Startovní listina Hradecký terénní triatlon

Počet přihlášených: 83

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Andrle Aleš TJ Sokol Jaroměř DětskýD2 klucine
Benešová Hana KOČKY+EasyZ50pano
Blatský Martin StrakoniceHlavní závodM3 30-39ano
Brzicová Lucie EasyZ20-39ano
Divišová Markéta EasyZ20-39ano
Dvořák Ondřej Hlavní závodM4 40-49ano
Fialová Anna Hlavní závodZ2 20-29ano
Grossová Petra KOKHlavní závodZ2 20-29ano
Havel Vojtěch Triski Horní PočerniceDětskýD3 klucine
Hečko Adam TJ Sokol Dolní ŘediceDětskýD2 kluciano
Horníková Eliška Bílé Předměstí (okres Pardubice)EasyZ20-39ano
Horníková Věra Pardubice - Bílé PředměstíEasyZ50pano
Hromádka Zdeněk StrakoniceHlavní závodM3 30-39ano
Janoušek Martin TJ Nová PakaHlavní závodM1 16-19ano
Jarůšková Eva EasyZ20-39ano
Jelínek Petr Kostelec u H.M.Hlavní závodM4 40-49ano
Jenčík Karel Hlavní závodM3 30-39ano
Jezdinský Filip StudenečáciHlavní závodM3 30-39ano
Ježek David PardubiceHlavní závodM3 30-39ano
Jirásko Lubomír SK SrchHlavní závodM5 50pano
Koblása Jozue Vysoké MýtoDětskýD2 kluciano
Koblása, Šolc, Kocián Michal, Jakub, Pavel FSTŠtafetyano
Kollátor Aleš Hradec KrálovéHlavní závodM3 30-39ano
Konrád Šimon DětskýD4 kluciano
Konrádová, Karasová, Konrád Jitka, Kamila, Petr Štafetyano
Kučera Sebastian DětskýD2 kluciano
Kučerová Elizabeth DětskýD1 holkyne
Kurfürst Miroslav VítoniceEasyM40-49ano
Kvochová Marcela PardubiceEasyZ50pano
Landová Markéta T-Rex team EasyZ20-39ne
Landová Markéta Benešov u PrahyEasyM20-39ano
Maivaldová Nikola GLADIATORRACE TEAM Hradec KrálovéEasyDorostenkyano
Mařan Matěj JičínDětskýD2 klucine
Mařanová Malvína JičínDětskýD1 holkyne
Maštalíř Martin Hradec KrálovéHlavní závodM4 40-49ano
Medynský Tomáš MedyteamHlavní závodM2 20-29ano
Mittig Marcel PardubiceHlavní závodM3 30-39ano
Morávek Tomáš SPV StěžeryHlavní závodM3 30-39ano
Müller Matěj Záměl EasyM20-39ano
Mužík Jan TřebešHlavní závodM4 40-49ano
Nagy Adam TJ Sokol Jaroměř EasyDorostencine
Nagy Lukáš TJ Sokol Jaroměř EasyDorostencine
Netíková Kamila SK RN Hradec KrálovéHlavní závodZ3 30-39ano
Netíková Lilly TopsportsDětskýD1 holkyano
Pastvová Kristýna Doudleby nad OrlicíEasyZ20-39ano
Paulus František HolínHlavní závodM3 30-39ne
Paulus František HolínHlavní závodM3 30-39ano
Pavel Radek Solnice Hlavní závodM3 30-39ano
Pazdera Jiří T-Rex teamDětskýD2 klucine
Pazdera Jiří T-Rex teamHlavní závodM3 30-39ne
Pazdera Jiří Benešov u PrahyDětskýD2 kluciano
Pazdera Jiří Benešov u PrahyHlavní závodM3 30-39ano
Pilát Tomáš Taťka z MalšovkyHlavní závodM3 30-39ne
Pilát Tomáš Taťka z MalšovkyHlavní závodM3 30-39ne
QNSixBcPGhjD cZDsiWgxhKJR TPMLHciNŠtafetyne
Raim Ladislav NHKEasyDorostenciano
Rajnoch Kryštof DětskýD2 kluciano
Rajnoch Vojtěch DětskýD2 kluciano
Rajnochová Věra EasyZ20-39ano
Rubeš Adam Hradec KrálovéHlavní závodM2 20-29ano
Sejbal Ondřej Pardubice 2EasyM20-39ano
Slimařík David MělníkHlavní závodM2 20-29ano
Sloup Radek OtniceHlavní závodM3 30-39ano
Sobotková Dorota NasavrkyHlavní závodZ1 16-19ano
Soppe Martin Hradec KrálovéEasyM40-49ano
Staněk Marek JilemniceHlavní závodM4 40-49ne
Šimáková Kateřina Kočky+Hlavní závodZ4 40-49ano
Šípek Michal WintersportHK-Silvini.czEasyM20-39ano
Šiška Dušan EasyM20-39ano
Šourek Emanuel MlékosrbyHlavní závodM4 40-49ano
Šrom Václav Skuhrov nad BělouEasyM20-39ano
Šromová Michaela EasyZ20-39ano
Štross Pavel Hradec Králové EasyM40-49ano
Štross-junior Pavel Hradec Králové DětskýD1 kluciano
Šulc Martin Kamenný PřívozHlavní závodM4 40-49ano
Tázlerová Petra SKRNHlavní závodZ3 30-39ano
Toman Jiří KOKHlavní závodM3 30-39ano
Touš Jakub TJ RoztokyHlavní závodM3 30-39ano
Vaníčková Kateřina EasyZ20-39ne
VCFRHlcawOdop oZrymqUnWCJeXM xuhNbsGyzETHlavní závodne
Vidner Štěpán Praha 5Hlavní závodM3 30-39ano
Zajačik Šimon Sokol Dolní Ředice DětskýD2 kluciano
Zajačikova Anežka Sokol Dolní Ředice DětskýD2 holkyano