Startovní listina Podzimní běh lyžařů Senohraby 2022

Počet přihlášených: 507

PříjmeníJménoKlubzávodKategorieSkupina 2Platba
Kudrnová Anna SK Babice4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Hampejsová Martina ŠNECI na MAX4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Nováková Michaela Praha 104 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Kynclová Zuzana TJ Sokol Maxičky4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Kroulíková Dora TJ Sokol Maxičky4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Aano
Rydlová Jarmila Whitch running4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Dano
Bílková Magdalena Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bdomácí ženy 4 kmano
Vlachynská Libuše Chotilsko4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Dano
Tobyšková Magdaléna Průhonice4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Aano
Šťastná Lucka TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky staršídomácí ženy 4 kmano
Václavková Jolana Báječné ženy v běhu 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Vojtová Adéla Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky staršíano
Veselá Anita SDH Chloumek4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Dano
Hanzlova Karolina SKI Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky staršídomácí ženy 4 kmano
Škvorová Tereza Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Adomácí ženy 4 kmano
Jeníková Karolína Báječné ženy v běhu4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Mošovská Lucie Báječné ženy v běhu 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Holubová Petra Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Bartoňová Veronika DGP4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Aano
Svítilová Pavla Sportujeme s dětmi4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Buzrlová Anežka VK Bohemians 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Aano
Požgayová Jana Bonbon Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Dano
Hendrychová Eva BBK4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Šáchová Kateřina Vysoká Lhota4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Pračková Zita OB Říčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Baldrianová Barbora Slovan Praha Zdravotník4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Třísková Katarína Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Starková Alena SK Babice4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Mudrová Natálie Rolníci ČZU4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Aano
Hanušová Zůza Spartak modřany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky staršíano
Šimečková Kateřina Ski Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky staršídomácí ženy 4 kmano
Vávrová Markéta Rolníci ČZU4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Kopecká Anežka ASK Slavia Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Aano
Říhová Radka Soběhrdy4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Roučková Viktorie TJ Sokol Senohraby 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky staršídomácí ženy 4 kmano
Bínová Viktorie TJ Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky staršídomácí ženy 4 kmano
Veselá Julie TJ SoSe4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky staršídomácí ženy 4 km
Martinez Galicia Jana Mnichovice4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Kopecká Alena Hrusice4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Seemanová Johana 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky staršíne
Staňková Jana Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Janíčková Hana Popovičky4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži open
Svobodová Laura TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky staršídomácí ženy 4 km
Soukupová Simona B44 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy C
Černá Hana Žižkovský Tygři4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy B
Noháčová Radka Petroupim4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy B
Truhlářová Elena Sokol Kobylisy 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy D
Hrušková Pavlína SKI Sokol Zaječice4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy C
Hanušová Jana Modřany Spartak4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy B
Rudišarová Martina TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bdomácí ženy 4 km
Pechlátová Helena TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bdomácí ženy 4 km
Freml Jakub Atletika Benešov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Borovička Ondřej Praha 64 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Borovička Tobiáš Praha 64 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Trella Petr FC Šnek4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Suchan Jan Celtic THK4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Šťovíček Vojta Atletika Říčany 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Petrilák Miroslav Orlovský orel4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Šulc Štěpán LBS Sport Team4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Kovařík Václav Ski Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži opendomácí muži 4 kmano
Zimčík Tomáš Spartak modřany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Hanuš Kuba Spartak modřany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Fišer Břetislav Spartak modřany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Štrait Vilém Slovan Praha Zdravotník4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Elleder David Slovan Zdravotník4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Anderle Matyáš Ski Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži opendomácí muži 4 km
Anderle Tobiáš Ski Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži opendomácí muži 4 km
Štrait Martin SKI Krkouni4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži open
Němec Jiří Atletika Vlašim4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži E
Gregor Jaroslav Praha 94 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži Eano
Berdich Jiří Venango4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži Eano
Růžička Josef Buková-Pravonín4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži Eano
Navrátil Josef SK Strančice4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži Edomácí muži 4 kmano
Nový Břetislav SABZO Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži Eano
Čerepušťák Ondřej 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži Eano
Vaníček Petr Kolonie Říčany 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži Eano
Skořepová Alena Ski Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženydomácí ženy 8 km
