Startovní listina Kladenský maratón 2023

MužiŽeny

Počet přihlášených: 149 CSV pro Excel

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Splítek Karel WINEHOUSE.CZmaratónM1 (18-39)ano
Fanta Ladislav Maratón klub Kladno maratónM3 (50-59)ano
Koníř Jan Maratón klub ČáslavskámaratónM5 (70plus)ano
Štěpánek Michal České BudějovicemaratónM1 (18-39)ano
Fifik Róbert Zdiměřice maratónM3 (50-59)ano
Kroužilová Iva Sokol Atletika KolínmaratónZ3 (45plus)ano
Buřičová Marcela GP KolínmaratónZ3 (45plus)ano
Raffay Ivan AK SenicamaratónM3 (50-59)ano
Mašín Petr maratónM1 (18-39)ano
Holub Michal Praha 6maratónM3 (50-59)ano
Musil Petr maratónM4 (60-69)ano
Orlinger Herbert Emil Country Marathon ClubmaratónM4 (60-69)ne
Marešová Věra Praha 6maratónZ2 (35-44)ano
Mařík Zdeněk Maraton klub KladnomaratónM3 (50-59)ano
Jedličková Ivana AC Tepo KladnomaratónZ3 (45plus)ano
Pruckner Dietmar 100 Marathon Club AustriamaratónM3 (50-59)ne
Nejedlý Petr Králův DvůrmaratónM2 (40-49)ano
Crha Zdeněk MK KladnomaratónM2 (40-49)ano
Hora Honza Aktuář HořovicemaratónM3 (50-59)ano
Švarc Jiří KrakovmaratónM2 (40-49)ano
Turzynski Michael 100 Marathon ClubmaratónM3 (50-59)ne
Serbessa M. ORT+TRAUMA+RHB Týn nad Vlt.maratónM3 (50-59)ne
Husáková Klára MTB KladnomaratónZ2 (35-44)ne
Tampier David maratónM1 (18-39)ano
Jelínek Jiří Rozběháme RakovníkmaratónM3 (50-59)ano
Szász Petr SokolovmaratónM4 (60-69)ano
Šmerhová Petra RadimmaratónZ2 (35-44)ne
Kotek Jan maratónM2 (40-49)ano
Karásek Jiří POKO RUNNING TEAM maratónM3 (50-59)ano
Beránek Josef Maraton Klub KladnomaratónM4 (60-69)ano
Rybáčková Soňa MK Kladno maratónZ2 (35-44)ano
Pasev Petr KovářskámaratónM3 (50-59)
Nedvědová Markéta mar milmaratónZ3 (45plus)ano
Miloslav Kníže mar milmaratónM3 (50-59)ano
Chmel Zdeněk Běžecký klub České spořitelnymaratónM4 (60-69)ano
Dvořák Radek Hobby RunnersmaratónM2 (40-49)ano
Procházka Marek ŠumperkmaratónM2 (40-49)ano
Koubková Lenka Spartak Praha 4maratónZ2 (35-44)ano
Dočekal František Maraton klub KladnomaratónM2 (40-49)ano
Bodnar Pavel Maratón klub KladnomaratónM2 (40-49)ano
Čadek Ondřej TJ Sokol Unhošť maratónM1 (18-39)ano
Vavrochová Monika GP KolínmaratónZ3 (45plus)
Svejdova Jana IronromanmaratónZ2 (35-44)ano
May Filip Mariánské LázněmaratónM3 (50-59)ano
Valjent Jiří ŠAK ChodovmaratónM4 (60-69)ano
Popíková Lucia maratónZ2 (35-44)ano
Havlásek Petr Maratón klub KladnomaratónM1 (18-39)ano
Kubr Jan BAD NEUALBENREUTHmaratónM2 (40-49)ano
Pokorná Aneta Maraton klub KladnomaratónZ3 (45plus)ano
Šmíd Antonín KamenicemaratónM1 (18-39)ano
Tomášek Jan Yellow Ribbon RunmaratónM2 (40-49)ano
Kubal Martin BuštěhradmaratónM4 (60-69)
Breznen Igor Bk Stell Košice maratónM2 (40-49)ne
Brunner Radek SK BabicemaratónM2 (40-49)ne
Barták Václav KladnomaratónM2 (40-49)ano
Černý Antonín Maraton klub KladnomaratónM3 (50-59)ano
Kovařovic Lukáš Maraton klub KladnomaratónM3 (50-59)ano
Straňák Lukáš maratónM1 (18-39)ano
Šimeček Pavel MKKmaratónM5 (70plus)ano
Schoppel Jan maratónM1 (18-39)ano
Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť maratónZ3 (45plus)ano
Andrle Aleš LiberecmaratónM3 (50-59)ano
Homola Jiří Maratón klub KladnomaratónM2 (40-49)ano
Herejt Petr UWG PlzeňmaratónM2 (40-49)ne
Šandera Martin BONBON, MaratonečekmaratónM2 (40-49)ne
Schveinert Jiří maratónM2 (40-49)ano
Nič Miloslav MKKmaratónM3 (50-59)ano
Ničová Klára Sokol SlanýmaratónZ1 (18-34)ano
Pýcha Zdeněk Triatlon SlanýmaratónM2 (40-49)
Šťastný Jaroslav Maratón klub KladnomaratónM4 (60-69)ano
