Startovní listina ACO Přibyslavský běh 2022

Počet přihlášených: 211

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Adam Mikuláš ACOpředpřípravka
Adamcová Petra Carnivoraštafeta 2člennáano
Adamová Barbora ACOpředpřípravka
Apelt Alex ACOmladší žactvoMladší žáciano
Apelt Maxim ACOpřípravkaPřípravka kluciano
Bělehrádek Pavel TJ ČolekpůlmaratonKategorie Dano
Beránková Nikol Havlickuv Brodpředpřípravka
Bílý Ondřej DačicepůlmaratonKategorie Ane
Bílý Ondřej DačicepůlmaratonKategorie Aano
Blumentritt Robin ACOmladší žactvoMladší žáciano
Blumentritt Robin ACOPohár Moto E1
Blumentrittová Linda ACOmladší žactvoMladší žákyněano
Bouchner Hugo ACOpřípravkaPřípravka kluciano
Bouchner Max ACOpřípravkaPřípravka kluciano
Brabenec Miroslav Žďár n. S.půlmaratonKategorie Dano
Brus David Jindřichův Hradecpředpřípravka
Brus Viktor Jindřichův Hradecpředpřípravka
Brusová Adéla Jindřichův HradecpřípravkaPřípravka holkyano
Buzek Filip ACOpředpřípravka
Čejka Matěj Velká Losenicemladší žactvoMladší žáciano
Čejka Štěpán Velká LosenicepřípravkaPřípravka kluciano
Čeloud Patrik PřibyslavpůlmaratonKategorie Aano
Čeloudová Nela Přibyslav štafeta 2člennáano
Čeloudová NIkola Přibyslavpředpřípravka
Dejmalová Jana přibyslavpřípravkaPřípravka holkyne
Dejmalová Jitka PřibyslavpřípravkaPřípravka holkyne
Dobrovolná Kateřina Duo Savenciaštafeta 2člennáano
Doležal Honzík Olešnápředpřípravka
Doležal Lukáš Přibyslavpředpřípravka
Doležal Matěj Olešnápředpřípravka
Doležal Miroslav Žďár nad SázavoupůlmaratonKategorie Bano
Doležal Tomáš PřibyslavpřípravkaPřípravka klucine
Doležel Adam Prahamladší žactvoMladší žáciano
Doležel Václav PrahapřípravkaPřípravka kluciano
Doleželová Žofie Prahapředpřípravka
Eisner Josef ACOpřípravkaPřípravka kluciano
Eliáš Bohuslav ACOpředpřípravka
Eliášová Adéla ACOpřípravkaPřípravka holkyano
Endrlová Marcela Světlá nad SázavoupůlmaratonKategorie Fano
Fabriková Blanka Brno - Bystrcštafeta 2člennáano
Fikar Jan ŠtokypůlmaratonKategorie Aano
Fikarová Eva ŠtokypůlmaratonKategorie Fano
Fišer Jan ACOpůlmaratonKategorie Bano
Fišer Jan ACOstarší žactvoStarší žáciano
Havlíček Radek Přibyslavjunioři (2003-2007)Juniořiano
Havlíčková Tereza Přibyslavjunioři (2003-2007)Juniorkyano
Havránek Josef Bratčice u ČáslavipůlmaratonKategorie Cano
Holcman Pavel SavenciapůlmaratonKategorie Bano
Holcman Pavel SavenciapřípravkaPřípravka kluciano
Hrenic Ondřej Technocentištafeta 2člennáano
Hrubý Jan Jabloňácištafeta 4člennáano
Chleboun Jáchym WM KohoutovpřípravkaPřípravka kluciano
Chleboun Jan WM KohoutovpůlmaratonKategorie Cano
Chour Filip PřibyslavPohár Moto E1
Imramovská Lucie Žďár nad Sázavoumladší žactvoMladší žákyněano
Ira Brett ACOpůlmaratonKategorie Bano
Ira Oliver ACOmladší žactvoMladší žáciano
Ira Olivia ACOpředpřípravka
Kalců Markéta ModlíkovpůlmaratonKategorie Fano
Keclík Martin SK TricyklochlubnapůlmaratonKategorie Bano
Keř David Přibyslavpředpřípravka
Keřová Šárka Přibyslavpředpřípravka
Konina Denis ACOmladší žactvoMladší žáciano
Konina Hana ACOmladší žactvoMladší žákyněano
Kořenář Petr Havlíčkův Brod půlmaratonKategorie Bano
Kořenářová Julie Havlíčkův BrodpřípravkaPřípravka holkyano
Kos Zdeněk CS CARGOštafeta 4člennáano
Koščák Daniel ACOpředpřípravka
Koščák Peter ACOpůlmaratonKategorie Aano
Koščák Samuel ACOpřípravkaPřípravka kluciano
Kováč Roman Libice nad DoubravoupůlmaratonKategorie Bano
Krejčířová Anna Brno - BystrcpřípravkaPřípravka holkyano
