Počet přihlášených: 352
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie |
---|---|---|---|---|
Lochmanová | Ellen | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Kos | Adam | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Pulkrábková | Agata | Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Svoboda | Štěpán | Mš Cvikov Jiráskova | Dětské závody | chlapci |
Dvořáková | Johanka | Triatlon Česká Lípa | Dětské závody | dívky |
Dvořáková | Anežka | Triatlon Česká Lipa | Dětské závody | dívky |
Svobodová | Tereza | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Kolková | Hana | ZŠ B. Hynka Cvikov | Dětské závody | dívky |
Prášek | Jáchym | Atletika Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Prášek | Jiří | Atletika Cvikov | Dětské závody | st. žáci |
Bahniková | Lea | Cvikov (okr. Česká Lípa) | Dětské závody | dívky |
Macel | Ondřej | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | ml. žáci |
Hartman | Jan | Fk Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Václavík | Mikuláš | Nový Bor | Dětské závody | n.chlapci |
Petr | Jiří | SK Nový Bor | Dětské závody | chlapci |
Lotová | Ema | SK Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Lotová | Magdaléna | SK Nový Bor | Dětské závody | dorostenky |
Petr | Jiří | SK Nový Bor | Dětské závody | junioři |
Petrová | Kateřina | SK Nový Bor | Dětské závody | juniorky |
Kettnerová | Natálie | SK Nový Bor | Dětské závody | ml. žákyně |
Merhautová | Ema | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Václavíková | Beáta | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Václavíková | Beáta | Jiskra Nový Bor | Dětské závody | dorostenky |
Poláková | Anna | Svor | Dětské závody | dívky |
Melicherčíková | Sára | SK Nový Bor | Dětské závody | dorostenky |
Cervantes | Sebastian | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Cervantes | Adrian | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Cervantes | Nicolas | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Markovská | Amálie | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Malinský | Matěj | Atletika Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Malinský | Marcel | Atletika Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Eichler | Laura | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Čunát | Filip | Triatlon Česká Lípa | Dětské závody | chlapci |
Hammer | Adam | Triatlon Česká Lípa | Dětské závody | ml. žáci |
Procházková | Klárka | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Procházka | Filípek | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Tímová | Laura Anna \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,\\\\\\\\\\\ | atletika cvikov | Dětské závody | ml. žákyně |
Čivrný | Vojtěch | Drnovec | Dětské závody | chlapci |
Vrána | Michal | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Vrána | Filip | Dětské závody | n.chlapci | |
Jandák | Lukáš | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Vetešníková | Dana | Tri Club Česká Lípa | Dětské závody | dívky |
Vetešníková | Dana | Tri Club Česká Lípa | Dětské závody | ml. žákyně |
Dvořáček | Ondřej | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | ml. žáci |
Hřebík | Michal | Triatlon Česká Lípa | Dětské závody | chlapci |
Chvojkova | Tereza | AC Česká Lípa | Dětské závody | dívky |
Chvojková | Anna | AC Česká Lípa | Dětské závody | dívky |
Tímová | Laura Anna | Atletika Cvikov | Mílaři (4300 m) | Z34 |
Honzátko | Jan | ZŠ Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Rigóová | Eliška | Cvikov MŠ Jiráskova | Dětské závody | dívky |
Podoláková | Tereza | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Rigóová | Emička | Cvikov MŠ Jiráskova | Dětské závody | n.dívky |
Podoláková | Stela | Beroun | Dětské závody | n.dívky |
Kapletová | Nicol | Dětské závody | dívky | |
Vostatek | David | Fk Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Vostatek | Štěpán | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Černý | Robert | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Svoboda | Václav | FK Cvikov | Mílaři (4300 m) | M39 |
Šajtar | Ludvík | Cvikov Trávník | Mílaři (4300 m) | M39 |
Jílek | Jan | Polička | Dětské závody | n.chlapci |
Jílek | Václav | Polička | Dětské závody | chlapci |
Žáková | Miroslav | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Žáková | Veronika | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Středa | David | Zákupy | Dětské závody | chlapci |
Čermáková | Nikola | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Peterka | Adam | Školka Jiráskova Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Vojtěch | Michal | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Votýpka | Štěpán | ZŠ Skalice | Dětské závody | ml. žáci |
Neckařová | Lucie | Triclub Česká Lípa | Dětské závody | dívky |
Školová | Thea | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Školová | Edit | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Zenko | Doriana | Dětské závody | dívky | |
