Startovní listina Mizuno Hruboskalský půlmaraton

Počet přihlášených: 319

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Androva Martina FTM Milovice21 kmZ40ano
Babenko Ihor Pardubice21 kmM20ano
Bahenská Veronika Jablonec nad Nisou 12 kmženyano
Balogh Robert Jablonec nad Nisou21 kmM50ano
Beneš Jaroslav Kruháče Sokol Janov21 kmM30ano
Beňo Gabriel SK Oceláci Ostrava21 kmM50ano
Bidlo František VK Smíchov21 kmM40ano
Bittnerová Zuzana Běh(na)KOPEC21 kmZ40ano
BIzcMGVqQ AVyCDQiENtRmvd VhBstadlDětský závodne
Blažková Eva Mattoni FreeRun Zlín21 kmZ40ano
Borůvková Marie 12 kmženyano
Bořek Radek SPARTA21 kmM40ano
Brada Vladimír Praha12 kmmužiano
Bradáčková Zuzana Mělník12 kmženyano
Braun René STG Kolín21 kmM50ano
Brauneisová Markéta Cheb21 kmZ20ano
Bretová Kristýna Hořice12 kmženyano
Břízková Markéta Liberec - Staré Město12 kmženyano
Budina Jakub Trailrun.cz21 kmM30ano
Bumbálek Jiří 21 kmM50ano
Bumbálková Barbora Česká Třebová12 kmženyano
Bumbálková Gabriela 12 kmženyano
Býčková Jolana Mattoni FreeRun Zlín21 kmZ40ano
Ceé Lukáš Běžecký oddíl haptičtí Krasavci 21 kmM30ano
Cerny Radek Pardubice 1221 kmM40ano
Cibulková Michaela Křešice21 kmZ20ano
Csémi Gábor Nehvizdy21 kmM30ano
Csémi Radka Nehvizdy12 kmženyano
Čechová Karolína Slaný12 kmženyano
Čechová Michaela 12 kmženyano
Černá Jana Praha 621 kmZ30ano
Černá Tereza 21 kmZ20ano
Černý Jaroslav Oceloti Liberec 21 kmM40ne
Černý Ondřej HK Pardubice21 kmM40ano
Červená Šárka Jablonec nad Nisou12 kmženyano
Červenka Martin Luton21 kmM30ano
Dalík Tomáš Dobranov12 kmmužiano
Dědek Kryštof Hrubá Skála21 kmM20ano
Dhoey Steven Oostende12 kmmužiano
Dohnal Petr SK Oceláci Ostrava21 kmM50ano
Dohnalová Kateřina Orlova 21 kmZ40ne
Doležalová Veronika Bělá pod Bezdězem12 kmženyne
Dostrašil Daniel Rozumov21 kmM20ano
Drobná Aneta Prague beach teamDětský závodDívky 6-8 let ano
Drobná Denisa Prague beach teamDětský závodDívky 6-8 let ano
Drobný Martin Prague beach team21 kmM30ano
Ďurovec Zbyněk Hrubá Skála21 kmM30ano
Dvorska Dominika Haratice21 kmZ30ne
Dvorska Dominika Haratice21 kmZ30ano
Dvořáčková Klára Brno21 kmZ20ne
Dvořáčková Klára Brno21 kmZ20ne
Dvořáčková Klára Brno21 kmZ20ano
Dvořák Daniel Tvrdej Střed21 kmM20ano
Dvořáková Milena Pardubice 21 kmZ50ano
Endler Marek Česká Lípa 12 kmmužiano
Endler Marek Česká Lípa 21 kmM40ano
Faltysová Simona Janov nad Nisou21 kmZ40ano
Filinger Zbyněk Liberec 30 - Vratislavice nad Nisou21 kmM60ano
Florian Martin Praha 612 kmmužiano
Franců Alena Písek21 kmZ20ano
