Startovní listina Podzimní běh lyžařů

Počet přihlášených: 553

PříjmeníJménoKlubzávodSkupina 2Platba
Adamcová Andrea Atletika Vlašim8 km (zdatné ženy)
Adamec Jiří Atletika Vlašimdětské/žákovské trati
Adamec Josef Atletika Vlašim8 km (starší dorostenci a muži)
Alexa Hugo Antal Prahadětské/žákovské trati
Alexa Petr Antal Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Andrle Jakub Kostelec n.Č.l.8 km (starší dorostenci a muži)
Andrlík Jan Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)
Andrušík Radek Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)
Anna Šimečková TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Augusta Michal Květnice8 km (starší dorostenci a muži)
Balane Katarina Kanoistika Sedlčany8 km (zdatné ženy)
Balcarová Petra HO Přírodní vědy4 km (pouze ženy a starší dorostenky)domácí ženy 4 km
Balej Jiří OK Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)
Barkman Robert Praha 78 km (starší dorostenci a muži)
Bárta Přemysl Galaxie8 km (starší dorostenci a muži)
Bárta Přemysl Galaxie8 km (starší dorostenci a muži)
Bartaloš Matyáš SK Pragadětské/žákovské trati
Bartalošová Ada SK Pragadětské/žákovské trati
Bartalošová Anežka SK Pragadětské/žákovské trati
Bartas Jan SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)
Bartoň Vojtěch DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Bartoňová Veronika DGP8 km (zdatné ženy)
Bártová Eliška Atletika Jižní Městodětské/žákovské trati
Beneš Matěj SKK Spartak Čtyřkoly8 km (starší dorostenci a muži)
Benešová Klára SKK Spartak Čtyřkoly4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Benešová Linda SKK Spartak Čtyřkolydětské/žákovské trati
Beňová Pavlína Turbokola4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Bergl Jonáš Rolníci ČZU Prahadětské/žákovské trati
Bergl Tomáš www.klacky.cz8 km (starší dorostenci a muži)
Berglová Amálie Rolníci ČZU Prahadětské/žákovské trati
Berglová Lucie Rolníci ČZU Praha8 km (zdatné ženy)
Blechová Lucie dětské/žákovské trati
Bloudek Petr DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Bloudková Lucie DGPdětské/žákovské trati
Bloudková Veronika DGPdětské/žákovské trati
Borovička Matyáš SK Babicedětské/žákovské trati
Bořilová Magdaléna SOŠ a SZŠ Benešov4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Bouchalová Lucie Běhej se psem8 km (zdatné ženy)
Bouchalová Lucie Praha - Běhej se psem8 km (zdatné ženy)
Brabec Jakub Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)
Brabec Miroslav Habrdfy8 km (starší dorostenci a muži)
Bravený Vít SK Praga8 km (starší dorostenci a muži)
Brožíková Marcela Javorník8 km (zdatné ženy)
Burda Michal SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)
Burdová Johana SK Babicedětské/žákovské trati
Burian Matěj Říčany/Olymp Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Celbová Petra Náchod8 km (zdatné ženy)
Cinka Ivan Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)
Cipl František Bonbon Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Ciprová Barbora TJ Dukla Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Čadil Jan OB FS Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Čakrt Kryštof dětské/žákovské trati
Čakrt Vojtěch dětské/žákovské trati
Častvaj Daniel Mnichovice8 km (starší dorostenci a muži)
Čellárová Zuzana ski-team.czdětské/žákovské trati
Černý Pavel umalehoberlina.cz8 km (starší dorostenci a muži)
Čiháková Adéla dětské/žákovské tratidomácí děvčata
Čtrnáct František SK Pragadětské/žákovské trati
Danešová Martina Sázava4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Darmovzal Marek SK Pragadětské/žákovské trati
Darmovzal Šimon SK Pragadětské/žákovské trati
Děd Pavel Rolníci - ČZU8 km (starší dorostenci a muži)
Dolejs Albert Vodni Stavby Prahadětské/žákovské trati
Dolejs Marek Atletika Jizni Mestodětské/žákovské trati
Dolejsova Sara Dukla Prahadětské/žákovské trati
Ďoubal Miroslav Kolovraty8 km (starší dorostenci a muži)
Doubravová Lucie Světice8 km (zdatné ženy)
Douda Ondřej Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Douda Vladimír Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Douda Vojtěch Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Doupovcová Klára Lštěnský pedáldětské/žákovské trati
Doupovcova Kristyna Lstensky pedaldětské/žákovské trati