Beránková | Alžběta | Mílaři (4300 m) | Z34 | |
Beránková | Alžběta | Jiskra Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Beránková | Apolena | Jiskra Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Goldbach | Tomáš | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Kazda | Karel | Cvikov | Dětské závody | ml. žáci |
Kazdová | Tereza | Cvikov | Dětské závody | ml. žákyně |
Košťanová | Gabriela | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Košťanová | Tereza | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Matulová | Štěpánka | AC Česká Lípa | Dětské závody | dívky |
Matula | Pavel | Radeč | Dětské závody | chlapci |
Honzatko | Antonín | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Honzatko | Václav | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Krejná | Anna | Atletika Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Němec | Martin | AC Česká Lípa | Dětské závody | chlapci |
Horňáková | Aneta | Triatlon Česká Lípa | Dětské závody | st. žákyně |
Godla | Dalibor Jan | FK Slovan Varnsdorf | Dětské závody | chlapci |
Černá | Alžběta | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Plíhal | Jiří | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Čivrná | Karolína | Rybnice | Dětské závody | dívky |
Šulc | Ondřej | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Šulcová | Barbora | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Chvojkova | Josefína | Dětské závody | dívky | |
Chvojka | Jonáš | Dětské závody | n.chlapci | |
Studecká | Adéla | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Novák | Václav | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Jakobi | Marek | Atletika Cvikov | Mílaři (4300 m) | M40p |
Novotný | Miroslav | ZŠ Cvikov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 |
Novotný | Ondřej | Cvikov | Mílaři (4300 m) | M39 |
Prokůpek | Luděk | Doksy | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M69 |
Burešová | Julija | Doksy | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Červenka | Karel | Hora Svaté Kateřiny | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M70plus |
Vetešník | Ladislav | Munro Sprint Cvikov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Podoláková | Tereza | Cvikov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z34 |
Štorkán | Karel | AO Doksy | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Štorkánová | Lenka | AO Doksy | Mílaři (4300 m) | Z35plus |
Kapletová | Monika | RohozecAmulet | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Svobodová | Šárka | Cvikov | Mílaři (4300 m) | Z35plus |
Beránková | Veronika | Jiskra Nový Bor | Mílaři (4300 m) | Z35plus |
Matulová | Laura | AC Česká Lípa | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Krejný | Kamil | Nový Bor | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Forgáčová | Daniela | Varnsdorf | Mílaři (4300 m) | Z34 |
Čivrný | Jiří | SK Nové Město nad Metují | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Čivrný | Jiří | Mílaři (4300 m) | M40p | |
Podroužek | Dušan | AC Slovan Liberec | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Podroužek Fryšarová | Eva | ZaBěhu.cz | Mílaři (4300 m) | Z34 |
Rychtecký | Tomáš | Svor, Rousínov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Pavlíček | Michal | TJ Jiskra Nový Bor | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Kolář | Vladimír | AC Slovan Liberec | Mílaři (4300 m) | M40p |
Jarošová | Jana | KSM Hrádek | Mílaři (4300 m) | Z35plus |
Matela | Adam | Cvikov | Mílaři (4300 m) | M39 |
Šíma | Jiří | Praha 7, Holešovice | Mílaři (4300 m) | M39 |
Šíma | Jiří | Praha 7, Holešovice | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Michálková | Veronika | Liberec | Mílaři (4300 m) | Z35plus |
Michálek | Tomáš | Liberec | Mílaři (4300 m) | M40p |
Zenková | Pavla | OK Jiskra Nový Bor | Mílaři (4300 m) | Z35plus |
Votýpka | Michal | TJ Jiskra Nový bor | Dětské závody | junioři |
Tadlík | Tomáš | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | dorostenci |
Krejčí | Jan | Cvikov | Mílaři (4300 m) | M39 |
Honzátko | Radek | Cvikov | Mílaři (4300 m) | M40p |
Novák | Jiří | Varnsdorf | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | |
Nováková | Darina | Varnsdorf | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Stránská | Petra | Cvikov ZŠ | Mílaři (4300 m) | Z35plus |
Stránský | Jiří | Cvikov | Mílaři (4300 m) | M40p |
Brabcová | Hana | KB Manušice | Mílaři (4300 m) | Z35plus |
Petr | Jiří | Svor | Mílaři (4300 m) | M40p |
Hakenová | Jana | MATTONI FREERUN Liberec | Mílaři (4300 m) | Z35plus |
Haken | Milan | Liberec | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | |
Hájek | Tomáš | TJ Jiskra Nový Bor | Mílaři (4300 m) | M39 |
Seidl | Vít | TJ Jiskra Nový Bor | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Růžička | Vladimír | Ústí nad Labem | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M69 |