Štrosová Alice Bonbon8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Štrosová Aneta Bonbon8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Ševčíková Zuzana Tábor8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Treglerová Daniela Praha 108 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Hamouzová Tereza Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženydomácí ženy 8 kmano
Balcarová Jana OK99 Hradec Králové8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Křížková Jiřina Praha - Zahradní Město8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Murlová Pavla Ony v ONu8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Koukolová Jana Senohraby 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženydomácí ženy 8 kmano
Šoltová Lucie Svetice Běží 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Kratochvilova Blazena Světice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Slavíková Štěpánka DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Hábltová Alena Bonbon8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Valentová Helena VSK MFF UK8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Ryšavá Vendula Černošice (okr. Praha-západ)8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyne
Procházková Irena TJ Háje8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Fraňková Alexandra Horoguru8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Machová Sylva DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Richterová Nikol DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Krátkánoha Renča DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Kolomazníková Jana TJ Bohemians8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Ryšavá Magdalena Praha 58 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Fleissnerova Barbora Praha 38 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Hlavničková Gabriela VK Bohemians8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Čechová Anna TJ Bohemians8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Čechová Šárka Běleč8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Drbohlavová Kateřina Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Vejvodová Kristýna Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Bartíková Tereza HO Hanibal8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Davidová Lucie TJ Blaník8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Pilařová Zuzana SK Jedličná8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Pakostová Hana SK Praga8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Tichovská Martina Tesla Brno8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Hofmanová Markéta SK Halouny8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Doupovcová Martina TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženydomácí ženy 8 km
Kotěšovcová Petra Šneci v běhu8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Klapačová Stella Cholupice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Gnědin Karolina Karťom8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Krása David Sokol Malá Strana8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Mayer Jan Atletika Benešov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Schling Jaromír OK Jihlava8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Bulandr Marek DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Zbytovský Jiří Praha 68 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Králík Aleš Benešov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Vilímek Stanislav Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Minchev Ivan Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dne
Říha Miroslav Sadská8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Borsek Jan Chrášťany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Smrčka Miloš BK Říčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Starý Stanislav Roubíčkova Lhota8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Cinka Ivan Atletika Benešov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Čech Michal EDS Silvini Team8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
MRVA Pavel BBK8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Holub Jaroslav TJ Liga 100 Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Štros Ota Bonbon8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Gazda Vítězslav Benešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Linhart František TJ Sokol Pražský8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Stráněl Jiří 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Stranel Jiri SK Rover8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Mašín David TJ Bohemians8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Balcar Jaroslav BeskydSki, Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Zach Petr DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Horák Laďa SKK Spartak Čtyřkoly8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Neumann Josef Čtyřkoly8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Šťastný Honza TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Pejša Jan smí být prázdné8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Dubják Petr Jiskra Zruč n. S.8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Kolanda Čaj DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Bloudek Petr DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Kalenda Michal TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Veselý Jan TJ Sose8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cdomácí muži 8 km
Mráz Tonda DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Hamouz Jan Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Adomácí muži 8 kmano
Veselý Michal Lustig RORACE TEAM Pyšely8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Greiner Pavel Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Koukol Ondřej Praha - Modřany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Vytásek Jaroslav Pamela8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Skořepa Matěj TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršídomácí muži 8 kmano
Macháč Jan Olín DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Šáfr Vladimír www.vladimirsafr.com8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Balcar Aleš OK99 Hradec Králové8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Červenka Jiří Komárov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Štros David Perňa System8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Duchoň David Praha 48 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Kočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cdomácí muži 8 kmano
Jirouš Zdeněk Ski Sokol Zaječice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Pelant Michal TK Radošovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Schejbal Oldřich LBS team8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Pazdera Lukáš LBS Team8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Neuman Jiří Kamenný Přívoz8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Man Petr JOSKATEL TRI TEAM8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Šťovíček Martin Joskatel TRI Team8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Blažek Jaroslav TJ ČZU- Rolníci8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Růžička Jakub Ski Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Adomácí muži 8 kmano
