TeplouA silnice Fanatik 350 kmano
Růta Josef Axon sport teamA silnice Fanatik 350 kmano
Růžek Petr PlzeňL MTB Sporťák 100 kmano
Rybáková Veronika PlzeňJ MTB Šampion 150 kmano
Říha Jiří Novinský cyklopuchejřE silnice Sporťák 140 kmano
Říhová Milena Novinský cyklopuchejřU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Říkovský Stanislav BloviceN MTB Pohodář 50 kmano
Saska Jakub PřešticeM MTB Nadšenec 70 kmano
Sedlák Petr DATA112J MTB Šampion 150 kmano
Silovský Filip M MTB Nadšenec 70 kmano
Sinitsa Dzmitry PlzeňX gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Sinitsa Tatsiana PlzeñX gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Sinitsyn Aleksei VeeamG silnice Pohodář 50 kmano
Sinitsyna Anna VeeamG silnice Pohodář 50 kmano
Skala Daniel JinocanyJ MTB Šampion 150 kmano
Skala Jaroslav CKASX gravel silnice Nadšenec 100 km
Sklenář Dan PříbramL MTB Sporťák 100 kmano
Sláma Jan StříbroD silnice Borec 180 kmano
Souček Karel Team ADAMU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Souček Martin Kolo pro ADAMAA silnice Fanatik 350 kmano
Soukup Michal VoticeY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Spurný Karel KryryM MTB Nadšenec 70 kmano
Steinbauer Jan RESOLUTION TEAMB silnice Šílenec 300 kmano
Stéskal Bohumil CKASX gravel silnice Nadšenec 100 km
Stöhr Jiří ChebE silnice Sporťák 140 kmano
Strnad Pavel PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Střelec Jindřich KraloviceL MTB Sporťák 100 kmano
Sudová Jana LíněN MTB Pohodář 50 kmano
Suchánek Bohdan UNIQA cykloC silnice Maniak 250 kmano
Sunkovský Milan HK RakovníkH MTB Fanatik 200 kmano
Sup Radovan Dobřany (Plzeň-jih)M MTB Nadšenec 70 kmano
Svoboda Jan Hrádek u RokycanD silnice Borec 180 kmano
Sýkorová Jitka M MTB Nadšenec 70 kmano
Šafránek Petr PlzeňL MTB Sporťák 100 kmano
Šatra Jakub DobřanyM MTB Nadšenec 70 kmano
Šatra Petr DobřanyM MTB Nadšenec 70 kmano
Šatrová Jana DobřanyM MTB Nadšenec 70 kmano
Šedivý Josef HovorčoviceC silnice Maniak 250 kmano
Šibrava Pavel T-MobileE silnice Sporťák 140 kmano
Šilhánek Pavel M MTB Nadšenec 70 kmano
Široká Šárka PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Široký Radek PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Šiška Miroslav M MTB Nadšenec 70 km
Škop Jiří ADS RokycanyM MTB Nadšenec 70 km
Šlehůbr Iveta Šneci v běhuL MTB Sporťák 100 kmano
Šmejcová Kateřina PlzeňN MTB Pohodář 50 km
Šnajdr Pavel L MTB Sporťák 100 kmano
Štampach Václav Trisport Plzeň M MTB Nadšenec 70 kmano
Štědronský Jan Šneci v běhuL MTB Sporťák 100 kmano
Štěpán Jakub CheznoviceL MTB Sporťák 100 kmano
Štěpán Jan Starý PlzenecL MTB Sporťák 100 kmano
Šticha Václav Author Team StupnoN MTB Pohodář 50 km
Štiller Miloš ŠípyN MTB Pohodář 50 kmano
Štípek Jan ŽebrákovY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Štípková Eva ŽebrákovY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Štyrcová Gabriela Kozolupy (okres Plzeň-sever)M MTB Nadšenec 70 kmano
Šůchová Petra Medový ÚjezdG silnice Pohodář 50 kmano
Šula Michal Soubor Kreténů KozolupyM MTB Nadšenec 70 kmano
Šuser Lukáš HolýšovX gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Šváb Martin Jablonec nad NisouA silnice Fanatik 350 kmano