Doupovcova Martina Lstensky pedal4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Doupovec Ondrej TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Doupovec Petr Lštěnský pedál8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Dufek Pavel DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Dufková Tania D6P8 km (zdatné ženy)
Duchoň David Praha Újezd8 km (starší dorostenci a muži)
Duchoňová Alice MamaTatadětské/žákovské trati
Duchoňová Andrea ASK Slavia Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Durdová Michaela SK Jeseniova Prahadětské/žákovské trati
Dvořák Libor DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Dvořáková Lucie ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTOdětské/žákovské trati
Dvořáková Veronika ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTOdětské/žákovské trati
Eldman Martin ASK Slavia Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Eugenio Marta 4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
FAFEJTA VÁCLAV TJ LIGA 100 PRAHA8 km (starší dorostenci a muži)
Fafejta Václav TJ Liga 100 Praha8 km (starší dorostenci a muži)
FAFEJTOVÁ RADKA TJ LIGA 100 PRAHA4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Fafejtová Radka TJ Liga 100 Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Fanturová Lenka SK Kola Víšek8 km (zdatné ženy)
Fiedlerová Klára Korateam4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Fišer František TJ Stodůlky Prahadětské/žákovské trati
Fišer Jiří VŠSK MFF UK8 km (starší dorostenci a muži)
Fišer Pavel TJ Stodůlky Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Fišerová Helena TJ Stodůlky Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Fišerová Ludmila TJ Stodůlky Prahadětské/žákovské trati
Flašar Jan SK Čtyři Dvory České Budějovice8 km (starší dorostenci a muži)
Flor David ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské trati
Florová Monika ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské trati
Fořt Martin Eleven Run Team8 km (starší dorostenci a muži)
Fraňková Alexandra Horoguru8 km (zdatné ženy)
Frolík Jan VK Smíchov8 km (starší dorostenci a muži)
Gabla Matin 8 km (starší dorostenci a muži)
Gajdošík Jan Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Galádová Barbora Kanoistika Sparta4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Gazda Vítězslav Divišov8 km (starší dorostenci a muži)
Gbelec Petr Run 4ever8 km (starší dorostenci a muži)
Ge Evžen Maratonské vrány8 km (starší dorostenci a muži)
Gregor Jaroslav Běchovice8 km (starší dorostenci a muži)
Gregorová Kamila Salomon Team8 km (zdatné ženy)
Gurin David Murghab Runners8 km (starší dorostenci a muži)
Hacmacová Linda TJ Sokol Senonrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Hajduková Michaela TJ Dukla Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Hakl Martin SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)
Hamouz Jan Praha 48 km (starší dorostenci a muži)
Hamouzová Tereza ÓMON Praha8 km (zdatné ženy)
Hanousek Jakub 8 km (starší dorostenci a muži)
Hanzl Dominik TJ Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Hanzlová Karolina TJ.Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Hanzlová Katka TJ.Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Hauptmann Marek Dukla Prahadětské/žákovské trati
Hauptmannová Ema Sokol Řepydětské/žákovské trati
Havelka David AC Praha 1890dětské/žákovské trati
Havelka Petr Eleven Run Team8 km (starší dorostenci a muži)
Havelkova Kristina AC Praha 1890dětské/žákovské trati
Havlíček Jan ASK Slavia Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Hejkrlík Filip SABZO8 km (starší dorostenci a muži)
Hejná Anna-Marie Silvini-Madshus4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Hejný Martin Silvini-Madshus8 km (starší dorostenci a muži)
Hergesell Jiří Vračkovice8 km (starší dorostenci a muži)
Heřmanová Jana Oplany4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Hilgert Luboš Praha 58 km (starší dorostenci a muži)
Hladík Martin DGP8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Hlásko Richard Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Hlaváčková Alžběta dětské/žákovské trati
Hlaváčková Anna dětské/žákovské trati
Hofman Jiří 8 km (starší dorostenci a muži)
