Startovní listina Libouchecký ultramaraton

Počet přihlášených: 141

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Aust Frank Happy Loop100 kmne
Gajdoš Slavomír Praha 9100 kmano
Groulík Václav Telnice-trail 100 kmano
Hingar Miloš USK PROVOD UL-TRAIL100 kmano
Hofman Jiří Praha 15100 kmano
Jiránkova Iva UL - trail100 kmano
Kellner David TJ Baník Stříbro100 kmano
Koláček Stanislav Ivančice100 kmano
Kolesár Dušan Malé Svatoňovice100 kmano
Kozáček Michal Ústí nad Labem100 kmano
Menc Radek 100 kmano
Mezník Vláďa LBE100 kmano
Palásek Aleš Paldové 100 kmano
Pavelka MA Znojmo100 kmano
Plašil Ondřej Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech100 kmano
Pleva Zdeněk Team Česká Tlama100 kmano
Pohl Milan Battle Droids100 kmano
Prouzová Procházková Lenka HO Trubka100 kmano
Randýsek Vít Zbrojovka Vsetín-chodec100 kmano
Rod Marek Praha100 kmano
Šmehlík Ondřej nou stres100 kmano
Turek Karel USK Provod - UL-Trail100 kmano
Tvrdík Jiří cestou necestou100 kmano
Vaněk Ondřej UL-TRAIL100 kmano
Vítek Miroslav Praha100 kmano
Vlach Pavel BožSko100 kmano
Vlachová Martina BožSko100 kmano
Vocásek Jan Kolín100 kmano
Vondrák Matouš Ústí nad Labem100 kmano
Vondrášek Štěpán SK Čtyři Dvory100 kmne
Zbruž Martin Praha13100 kmano
Němečková Martina Praha100 kmano
Strnad Václav Sova Run Brno100 kmano
Feix Ivo Teplice100 kmne
Šnevajs Radomír Vsetín100 kmano
Glaser Slávek Domažlice100 kmano
Malinová Miroslava Chomutov100 kmano
Kejzlar Tomáš UL-Trail100 kmano
Boháč Jiří TáborPROVOD 10 kmmuži do 39ano
Budínová Magdaléna LibouchecPROVOD 10 kmžákyněano
Mikulka Martin Ústí nad LabemPROVOD 10 kmmuži 40pano
Mikulková Lucie Ústí nad LabemPROVOD 10 kmženy 40pano
Petřík Vít TrmicePROVOD 10 kmmuži do 39ano
Pohůnek Petr USK Provod Ústí nad LabemPROVOD 10 kmmuži 40pano
Smetana Teresa Ústí nad LabemPROVOD 10 kmženy do 39ano
Špatenka Milan LibouchecPROVOD 10 kmmuži 40pano
Špatenková Michaela Libouchec PROVOD 10 kmžákyněano
Vaňková Karolína USK ProvodPROVOD 10 kmžákyněano
Zíta Marek USK provodPROVOD 10 kmžáciano
Heřman Lukáš SPONA TeplicePROVOD 10 kmmuži 40pano
Souchová Helena SPONA TeplicePROVOD 10 kmženy 40pano
Balogová Martina Libouchec25 kmano
Boháč Ondřej Běž ty tlustá svině25 kmano
Bruner Tomáš Děčín25 kmano
Cícha Jindřich Běž ty tlustá svině25 kmano
Dominko Michal Mladá Boleslav25 kmano
Havlín Jiří 25 kmano
Hernychová Veronika Jílové25 kmano
Hlatká Kateřina Libouchec25 kmano
Hota Dalimil Jahůdky/Oldřichovice25 kmano
Hrdinka Čestmír UL-trail25 kmano
Hrubý Lukáš Teplice - Řetenice25 kmano
Janda Petr Krupka25 kmano
Kremla Tomáš Predator workout / STG Děčín 25 kmano
Malíková Martina Ústí nad Labem25 kmano
Marek Jiří SPONA Teplice25 kmano
Michl Jan Sokol Rozdělov25 kmano
Mourková Hana Ústí nad Labem25 kmano
