Startovní listina MTB Maraton Chýnov 2017

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 366

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Rybařík Ivan GS cyklo team Jistebnice47 kmB1
Cesnaková Milena Cyklo Team Weber47 kmZ1
Ryjáček Filip APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmC1
Křížová Vlaďka Cykloklub Chýnov47 kmZ1
Capouch David APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmA1
Eybert Daniel Cykloklub Chýnov47 kmC1
Kabeš Zdeněk Cykloklub Chýnov47 kmC1
Mráček Jan Cykloklub Chýnov47 kmC1
Skůček Petr LivingroomWorkout.eu47 kmB1
Babáček Martin Cykloklub Chýnov47 kmC1
Eliášek Martin Biketime Bulls Písek47 kmB1
Novák Václav GW Jihotrans47 kmC1
Švec Jan G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč47 kmC1
Codl Lukáš Cykloklub Chýnov47 kmB1
Tomek Daniel cykloextra47 kmB1
Janů Ladislav cyklo klub chynov47 kmB1
Hric Pavel Velosport Valenta Scott Team47 kmC1
Hynšt František GS cyklo team Jistebnice47 kmB1
Vácha Pavel Cykloklub Chýnov47 kmC1
Vokatý David Biketime Bulls Písek47 kmC1
Novák Vladimír GS cyklo team Jistebnice47 kmC1
Nováková Nikola GS cyklo team Jistebnice47 kmZ1
Macková Pavlína Cykloklub Chýnov z.s.47 kmZ1
Grym Martin GS cyklo team Jistebnice47 kmC1
Fosumova Michaela CBC Team47 kmH1
Průcha Josef Cbc team47 kmC1
Maťhová Tereza Kola BSP Planá nad Lužnicí47 kmH1
Novák Martin Kola BSP Planá nad Lužnicí47 kmC1
Hanták Vladimír Apex-Bike team47 kmC1
Tancer Daniel JH CYCLING47 kmB1
Krejčí Jiří Apex Bike Club Tábor47 kmC1
Dvořák Zdeněk Apex Bike Club47 kmC1
Ebertová Linda APEX-BIKE Klub Tábor47 kmH1
Zaplatil Květoslav Brno47 kmC1
Podzimek Michal GS cyklo team Jistebnice47 kmC1
Dvořák Vojtěch CBC Team47 kmA1
Vysoužil Pavel Brno47 kmB1
Miňha Petr GS cyklo team Jistebnice47 kmC1
Marhoun Zdeněk České Budějovice47 kmC1
Hořejší Jiří Cyklo ATOM cycling team47 kmC1
Filip Vojtěch Cyklo ATOM cycling team47 kmA1
Kejzlar Stanislav 03 Probike47 kmC1
Štědrý Adam Parkany47 kmC1
Vítů Šimon UNIQA Jihlava47 kmA1
Kořínek Petr EUROFOAM SPORT TEAM47 kmB1
Kovanda Lukáš Kola BSP Planá nad Lužnicí47 kmA1
Kraus Luděk APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmD1
Kraus Ondřej APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmA1
Kocář Michal Apex Bike47 kmB1
Janura Jan Tábor47 kmA1
Jakeš Tomáš PRODOLI Racing team47 kmC1
Šimeček Václav 47 kmC1
Vaněk Alan Cyklo ATOM cycling team47 kmD1
Štolcpartová Marta Cyklo ATOM cycling team47 kmH1
Malík Martin CBC TEAM47 kmB1
Šitner Jaroslav GS cyklo team Jistebnice47 kmA1
Klusák Petr Měšice47 kmD1
Rohel Lukáš Měšice47 kmA1
Novák Radek GS47 kmA1
Němeček Aleš PROMPT 2 go! team47 kmA1
Babidorič Vladimír Dům Barev Český Krumlov47 kmD1
Švácha Michal Malíkov Smiling Bikers47 kmA1
Hrdlička Jakub Skupina TP APNEJCH BAJLERE47 kmB1
Holubová Jitka Praha 847 kmH1
Holub Martin Praha 847 kmC1
Šeliga Jaroslav JH CYCLING47 kmB1
Prágr Michal Cykloklub Chýnov47 kmD1
Bartáček Jarda Cykloklub Chýnov47 kmB1