Vrbata Jan Nadšenci z Posázaví8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Lebeda Petr TT Astra - BBK 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Škvor Per Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cdomácí muži 8 kmano
Julínek Simon Venango8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Přibík Martin SK Praga8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Koudelka Drahomír Meixner8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Bína Jiří SKI Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Častvaj Daniel Mnichovice 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Rašek Filip Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Veselý Vladimír Mělník8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Šmíd Daniel KVS8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Pražák Adam Praha 38 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Kopp David SK Mokrý ponožky, Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Němeček David SK Mokrý ponožky, Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Fifka Petr SK Mokrý ponožky, Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Sejkot Adam Praha 68 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Husarčík Teodor Rolníci - TJ ČZU Praha 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Matěcha Miroslav TJ Hvězda Trnovany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Smrčka Petr BK ŘÍČANY8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Navrátil Zdeněk Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Bartoň Vojtěch DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Knoflíček Tomáš Pamela8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Hrnda Jenda DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Dvořák Filip Bike Notoric8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Lyžař Jakub Dgp8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Lachout Martin Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Hergesell Jiří Vračkovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Kasl David 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Mařík Antonin Vk Slavia8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Kubričan Lukáš Lokalblok8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Žvejkal Jakub Mnichovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Nemšovský Petr SK Praga8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Odvárko Tomáš Dukla kanoistika8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Přinda Lukáš TJ Packa Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Vrzáň Jakub USK Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Lindsey Joseph USA8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Rejman Tomáš Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cdomácí muži 8 kmano
Roučka Jaroslav Průhonice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Herda Jan Dobřichov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Folprecht Eda Zdravotník8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Pračka Tomáš OB Kašprak8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Bušek Jiří 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Jahoda Vít Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Řehák Jan Box Ondrejov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Seidl Miroslav OB Říčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Beran Jan Rolníci8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Jaborník Karel SK Babice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Vaculík Jiří SK Babice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Werner Lukáš SK Babice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Hakl Martin SK Babice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Pipek Jan SK Babice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Hilgert Luboš Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Gabriel Tomáš Pamela8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Dolejš Marek Atletika Jižní Město8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Deml Marek Zizkovsky tygri8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Dufek Pavel DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Kolesa Vojta Spartak modřany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Kuriš Štěpán ASK Slavia Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Hach Lukáš Štefko Running Team8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Hanousek Jakub Braník8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Doupovec Petr Ski Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Polášek Erik Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Říha Karel BBK8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Lebeda Jaroslav BBK 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Plášil Matěj Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Adomácí muži 8 kmano
Malina Tomaš Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Sůsa Jakub Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Klein Kryštof VK Bohemians8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Kopecký Jonáš Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršídomácí muži 8 kmano
Beneš Marek VK Bohemians8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Hudec Benjamin VK Bohemians8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Lichtenberg Martin TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Hruška Tomáš Kbelští sokoli8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Válka Vojtěch Žďár nad Sázavou8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Mahel Tadeáš SK Babice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Fořt Martin Eleven Run Team8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži C
Haushalter Michal Říčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži C
Novák Dan 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Klapal Martin Kluci z Orlickejch8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Mojžíšek Petr Kanoistika USK Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Janda Martin KOB Dobruška8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Hofman Jiří SK Halouny8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Veselý Milan TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Ddomácí muži 8 km
Maleček Martin Žižkovský Tygři8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Chmátal David TRI klub Příbram8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci starší
Pavlík Matouš VSK-Humanita8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Janíček Michal H.O. Přírodní vědy, Říčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Noháč Michal Petroupim8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži C