Fulínová Jana Český běžecký klub21 kmZ40ne
Fulínová Jana Český běžecký klub21 kmZ40ano
Goldammer Martin Ostatky spalte21 kmM30ne
Goldammer Martin Žabčice21 kmM30ano
Hájková Jitka Konice21 kmZ40ano
Hakenová Ivana Dolní Počernice21 kmZ40ne
Hakenová Ivana Dolní Počernice21 kmZ40ano
Hampejsová Martina ŠNECI na MAX21 kmZ50ano
Hanušová Eliška 12 kmženyano
Hazuková Niké Hradec Králové21 kmZ30ano
Hejduková Michaela Mnichovo Hradiště 12 kmženyano
Hirš Jan Rychnov nad Kněžnou 21 kmM40ano
Hlaváč Milan Tisovka12 kmmužiano
Hlaváčková Hana Pardubice21 kmZ40ano
Hlubučková Martina Holky z ARO(a)21 kmZ20ne
Hlubučková Martina Holky z ARO(a)21 kmZ20ano
Hoffer Laurent 21 kmM50ano
Holdova Kamila Šneci v běhu 21 kmZ40ano
Holman Stanislav Český Dub21 kmM40ne
Horáková Šárka Prštice21 kmZ40ano
Horna Ondřej SK Dušníky, z. s.12 kmmužiano
Horni Jan Přezletice21 kmM30ano
Hrubý Miloš BK Čestice 21 kmM50ne
Hrušková Eva 12 kmženyano
Huráčová Klára Orlová21 kmZ40ano
Chmelařová Nikola 12 kmženyano
Chmelova Eva Lsteni21 kmZ40ano
Chomout Radek 12 kmmužiano
Jakubec Lukáš 12 kmmužiano
Jakubec Matěj České Budějovice21 kmM20ano
Jamborová Monika Brno12 kmženyne
Janata Pavel Libštát21 kmM40ano
Janko Dalibor SK Oceláci Ostrava21 kmM40ano
Jansová Jana Doksy12 kmženyano
Jarešová Kateřina Liberec21 kmZ20ano
Jarolímová Renáta Pardubice 12 kmženyano
Jaskal Evzen Ledcice21 kmM40ano
Ječný Ondřej Nedomice21 kmM30ano
Jelen Petr Jilemnice21 kmM50ano
Jelínek Jiří Praha 221 kmM30ano
Jelínek Tomáš Chvaletice12 kmmužiano
Jindřišek Martin Poběhlíci21 kmM50ano
Jiráčková Lenka Rtyně nad Bílinou12 kmženyano
Jiroušek Pavel Předměřice nad Labem 21 kmM50ano
Jiřík Marek Rozběháme Liberec 21 kmM40ano
Jon Jirka Bikestars Vrchlabí21 kmM50ano
Jon Kuba Bikestars Vrchlabí21 kmM20ano
Jon Vojta Bikestars Vrchlabí21 kmM20ano
Jorníček Petr MK Seitl Ostrava 21 kmM50ne
Jorníček Petr MK Seitl Ostrava 21 kmM50ne
Kadlečík Michal Dolní Beřkovice21 kmM30ano
Kálal Jan Chýně21 kmM40ano
Kálal Kučerová Kateřina Chýně21 kmZ30ano
Kaplánek Dominik LanškrounDětský závodChlapci 6-8 let ne
Kaplánek Jiří Seš Lost z L.A21 kmM40ano
Karafiátová Iva Mattoni FreeRun Zlín21 kmZ40ano
Karas Radek Sýkořice 12 kmmužiano
Karásek Zbyněk Jablonec nad Nisou21 kmM40ano
Karl Christian 12 kmmužiano
Klimešová Lucie Mnichovo Hradiště 12 kmženyano
Klouda Tomas Czech Skyrunning Association21 kmM30ano
Kňáva Tomáš Chomutov21 kmM40ano
Kolátor Aleš MTB MEL Jihlava21 kmM50ano
Kolouch David Poděbrady21 kmM30ano
Kopicová Eliška 21 kmZ30ano
