Počet přihlášených: 510
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Skupina 2 | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Kudrnová | Anna | SK Babice | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | ano | |
Hampejsová | Martina | ŠNECI na MAX | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy C | ano | |
Nováková | Michaela | Praha 10 | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy C | ano | |
Kynclová | Zuzana | TJ Sokol Maxičky | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | ano | |
Kroulíková | Dora | TJ Sokol Maxičky | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy A | ano | |
Rydlová | Jarmila | Whitch running | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy D | ano | |
Bílková | Magdalena | Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | domácí ženy 4 km | ano |
Vlachynská | Libuše | Chotilsko | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy D | ano | |
Tobyšková | Magdaléna | Průhonice | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy A | ano | |
Šťastná | Lucka | TJ Sokol Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | dorostenky starší | ano | |
Václavková | Jolana | Báječné ženy v běhu | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy C | ano | |
Vojtová | Adéla | Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | dorostenky starší | ano | |
Veselá | Anita | SDH Chloumek | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy D | ano | |
Hanzlova | Karolina | SKI Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | dorostenky starší | domácí ženy 4 km | ano |
Škvorová | Tereza | Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy A | domácí ženy 4 km | ano |
Jeníková | Karolína | Báječné ženy v běhu | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy C | ano | |
Mošovská | Lucie | Báječné ženy v běhu | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy C | ano | |
Holubová | Petra | Praha | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | ano | |
Bartoňová | Veronika | DGP | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy A | ano | |
Svítilová | Pavla | Sportujeme s dětmi | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy C | ano | |
Buzrlová | Anežka | VK Bohemians | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy A | ano | |
Požgayová | Jana | Bonbon Praha | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy D | ano | |
Hendrychová | Eva | BBK | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | ano | |
Šáchová | Kateřina | Vysoká Lhota | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | ano | |
Pračková | Zita | OB Říčany | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | ano | |
Baldrianová | Barbora | Slovan Praha Zdravotník | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | ano | |
Třísková | Katarína | Praha | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy C | ano | |
Starková | Alena | SK Babice | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy C | ano | |
Mudrová | Natálie | Rolníci ČZU | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy A | ano | |
Hanušová | Zůza | Spartak modřany | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | dorostenky starší | ano | |
Šimečková | Kateřina | Ski Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | dorostenky starší | ano | |
Vávrová | Markéta | Rolníci ČZU | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | ano | |
Kopecká | Anežka | ASK Slavia Praha | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy A | ano | |
Říhová | Radka | Soběhrdy | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy C | ano | |
Roučková | Viktorie | TJ Sokol Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | dorostenky starší | ano | |
Bínová | Viktorie | TJ Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | dorostenky starší | ano | |
Veselá | Julie | TJ SoSe | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | dorostenky starší | ||
Martinez Galicia | Jana | Mnichovice | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | ano | |
Kopecká | Alena | Hrusice | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | ano | |
Seemanová | Johana | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | dorostenky starší | ne | ||
Staňková | Jana | Praha | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy C | ano | |
Janíčková | Hana | Popovičky | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ||
Svobodová | Laura | TJ Sokol Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | dorostenky starší | ||
Soukupová | Simona | B4 | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy C | ||
Černá | Hana | Žižkovský Tygři | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | ||
Noháčová | Radka | Petroupim | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | ||
Truhlářová | Elena | Sokol Kobylisy | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy D | ||
Hrušková | Pavlína | SKI Sokol Zaječice | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy C | ||
Hanušová | Jana | Modřany Spartak | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | ||
Rudišarová | Martina | TJ Sokol Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Pechlátová | Helena | TJ Sokol Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Freml | Jakub | Atletika Benešov | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Borovička | Ondřej | Praha 6 | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ano | |
Borovička | Tobiáš | Praha 6 | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ano | |
Trella | Petr | FC Šnek | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ano | |
Suchan | Jan | Celtic THK | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ano | |
Šťovíček | Vojta | Atletika Říčany | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ano | |
Petrilák | Miroslav | Orlovský orel | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ano | |
Šulc | Štěpán | LBS Sport Team | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ano | |
Kovařík | Václav | Ski Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | domácí muži 4 km | ano |
Zimčík | Tomáš | Spartak modřany | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ano | |
Hanuš | Kuba | Spartak modřany | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ano | |
Fišer | Břetislav | Spartak modřany | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ano | |
Štrait | Vilém | Slovan Praha Zdravotník | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ano | |
Elleder | David | Slovan Zdravotník | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ano | |