Hofta Jakub ASK Slavia Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Hejný Martin Čechtice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Schovánek Milan Krčský les B8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži D
Dočekal Filip SKI Krkouni8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Penc Miroslav Dukla Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži C
Kmel Richard OK Sparta Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Pelant Jan Říčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci starší
Hrach Michal Petříkov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Čumpelík Robin Sporting Petříkov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Strejček Jiří Praha 108 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Čížkovský Matěj Pamela8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Brokeš Ondřej Zebro Team8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Glajch Martin Chabrusíci8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Gnědin Arťom Karťom8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Mátl Radek Říčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Beránek Šimon Kerteam8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Dvorak Marek SKI Sokol Zajecicenordic runningmužiano
Pavlica Lukáš Jesenice - Osnicenordic runningmužiano
Pavlica Marek Jesenice - Osnicenordic runningmužiano
Pavlica Filip Jesenice - Osnicenordic runningmužiano
Šourek Pavel Jesenice - Osnicenordic runningmužiano
Dočekal Jaroslav Zaječicenordic runningmužiano
Setunská Martina SKI Sokol Zaječicenordic runningženyano
Růžičková Jana SKI Sokol Zaječicenordic runningženyano
Dankova Alen Ski Zajecice nordic runningženyano
Čapková Zuzana Ski Sokol Zaječicenordic runningženyano
Kaderabkova Březinová Vanda Pětihostynordic runningženyano
Dvořák Daniel SKI Senohrabynordic runningmuži
Přibíková Monika TJ Sokol Senohrabynordic runningženy
Lásková Kateřina TJ Sokol Senohrabynordic runningženy
Šimečková Anna Ski Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Herynková Lucie Ski Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Mašín Prokop TJ Bohemiansdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci staršíano
Mašín Hynek TJ Bohemiansdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci mladšíano
Balcar Jindřich Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci staršíano
Balcarová Marie Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně mladšíano
Šimůnková Lucie Řícanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně staršíano
Šimůnková Kateřina Říčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně staršíano
Straka Adam TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci staršíano
Straková Karolína TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Skořepa Martin Praha 4dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci staršíano
Skořepová Anna Praha 4dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně staršíano
Rychna Martin Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladšíano
Rychna Jakub Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci staršíano
Míčková Karolína Atletika Benešovdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Mrázová Julie Spartak Praha 4dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenky mladšíano
Míkovcová Magdalena Atletika Jižní městodětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Skořepová Eliška TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Hájek Vašek Mnichovicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci staršíano
Hájek Kája SkiSenohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci mladšíano
Hamouz Jáchym Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci mladšíano
Hamouz Jonáš Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci mladšíano
Křížková Lucie dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Křížková Jiřina Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně staršíano
Balcarová Klárka OK99 Hradec Královédětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně staršíano
Balcarová Andulka OK99 Hradec Královédětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně mladšíano
Šáfrová Rozálie www.vladimirsafr.comdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Šáfrová Violeta www.vladimirsafr.comdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně staršíano
Duchoňová Alice Praha Újezddětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Balabánová Viktorie Spartak Praha 4dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Balabánová Anna Spartak Praha 4dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Balabán Kryštof Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci staršíano
Šťastná Lucka TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenky mladšíano
Raušová Eliška STS Rodnádětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně mladšíano
Pelant Jan TK Radošovicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenci mladšíano
Možíšová Magdaléna TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Suchanová Amálie SC Radotíndětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Matoušek Sebastian Atletika Jížní Městodětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladšíano
Zemánkova Nikol Atletika Sokol Český Broddětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Kratochvilova Anna Světicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně staršíano
Kratochvil Mika Světicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci staršíano
Kratochvil Devi Světicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladšíano
Zelená Barbora TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenky mladšíano
Šťovíčková Vendula Atletika Říčany dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenky mladšíano
Přibíková Tereza Atletika Jižní městodětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Přibíková Lucie Atletika Jižní městodětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně staršíano
Hanzlova Katerina SKI Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Hanzlova Karolina SKI Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Albrechtová Stela Vk Bohemians dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Kuiper Simona Jana TJ Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Vostrá Adéla Báječné ženy v běhu dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Šňupárek Jenda Rolníci ČZU dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladší
Šňupárková Barbora Rolníci ČZU dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladší
Vítková Natálie Olymp Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladší
Vítková Ella Olymp Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladší
Poulson Marie Olymp Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladší
Wegner Petr Dukla Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci starší