Tichý Daniel Cykloklub Chýnov47 kmA1
Zlámalík Martin Za taťku a mamku47 kmB1
Viktora Jan SB Cyklo Olympia47 kmB1
Hadáček František GS cyklo team Jistebnice47 kmC1
Tuháček Vladimír Bikesport Skála47 kmD1
Mrkvicová Jitka APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmH1
Beran Tomáš Dobrovice47 kmB1
Příplata Zdeněk APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmC1
Koryťák Michal American Chance Casinos team47 kmB1
Laňka Karel Písek47 kmC1
Stádník Marek Dexter Cycling47 kmC1
Rada Milan CK Chýnov47 kmA1
Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička České Budějovice47 kmC1
Grünn Jan RBB Invest J. Hradec47 kmA1
Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott team47 kmB1
Stropnický Ondra PRODOLI Racing team47 kmB1
Novák Václav PROMPT2 go! team47 kmD1
Nováková Veronika PROMPT2 go! team47 kmZ1
Benda Tomáš Cyklo ATOM cycling team47 kmB1
Beránek Jiří CATVS TEAM Havl. Brod47 kmB1
Procházka Jindra AZ tým Světla nad Sázavou47 kmB1
Malina Pavel AZ tým Světlá nad Sázavou47 kmC1
Dejmal Radek AZ Tým47 kmC1
Klepal Jan alltraining.cz47 kmA1
Šmejkal Jiří Kola BSP Planá nad Lužnicí47 kmC1
Finger Robin A2 tým Světlá nad Sázavou47 kmB1
Benda Jan SK Fit Tabor47 kmC1
Kara-Ivanský Tomáš boki-TZ47 kmC1
Bílková Andrea Codeq Team Tábor47 kmH1
Hrubý Tomáš Codeq Team Tábor47 kmB1
Kratochvíl Martin Cykloklub Chýnov47 kmC1
Lukš David Cyklo ATOM cycling team47 kmA1
Němec Marek Birel Advertising47 kmC1
Němeček Blahoslav GS Cyklo Team Jistebnice47 kmC1
Karella Michal Galaxy Cyklo Švec47 kmC1
Frantisek Salaquarda 03 probike SANTA CRUZ47 kmC1
Lintner Pavel G. Benedikt Švec cykloteam Želeč47 kmC1
Pícha Josef G. Benedikt Švec cykloteam Želeč47 kmC1
Grošek Libor PK Sport47 kmC1
Grošek Filip PK Sport47 kmA1
Petrů Michal Kothov Tábor47 kmC1
Raba Tomáš PRODOLI Racing team47 kmD1
Pouchlý Adam Týn nad Vltavou47 kmC1
Aujezdecký Pepa Stehýnka47 kmC1
Prouza Petr 47 kmB1
Rodová Libuše Jarošov nad Nežárkou47 kmZ1
Novotný Petr CBC Team47 kmB1
Skoták Miroslav Cyklo Hobby Kynárec47 kmD1
Drtina Martin Radimovice u Želče47 kmB1
Zeman Zdeněk SK Fit Tábor47 kmC1
Bajer Emanuel J+K+L+E Příbram47 kmC1
Doubek Petr Kotnov Tábor47 kmC1
Vítek Petr Sokol Ratibořské Hory47 kmC1
Macek Ondřej Cykloklub Chýnov47 kmA1
Ramdia Matvih Řevnice47 kmD1
Zavadil Libor VELO DVOŘÁK47 kmC1
Prokop Pavel Veloservis Team47 kmA1
Bambula Stanislav ČEZ Cyklo Team Tábor47 kmB1
Hrušková Eliška PRODOLI Racing team47 kmZ1
Smola Lukáš Galaxy Cyklosvec Stevens47 kmA1
Bambula Ondřej ČEZ Cyklo Team Tábor47 kmB1
Weber Tomáš KOLA BSP47 kmC1
Koubík Stanislav Pacov47 kmC1
Moláček Tomáš BSP Planá nad Lužnicí47 kmB1
Šitler Pavel KOLA BSP47 kmD1
Kubálek Filip Táborský Spitfire47 kmB1
Smitka Libor Cykloklub Chýnov47 kmB1
Havránek Martin Čistý sport47 kmC1
Šoula Roman Rally-Cross-Lukavec47 kmC1
Weber Jiří Hangover47 kmD1
Weber Pavel Hangover47 kmD1
Mareš Vojtěch Bikeclinic Cannondale47 kmB1