Anderle | Matyáš | Ski Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | domácí muži 4 km | |
Anderle | Tobiáš | Ski Senohraby | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | domácí muži 4 km | |
Štrait | Martin | SKI Krkouni | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži open | ||
Němec | Jiří | Atletika Vlašim | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži E | ||
Gregor | Jaroslav | Praha 9 | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži E | ano | |
Berdich | Jiří | Venango | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži E | ano | |
Růžička | Josef | Buková-Pravonín | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži E | ano | |
Navrátil | Josef | SK Strančice | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži E | domácí muži 4 km | ano |
Nový | Břetislav | SABZO Praha | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži E | ano | |
Čerepušťák | Ondřej | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži E | ano | ||
Vaníček | Petr | Kolonie Říčany | 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open) | muži E | ano | |
Skořepová | Alena | Ski Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | domácí ženy 8 km | |
Štrosová | Alice | Bonbon | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Štrosová | Aneta | Bonbon | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Ševčíková | Zuzana | Tábor | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Treglerová | Daniela | Praha 10 | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Hamouzová | Tereza | Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | domácí ženy 8 km | ano |
Balcarová | Jana | OK99 Hradec Králové | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Křížková | Jiřina | Praha - Zahradní Město | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Murlová | Pavla | Ony v ONu | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Koukolová | Jana | Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | domácí ženy 8 km | ano |
Šoltová | Lucie | Svetice Běží | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Kratochvilova | Blazena | Světice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Slavíková | Štěpánka | DGP | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Hábltová | Alena | Bonbon | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Valentová | Helena | VSK MFF UK | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Ryšavá | Vendula | Černošice (okr. Praha-západ) | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ne | |
Procházková | Irena | TJ Háje | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Fraňková | Alexandra | Horoguru | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Machová | Sylva | DGP | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Richterová | Nikol | DGP | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Krátkánoha | Renča | DGP | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Kolomazníková | Jana | TJ Bohemians | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Ryšavá | Magdalena | Praha 5 | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Fleissnerova | Barbora | Praha 3 | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Hlavničková | Gabriela | VK Bohemians | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Čechová | Anna | TJ Bohemians | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Čechová | Šárka | Běleč | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Drbohlavová | Kateřina | Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Vejvodová | Kristýna | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Bartíková | Tereza | HO Hanibal | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Davidová | Lucie | TJ Blaník | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ano | |
Pilařová | Zuzana | SK Jedličná | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ||
Pakostová | Hana | SK Praga | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ||
Tichovská | Martina | Tesla Brno | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ||
Hofmanová | Markéta | SK Halouny | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ||
Doupovcová | Martina | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | domácí ženy 8 km | |
Kotěšovcová | Petra | Šneci v běhu | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ||
Klapačová | Stella | Cholupice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ||
Gnědin | Karolina | Karťom | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | ženy | ||
Krása | David | Sokol Malá Strana | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Mayer | Jan | Atletika Benešov | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Schling | Jaromír | OK Jihlava | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Bulandr | Marek | DGP | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Zbytovský | Jiří | Praha 6 | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Králík | Aleš | Benešov | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Vilímek | Stanislav | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Minchev | Ivan | Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ne | |
Říha | Miroslav | Sadská | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Borsek | Jan | Chrášťany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Smrčka | Miloš | BK Říčany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Starý | Stanislav | Roubíčkova Lhota | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Cinka | Ivan | Atletika Benešov | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Čech | Michal | EDS Silvini Team | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
MRVA | Pavel | BBK | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Holub | Jaroslav | TJ Liga 100 Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ano | |
Štros | Ota | Bonbon | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Gazda | Vítězslav | Benešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Linhart | František | TJ Sokol Pražský | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Stráněl | Jiří | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | ||
Stranel | Jiri | SK Rover | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Mašín | David | TJ Bohemians | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Balcar | Jaroslav | BeskydSki, Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | domácí muži 8 km | ano |