Řeháková Eliška Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně staršíano
Řehák Štěpán Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci staršíano
Karas Kvido Vojkovicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci mladšíano
Přádová Nela Atletika JMdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Trnka David AtHosdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladšíano
Šťastný Pavel TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci staršíano
Štěpová Kateřina SK Pragadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenky mladšíano
Kupčová Eliška SKI Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Kupčová Karolína SKI Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Klimperová Adéla Atletika Český Broddětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Klimpera Matěj Atletika Český Broddětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci staršíano
Douda Vojtěch SKI Sokol Zaječicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladšíano
Douda Ondřej SKI Sokol Zaječicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladšíano
Kolomazník Jan TJ Bohemiansdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci staršíano
Kolomazníková Anežka TJ Bohemiansdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně mladšíano
Ehlerová Anna ZDRPdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Daněk Daniel Ski Zaječicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci staršíano
Nemšovská Magdalena USK Pragadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Odvárko Vincent Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci staršíano
Odvárková Antonie Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně mladšíano
Daňková Simona Ski Sokol Zaječicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Silvey Olivia Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenky mladšíano
Müllerová Karla Tj Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně staršíano
Müllerová Lída Tj Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Bartoňová Vilma Vesaři Bohemiansdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně mladšíano
Roučková Julie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně staršíano
Roučková Viktorie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Duchoňová Kateřina ŠSK Újezd nad Lesy dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Folprecht Lukáš Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci staršíano
Michlová Linda ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Ryšavá Viktorie SK Rover Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Petrasová Anežka Atletika Jeseniova Praha3dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně staršíano
Baldrianová Eva Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenky mladšíano
Baldrian Josef Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladšíano
Baldrian František Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci staršíano
Janoušková Magdalena VoSPdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně staršíano
Ehlerová Michaela ZDRPdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Milfait Mia Ronja Flying Angels Clandětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně staršíano
MILFAIT Max Teo Flying Angels Clandětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci mladšíano
MILFAIT Eliska Anna Flying Angels Clandětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně staršíano
Seidl Marek TJ Sokol Říčany a Radošovice, atletikadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladšíano
Seidlová Magdalena TJ Sokol Říčany a Radošovice, atletikadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Žemlová Jůlie Veselá atletikadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně staršíano
Hilgertová Anežka Velké Přílepydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Dolejš Albert Atletika Jižní Městodětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci staršíano
Dolejšová Sára Atletika Jižní Městodětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenky mladšíano
Kozlová Julie AC Sparta Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Kozel Vilém AC Sparta Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci staršíano
Parýzek Jakub Mnichovicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci mladšíano
Kirschnerová Eva Praha Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně staršíano
Horadová Ela TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenky mladšíano
Deml Vilem Zizkovsky tygridětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci mladšíano
Šimůnková Michaela KOB Tretra Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Mevaldová Kristýna ŠSK Újezd nad lesydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Čapek Filip SKI Sokol Zaječicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci staršíano
Čapková Anežka SKI Sokol Zaječicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
Votrubcová Adéla Nový Vestecdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Votrubcová Agáta Nový Vestecdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně staršíano
Votrubcová Alžběta Nový Vestecdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně staršíano
Škvajnová Barbora Čerčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Martinez Galicia Pablo OB Říčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci staršíano
Veselá Julie TJ SoSedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladší
Kříž Matěj Atletika Benešovdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci staršíano
Křížová Elen Atletika Benešovdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíano
Dědečková Alžběta Veselá atletika Nový Vestec dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně staršíano
Straková Kayla Veselá atletika Nový Vestecdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně staršíano
Straková Ayelet Veselá atletika Nový Vestecdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně staršíano
Straková Leila Veselá atletika Nový Vestecdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladšíano
David František Atletika Český Broddětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci staršíano
Ellederová Eva Slovan Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně staršíano
Elleder Jan Slovan Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladšíano
Fabián Aleš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci starší
Čáslavka Kristián TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladší
Macháček Teodor TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci starší
Šimek Matouš HC Slavoj Velké Popovicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci starší
Štěpánková Maruška TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně mladší
Pakosta Vojta SK Pragadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci mladší
Pakostová Anna SK Pragadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně starší