Holanová | Martina | TTC Postřelná | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z35plus |
Vaněk | Honza | TTC Postřelná | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Krafková | Ita | Cvikov | Mílaři (4300 m) | Z35plus |
Kolařík | Tomáš | TT Cvikov | Mílaři (4300 m) | M40p |
Konvalinka | Martin | Kravaře v Čechách | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 |
Kašpárek | Jan | Nový Bor | Mílaři (4300 m) | M39 |
Vrabec | David | Nový Bor | Mílaři (4300 m) | M39 |
Kaplan | Petr | Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 |
Tůma | Lukáš | Libštát | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Sklenář | Josef | Jablonec nad Nisou | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M70plus |
Marvanová | Rozalie | AO Doksy | Dětské závody | dívky |
Hanyková | Eliška | AO Doksy | Dětské závody | dívky |
Hanyk | Dan | AO Doksy | Dětské závody | chlapci |
Vítek | Hynek | AO Doksy | Dětské závody | chlapci |
Pazderník | Lukáš | AO Doksy | Dětské závody | chlapci |
Štorkánová | Kateřina | AO Doksy | Dětské závody | dívky |
Štorkánová | Tereza | AO Doksy | Dětské závody | dívky |
Kučera | Štěpán | AO Doksy | Dětské závody | chlapci |
Leško | Oliver | AO Doksy | Dětské závody | chlapci |
Dostál | Oliver | AO Doksy | Dětské závody | chlapci |
Iovanovici | Jovanka | AK Doksy | Dětské závody | dívky |
Novákova | Natálie | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Kaiser | Dominik | Atletika Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Kaiser | Denis | Atletika Cvikov | Dětské závody | st. žáci |
Veselý | Jakub | Cvikov | Mílaři (4300 m) | M39 |
Vesely | Ondrej | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Podroužková | Nina | ZaBěhu.cz | Dětské závody | n.dívky |
Němcová | Marie | NO | Dětské závody | n.dívky |
Němcová | Marie | NO | Dětské závody | n.dívky |
Jaček | Adam | Nový Bor | Dětské závody | n.chlapci |
Čermák | Martin | Atletika Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Čermák | Alex | Mš Jirásková Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Žižka | Matěj | Kamenický Šenov | Dětské závody | chlapci |
Filipová | Adéla | AC Česká Lípa | Dětské závody | n.dívky |
Filip | Jiří | AC Česká Lípa | Dětské závody | chlapci |
Holan | Matyáš | TTC Postřelná | Dětské závody | chlapci |
Solíková | Ema | Smetanka Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Pospíšil | David | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Štysová | Aja | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Štys | Jiří | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Maderová | Johana | Kryštofovo Údolí | Dětské závody | dívky |
Buriánová | Nela | cvikov | Dětské závody | dívky |
Maderová | Josefína | Kryštofovo Údolí | Dětské závody | dívky |
Lidmilová | Laura | Kytlice | Dětské závody | n.dívky |
Mrnková | Eva | Stružnice | Dětské závody | n.dívky |
Mrnková | Gabriela | Stružnice | Dětské závody | dívky |
Štofčíková | Baruška | Chrastava | Dětské závody | dívky |
Pavlíčková | Vendula | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | st. žákyně |
Pavlíčková | Aneta | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Rychtecký | Jiří | Svor, Rousínov | Dětské závody | chlapci |
Rychtecký | Adam | Svor, Rousínov | Dětské závody | chlapci |
Havlíček | Matúš | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Žižková | Eliška | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | dívky |
Zikmundová | Barbora | AC Česká Lípa | Dětské závody | dívky |
Slavík | Lukáš | Cvikov | Dětské závody | ml. žáci |
Šíma | Šimon | Praha 7, Holešovice | Dětské závody | chlapci |
Šíma | Adam | Popelov tým | Dětské závody | chlapci |
Šíma | Adam | Praha 7, Holešovice | Dětské závody | n.chlapci |
Šimon | Šíma | Popelov tým | Mílaři (4300 m) | M39 |
Volný | Eliáš | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Michálková | Tereza | Fiskali sport Liberec | Dětské závody | dívky |
Přikrylová | Sofie | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Přikrylová | Ema | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Ouzký | Martin | MŠ Jiráskova Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Kadlecová | Majdalena | Atletika Novy Bor | Dětské závody | dívky |
Šoltisová | Rozálie | Cvikov-Lindava | Dětské závody | dívky |
Černá | Karolína | TriClub Česká Lípa | Dětské závody | st. žákyně |
Černý | Daniel | Česká Lípa | Dětské závody | ml. žáci |
Zenko | Rozálie | OK Jiskra Nový Bor | Dětské závody | ml. žákyně |
Bičišťová | Silvie | Jiskra NB | Dětské závody | ml. žákyně |
Haman | David | Atletika Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Hamanová | Barbora | Atletika Cvikov | Dětské závody | ml. žákyně |
Zenko | Rozálie | OK Jiskra Nový Bor | Mílaři (4300 m) | Z34 |
Langrová | Amálie | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Klazarová | Josefína | Janov | Dětské závody | n.dívky |