Zach | Petr | DGP | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Horák | Laďa | SKK Spartak Čtyřkoly | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Neumann | Josef | Čtyřkoly | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Šťastný | Honza | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | domácí muži 8 km | ano |
Pejša | Jan | smí být prázdné | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Dubják | Petr | Jiskra Zruč n. S. | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Kolanda | Čaj | DGP | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Bloudek | Petr | DGP | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Kalenda | Michal | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | domácí muži 8 km | ano |
Veselý | Jan | TJ Sose | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | domácí muži 8 km | |
Mráz | Tonda | DGP | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Hamouz | Jan | Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | domácí muži 8 km | ano |
Veselý | Michal Lustig | RORACE TEAM Pyšely | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Greiner | Pavel | Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Koukol | Ondřej | Praha - Modřany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Vytásek | Jaroslav | Pamela | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | domácí muži 8 km | ano |
Skořepa | Matěj | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | dorostenci starší | ano | |
Macháč | Jan Olín | DGP | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Šáfr | Vladimír | www.vladimirsafr.com | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Balcar | Aleš | OK99 Hradec Králové | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Červenka | Jiří | Komárov | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Štros | David | Perňa System | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Duchoň | David | Praha 4 | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Kočovský | Miroslav | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | domácí muži 8 km | ano |
Jirouš | Zdeněk | Ski Sokol Zaječice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Pelant | Michal | TK Radošovice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Schejbal | Oldřich | LBS team | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ||
Pazdera | Lukáš | LBS Team | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ||
Neuman | Jiří | Kamenný Přívoz | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Man | Petr | JOSKATEL TRI TEAM | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Šťovíček | Martin | Joskatel TRI Team | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Blažek | Jaroslav | TJ ČZU- Rolníci | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Růžička | Jakub | Ski Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | domácí muži 8 km | ano |
Vrbata | Jan | Nadšenci z Posázaví | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Lebeda | Petr | TT Astra - BBK | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Škvor | Per | Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | domácí muži 8 km | ano |
Julínek | Simon | Venango | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Přibík | Martin | SK Praga | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Koudelka | Drahomír | Meixner | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Bína | Jiří | SKI Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | domácí muži 8 km | ano |
Častvaj | Daniel | Mnichovice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Rašek | Filip | Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Veselý | Vladimír | Mělník | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Šmíd | Daniel | KVS | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Pražák | Adam | Praha 3 | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Kopp | David | SK Mokrý ponožky, Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Němeček | David | SK Mokrý ponožky, Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Fifka | Petr | SK Mokrý ponožky, Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Sejkot | Adam | Praha 6 | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | dorostenci starší | ano | |
Petrilák | Matouš Nathaniel | OK Dobříš | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | dorostenci starší | ano | |
Husarčík | Teodor | Rolníci - TJ ČZU Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Matěcha | Miroslav | TJ Hvězda Trnovany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Smrčka | Petr | BK ŘÍČANY | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Navrátil | Zdeněk | Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Bartoň | Vojtěch | DGP | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Knoflíček | Tomáš | Pamela | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Hrnda | Jenda | DGP | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Dvořák | Filip | Bike Notoric | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Lyžař | Jakub | Dgp | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Lachout | Martin | Sedlčany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Hergesell | Jiří | Vračkovice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Kasl | David | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | ||
Mařík | Antonin | Vk Slavia | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Kubričan | Lukáš | Lokalblok | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Žvejkal | Jakub | Mnichovice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Nemšovský | Petr | SK Praga | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Odvárko | Tomáš | Dukla kanoistika | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Přinda | Lukáš | TJ Packa Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Vrzáň | Jakub | USK Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Lindsey | Joseph | USA | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Rejman | Tomáš | Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | domácí muži 8 km | ano |
Roučka | Jaroslav | Průhonice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Herda | Jan | Dobřichov | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Folprecht | Eda | Zdravotník | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Pračka | Tomáš | OB Kašprak | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Bušek | Jiří | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | ||
Jahoda | Vít | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Řehák | Jan | Box Ondrejov | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | domácí muži 8 km | ano |