Kosek Petr NALEHKO.com21 kmM40ano
Kotlabová Marcela STG Kolín12 kmženyano
Koudelka Radek Jicin12 kmmužine
Koudelkova Monika Jicin21 kmZ40ne
Koudelkova Monika Jičín 12 kmženyne
Kozák Jaroslav Turnov12 kmmužiano
Kozák Pavel Jinolice21 kmM50ano
Kozák Stanislav jIČÍN21 kmM20ano
Kozák Tomáš Jinolice12 kmmužiano
Kozelkova Lucie Praha 12 kmženyano
Králová Iva Zůzy blbeček II21 kmZ40ano
Králová Kateřina 21 kmZ20ano
Kratochvíl Jiří Benátky nad Jizerou21 kmM30ano
Kratochvíl Martin 2Bwinner21 kmM30ano
Kratochvílová Markéta Úpoř21 kmZ40ano
Kravčuková Timea Bělá pod BezdězemDětský závodDívky 6-8 let ne
Kršík Martin Staré Hradiště21 kmM30ano
Krupicka Martin Pardubice21 kmM50ano
Krzyžanek Dalibor 21 kmM30ano
Kubička Rostislav Tvrdej Střed21 kmM30ano
Kubova Lucie Zamberk21 kmZ40ano
Kucera Tomas Praha21 kmM40ano
Kučera Luděk Horní Vilémovice21 kmM50ano
Kufa Jan Praha12 kmmužiano
Kunertová Eva Nový Jičín 121 kmZ40ano
Kurfiřt Pavel 21 kmM40ano
Kůsová Blanka 12 kmženyano
Kuttich Martin Lanškroun21 kmM50ano
Kuznik Jakub Frýdek-Místek21 kmM20ano
Lacina Petr Chudíř21 kmM40ne
Landgráf Tomáš Casapound Roma21 kmM40ano
Láníková Eliška Beroun12 kmženyano
Lebedová Eliška Praha 521 kmZ30ano
Leberova Leona Zamberk21 kmZ40ano
Listoň Marek Sokol Lomnice n. Popelkou21 kmM30ano
LmeGCzwixHD okwFAvZbgKYGC QnUwjyEVpNDětský závodne
Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 21 kmM50ano
Mach Martin Slaná u Semil12 kmmužiano
Mach Martin Slaná u Semil12 kmmužiano
Machová Tereza Mladá Boleslav12 kmženyano
Málková Lucie STG Kolín21 kmZ40ano
Malošík Jan Havířov21 kmM30ano
Mareš Vojtěch Splašenej Lenochod21 kmM30ano
Markl Ladislav Dvůr Králové nad Labem21 kmM40ano
Marklová Hana Dvůr Králové nad Labem21 kmZ40ano
Martinec Robert Pardubice21 kmM40ano
Matoušková Eliška Liberec 1Dětský závodDívky 6-8 let ano
Matoušková Eva Liberec 112 kmženyano
Medek Lukáš Šimonovice21 kmM40ano
Melichar Josef Praha21 kmM50ano
Mičková Lucie 12 kmženyano
Michalcová Eva Holky z ARO(a)21 kmZ20ano
Michálek Aleš Hradec Králové21 kmM50ano
Mikula Filip 21 kmM30ano
Mistera Karel Konice21 kmM40ano
Misterová Michaela Konice21 kmZ30ano
Moravcová Jana AK Kuřim12 kmženyano
Moravec Michal AK Kuřim21 kmM40ano
Mrázek Pavel Sportteam hrádek12 kmmužiano
Muller Eva Zásada21 kmZ20ano
Müller Jiří 21 kmM30ano
Muller Zdeněk ZÁSADA21 kmM60ano
Müllerová Bára LK Pernink21 kmZ20ano
Myšičková Alena 12 kmženyano
Namyslová Adéla 21 kmZ20ano
Nárožný Jakub Hejnice21 kmM30ano