Pohan Jan Spitfire tábor47 kmA1
Fišer Ondřej Cykloklub Chynov47 kmB1
Skalka Pavel CBC Team47 kmC1
Macek Tomáš Tábor47 kmC1
Kudlák Tomáš Galaxy CykloŠvec Stevens47 kmA1
Král Martin Riders Tábor47 kmA1
Recman Dan Táborský Spitfire47 kmB1
Rolník Emil CBC Team47 kmB1
Kobes Jan CBC Team47 kmB1
Princ Jan Riders Tábor47 kmA1
Caha Miloš Mimoňi47 kmB1
Kníže David PRODOLI Racing team47 kmB1
Plechata Radek Velo club Tábor47 kmC1
Hála Ondřej Mlýny47 kmB1
Chval Petr Kotnov47 kmD1
Kubec Jiří Šebířov47 kmC1
Tomeček Zdeněk GS cyklo team Jistebnice47 kmB1
Děd Petr SPSVD Jistebnice Čistý sport47 kmB1
Souček Jiří Cyklo ATOM cycling team47 kmC1
Nádvorníková Kateřina GS cyklo team Jistebnice47 kmZ1
Linhart Jiří Bikespace.cz47 kmB1
Budín Jan BIKESPACE47 kmC1
Michal Petr Domanín47 kmA1
Hernych Quido Apex Bike Club Tábor47 kmC1
Šustr Pavel G.Benedikt Švec cykloteam Želeč47 kmD1
Jehně Václav Cykloklub Chýnov47 kmC1
Staněk Pavel APEX BIKE KLUB TÁBOR47 kmB1
Kordina Zdeněk PIVO TEAM Ústrašice47 kmB1
Míka Oldřich Galaxy CykloŠvec Stevens47 kmC1
Petráková Kamila APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmH1
Novák Jakub APEX-BIKE Klub Tábor25 km elektroJunioři
Eybertová Iva CK Chýnov25 kmH2
Eybert Tadeáš CK Chýnov25 kmM3
Macháček Tomáš Cykloklub Chýnov25 kmM3
Žamboch Milan APEX-BIKE KLUB25 kmE2
Pospíchalová Martina Apex-Bike na baterky25 km elektroJuniorky
Krešáková Pavla Cykloklub Chýnov25 kmH2
Mráčková Lenka Cykloklub Chýnov25 kmH2
Roubek Oldřich Chýnov25 kmB2
Zavadil Petr Bechyně25 kmC2
Hrdina Pavel G. Benedikt Švec Cyklo Team Želeč25 kmB2
Hrdinová Linhartová Ludmila G. Benedikt Švec Cyklo Team Želeč25 kmH2
Šach Honza Benešov25 kmB2
Mrázek Radovan Planá nad Lužnicí25 kmC2
Moráček Josef 25 kmB2
Fau Vlastimil Praha25 kmB2
Škácha Přemek 25 kmB2
Glézl Jaroslav 25 kmD2
Glézlová Šárka 25 kmZ2
Bajcsi Miroslav Káraný25 kmC2
Lepič Martin PRODOLI Racing team25 kmC2
Slaba Miroslav 25 kmB2
Bárta Matěj Chýnov - Kloužovice25 kmA2
Másílko Martin Chýnov25 kmD2
Smrčka Jan Eurofoam Sport Team25 kmB2
Beran Oldřich Bike klub Kunžak25 kmM3
Nováková Kristýna GS cyklo team Jistebnice25 kmZ2
Grym Tadeáš GS cyklo team Jistebnice25 kmM3
Procházková Ivana Strmilov25 kmZ2
Bušek Lukáš CBC Team25 kmA2
Tomišová Alena Č. Krumlov - Dům Barev25 kmH2
Klamflová Gábina Dům barev Český Krumlov25 kmZ3
Macháček Michal Cykloklub Chýnov25 kmM3
Šafařík Petr GS cyklo team Jistebnice25 kmC2
Šafaříková Klára GS cyklo team Jistebnice25 kmZ3
Janů Václav Radenín25 kmB2
Mareček Tomáš Chýnov25 km elektroJunioři
Khek Roman Kraken Team Dobříš25 kmD2
Šalát Martin 25 kmB2
Rataj Petr FitnessBikersTeam Nuzbely25 kmB2
Hemza Michael Sezimovo Ústí25 kmM3
Hemza Miroslav Sezimovo Ústí25 kmC2
Demuthová Vladimíra Apex25 kmH2
Václavík Jan HINTON CB25 kmB2
Smetana Lukáš Chotoviny25 kmB2
Kříž Pavel Chotoviny25 kmC2
Kamenický Radim Pacov25 kmC2
Pokorný Zdeněk Salačova Lhota25 kmE2
Kopecká Lenka GS cyklo team Jistebnice25 kmH2