Seidl | Miroslav | OB Říčany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Beran | Jan | Rolníci | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Jaborník | Karel | SK Babice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Vaculík | Jiří | SK Babice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Werner | Lukáš | SK Babice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Hakl | Martin | SK Babice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Pipek | Jan | SK Babice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Hilgert | Luboš | Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Gabriel | Tomáš | Pamela | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Dolejš | Marek | Atletika Jižní Město | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | dorostenci starší | ano | |
Deml | Marek | Zizkovsky tygri | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Dufek | Pavel | DGP | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Kolesa | Vojta | Spartak modřany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Kuriš | Štěpán | ASK Slavia Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Hach | Lukáš | Štefko Running Team | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Hanousek | Jakub | Braník | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Doupovec | Petr | Ski Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | domácí muži 8 km | ano |
Polášek | Erik | Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Říha | Karel | BBK | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Lebeda | Jaroslav | BBK | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ano | |
Plášil | Matěj | Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | domácí muži 8 km | ano |
Malina | Tomaš | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | dorostenci starší | ano | |
Sůsa | Jakub | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Klein | Kryštof | VK Bohemians | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | dorostenci starší | ano | |
Kopecký | Jonáš | Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | dorostenci starší | ano | |
Beneš | Marek | VK Bohemians | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | dorostenci starší | ano | |
Hudec | Benjamin | VK Bohemians | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | dorostenci starší | ano | |
Lichtenberg | Martin | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | domácí muži 8 km | ano |
Hruška | Tomáš | Kbelští sokoli | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Válka | Vojtěch | Žďár nad Sázavou | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Mahel | Tadeáš | SK Babice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ano | |
Fořt | Martin | Eleven Run Team | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ||
Haushalter | Michal | Říčany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ||
Novák | Dan | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | |||
Klapal | Martin | Kluci z Orlickejch | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ||
Mojžíšek | Petr | Kanoistika USK Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ||
Janda | Martin | KOB Dobruška | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ano | |
Hofman | Jiří | SK Halouny | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ||
Veselý | Milan | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | domácí muži 8 km | |
Maleček | Martin | Žižkovský Tygři | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ||
Chmátal | David | TRI klub Příbram | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | dorostenci starší | ||
Pavlík | Matouš | VSK-Humanita | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ||
Janíček | Michal | H.O. Přírodní vědy, Říčany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ||
Noháč | Michal | Petroupim | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ||
Hofta | Jakub | ASK Slavia Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ||
Hejný | Martin | Čechtice | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ||
Schovánek | Milan | Krčský les B | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži D | ||
Dočekal | Filip | SKI Krkouni | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ||
Penc | Miroslav | Dukla Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ||
Kmel | Richard | OK Sparta Praha | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ||
Pelant | Jan | Říčany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | dorostenci starší | ||
Hrach | Michal | Petříkov | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ||
Čumpelík | Robin | Sporting Petříkov | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ||
Strejček | Jiří | Praha 10 | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ||
Čížkovský | Matěj | Pamela | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ||
Brokeš | Ondřej | Zebro Team | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ||
Glajch | Martin | Chabrusíci | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ||
Gnědin | Arťom | Karťom | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ||
Mátl | Radek | Říčany | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži B | ||
Beránek | Šimon | Kerteam | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži A | ||
Dvorak | Marek | SKI Sokol Zajecice | nordic running | muži | ano | |
Pavlica | Lukáš | Jesenice - Osnice | nordic running | muži | ano | |
Pavlica | Marek | Jesenice - Osnice | nordic running | muži | ano | |
Pavlica | Filip | Jesenice - Osnice | nordic running | muži | ano | |
Šourek | Pavel | Jesenice - Osnice | nordic running | muži | ano | |
Dočekal | Jaroslav | Zaječice | nordic running | muži | ano | |
Setunská | Martina | SKI Sokol Zaječice | nordic running | ženy | ano | |
Růžičková | Jana | SKI Sokol Zaječice | nordic running | ženy | ano | |
Dankova | Alen | Ski Zajecice | nordic running | ženy | ano | |
Čapková | Zuzana | Ski Sokol Zaječice | nordic running | ženy | ano | |
Kaderabkova Březinová | Vanda | Pětihosty | nordic running | ženy | ano | |
Dvořák | Daniel | SKI Senohraby | nordic running | muži | ||
Přibíková | Monika | TJ Sokol Senohraby | nordic running | ženy | ||
Lásková | Kateřina | TJ Sokol Senohraby | nordic running | ženy | ||
Šimečková | Anna | Ski Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Herynková | Lucie | Ski Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Mašín | Prokop | TJ Bohemians | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ano | |
Mašín | Hynek | TJ Bohemians | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci mladší | ano | |