Nárožný Matěj HejniceDětský závodChlapci 6-8 let ano
Němec Lukáš Jeřice 21 kmM30ano
Nemeth Marek Mufloni Kunratice12 kmmužiano
Nemethova Magdalena Mufloni KunraticeDětský závodDívky 9-11 letano
Nemethova Marie Mufloni KunraticeDětský závodDívky 6-8 let ano
Nevrkla Jaroslav Nehvizdy21 kmM40ano
Novák Martin nowis trailrunner12 kmmužiano
Novák Vojtěch Rychnov nad Kněžnou21 kmM30ano
Ondračka Daniel 12 kmmužiano
Ondračka Milan Beroun12 kmmužiano
Ondračka Tomáš Praha12 kmmužiano
OpQMkGmDzeaXNlB hGIvWXJkxU aBCIYRpqxNXl21 kmne
Orlayová Ivana Mladá Boleslav 112 kmženyano
Padrůňková Stanislava Turnov21 kmZ30ano
Pachtová Iva TJ Jakl Karviná 21 kmZ50ne
Papajová Lenka SK Oceláci Ostrava 21 kmZ40ano
Patková Lenka Semily21 kmZ40ano
Pavlík Zdeněk Chrudim12 kmmužiano
Pecha Jan Praha 412 - Modrany21 kmM40ano
Pěkná Jana Vlašim21 kmZ50ano
Pelíšek Michal Mattoni FreeRun Zlín21 kmM50ano
Peterková Alena 21 kmZ20ano
Petrušková Marcela SK Oceláci Ostrava21 kmZ50ano
Pförtner Jaromír Praha 712 kmmužiano
Picková Kamila 12 kmženyano
Pilz Pavel 21 kmM50ano
Pilzová Mirka iThinkBeer21 kmZ50ano
Pivoňka Michal STG Kolín21 kmM30ano
Přibyl Petr Třebíč21 kmM60ano
Přibyl Zdeněk Dačice21 kmM20ano
Přívarová Markéta Zlín21 kmZ20ano
Pušman Petr Cycology21 kmM30ano
Raulímová Dominika Liberec21 kmZ30ano
Rejcha Milan OÚ Velká Hleďsebe12 kmmužiano
Rosenberger David Lukavice21 kmM30ne
Roseneberger David Lukavice21 kmM30ano
Rozsívalová Markéta 21 kmZ40ano
Rudická Barbora SK Oceláci Ostrava21 kmZ40ano
Rudický Radovan SK Oceláci Ostrava21 kmM50ano
Růžička Ivan Dubí21 kmM50ano
Růžička Vítězslav Hrádek Seakayak Crew21 kmM40ano
Růžičková Bohdana Dubí21 kmZ50ano
Rybářová Marcela Litoměřice 21 kmZ50ano
Rýdlová Martina Praha12 kmženyano
Rygál Libor SK MAXTRI LIBEREC21 kmM60ano
Říha Jan Praha21 kmM30ano
Říhová Iveta Praha12 kmženyano
Sadílek Radovan Trutnov21 kmM40ano
Sedláčková Martina FTM Milovice21 kmZ40ano
Sekerová Andrea Mladá Boleslav21 kmZ40ano
Selucký Aleš Lužice21 kmM40ano
Sepekovská Lucie TJ Sokol Horní Kruty21 kmZ30ano
Sidor Alexandr Brandlín 21 kmM30ano
Sikora Tomáš X-TRAIL ORLOVÁ21 kmM40ano
Skalický David Valteřice12 kmmužiano
Skřipcová Iva Tuchoměřice12 kmženyano
Sládek Martin Postřelmov21 kmM40ano
Slepicová Klára Luka nad Jihlavou21 kmZ20ano
Smrčková Alena Praha 21 kmZ50ano
Sobotka Filip 21 kmM30ano
Sobotka Filip 21 kmM30ne
Sobotka Filip 21 kmM30ne
Spilka Petr Praha12 kmmužiano
Srb Jindřich Roztoky u Prahy21 kmM30ne
Starońová Karolína Rychnov nad Kněžnou12 kmženyano