Hofmanová Agáta ASK Slavia Prahadětské/žákovské trati
Holubová Petra OMON Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Holubová Tereza Písek8 km (zdatné ženy)
Horák Daniel SKK Spartak Čtyřkolydětské/žákovské trati
Horák Laďa SKK Spartak Čtyřkoly8 km (starší dorostenci a muži)
Hořejší Ondřej ski-team.czdětské/žákovské trati
Houška Filip Dukla Prahadětské/žákovské trati
Hrdlička Adam Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Hrdlička Matouš Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Hrdličková Andrea Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)domácí ženy 4 km
Hrstková Vladěna Kerteam8 km (zdatné ženy)
Hurdálek Jan Atletika Jižní Městodětské/žákovské trati
Chaloupková Dana EXIT TEAM4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Chaloupková Hana OK Kamenice4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Chalupa Dani DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Chmatalova Klára Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Chmatalova Lucie Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Chmelař David dětské/žákovské trati
Chmelařová Romana SK Pragadětské/žákovské trati
Chmelik Martin 10 beers after8 km (starší dorostenci a muži)
Chmelík Tomáš Sokol Dolní Počernicedětské/žákovské trati
Jaborník Karel SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)
Jahoda Vít Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)
Jakešová Klára SK Babice8 km (zdatné ženy)
Janas Adam dětské/žákovské trati
Jančář Franta Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Janeček Jaroslav Sabzo Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Jankovský Stanislav Praha 128 km (starší dorostenci a muži)
Jánošík Rudolf Spartak Vlašim8 km (starší dorostenci a muži)
Janovský Tomáš SK Praga8 km (starší dorostenci a muži)
Jedlička Adam OK Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)
Jelínek Aleš Praha 68 km (starší dorostenci a muži)
Jelínek Jan H.O. Přírodní vědy/Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Jelínek Pavel Praha 68 km (starší dorostenci a muži)
Jeníček Michal HO Přírodní vědy8 km (starší dorostenci a muži)
Jeníčková Irena HO Přírodní vědy8 km (zdatné ženy)
Jeníková Karolína Báječné ženy v běhu4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Jeníková Petra Spartak Praha 44 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Ježek Tomáš DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Jílková Eliška Mnichovicedětské/žákovské trati
Jindra Adam TJ Stodůlky Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Jindra David Brid Team8 km (starší dorostenci a muži)
Jirásek Marek TJ Sokol Kbely8 km (starší dorostenci a muži)
Jirásková Kateřina Praha 98 km (zdatné ženy)
Jiroušková Hana Znosim4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Kacířová Svatoslava Loko Trutnov4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
kaderabkova lada dětské/žákovské tratidomácí děvčata
Kadeřábek Dalibor dětské/žákovské tratidomácí chlapci
Kadleček Aleš Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)
Kahoun Jan Louňovice pod Blaníkem8 km (starší dorostenci a muži)
Kaigl Jan Líný drzý holky8 km (starší dorostenci a muži)
Kalfař Jakub Kbely cycling team8 km (starší dorostenci a muži)
Kalfařová Aneta Kbely cycling team4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Karafiát Roman Kladruby8 km (starší dorostenci a muži)
Karas Ondřej klub Omon Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Karban Zdeněk Humanita Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Kasa Martin Pilulka.cz team8 km (starší dorostenci a muži)
Kettner Lukáš OK Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)
Klaška Pavel Kotlářka Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Klaška Pavel Kotlářka Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Klvaň Norbert SKC Pečky8 km (starší dorostenci a muži)
Knyttl Jan Kbely cycling team8 km (starší dorostenci a muži)
Kocian Richard dětské/žákovské trati
Kocianová Marie dětské/žákovské trati
Kočovský Miroslav Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Kohout Filip Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Kokešová Lucie Líný drzý holky8 km (zdatné ženy)
Kolanda Čaj DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Kolanda Lukáš DGPdětské/žákovské trati