Nietsche Jonáš Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci starší
Moudrá Bára Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenky mladší
Zitko Jan Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenci mladší
Matějka Jakub PBK Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci starší
Matějka Jonáš PBK Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci starší
Vopletal Petr AC Sparta Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci starší
Shon Mathias AC Sparta Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenci mladší
Čadová Nelly A.C. Sparta Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně starší
Doležal Kristián A.C. Sparta Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenci mladší
Soukupová Anna ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně starší
Urx Tomáš USK Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenci mladší
Mandík Michal Atletika Jižní Městodětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladší
Pirout Šimon TRI SKI Hormí Počernocedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci starší
Pirout Matěj TRI SKI Hormí Počernocedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladší
Novotný Oskar Čerčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci mladší
Novotný Vavřinec Čerčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci mladší
Novotná Ida Čerčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně mladší
Špalt Marek PBK Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladší
Bönischová Sára Sokol Říčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)Dorostenky mladší
Pelech Adam Sokol Dolní Počernicedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci starší
Pelech Štěpán Atletika Spartadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladší
Hoffelner Tomáš Tenisová škola Lucie Hradeckédětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci starší
Hoffelnerová Nikola Tenisová škola Lucie Hradeckédětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladší
Mojžíšková Berta VSK Praha kanoistikadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně starší
Mojžíšek Eduard VSK Praha kanoistikadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci starší
Brožík Ivan Pyšelydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci starší
Chmelík Tomáš TRI Hormí Počernocedětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladší
Škodová Daniela PBK Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladší
Škodová Denisa SK Pragadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladší
Škoda Ludvík PBK Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci mladší
Faktor Matyáš Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci starší
Faktor Tadeáš Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladší
Kadlečková Eva Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladší
Kahosová Valetýna Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladší
Táborský Adam TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci starší
Fric Radovan Ondřejovdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci mladší
Fricová Milada Ondřejovdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně starší
Horálek Antonín Zdravotník Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladší
Kavanová Vanda Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně mladší
Kafková Eliška Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně starší
Fárová Viktorie Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně starší
Doubravová Viktorie Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně starší
Jarůšek Petr Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci mladší
Jarůšek Tomáš Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci starší
Ešnerová Sofie Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně starší
Kolínová Anička Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně starší
Sewell Sean Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci mladší
Hejnová Ema Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně starší
Fárová Justýna Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladší
Janíčková Hana Popovičkydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žákyně mladší
Přáda Jakub Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci starší
Faktor Ondřej Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci mladší
Rada Vít Atletika Benešovdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladší
Horázný Tobias TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci starší
Hofmanová Nina SK Halounydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně starší
Nepomucký Josef Sokol Libeňdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci starší
Nepomucká Alice Sokol Libeňdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladší
Čumpelíková Anastazie PBL Zelená Liškadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladší
Werwerová Hedvika Zelená Liškadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně mladší
Boichuk Iryna dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně starší
Čumpelík Mikuláš Oddíl Stromůdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci starší
Spilková Lucia dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně mladší
Petřík Vilém TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci starší
Přinda Bartoloměj TJ Packa Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci mladší
Přinda Jasan TJ Packa Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci mladší
Pajma Antonín dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci starší
Kotouč Albert TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci starší
Pavlík Barnabáš Humanita Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci mladší
Pipek Eduard dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci mladší
Macálková Beáta Pětihostydětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně mladší
Noháč Petr Petroupimdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci mladší
Černá Gabriela Žižkovský Tygřidětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižákyně mladší
Biskup Marek Sk Jeseniova Praha3dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci mladšíne
Bušek Jiří 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cne
Bušek Jiří 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cne
Matějka Jakub PBKdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci staršíne
Matějka Jonáš PBKdětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)žáci staršíne
Palas Tomáš Praha 3dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci mladšíne
Přinda Bartoloměj TJ Packa Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci mladšíne
Přinda Jasan TJ Packa Prahadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)pidižáci mladšíne
Svítilová Veronika SK Pragadětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižákyně mladšíne
Škoda Ludvík dětské/žákovské trati (r. 2006 a mladší)minižáci mladší