Švec Jan Starý PlzenecN MTB Pohodář 50 kmano
Švec Miloslav Bike Team REMIŠVEHAA silnice Fanatik 350 kmano
Švecová Kateřina Starý PlzenecN MTB Pohodář 50 kmano
Tajfl Jiří M MTB Nadšenec 70 kmano
Taraba Vojtěch PrahaB silnice Šílenec 300 kmano
Tenk Jiří PlzeňJ MTB Šampion 150 kmano
Ticháček Jan PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Tkadlec Adam FBŠ SLAVIA PlzeňL MTB Sporťák 100 kmano
Tlustý Jan PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Tomášek Tomáš Dobřany N MTB Pohodář 50 kmano
Tomášková Veronika Ústí nad LabemL MTB Sporťák 100 kmano
Topinková Dagmar M MTB Nadšenec 70 kmano
Toušová Valentýna Líně- SulkovN MTB Pohodář 50 kmano
Trčková Irena PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Treščak Richard ŠtěnoviceM MTB Nadšenec 70 kmano
Trnka Jiří České BudějoviceR silnice koloběžka Borec 100 kmano
Troppová Halka Starý Plzenec M MTB Nadšenec 70 kmano
Trumpich Tomáš Praha 8L MTB Sporťák 100 kmano
Třeštík Jan N MTB Pohodář 50 kmano
Třeštíková Dagmar N MTB Pohodář 50 kmano
Tuček Jakub 2L BrosL MTB Sporťák 100 kmano
Tůma Marek N MTB Pohodář 50 km
Turek Milan PlzeňE silnice Sporťák 140 kmano
Tymkiv Milan Chrást Q terén koloběžka Nadšenec 30 kmano
Uldrich Marcel E silnice Sporťák 140 kmano
Urban Milan VelbudB silnice Šílenec 300 kmano
Vacek Petr Nové StrašecíM MTB Nadšenec 70 kmano
Vacikar Roman PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Vachtová Alice I MTB Maniak 180 kmano
Vališ Martin MaplerN MTB Pohodář 50 kmano
Valta Martin N MTB Pohodář 50 kmano
Valta Martin ČernošínN MTB Pohodář 50 km
Vaněk Petr Team Slaný Biking UltrasL MTB Sporťák 100 kmano
Varyš Zdeněk PlzeňL MTB Sporťák 100 kmano
Vašíčková Kateřina Y gravel MTB Sporťák 135 km
VELEK JAROSLAV Horní PoříčíN MTB Pohodář 50 kmano
Velíková Vendula BerounD silnice Borec 180 kmano
Velková Marie Horní PoříčíN MTB Pohodář 50 kmano
Veselý Luboš KadaňL MTB Sporťák 100 kmano
VETENGL Milan VETY B silnice Šílenec 300 kmano
Větrovec Jakub NepomukD silnice Borec 180 kmano
Větrovec JIří D silnice Borec 180 km
Vildová Tereza N MTB Pohodář 50 km
Vlažný Tomáš DobřanyJ MTB Šampion 150 kmano
Vohánka Libor LounyL MTB Sporťák 100 kmano
Vohradník Tomáš N MTB Pohodář 50 km
Voller Jaroslav Nadace A+K GrossbergerE silnice Sporťák 140 kmano
Votípková Marie Mariánské Lázně V elektrokolo silnice Nadšenec 100 kmano
Vrátník Milan Pilsen UltrasD silnice Borec 180 kmano
Vrba Jaroslav Jen pomalu ŽatecE silnice Sporťák 140 kmano
Vrbicky Karel HoliceR silnice koloběžka Borec 100 kmano
Vůch Josef Škoda JSN MTB Pohodář 50 kmano
Weigl Zdeněk PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Zábranský Pavel PlzeňU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Zákravský Jiří PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Zdeněk Pavel MirošovL MTB Sporťák 100 kmano
Zeman Petr F silnice Nadšenec 100 kmano
Zíka Jiří PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Zrůst Martin Tukan Bike Team KVI MTB Maniak 180 km
Žák Michal ČRo PlzeňD silnice Borec 180 kmano
Žaloudková Romana NýřanyN MTB Pohodář 50 kmano
Žebera Martin Roudnice nad Labem F silnice Nadšenec 100 kmano
Žeberová Alice Roudnice nad Labem F silnice Nadšenec 100 kmano