Krejčířová Eliška Brno - Bystrcpředpřípravka
Křesťan Radek ACOmladší žactvoMladší žáciano
Křesťanová Kateřina ACOstarší žactvoStarší žákyněano
Kubíček Rudolf IŤÁCIštafeta 2člennáano
Kučerová Jana Kučerová@Kratochvílštafeta 2člennáano
Kučírek Petr Havlíčkův BrodpůlmaratonKategorie Cano
Kysilka Ondřej Žďár nad Sázavoumladší žactvoMladší žáciano
Kysilka Václav Žďár nad Sázavoustarší žactvoStarší žáciano
Lacina Václav SavenciapůlmaratonKategorie Cano
Lacinová Hana SavenciapůlmaratonKategorie Gano
Ledvinka Josef PřibyslavpůlmaratonKategorie Cano
Lehrlová Anežka PřibyslavpřípravkaPřípravka holkyano
Lehrlová Dorothea Přibyslavpředpřípravka
Lehrlová Magdaléna PřibyslavpřípravkaPřípravka holkyano
Lehrlová Terezie Přibyslavpředpřípravka
Lorencová Kateřina ACOmladší žactvoMladší žákyněano
Lorencová Lucie ACOstarší žactvoStarší žákyněano
Lstibůrek Zbyněk Havlíčkův BrodpůlmaratonKategorie Bano
Marek Miloš PelhřimovpůlmaratonKategorie Bano
Marinec Petr Přibyslav půlmaratonKategorie Cano
Markova Jitka Nove Mesto na MoravepůlmaratonKategorie Fano
Menclová Šárka TJ Sokol Hradec KrálovépřípravkaPřípravka holkyano
Milichovský Václav Pojďme spolu do bazénuštafeta 4člennáano
Moštěk Marek Přibyslavpředpřípravka
Moštěk Ondřej PřibyslavpřípravkaPřípravka kluciano
Moštěk Vojtěch PřibyslavpřípravkaPřípravka kluciano
Novák Josef NoDi Runners HumpolecpůlmaratonKategorie Dano
Novotná Ella Nová Ves u Nového Města na Moravěpředpřípravka
Novotný Bořek Nové Město na Moravěpředpřípravka
Novotný Tobiáš Nová Ves u Nového Města na Moravěpředpřípravka
Omes Michael ACOpůlmaratonKategorie Cano
Omesová Marie Anna ACOmladší žactvoMladší žákyněano
Ožana Václav Nové Město na MoravěpůlmaratonKategorie Cne
Pařil Kryštof Přibyslav přípravkaPřípravka kluciano
Pařil Kryštof Přibyslav přípravkaPřípravka klucine
Pařilová Šarlota Přibyslavpředpřípravka
Pařilová Šarlota Přibyslavpředpřípravka
Pátek František Velká LosenicepřípravkaPřípravka kluciano
Pátek Jiří ACOpředpřípravka
Pátek Václav Velká Losenicepředpřípravka
Pátková Anna Velká Losenicemladší žactvoMladší žákyněano
Pátková Rozálie Velká LosenicepřípravkaPřípravka holkyano
Pátková Tereza ACOpředpřípravka
Pavlas Antonín Stříbrné HorypůlmaratonKategorie Dano
Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinskoštafeta 4člennáano
Peňáz Pavel ACO FAPAštafeta 2člennáano
Peřinová Julie ACOpřípravkaPřípravka holkyano
Plešingerová Jana KerteampůlmaratonKategorie Fano
Prokop Jan KerteampůlmaratonKategorie Cano
Příbramský Petr půlmaratonKategorie Aano
Ptáček Jindřich Klondajk u Sázavy půlmaratonKategorie Bano
Rothanzl Adam Pardubicepředpřípravka
Rothanzl Lukáš PardubicepůlmaratonKategorie Bano
Růžička Jan Světlá nad Sázavou půlmaratonKategorie Bano
Rychtecká Anna Brzkovštafeta 2člennáano
Řepová Maria Praha půlmaratonKategorie Fne
Řezníček Petr PolničkapůlmaratonKategorie Bne
Říčka Antonín ACOpřípravkaPřípravka kluciano
Říčka Jaroslav ACOpůlmaratonKategorie Cano
Říčková Anežka ACOpředpřípravka
Sedlák Lukáš *Žďárák* behejzdarak.czpůlmaratonKategorie Bano
Skachova Lucie Pribyslavštafeta 2člennáano
Slama Adolf ZDAR NAD SAZAVOU 4půlmaratonKategorie Cne
Sobotka Ondřej ACO - zákaznický servisštafeta 4člennáano
Sobotková Barbora Turbo šnečci štafeta 4člennáano
Sochor Miloš Sochůrci v běhuštafeta 2člennáano
Sochor Tobiáš Savenciamladší žactvoMladší žáciano