Chmelař Petr Prodoli25 kmE2
Moravec Jan Praha25 kmA2
Šašek Jindřich Kamenice nad Lipou25 kmB2
Žatecký Martin Fitness Bikers Team25 kmM3
Osadčí Pavel Galaxy CykloŠvec Stevens25 kmE2
Hyšpler Robin PRODOLI Racing team25 kmB2
Marek Jan EUROFOAM SPORT TEAM25 kmM3
Marek Josef Velosport Valenta Scott Team25 kmA2
Žáková Trpáková Lenka Fitness Bikers Team Nuzbely25 kmZ2
Filip Tomáš Cykling Academy Tábor25 kmC2
Kovařík Luboš Cycling Academy Tábor25 kmC2
Šaroun Libor PREMIUM hotel**** team Znojmo25 kmC2
Svěráková Ilona MTB 95025 kmH2
Bašta Vít MTB 95025 kmB2
Sviták Ondřej Fitness Bikers Team25 kmM3
Hroníček Bohdan BOGI325 kmC2
Maxa Jiří J.Hradec25 kmC2
Kevelš František Praha25 kmM3
Vácha Vojtěch Chýnov25 kmM3
Malá Petra Praha 425 kmH2
Malý Daniel Praha 425 kmC2
Vrbka Tomáš Cyklo ATOM cycling team25 kmD2
Rožeň Jaroslav Dolní Cerekev25 kmC2
Bártová Růžena Šrouby a Matice, Bártová Prachatice25 kmH2
Barták Vladimír Šrouby a matice, Bártová, Prachatice25 kmE2
Heřmánek Jan JH Cycling25 kmA2
Syrovátka Matěj Cycling Academy Tábor25 kmM3
Macháček Marek Cykloklub Chýnov25 kmC2
Graf Jiří PSK Znojmo25 kmC2
Kubů Pavlína GS cyklo team Jistebnice25 kmZ3
Rozev Filip G. Benedikt Švec cykloteam želeč25 kmC2
Bartůněk David Tábor25 kmC2
Kelner Miroslav Dům Barev Český Krumlov25 kmD2
Zíka Marek GS cyklo team Jistebnice25 kmM3
Dušek Martin GS cyklo team Jistebnice25 kmM3
Pechová Tereza Cyclo Jankov25 kmZ2
Zeman Jakub Cyclo Jankov25 kmA2
Florián Antonín Tábor25 kmE2
Macháčková Martina Cykloklub Chýnov25 kmH2
Florián Antonín SK FIT Tábor z.s.25 kmC2
Florián Petr SK FIT Tábor25 kmC2
Ošmera Jan RoNaKol Pravíkov25 kmE2
Rybařík Pavel GS cyklo team Jistebnice25 kmE2
Procházka Jiří Planá nad Lužnicí25 kmB2
Moravec Tomáš Oblajovice25 kmC2
Tuháčková Kateřina Blatná25 kmZ2
Zámostný Vladimír Sedlčany25 kmE2
Polanský Ondřej Bike Team Vodňany25 kmA2
Kozáková Lucie Galaxy CykloŠvec Stevens25 kmZ2
Trnka Filip Z Bike Team Třeboň25 kmA2
Horký Miroslav Žďár25 kmC2
Bajer Tomáš Z Bike Team Třeboň25 kmM3
Činčura Václav Z Bike Team Třeboň25 kmM3
Boháč Zdeněk APEX BIKE KLUB TÁBOR25 kmD2
Pech Roman šrouby a matice Bártová25 kmD2
Kukla Dominik Praha 825 kmM3
Kuklová Nikola Praha 825 kmH2
Marek Lukáš Tábor25 kmA2
Havránek Jan Čistý Sport25 kmA2
Petr Jan GS cyklo team Jistebnice25 kmM3
Fous Jan H. Cerekev25 kmE2
Koktavý Jiří Z BIKE TEAM TŘEBOŇ25 kmM3
Talmanová Petra Cyklo ATOM25 kmH2
Švejdová Jitka SKK Kladno25 kmH2
Vacek Vojtěch E-ON TT25 kmA2
Stuchlík Jiří E-ON TT25 kmM3
Slabý Karel Biketime Bulls Písek25 kmC2
Lolacher Tomáš CBC Team25 kmM3
Lenc Jiří MTB Šumava Riders25 kmE2
Zeman Ladislav Tábor25 kmB2
Macháčková Barbora GS cyklo team Jistebnice25 kmZ3
Procházka Jindřich AZ Tým Světlá nad Sázavou25 kmE2
Kadlec Pavel AZ Tým Světlá nad Sázavou25 kmD2
Peták Jakub Bike Team Vodňany25 kmA2
Karellová Michaela Galaxy Cyklošvec25 kmZ3
Petáková Veronika Bike Team Vodňany25 kmZ3
Mach Vojtěch Bike Team Vodňany25 kmA2