Stehlík Albert Brno21 kmM20ano
Stehlík František BrnoDětský závodChlapci do 5 let ano
Studenovská Radka Olympia Spartan Training Kutná Hora12 kmženyano
Stupková Anna Pelhřimov12 kmženyano
Suchý Ivan 21 kmM20ano
Svoboda Ondřej Staré Hradiště21 kmM30ano
Svoboda Petr SK MAXTRI LIBEREC21 kmM60ano
Svobodová Jaroslava Mladá Boleslav 21 kmZ40ano
Svobodová Milada 21 kmZ30ne
Šantrochová Martina Radvánovice21 kmZ30ano
Šíma Jirka Benešov 12 kmmužiano
Šnopl Ondřej 21 kmM30ano
Špidra Daniel Soběhrdy21 kmM30ano
Špidrová Eliška SoběhrdyDětský závodDívky 9-11 letano
Špidrová Natálie SoběhrdyDětský závodDívky 9-11 letano
Šťastná Klára 21 kmZ40ano
Šťastný Jiří 21 kmM50ano
Štekr Stanislav Úvaly21 kmM40ano
Štembírek Petr Česká Třebová21 kmM20ano
Štěpánek Václav Tvrdej Střed12 kmmužiano
Štěpánková Kateřina Tvrdej Střed12 kmženyano
Štorkán Jaroslav 12 kmmužiano
Štrobach Ondřej Praha12 kmmužiano
Štybnerová Marcela Báječné ženy v běhu12 kmženyano
Tomanicová Lenka Český běžecký klub12 kmženyano
Tomiška Radek Pardubice21 kmM40ano
Touc Petr SK Skalka - Podbřezí 21 kmM50ne
Trčka Filip Adventní běhání12 kmmužiano
Trenda Filip Hradec Králové12 kmmužiano
Ungvári Jozef loner wolf21 kmM50ano
urban jan seš-lost Lanškroun21 kmM40ne
urban jan seš-lost Lanškroun21 kmM40ano
Valenta Miroslav Libáň21 kmM40ano
Vargova Andrea Melnik12 kmženyano
Vikartovská Lucie Vítkovice Ostrava21 kmZ30ano
Vlček Jakub České Budějovice21 kmM30ano
Vojta Patrik Hradec Králové12 kmmužiano
Vokulič Jan Selátkoleze21 kmM50ano
Vrána Ondřej Dlouhý MostDětský závodChlapci do 5 let ano
Vrána Petr Drylock technologies 12 kmmužiano
Vrba Petr Jablonecké Mattonky21 kmM40ano
Vrchovecká Eliška Liberec12 kmženyano
Vysoký Josef AEROTEC SPORT TEAM21 kmM30ano
Wanot Aleš Rychvald21 kmM40ano
Weidlich Tomáš USK Pardubice12 kmmužiano
Weisser Jan Hradec Králové21 kmM30ano
Wieczorek Jan Orlová 21 kmM40ano
Wojda Hubert 21 kmM40ano
Zajíc Pavel Ostrava21 kmM40ano
Zajíček Pavel Levín na Cidlinou12 kmmužiano
Zajíčková Jiřina Ústí nad Labem12 kmženyano
Zajíčková Martina Praha21 kmZ30ano
Zapletal Petr 21 kmM40ano
Zedníková Vendula Liberec 12 kmženyano
Zikán Václav 21 kmM40ano
Zukal Petr Chyška21 kmM50ano
Žák Ladislav ALPINE CLUB AŠDětský závodChlapci 6-8 let ano
Žáková Johanka ALPINE CLUB AŠDětský závodDívky 6-8 let ano
Žáková Olga ALPINE CLUB AŠ12 kmženyano
Žampach Radovan Blansko21 kmM20ano
Žampachová Zdenka Blansko 21 kmZ40ano
Žďárská Kristýna Liberec 12 kmženyne
Žitník Jan Dolní Beřkovice12 kmmužiano