Sochorová Šarlota Savenciastarší žactvoStarší žákyněano
Sochorová Šarlota Savenciajunioři (2003-2007)Juniorkyano
Staněk Antonín Zruč - Senecmladší žactvoMladší žácine
Staněk Jan Zruč - SenecpřípravkaPřípravka klucine
Stehlíková Růžena SavenciapůlmaratonKategorie Gano
Stehno Matyáš ACOpředpřípravka
Strnadová Simona ACOštafeta 2člennáano
Suchý Tomáš Polná půlmaratonKategorie Bano
Svatoň Štěpán ACOstarší žactvoStarší žáciano
Svatoňová Rozárie ACOpřípravkaPřípravka holkyano
Svoboda Petr ACOstarší žactvoStarší žáciano
Szurman Adam Havl. Brodpředpřípravka
Szurman David Havl. BrodpřípravkaPřípravka klucine
Szurman Michal TřinecpůlmaratonKategorie Bne
Šíma Vojtěch Žďár nad Sázavoupředpřípravka
Šimonová Barbora BASSETIštafeta 2člennáne
Šímová Markéta SK Nové Město na MoravěpřípravkaPřípravka holkyano
Šindelář Petr Savenciapředpřípravka
Škacha Pavel PřibyslavpůlmaratonKategorie Aano
Škachová Sofie Přibyslav předpřípravka
Šrámek Matěj Savenciastarší žactvoStarší žáciano
Šrámek Michal SavenciapřípravkaPřípravka kluciano
Šrámek Roman SavenciapůlmaratonKategorie Bano
Šrámková Denisa SavenciapřípravkaPřípravka holkyano
Šrámková Tereza SavenciapřípravkaPřípravka holkyano
Štaubert Milan Broučci HumpolecpůlmaratonKategorie Bano
Štaubertová Vlaďka Broučci HumpolecpůlmaratonKategorie Gano
Štědrá Jaroslava Modlíkov p.Přibyslavštafeta 2člennáne
Štěrba Josef Železnohorák týmpůlmaratonKategorie Aano
Švorc Michal Světlá nad SázavoupřípravkaPřípravka klucine
Švorcová Adéla Světlá nad Sázavoustarší žactvoStarší žákyněne
Tajčová Michaela Horní Krupápředpřípravka
Tajčová Natálie Horní Krupápředpřípravka
Thomayer Vojta Savenciamladší žactvoMladší žáciano
Tlustoš Kryštof ACOstarší žactvoStarší žáciano
Tlustoš Zdeněk ACOpůlmaratonKategorie Bano
Tonar Jan Havlíčkova BorovápřípravkaPřípravka kluciano
Tonarová Adriana ACOpředpřípravka
Tonarová Berenika ACOpředpřípravka
Troppová Iva ACOmladší žactvoMladší žákyněano
Troppová Stella ACOmladší žactvoMladší žákyněano
Tvrdíková Sofie ACOpředpřípravka
Tvrdíková Viktorie ACOpřípravkaPřípravka holkyano
Tylka Kyryl SavenciapřípravkaPřípravka kluciano
Uchytil Zdeněk Železnohorák týmpůlmaratonKategorie Bano
Ulrich Jáchym ACOmladší žactvoMladší žáciano
Ulrich Jan ACOpřípravkaPřípravka kluciano
Vašíček Roman Savencia teamštafeta 4člennáano
Vaverka Kamil Přibyslav starší žactvoStarší žácine
Veselý Eliáš Přibyslav předpřípravka
Veselý Samuel Přibyslav přípravkaPřípravka kluciano
Vraspírová Ema ACOpřípravkaPřípravka holkyano
Vraspírová Ema ACOpřípravkaPřípravka holkyne
Vraspírová Nela ACOmladší žactvoMladší žákyněano
Vrba Matouš sportinstruktor.czmladší žactvoMladší žáciano
Vrba Vojtěch sportinstruktor.czpřípravkaPřípravka kluciano
Vrbová Ivana sportinstruktor.czpředpřípravka
Vrbová Ivana sportinstruktor.czpředpřípravka
Výduch Luděk Křížky! půlmaratonKategorie Aano
Vykoukal Adam Přibyslavpředpřípravka
Wagner Radek Savenciamladší žactvoMladší žáciano
Wasserbauer Vít Za dobrou náladuštafeta 4člennáano
Wasserbauer Vít ACOpředpřípravka
Yevdokimova Olga Přibyslav/ Dobráštafeta 2člennáano
Zadina Jakub ACOpředpřípravka
Zadina Jan Carnivoraštafeta 2člennáano
Zadina Martin Dobrá přípravkaPřípravka kluciano
Zadina Tomáš Doberácištafeta 4člennáano
Zadinová Michaela Dobrá předpřípravka
Zajíčková Anna Havlíčkův Brodjunioři (2003-2007)Juniorkyano
zvolánková olga stříbrné horyštafeta 2člennáne
Zvolánková Olga ACOrádštafeta 2člennáano