Balcar | Jindřich | Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ano | |
Balcarová | Marie | Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně mladší | ano | |
Šimůnková | Lucie | Řícany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ano | |
Šimůnková | Kateřina | Říčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ano | |
Straka | Adam | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ano | |
Straková | Karolína | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Skořepa | Martin | Praha 4 | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ano | |
Skořepová | Anna | Praha 4 | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ano | |
Rychna | Martin | Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ano | |
Rychna | Jakub | Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ano | |
Míčková | Karolína | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | |
Mrázová | Julie | Spartak Praha 4 | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenky mladší | ano | |
Míkovcová | Magdalena | Atletika Jižní město | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Skořepová | Eliška | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Hájek | Vašek | Mnichovice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ano | |
Hájek | Kája | SkiSenohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci mladší | ano | |
Hamouz | Jáchym | Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci mladší | ano | |
Hamouz | Jonáš | Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci mladší | ano | |
Křížková | Lucie | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | ||
Křížková | Jiřina | Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně starší | ano | |
Balcarová | Klárka | OK99 Hradec Králové | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně starší | ano | |
Balcarová | Andulka | OK99 Hradec Králové | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně mladší | ano | |
Šáfrová | Rozálie | www.vladimirsafr.com | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | |
Šáfrová | Violeta | www.vladimirsafr.com | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně starší | ano | |
Duchoňová | Alice | Praha Újezd | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Balabánová | Viktorie | Spartak Praha 4 | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Balabánová | Anna | Spartak Praha 4 | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | |
Balabán | Kryštof | Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ano | |
Šťastná | Lucka | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenky mladší | ano | |
Raušová | Eliška | STS Rodná | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně mladší | ano | |
Pelant | Jan | TK Radošovice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenci mladší | ano | |
Možíšová | Magdaléna | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Suchanová | Amálie | SC Radotín | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | |
Matoušek | Sebastian | Atletika Jížní Město | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ano | |
Zemánkova | Nikol | Atletika Sokol Český Brod | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | |
Kratochvilova | Anna | Světice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ano | |
Kratochvil | Mika | Světice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ano | |
Kratochvil | Devi | Světice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ano | |
Zelená | Barbora | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenky mladší | ano | |
Šťovíčková | Vendula | Atletika Říčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenky mladší | ano | |
Přibíková | Tereza | Atletika Jižní město | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Přibíková | Lucie | Atletika Jižní město | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ano | |
Hanzlova | Katerina | SKI Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Hanzlova | Karolina | SKI Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Albrechtová | Stela | Vk Bohemians | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Kuiper | Simona Jana | TJ Slovan Praha Zdravotník | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Vostrá | Adéla | Báječné ženy v běhu | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | |
Šňupárek | Jenda | Rolníci ČZU | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ||
Šňupárková | Barbora | Rolníci ČZU | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ||
Vítková | Natálie | Olymp Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ||
Vítková | Ella | Olymp Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ||
Poulson | Marie | Olymp Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ||
Wegner | Petr | Dukla Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ||
Řeháková | Eliška | Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně starší | ano | |
Řehák | Štěpán | Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ano | |
Karas | Kvido | Vojkovice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci mladší | ano | |
Přádová | Nela | Atletika JM | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Trnka | David | AtHos | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ano | |
Šťastný | Pavel | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ano | |
Štěpová | Kateřina | SK Praga | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenky mladší | ano | |
Kupčová | Eliška | SKI Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Kupčová | Karolína | SKI Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | |
Klimperová | Adéla | Atletika Český Brod | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Klimpera | Matěj | Atletika Český Brod | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ano | |
Douda | Vojtěch | SKI Sokol Zaječice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ano | |
Douda | Ondřej | SKI Sokol Zaječice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ano | |
Kolomazník | Jan | TJ Bohemians | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ano | |
Kolomazníková | Anežka | TJ Bohemians | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně mladší | ano | |
Ehlerová | Anna | ZDRP | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Daněk | Daniel | Ski Zaječice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ano | |
Nemšovská | Magdalena | USK Praga | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Odvárko | Vincent | Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ano | |
Odvárková | Antonie | Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně mladší | ano | |