Kolanda Tomáš DGPdětské/žákovské trati
Kolář Jan SK Rover Praha Biatlon8 km (starší dorostenci a muži)
Kolesa Vojta DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Konvalinka Matěj Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)
Konvička Jan Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Kopecká Alena 4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Kopecký Jonáš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Kopecký Matouš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Kopecký Štěpán TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Kopecký Vít TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Kos Jakub TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Kos Vojtěch TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Kosová Karolína TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Košařová Karolína Šsk Újezd nad Lesydětské/žákovské trati
Košťák Luboš Lhotka8 km (starší dorostenci a muži)
Kotrba Radek Říčany8 km (starší dorostenci a muži)
Kožina Petr PGP8 km (starší dorostenci a muži)
Kožina Štěpán SK Aktisdětské/žákovské trati
Kožinová Jana SK Praga8 km (zdatné ženy)
Kožinová Zuzana SK Praga8 km (zdatné ženy)
Krása David Sokol Malá Strana8 km (starší dorostenci a muži)
Krása Štěpán Sokol Řepy8 km (starší dorostenci a muži)
Kratinová Renata DGP8 km (zdatné ženy)
Krejsa Václav BONBON Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Krist Ondřej Mokré Lazce8 km (starší dorostenci a muži)
Kroužilová Iva Poděbrady8 km (zdatné ženy)
Křížek Martin Kona Runners8 km (starší dorostenci a muži)
Křoustek Karel SKI Skuhrov8 km (starší dorostenci a muži)
Kubáň Michal Mufloni Kunratice8 km (starší dorostenci a muži)
Kubíček Tomáš Bojásci8 km (starší dorostenci a muži)
Kumstová Jana TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati
Kumstová Jana TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)domácí ženy 4 km
Kunstová Lenka 8 km (zdatné ženy)
Lachout Martin Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)
Lebeda Petr Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)
Lebeda Petr Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)
Lesse Petr Bohemians8 km (starší dorostenci a muži)
Lifold Kryštof Spartak Modřany8 km (starší dorostenci a muži)
Lichtenberg Martin Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Lichtenbergová Zuzana Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Linhart František TJ Sokol Pražský8 km (starší dorostenci a muži)
Linhart František Adidas Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Lkovary Mára DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Lukeš Jiří JaJ Vlašim8 km (starší dorostenci a muži)
Lukešová Jana JaJ Vlašim8 km (zdatné ženy)
Mach Tomáš Ztělesněné zlo8 km (starší dorostenci a muži)
Malá Sára Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Maleček Petr TJ Sokol Suchdol8 km (starší dorostenci a muži)
Malečková Hana dětské/žákovské trati
Malečková Pavlína dětské/žákovské trati
Mališová Karla USK Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Malovcová Monika Říčany8 km (zdatné ženy)
Mandík Michal Atletika Jižní městodětské/žákovské trati
Mandíková Daniela Atletika Jižní městodětské/žákovské trati
Marhoun Petr VŠSK MFF UK8 km (starší dorostenci a muži)
Mašek Stanislav Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)
Matisko Peter Run 4ever8 km (starší dorostenci a muži)
Mayer Jan Atletika Benešov8 km (starší dorostenci a muži)
Merašická Dagmar Continental Automotive Czech Republic8 km (zdatné ženy)
Miclikova Kristýna Atletika Jižní městodětské/žákovské trati
Míček František AC Praha 18908 km (starší dorostenci a muži)
Míčková Tereza SK Jeseniovadětské/žákovské trati
Mikeš Filip CK Vinohradské šlapky8 km (starší dorostenci a muži)
Míková Barbora Loko Beroundětské/žákovské trati
Mikula Martin Dukla Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Mišek Michal TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Mišeková Kateřina TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Mišeková Lucie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Mišeková Martina TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)domácí ženy 4 km