Jakub | Štěpán | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Křížová | Amálie | Mš Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Adltova | Stella | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Čermáková | Laura | Trávník | Dětské závody | n.dívky |
Půčková | Anna | TJ Jiskra Nový Bor | Dětské závody | st. žákyně |
Čermák | Dominik | Trávník | Dětské závody | n.chlapci |
Pitrušková | Natálie | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Kmoníček | Matyáš | FK Pardubice | Dětské závody | chlapci |
Singh | Jaroslav | Rumburk | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Vacková | Viktorie Ella | cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Gregorová | Mariana | Kladno | Dětské závody | n.dívky |
Podzimek | Dominik | Janov Novy Bor | Dětské závody | n.chlapci |
Ivanová | Andrea | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Volná | Žaneta | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Chotěnovský | Daniel | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Myšková | Karolína | Sloup v Čechách | Dětské závody | n.dívky |
Myška | Jiří | Sloup v Čechách | Dětské závody | n.chlapci |
Botan | Jakub | Dětské závody | n.chlapci | |
Havlín | Šimon | Skalice u České Lípy | Dětské závody | n.chlapci |
Havlín | Matouš | Skalice u České Lípy | Dětské závody | n.chlapci |
Janda | Jakub | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Ehrlich | Jáchym | KB Manušice | Dětské závody | ml. žáci |
Ehrlichová | Agáta | KB Manušice | Dětské závody | dívky |
Sýkora | Jan | Cvikov-Drnovec | Dětské závody | n.chlapci |
Dvořáková | Žofie | Roztoky u Prahy | Dětské závody | n.dívky |
Urban | Adam | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Vávra | Tadeáš | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Studená | Sofie | Triatlon Česká Lípa | Dětské závody | ml. žákyně |
Čunátová | Tereza | Triatlon Česká Lípa | Dětské závody | st. žákyně |
Forman | Dominik | Táta, máma a dvojčata | Dětské závody | n.chlapci |
Kolařík | Jakub | Cvikov | Dětské závody | junioři |
Stejskalová | sophie | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Petrová | Ema | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Kaplan | Šimon | Česká Lípa | Dětské závody | junioři |
Švehlová | Alžběta | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Švehla | Antonín | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Švehlová | Anežka | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Conková | Lucie | Cyklorenova Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Conková | Kateřina | Cyklorenova Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Verba | Adam | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Cikl | Sebastián | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Loubková | Ivana | Cyklorenova Cvikov | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Loubková | Kateřina | Cyklorenova Cvikov | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Pleva | Zdeněk | Www.ususeny.cz | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Procházková | Regina | Spartak Praha 4 | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z35plus |
Vobr | Marek | OK BOR | Mílaři (4300 m) | M40p |
Fichtner | Matyáš | Liberec | Dětské závody | n.chlapci |
Fichtner | Adam | Redpoint Eleven Team | Mílaři (4300 m) | M39 |
Slaměný | Oldřich | AC Česká Lípa | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M70plus |
Polák | Tomáš | Běžecký kroužek Varnsdorf | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Roudnická | Veronika | Varnsdorf | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z35plus |
Bartáková | Jana | Česká Lípa 1 | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Valenta | Karel | Běžecký kroužek Varnsdorf | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Hladík | Václav | Mílaři (4300 m) | M39 | |
Hladík | Václav | Cyklo-spinn | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Bartáková | Martina | KV Klíč | Mílaři (4300 m) | Z35plus |
Souhrada | Pavel | KV Klíč | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Suchánek | Radko | Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 |
Horáková | Renata | Děčín | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z35plus |
Dolejš | Jan | TJ Sokol Unhošť | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M70plus |
Sokol | Martin | Fehrer Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Švadlenka | Jan | AC Mladá Boleslav | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Vošta | Jan | STG Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Doubrava | Jiří | SBK Kyjov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M69 |