Daňková | Simona | Ski Sokol Zaječice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | |
Silvey | Olivia | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenky mladší | ano | |
Müllerová | Karla | Tj Slovan Praha Zdravotník | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ano | |
Müllerová | Lída | Tj Slovan Praha Zdravotník | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | |
Bartoňová | Vilma | Vesaři Bohemians | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně mladší | ano | |
Roučková | Julie | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ano | |
Roučková | Viktorie | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Duchoňová | Kateřina | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Folprecht | Lukáš | Zdravotník | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ano | |
Michlová | Linda | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Ryšavá | Viktorie | SK Rover Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Petrasová | Anežka | Atletika Jeseniova Praha3 | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně starší | ano | |
Baldrianová | Eva | Slovan Praha Zdravotník | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenky mladší | ano | |
Baldrian | Josef | Slovan Praha Zdravotník | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ano | |
Baldrian | František | Slovan Praha Zdravotník | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ano | |
Janoušková | Magdalena | VoSP | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ano | |
Ehlerová | Michaela | ZDRP | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Milfait | Mia Ronja | Flying Angels Clan | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně starší | ano | |
MILFAIT | Max Teo | Flying Angels Clan | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci mladší | ano | |
MILFAIT | Eliska Anna | Flying Angels Clan | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ano | |
Seidl | Marek | TJ Sokol Říčany a Radošovice, atletika | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ano | |
Seidlová | Magdalena | TJ Sokol Říčany a Radošovice, atletika | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Žemlová | Jůlie | Veselá atletika | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ano | |
Hilgertová | Anežka | Velké Přílepy | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | |
Dolejš | Albert | Atletika Jižní Město | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ano | |
Dolejšová | Sára | Atletika Jižní Město | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenky mladší | ano | |
Kozlová | Julie | AC Sparta Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Kozel | Vilém | AC Sparta Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ano | |
Parýzek | Jakub | Mnichovice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci mladší | ano | |
Kirschnerová | Eva | Praha Zdravotník | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ano | |
Horadová | Ela | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenky mladší | ano | |
Deml | Vilem | Zizkovsky tygri | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci mladší | ano | |
Šimůnková | Michaela | KOB Tretra Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Mevaldová | Kristýna | ŠSK Újezd nad lesy | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Čapek | Filip | SKI Sokol Zaječice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ano | |
Čapková | Anežka | SKI Sokol Zaječice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
Votrubcová | Adéla | Nový Vestec | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | |
Votrubcová | Agáta | Nový Vestec | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně starší | ano | |
Votrubcová | Alžběta | Nový Vestec | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně starší | ano | |
Škvajnová | Barbora | Čerčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | |
Martinez Galicia | Pablo | OB Říčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ano | |
Veselá | Julie | TJ SoSe | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ||
Kříž | Matěj | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ano | |
Křížová | Elen | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ano | |
Dědečková | Alžběta | Veselá atletika Nový Vestec | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ano | |
Straková | Kayla | Veselá atletika Nový Vestec | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně starší | ano | |
Straková | Ayelet | Veselá atletika Nový Vestec | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně starší | ano | |
Straková | Leila | Veselá atletika Nový Vestec | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ano | |
David | František | Atletika Český Brod | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ano | |
Ellederová | Eva | Slovan Zdravotník | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ano | |
Elleder | Jan | Slovan Zdravotník | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ano | |
Fabián | Aleš | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ||
Čáslavka | Kristián | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ||
Macháček | Teodor | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ||
Šimek | Matouš | HC Slavoj Velké Popovice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ||
Štěpánková | Maruška | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně mladší | ||
Pakosta | Vojta | SK Praga | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci mladší | ||
Pakostová | Anna | SK Praga | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ||
Nietsche | Jonáš | Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ||
Moudrá | Bára | Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenky mladší | ||
Zitko | Jan | Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenci mladší | ||
Matějka | Jakub | PBK Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ||
Matějka | Jonáš | PBK Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ||
Vopletal | Petr | AC Sparta Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ||
Shon | Mathias | AC Sparta Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenci mladší | ||
Čadová | Nelly | A.C. Sparta Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ||
Doležal | Kristián | A.C. Sparta Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenci mladší | ||
Soukupová | Anna | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně starší | ||
Urx | Tomáš | USK Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenci mladší | ||