Mojžíšek Petr USK Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Moulik Jiřek Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)
Mráz Pavel Stoupík DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Mráz Tonda DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Mráz Václav TJ Sokol Říčany a Radošovicedětské/žákovské trati
Mrázek Oldřich DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Mrázová Ema DGPdětské/žákovské trati
Mrázová Julie Spartak Praha 4dětské/žákovské trati
Mrázová Lucie DGPdětské/žákovské trati
Mrázová Renča RK Stan4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Mrva Pavel Popovice8 km (starší dorostenci a muži)
Musil Ladislav Kbely cycling team8 km (starší dorostenci a muži)
Navrátil Josef Strančice8 km (starší dorostenci a muži)
Navrátil Zdeněk Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Němcová Alena D6P4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Němeček Jan Ok Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)
Nemeth MAREK Mufloni Kunratice8 km (starší dorostenci a muži)
Nešpor Jan 8 km (starší dorostenci a muži)
Neuman Jaroslav DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Neuman Martin DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Neumann Josef SKK SPARTAK ČTYŘKOLY8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Neumannová Šárka SKK SPARTAK ČTYŘKOLYdětské/žákovské tratidomácí děvčata
Neuwirth Jan Silvini8 km (starší dorostenci a muži)
Neuwirth Jan Silvini8 km (starší dorostenci a muži)
Nohejl Tomáš SK DNF/Salming8 km (starší dorostenci a muži)
Nosek Jiří Kbely cycling team8 km (starší dorostenci a muži)
Novák Jiří BK ROVER8 km (starší dorostenci a muži)
Nováková Michaela Praha104 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Nováková Monika Galaxie4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Nováková Monika Galaxie4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Novotná Adéla ASK Slavia Prahadětské/žákovské trati
Novotný Jakub ASK Slavia Prahadětské/žákovské trati
Novotny Lukáš Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)
Novotný Michal 8 km (starší dorostenci a muži)
Palata František RCM Říčanydětské/žákovské trati
Palata Matěj Atletika Říčanydětské/žákovské trati
Palata Mikeš RCM Říčanydětské/žákovské trati
Palata Vlasta DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Palouckova Lucka Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Palouckova Zuzka Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Pánek Viktor Osnicedětské/žákovské trati
Pánková Anna Osnicedětské/žákovské trati
Pánková Beáta Osnicedětské/žákovské trati
Pantak Tomas dětské/žákovské tratidomácí chlapci
Pantáková Sára dětské/žákovské tratidomácí děvčata
Panuščík Petr DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Papcunova Maria Velke Popovice8 km (zdatné ženy)
Pařízek Lukáš Atletika Říčanydětské/žákovské trati
Pašek František Ok Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)
Pávek Martin CZU Praha, Rolníci8 km (starší dorostenci a muži)
Pavlík Tomáš SK Rover Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Pavlišččová Anna ATIPICdětské/žákovské trati
Pavliščová Marie ATIPICdětské/žákovské trati
Pazdera Tomáš Mnichovicedětské/žákovské trati
Pazderová Jana Mnichovicedětské/žákovské trati
Pecina Jakub Derfl Kola8 km (starší dorostenci a muži)
Pejša Jan Smí být prázdé8 km (starší dorostenci a muži)
Pelant Jan TK Radošovicedětské/žákovské trati
Pelant Michal TK Radošovice8 km (starší dorostenci a muži)
Pelant Michal OB Říčany8 km (starší dorostenci a muži)
Pelantová Martina OB Říčanydětské/žákovské trati
Penc Miroslav Dukla Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Peřinka Derek SK Jeseniovadětské/žákovské trati
Peřinka Filip Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Petrásková Nikol Onšovec4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Petržela Martin Volvo - Rock Machinenordic running
Petržela Martin Volvo - Rock Machine8 km (starší dorostenci a muži)
Petrželová Barbora Volvo - Rock Machinedětské/žákovské trati
Plášil Matěj Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Ploc Jarda SK Kola Víšek8 km (starší dorostenci a muži)
Počta Jan Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)