Novak Jan Holedec Triathlon team25 kmano
Palaščák Jan Chuderov25 kmano
Paur Michal Děčín25 kmano
Paurová Jana Frýdlant25 kmano
Pavlišová Oldřiška Děčín 225 kmano
Procházka Václav Benešov25 kmano
Rakyta Pavel Rakyta Run the World CZ25 kmano
Sikorová Lenka UL - Trail25 kmano
Stratilová Majka Ústí nad Labem 25 kmano
Šabata Jakub 25 kmano
Šácha Tomáš Teplice25 kmano
Šlapák Michal Praha 625 kmano
Štětka Pavel Dobětický expres25 kmano
Štětková Anna Dobětický expres25 kmano
Štětková Martina Dobětický expres25 kmano
Štilip Jan KISORO KLADNO 25 kmano
Telátníková Barbora 25 kmano
Tlustý Jan Ústí nad Labem25 kmano
Vlačiha Radovan Ústí nad Labem25 kmano
Vorlíček Jaroslav Velké Březno25 kmano
Vorlíčková Radka Velké Březno25 kmano
Vrátná Alena Krušnoman Triatlon Team Litvinov25 kmano
Žůrek Vlasta Sexy Guru 25 kmano
Banýrová Jaroslava Vitasport.cz 25 kmano
Letáček Radek SVVAT25 kmano
Smíšková Kateřina UL-TRAIL25 kmano
Jiříček Tomáš Běž ty tlustá svině25 kmano
Lörinc Ján Ústí nad Labem25 kmano
Mrhalova Jitka 25 kmano
Bednářová Andrea ENVIROCONT team 50 kmano
Boháč Lukáš Běž ty tlustá svině50 kmano
Egersdorf Jiří Sexy Guru ULTRA50 kmano
Gill Petr Chomutov50 kmano
Haasová Monika Running lizard50 kmano
Chalupný Jakub Ohníč 1550 kmano
Jeník Jan Plíživá smrt50 kmano
Jindřich Vít Koloshop Team50 kmano
Kalenský Pavel SUL Ústí nad Labem50 kmano
Kolář Rosťa Ústi50 kmano
Kulik Michal Tk Novis50 kmano
Kure Gonda Petr HC DC XC50 kmano
Kuželková Jana Rozběháme Ústí nad Labem50 kmano
Mareckova Lada Chlumec50 kmano
Mareš Josef Běž ty tlustá svině50 kmano
Meluzínová Nikola Rozběháme Ústí nad Labem 50 kmano
Mirovský Petr Co se vleče, neuteče50 kmano
Moravec Zdeněk Jílové50 kmano
Musilová Dagmar Jílové50 kmano
Nová Eva Liberec50 kmano
Ouředník Václav ÚL50 kmano
Pelikán Michal Zdiby50 kmano
Plíšek Jan Ústí Nad Labem50 kmano
Řezníček Filip Running lizard50 kmano
Šmíd Vojtěch Sexy Guru ULTRA50 kmano
Šrumová Ilona 50 kmano
Štítkovec Vít UL-Trail50 kmano
Tříšková Marie UL-Trail 50 kmano
Vedral Stanislav Děčín Bynov 50 kmano
Jelínková Janča Sexy Guru50 kmano
Rovenský Jan Ústí nad Labem50 kmano
Zelenka Jiří RunBo Liberec Team50 kmano
Hanisch Patrik Bike park most 100 kmne
Hrbáčová Nováková Kateřina JílovéPROVOD 10 kmženy 40pne
Michal Zbyěk Trailblazers / RockStars Tisá25 kmano
Poláček Pavel Nezastavitelný - Неостанавливаемый - Unstoppable100 kmano
Sedláček David TáborPROVOD 10 kmmuži do 39ano
Sedlická Monika EPO100 kmne
Škvára Vít Klub přátel Miloslava Pennera25 kmano
Teplík Petr Ústí Nad Labem25 kmano
Vainert Jiří EllaHop100 kmano
Zoul Martin Klub přátel Miloslava Pennera 25 kmano
Zoul Martin Klub přátel Miloslava Pennera 25 kmne
Zoul Martin Klub přátel Miloslava Pennera 25 kmne