Startovní listina Mikulášský běh Čimelice 2022

Počet přihlášených: 49

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Vyorálková Marie SedliceŽeny 4400ZBano
Burianová Lenka Nightrun TeamŽeny 4400ZAano
Černá Lenka LibníčŽeny 4400ZBano
Černý Stanislav LibníčMuži A 8800 mM39ano
Grabmüller Ivo JKMMuži A 8800 mM39ano
Grelová Adéla Atletika TáborŽeny 4400juniorky
Houdek Vojtěch VOPARMuži A 8800 mM39ano
Kopáček Pavel BežeroviceMuži A 8800 mM39ano
Krejčíková Andrea Sportisimo StrakoniceŽeny 4400ZAano
Marek Jiří JKMMuži A 8800 mM39ano
Meisl Gabriel Jihočeský klub maratóncůPřípravka žáci Ipřípravka žáci I
Meisl Christine Jihočeský klub maratóncůMladší žákyněml. žákyně
Meisl Jan Jihočeský klub maratóncůMuži 4400 mMBano
Meisl Petra Jihočeský klub maratóncůDorostenkydorostenky
Meisl Rafaela Jihočeský klub maratóncůPředškolačkypředškolačky
Pavlát René SKS 1892Muži 4400 mMBano
Pšeničný Jaroslav AC ČimeliceMuži 4400 mMCano
Šimek Miroslav TC Dvořák Č. BudějoviceMuži A 8800 mM39ano
Vladyka Jaromír AC ČimeliceMuži 4400 mMDano
Vogelová Alena Jihočeský klub maratonců Ženy 4400ZBano
Vyorálek Petr SedliceMuži 4400 mMDano
Wágnerová Veronika Ski Klub StrakoniceŽeny 4400ZBano
Binder Václav taKleťMuži A 8800 mM39ne
Brož Daniel TJ Chyšky,z.s.-AŠP PřestavlkyPředškolácipředškoláci
Brož Jan TJ Chyšky,z.s.-AŠP PřestavlkyPřípravka žáci II a IIIpřípravka žáci II
Brož Jiří TJ Chyšky,z.s.-AŠP PřestavlkyMladší žáciml. žáci
Brož Ondřej TJ Chyšky,z.s.-AŠP PřestavlkyPřípravka žáci II a IIIpřípravka žáci II
Brožová Adéla TJ Chyšky,z.s.-AŠP PřestavlkyMladší žákyněml. žákyně
Brožová Marie TJ Chyšky,z.s.-AŠP PřestavlkyPřípravka žákyně Ipřípravka žákyně I
Černý Svatopluk Jihočeský klub maratóncůPřípravka žáci Ipřípravka žáci I
Černý Vítězslav Jihočeský klub maratóncůStarší žácist. žáci
Fořtová Petra Atletika PísekŽeny 4400ZAne
Fürbachová Kristýna StrakoniceMladší žákyněml. žákyně
Honsová Romana BAK BechyněŽeny 4400ZAne
Kovář Jan ČížováMuži 4400 mMBne
Kovář Josef Atletika PísekMladší žáciml. žáci
Kovář Martin TJ HradištěMuži 4400 mMBne
Mikeš Pavel Lesy ČRMuži A 8800 mM39ne
Nymburg Christopher KřemžeMuži A 8800 mM39ne
Pavlišen Alexandr Drtič Bezděkov Muži 4400 mMCne
Pudil Jaroslav M2 Sport Bečvář StrakoniceMuži 4400 mMDne
Stejskal Ladislav SK Čtyři Dvory České BudějoviceMuži 4400 mMBne
Stejskal Ladislav SK Čtyři Dvory České BudějoviceMuži A 8800 mM39ne
Šatava Filip Atletika PísekPřípravka žáci Ipřípravka žáci I
Šatavová Kristýna Atletika PísekPřípravka žákyně II a IIIpřípravka žákyně II
Šatavová Lenka Atletika PísekŽeny 4400ZBne
Toman Martin SK BabiceMuži 4400 mMCne
Vokálová Aneta KřemžeŽeny 4400juniorkyne
Vorlová Dana Český Krumlov, Relax běhnyŽeny 4400ZCne