Pokorná Věnceslava Atletika Hostivař4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Polášek Jan Ferdinand VŠSK MFF UK8 km (starší dorostenci a muži)
Polášek Petr VŠSK MFF UK8 km (starší dorostenci a muži)
Polívka Petr Říčany8 km (starší dorostenci a muži)
Polívková Markéta DGP8 km (zdatné ženy)
Pospíšil Pavel Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)
Požgayová Jana Bonbon Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Pračka Tomáš OB Říčany8 km (starší dorostenci a muži)
Prchal Pavel GP Kolín8 km (starší dorostenci a muži)
Procházka Jan Inov8 Team8 km (starší dorostenci a muži)
Procházka Jindřich ASK Slavia Prahadětské/žákovské trati
Procházka Ondřej MŠ Zeměkouledětské/žákovské trati
Procházka Roman Tuchoraz8 km (starší dorostenci a muži)
Procházková Alena Běžecký klub České spořitelny4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Procházková Irena TJ.Sokol Senohraby8 km (zdatné ženy)domácí ženy 8 km
Prouza Milan SC Radotín8 km (starší dorostenci a muži)
Přibík Martin Vnitřnosť8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Přibíková Lucie SK Pragadětské/žákovské trati
Přibíková Monika TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)domácí ženy 4 km
Přibíková Tereza SK Pragadětské/žákovské trati
Pštrossová Maruška SNB Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Ptáček Jan Bad Flash8 km (starší dorostenci a muži)
Ptáčková Hana SK Pragadětské/žákovské trati
Ptáčková Veronika SK Pragadětské/žákovské trati
Pudilova Vlaďka Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati
Rada Petr AC Obora Hvezda praha8 km (starší dorostenci a muži)
Randák Ondřej TO Sprint8 km (starší dorostenci a muži)
Randáková Hanka ASK Slavia Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Rejman Tomáš Ómon Praha - Jih8 km (starší dorostenci a muži)
Rektor Antonín Praha 48 km (starší dorostenci a muži)
Rieger Jan 8 km (starší dorostenci a muži)
Richterová Nikol DGP8 km (zdatné ženy)
Richterová Viktorie Atletika Jižní Městodětské/žákovské trati
Rosenbaumová Ester HC Slavia Prahadětské/žákovské trati
Rück Daniel SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)
Rudišarová Martina TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)domácí ženy 4 km
Rusý Tomáš OK Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)
Růžička Jan Praha 178 km (starší dorostenci a muži)
Růžičková Anna TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Rydlová Jarmila running witch4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Řehák Jiří www.eva.cz8 km (starší dorostenci a muži)
Řehák Vít CYKLOHELIOS8 km (starší dorostenci a muži)
Řeháková Laura Anna Atletika Jižní Městodětské/žákovské trati
Řeháková Valerie Atletika Jižní Městodětské/žákovské trati
Sádovský Luboš ---8 km (starší dorostenci a muži)
Sádovský Luboš 8 km (starší dorostenci a muži)
Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Selnerová Lucie Benešovský běžecký klub8 km (zdatné ženy)
Semenchukov Maxim Running Cheff8 km (starší dorostenci a muži)
Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka8 km (starší dorostenci a muži)
Semík Ondřej SK Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)
Silvey Alexandra Ricanydětské/žákovské trati
Silvey Olivia Ricanydětské/žákovské trati
Skořepa Matěj TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Skořepa Michael Spoje Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Skořepová Alena TJ Sokol Senohraby8 km (zdatné ženy)domácí ženy 8 km
Skořepová Eliška TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Slavík Petr Úpice8 km (starší dorostenci a muži)
Slavíková Štěpánka DGP8 km (zdatné ženy)
Smetana Karel Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)
Smetana Michal AFK Loděnicedětské/žákovské trati
Smrčka Miloš BK Říčany8 km (starší dorostenci a muži)
Smrčka Petr BK Říčany8 km (starší dorostenci a muži)
Sobíšek Martin Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)
Sobíšek Tomáš Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)
Sobíšková Štěpánka Kanoistika Sparta4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Sobotka Vojta Praha 10dětské/žákovské trati
Solničková Kateřina ASK Slavia Prahadětské/žákovské trati
Soukalová Helena 4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Soukalová Victoria dětské/žákovské trati