Lintner Tomáš 25 kmA2
Fric František PRODOLI Racing team25 kmD2
Gottwald Jaroslav PRODOLI Racing team25 kmC2
Dolejší Radek Prodoli Racing Team25 kmC2
Legát Martin Tábor25 kmC2
Legát David K. Vary25 kmC2
Vacík Petr CYCLING ACADEMY Tábor25 kmA2
Kukla Josef Velosport Valenta Scott Team25 kmA2
Bartoň Jan Kola Bakus25 kmA2
Vachta Petr Lopaty Chýnov25 kmB2
Vachta Jiří 25 kmC2
Beták Rudolf Lopaty Chýnov25 kmD2
Pospíchal Pavel Lopaty Chýnov25 kmA2
Vachta Ondřej Lopaty Chýnov25 kmA2
Brož Michal 25 kmB2
Tomíková Dagmar Řevnice25 kmH2
Homolka Libor RBB Invest J. Hradec25 kmC2
Vrána Milan Kovomat - Kamenice nad Lipou25 kmC2
Hruška Kryštof SPLAŠENÝ HRUŠKY25 kmM3
Hruška Pavel SPLAŠENÝ HRUŠKY25 kmC2
Dvořáková Jana Malíkovští hadi25 kmZ2
Jinek Pavel Malíkovští hadi25 kmB2
Koubík Daniel Pacov25 kmA2
Koubík Vít Pacov25 kmM3
Stehlík Mikuláš JH Cycling25 kmM3
Votápek Josef Rally-Cross Lukavec25 kmC2
Mišoň Pavel Rally-Cross Lukavec25 kmC2
Hušek David Veselí nad Lužnicí25 kmB2
Havránek Martin Čistý sport25 kmM3
Sedláček Ondřej Hangover team25 kmC2
Dvořáček Milan Křeč25 kmA2
Linhart Milan Galaxy CykloŠvec Stevens25 kmC2
Mráčková Denisa Cykloklub Chýnov25 kmZ3
Heřmánek Miroslav Měšice25 kmE2
Procházková Pavla Apex Bike Club25 kmH2
Skipala Karel Kájín Rejsing team Kájín a Bakulín K.Rečice25 kmB2
Kolář Jiří Pacov25 kmC2
Růžička Pavel Turovec25 kmA2
Pražma Jiří Sezimovo Ústí25 kmE2
Bronov Pavol Sokol Chýnov25 kmC2
Šíp David G. Benedikt Švec cykloteam Želeč25 kmB2
Slezáček Tomáš Fitness Bikers Team25 kmA2
Slezáček David Fitness Bikers Team25 kmA2
Babáček Martin Cykloklub Chýnovdětské závodyMM1
Babáčková Michaela Cykloklub Chýnovdětské závodyZZ2
Bartošová Kateřina Junior cycling project teamdětské závodyU9W
Hemza Marek Sezimovo Ústídětské závodyU9M
Hemza Martin Sezimovo Ústídětské závodyMM2
Hrbek Jiří Biketime Bulls Písekdětské závodyU9M
Hrbková Tereza Biketime Bullsdětské závodyU6W
Huska Miroslav Astana-Chlastana25 km elektroJunioři
Kejzlarová Pavlína Neumětelydětské závodyU6W
KOBLICOVÁ Terezie JUNIOR CYCLING PROJEKT TEAM PÍSEKdětské závodyU6W
Kraus Tomáš Cycling Academy Tábordětské závodyMM1
Krešák Kryštof Cycling Academy Tábordětské závodyMM1
Kubík Adam Cykloklub Chýnovdětské závodyMM2
Maxera Filip G. Benedikt Švec cyklo team Želečdětské závodyU9M
Poleščuk Robert Zajíčkovdětské závodyMM2
Poleščuková Anna Zajíčkovdětské závodyZZ1
Skůček Kristian LivingroomWorkout.eudětské závodyMM1
Skůčková Klaudie LivingroomWorkout.eudětské závodyU9W
Šimeček David Cycling Academy Tábordětské závodyMM1
Švec Libor Galaxy CykloŠvec Stevensdětské závodyMM2
Tomek JAKUB cykloextradětské závodyMM1
Turnovský Štěpán Cykloklub Chýnovdětské závodyMM2
Vaverka Matyáš Junior cycling project teamdětské závodyU9M
Vejslík Tobiáš Pelhřimovdětské závodyU6M
Žáček Cyril Vinohradydětské závodyU6M
Žák Marek Fitness Bikers Team Nuzbelydětské závodyU6M
Žák Martin Fitness Bikers Team Nuzbelydětské závodyU9M