Cmunt | Ondřej | TJ Jiskra Nový Bor | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Michvot | Lukáš | TJ Jiskra Nový Bor | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Vlček | Matej | TT-Cyklorenova Cvikov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Tounarova | Martina | KVK Klíč | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Cmunt | Petr | Provodín | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Krejčí | Milan | Tri Club ČeskáLípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Jiříček | David | Praha 13 | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | |
Ehrlich | Jaroslav | KB Manušice | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Šíp | Ladislav | SCMT Liberec | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 |
Kordina | Zdeněk | AC Slovan Liberec | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M70plus |
Prokůpek | Josef | RunSpinn Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Prokop | Michal | Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M59 |
Studený | Radek | Triatlon Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Bufka | Zdeněk | AC Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M69 |
Diart | Tomáš | Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Václavíková | Hana | KV Klíč | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Kalvoda | Břetislav | Munro Sprint Cvikov | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M69 |
Diartová | Ivana | Triatlon Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z35plus |
Kučerová | Anna | TJ Jiskra Nový Bor | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | |
Kovalev | Vojtěch | Cvikov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Pěnička | Karel | Cvikováček Cvikov | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M70plus |
Miler | Jiří | Lawi Star | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Chaluš | Dan | Lindava | Mílaři (4300 m) | M39 |
Pavlíček | Zdeněk | Tri club Česká Lípa | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M69 |
Leurich | Tomáš | Doksy | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Bartoš | Dalibor | LIAZ Jablonec | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Beránková | Apolena | Jiskra Nový Bor | Mílaři (4300 m) | Z34 |
Brabec | Martin | KB Manušice | Mílaři (4300 m) | M39 |
Brunclik | Vaclav | Lindava | Mílaři (4300 m) | M39 |
Dvořák | Vojtěch | Triatlon Česká Lípa | Dětské závody | chlapci |
Filipová | Zola | Děčín | Dětské závody | n.dívky |
Horčík | Antonie | Doksy | Dětské závody | dívky |
Horčík | Antonie | AO Doksy | Dětské závody | dívky |
Chaluš | Dan | Lindava | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | |
Chvojková | Anna | AC Česká Lípa | Dětské závody | dívky |
Iovanovič | Jovanka | AO Doksy | Dětské závody | dívky |
Janda | Matyáš | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Janda | Matyáš | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Jandáková | Amálie | Cvikov | Dětské závody | n.dívky |
Kaplan | Šimon | Česká Lípa | Dětské závody | chlapci |
Karko | Jan | Hudy team | Mílaři (4300 m) | M39 |
Kmoníček | Matyáš | FK Pardubice | Dětské závody | chlapci |
Kovalev | Vojtěch | Cvikov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Kovalev | Vojtěch | Cvikov | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M39 |
Kožená | Štěpánka | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Michalek | Tomas | Fiskali sport | Dětské závody | dívky |
Mindžák | Andrej | Ski Klub Jizerska 50 Liberec | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | M69 |
Mitiska | Matěj | OK Jiskra Nový Bor | Dětské závody | ml. žáci |
Mohr | Aleš | Spartak Chrastava | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M49 |
Mohr | Kryštof | Javorník | Dětské závody | chlapci |
Mohr | Matyáš | Chrastava | Dětské závody | n.chlapci |
Němec | Martin | AC Česká Lípa | Dětské závody | chlapci |
Novák | Jiří | Varnsdorf | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | |
Novák | Jiří | Varnsdorf | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | |
Nováková | Darina | Varnsdorf | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Pacltova | Lucie | Jablonné v Podještědí | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | Z35plus |
Pacltová | Sára | Jablonné v Podještědí | Dětské závody | ml. žákyně |
Pavlíček | Zdeněk | Triclub Česká Lípa | Hlavní závod 15 km (2 okruhy) | M69 |
Petr | Jakub | Cvikov | Dětské závody | chlapci |
Podoláková | Tereza | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Poláková | Zuzana | Cvikov | Dětské závody | dívky |
Ryšavá | Hanička | Sloup v Čechách | Dětské závody | dívky |
Soukupova | Jitka | Cvikov | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | Z35plus |
Svoboda | Jan | Liberec | Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh) | |
Šíma | Šimon | Popelov tým | Mílaři (4300 m) | M39 |
Šimon | Šíma | Popelov tým | Mílaři (4300 m) | M39 |
Štorkánová | Kateřina | AO Doksy | Dětské závody | dívky |
Tancoš | Viktor | Cvikov | Dětské závody | n.chlapci |
Trnka | Pavel | Cvikov | Dětské závody | ml. žáci |
Volný | Bartoloměj | Triatlon ČESKÁ LÍPA | Dětské závody | chlapci |
Zenko | Doriana | ZŠ Cvikov | Dětské závody | dívky |