Spilka Vojtěch TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Spilková Eliška 4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Spilková Jana 4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Stárková Alena 8 km (zdatné ženy)
Starý Stanislav Roubíčkova Lhota8 km (starší dorostenci a muži)
Stockova Katka TJ.Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Stockova Lea TJ.Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Straka Adam TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Straková Karolína TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Stranel Jiri SK Rover Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Stráněl Jiří Swix - Madshus team8 km (starší dorostenci a muži)
Strejček Jiří Praha 108 km (starší dorostenci a muži)
Strnad Adam T.J. Sokol Říčany a Radošovicedětské/žákovské trati
Strnad Hynek T.J. Sokol Říčany a Radošovicedětské/žákovské trati
Struk Jiří 8 km (starší dorostenci a muži)
Struková Andělka dětské/žákovské trati
Struková-Holubová Kateřina 8 km (zdatné ženy)
Sušánka Robert DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Suttr Pavel SV Mrač8 km (starší dorostenci a muži)
Svěchota Lukáš Spartak8 km (starší dorostenci a muži)
Svěchota Ondřej Spartak Praha 48 km (starší dorostenci a muži)
Svěchota Petr Spartak Praha 48 km (starší dorostenci a muži)
Svěchotová Hana Spartak Praha 44 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Svítil Martin SK Pragadětské/žákovské trati
Svítil Patrik dětské/žákovské trati
Svítilová Pavla Báječné ženy v běhu4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Svoboda Dominik Tj sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Svoboda Ondřej TJ Sokol Libice nad Cidlinoudětské/žákovské trati
Svobodova Laura Tj sokol Senohraby,Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Svobodová Marta TJ Sokol Libice nad Cidlinoudětské/žákovské trati
Szabová Nikola Praha8 km (zdatné ženy)
Šesták Jindřich KKK Praha8 km (starší dorostenci a muži)
Ševčíková Zuzana Ómon Praha8 km (zdatné ženy)
Šíma Jan Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)
Šimečková Kateřina TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Šimková Tereza ASK Slavia Prahadětské/žákovské trati
Šinágl Viktor Kerteam8 km (starší dorostenci a muži)
Šindelář Jakub Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)
Šírová Anna TJ Dukla Liberecdětské/žákovské trati
Šírová Marie TJ Dukla Liberecdětské/žákovské trati
Škvor Martin OK Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)
Škvor Petr Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Škvorová Barbora OK Kamenice4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Škvorová Tereza TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)domácí ženy 4 km
Šmahel Michal ASK Slavia Praha/Inov.88 km (starší dorostenci a muži)
Šolta Jáchym Světicedětské/žákovské trati
Špaček Jan AC Kobylisy8 km (starší dorostenci a muži)
Šťastná Lucka TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Šťastný Jan TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Šťastný Pavel TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Šťastný Radek Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Šťastný Vojtěch Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Štemberk Jáchym Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)
Štemberk Pavel Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)
Štěpánek Petr Praha 48 km (starší dorostenci a muži)
Štěpánková Šarlota TJ Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Štěpová Kateřina SK Pragadětské/žákovské trati
Štibingrová Anna dětské/žákovské trati
Štolba Jakub TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Štolba Marek TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Štolba Tomáš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Štorc Míša Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Štros David USK Prahadětské/žákovské trati
Štros Ota Super Slow Motion8 km (starší dorostenci a muži)
Štrosová Alice Super Slow Motion4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Štrosová Aneta USK Prahadětské/žákovské trati
Švec Ondřej DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Švihelová Sylva GDP Praha8 km (zdatné ženy)