Mandík | Michal | Atletika Jižní Město | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ||
Pirout | Šimon | TRI SKI Hormí Počernoce | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ||
Pirout | Matěj | TRI SKI Hormí Počernoce | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ||
Novotný | Oskar | Čerčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci mladší | ||
Novotný | Vavřinec | Čerčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci mladší | ||
Novotná | Ida | Čerčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně mladší | ||
Špalt | Marek | PBK Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ||
Bönischová | Sára | Sokol Říčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | Dorostenky mladší | ||
Pelech | Adam | Sokol Dolní Počernice | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ||
Pelech | Štěpán | Atletika Sparta | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ||
Hoffelner | Tomáš | Tenisová škola Lucie Hradecké | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ||
Hoffelnerová | Nikola | Tenisová škola Lucie Hradecké | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ||
Mojžíšková | Berta | VSK Praha kanoistika | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ||
Mojžíšek | Eduard | VSK Praha kanoistika | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ||
Brožík | Ivan | Pyšely | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ||
Chmelík | Tomáš | TRI Hormí Počernoce | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ||
Škodová | Daniela | PBK Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ||
Škodová | Denisa | SK Praga | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ||
Škoda | Ludvík | PBK Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci mladší | ||
Faktor | Matyáš | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ||
Faktor | Tadeáš | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ||
Kadlečková | Eva | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ||
Kahosová | Valetýna | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ||
Táborský | Adam | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ||
Fric | Radovan | Ondřejov | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci mladší | ||
Fricová | Milada | Ondřejov | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ||
Horálek | Antonín | Zdravotník Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ||
Kavanová | Vanda | Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně mladší | ||
Kafková | Eliška | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ||
Fárová | Viktorie | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ||
Doubravová | Viktorie | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ||
Jarůšek | Petr | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci mladší | ||
Jarůšek | Tomáš | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ||
Ešnerová | Sofie | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ||
Kolínová | Anička | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ||
Sewell | Sean | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci mladší | ||
Hejnová | Ema | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | ||
Fárová | Justýna | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ||
Janíčková | Hana | Popovičky | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žákyně mladší | ||
Přáda | Jakub | Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ||
Faktor | Ondřej | Kanoistika Sedlčany | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci mladší | ||
Rada | Vít | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ||
Horázný | Tobias | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ||
Hofmanová | Nina | SK Halouny | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně starší | ||
Nepomucký | Josef | Sokol Libeň | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ||
Nepomucká | Alice | Sokol Libeň | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ||
Čumpelíková | Anastazie | PBL Zelená Liška | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ||
Werwerová | Hedvika | Zelená Liška | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně mladší | ||
Boichuk | Iryna | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně starší | |||
Čumpelík | Mikuláš | Oddíl Stromů | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ||
Spilková | Lucia | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně mladší | |||
Petřík | Vilém | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ||
Přinda | Bartoloměj | TJ Packa Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci mladší | ||
Přinda | Jasan | TJ Packa Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci mladší | ||
Pajma | Antonín | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | |||
Kotouč | Albert | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci starší | ||
Pavlík | Barnabáš | Humanita Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci mladší | ||
Pipek | Eduard | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci mladší | |||
Macálková | Beáta | Pětihosty | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně mladší | ||
Noháč | Petr | Petroupim | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci mladší | ||
Černá | Gabriela | Žižkovský Tygři | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižákyně mladší | ||
Biskup | Marek | Sk Jeseniova Praha3 | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci mladší | ne | |
Bušek | Jiří | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ne | ||
Bušek | Jiří | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ne | ||
Bušek | Jiří | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ne | ||
Bušek | Jiří | 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) | muži C | ne | ||
Matějka | Jakub | PBK | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ne | |
Matějka | Jonáš | PBK | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | žáci starší | ne | |
Palas | Tomáš | Praha 3 | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci mladší | ne | |
Přinda | Bartoloměj | TJ Packa Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci mladší | ne | |
Přinda | Jasan | TJ Packa Praha | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | pidižáci mladší | ne | |
Řehák | Štěpán | Senohraby | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci starší | ne | |
Svítilová | Veronika | SK Praga | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižákyně mladší | ne | |
Škoda | Ludvík | dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší) | minižáci mladší |