Táborská Terezie ASK Slavia Prahadětské/žákovské trati
Teplá Magdaléna ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské trati
Teplý Ondřej Hisport Team8 km (starší dorostenci a muži)
Tichovská Hana SK PRAGA8 km (zdatné ženy)
Tichovská Martina SK Praga Praha8 km (zdatné ženy)
Třísková Katarína Praha 64 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Tůma Jiří Vlašim8 km (starší dorostenci a muži)
Urbancová Zuzana SK Babice8 km (zdatné ženy)
Urbanec Jan Zaječice8 km (starší dorostenci a muži)
Vacarda Vladimír Pěnčín8 km (starší dorostenci a muži)
Vaculíková Edita Dukla Prahadětské/žákovské trati
Váchová Veronika DGP8 km (zdatné ženy)
Valentová Helena VŠSK MFF UK4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Valsa Radek Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)
Vaněk Ladislav TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Vaníček Petr 8 km (starší dorostenci a muži)
Vaňková Alena TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Vatěra Václav 8 km (starší dorostenci a muži)
Vatěrová Amálie DGPdětské/žákovské trati
Vatěrová Eliška ASK SLAVIAdětské/žákovské trati
Vatěrová Hana Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Vatěrová Vendulka dětské/žákovské trati
Vávra Radomír Kerteam8 km (starší dorostenci a muži)
Vávrová Markéta Rolníci ČZU4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Vavrušková Anna ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské trati
Vejvodová Kristyna Kanoistika Sedlčany8 km (zdatné ženy)
Vernerová Radka Pilulka.cz4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Vernerová Tereza SK Kotlářka Prahadětské/žákovské trati
Veselá Iva TJ Sokol Senohraby8 km (zdatné ženy)domácí ženy 8 km
Veselá Julie Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Veselý Jan Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Veselý Michal Lustig DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Veselý Milan Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Veselý Václav Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Vicari Jaromír SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)
Vizina Petr SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)
Vlachynská Libuše Liga 100 Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Vlasaný Jan Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Vodičková Barbora Kanoistika Sparta4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Vojta Martin Žižkovský tygřidětské/žákovské trati
Vojtová Klára AK Človíčekdětské/žákovské trati
Vojtová Klára AK Človíčekdětské/žákovské trati
Vondrák Ondřej TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Vondráková Kateřina TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Votava Petr KNC8 km (starší dorostenci a muži)
Votavová Renata KNC4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Vozobulová Lenka Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)domácí ženy 4 km
Vozobulová Viktorie Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Vrba Martin TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Vytásek Jaroslav Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Vytásek Lukáš Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Vytásek Ondřej Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Zadražil Lukáš Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)
Záhora Josef DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Záhorcová Anežka Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Záhorcová Eliška Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí děvčata
Záhorcová Lucie TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Záhorec Adam Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Záhorec Jonáš Sokol Senohrabydětské/žákovské tratidomácí chlapci
Záhorec Stanislav Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)domácí muži 8 km
Zahrádka Vít Ski Senohrabydětské/žákovské trati
Zahrádková Leontýna Sokol Senohrabydětské/žákovské trati
Zach Petr DGP8 km (starší dorostenci a muži)
Zanozina Ekaterina Kerteam8 km (zdatné ženy)
Zeidlerová Jarmila BBK Benešov4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské trati
Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské trati
Žitný Chlebák Opět na Kozla / OK Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)