Šimo Peter Everything is PossiblemaratónM2 (40-49)ano
Topinková Šárka maratónZ2 (35-44)
Motola Ján maratónM1 (18-39)ano
Plšek František KladnomaratónM1 (18-39)ano
Zámiš Lukáš KladnomaratónM1 (18-39)ano
Píšová Monika KladnomaratónZ2 (35-44)ano
Kubínová Zuzana Praha 5maratónZ2 (35-44)ano
Kubín Jan PrahamaratónM2 (40-49)ano
Hofman Vít Nové StrašecímaratónM1 (18-39)ano
Domská Klára PrahamaratónZ2 (35-44)ano
Štilip Jan KISORO KLADNO maratónM1 (18-39)ano
Bodnarová Iveta Maratón klub KladnomaratónZ3 (45plus)ano
Vostry Miroslav MK Kladno maratónM2 (40-49)ano
Knauerová Hana Dlouha mile Praha 6maratónZ2 (35-44)ano
Švejda Ondřej TJ Sokol UnhošťmaratónM1 (18-39)
Faů Kateřina MKKmaratónZ2 (35-44)ano
Sajdl Martin Žižkovský TzgřimaratónM2 (40-49)ano
Pilík Stanislav Panský mlýn RakovníkmaratónM5 (70plus)ne
Šimák Jiří maratónM1 (18-39)ano
Svozil Libor MK Seitl OstravamaratónM3 (50-59)ano
Poláček Pavel Praha 7maratónM3 (50-59)ne
Hlaváč Vít LibušínmaratónM1 (18-39)ano
Miška Radek Kačice,BK KladnomaratónM1 (18-39)ano
Dávidová Eva maratónZ2 (35-44)ano
Švejkovský Jan Maratón klub KladnomaratónM3 (50-59)ano
Černý Jiří Atletika Človíček maratónM2 (40-49)ano
Fryjaufová Eva Kladno6 km doprovodný závodano
Dvořák Tomáš Kladno6 km doprovodný závod
Machac Ondrej Tuchlovice6 km doprovodný závodano
Macháčová Lucie Tuchlovice6 km doprovodný závodano
Ben Slimene Tomáš Kladno 6 km doprovodný závodne
Adamec Tomáš Pletený Újezd6 km doprovodný závod
Tesárek Vladislav Pivovar Kladno-Kročehlavy6 km doprovodný závodano
Juklová Adéla Kladno6 km doprovodný závod
Faů Roman Rybholec6 km doprovodný závodano
Čermáková Vladimíra OCR team Kladno6 km doprovodný závodano
Grabmüllerová Tereza OCR team Kladno6 km doprovodný závodano
Benkovsky Adrian 6 km doprovodný závodano
Bernášek Karel Kladno6 km doprovodný závodano
Nedvěd Pavel Kladno6 km doprovodný závodano
Holý Miroslav Maraton Klub Kladno6 km doprovodný závodano
Ševčík Libor T. J. Sokol Unhošť6 km doprovodný závodano
Pissinali Hana Kladno6 km doprovodný závodano
Kalivoda Miroslav Family team6 km doprovodný závodano
Kameníčková Veronika Vinařice6 km doprovodný závodano
Kačírek Jiří Buštěhrad6 km doprovodný závodano
Bartáková Lucie Kladno6 km doprovodný závodano
Vimer Jan Kladno6 km doprovodný závodne
Pelán Stanislav Triatlon Slaný, Maratón klub Kladno6 km doprovodný závodano
Žlábková Markéta Triatlon Slaný6 km doprovodný závodano
Tůma Jiří Tůmič tým6 km doprovodný závodano
Kubín Jan Praha 5 Stodůlky6 km doprovodný závodano
Wiener Otakar Důchodce z Lužin6 km doprovodný závodano
Mošovská Petra Kladno6 km doprovodný závodano
Breburdová Hana Maratón klub KladnomaratónZ3 (45plus)ano
Bezděkovský Adam PlzeňmaratónM1 (18-39)ano
Culik Petr Cvrcovicemaratónne
Elguendouzi Oualid abdelhak League sport for all maratónM1 (18-39)ne
Groh Stanislav VrchlabímaratónM5 (70plus)ne
Hurych Jakub Maratón klub Kladno maratónM1 (18-39)ano
Chomát Martin Salming maratónM2 (40-49)ano
Jepsen Henrik Berg @madrunnerdkmaratónM1 (18-39)ano
Jirák Zděnek Kanonýři KladnomaratónM2 (40-49)ano
Krejci Robert Neratovice (okr. Mělník)maratónM3 (50-59)ne
Kučerová Anna Smečnomaratónne
Machac Ondrej Tuchlovice6 km doprovodný závodne
Naoui Benali League sport for all maratónM3 (50-59)ne
Peluňka Nikolas Jablonné v podještědí maratónM1 (18-39)ano
Pítrová Natálie maratónne
Placatková Petra Maraton klub KladnomaratónZ3 (45plus)ano
Polák Petr KladnomaratónM1 (18-39)ano
Pospíšil Radek ŠimonovicemaratónM3 (50-59)ano
Procházka Pavel AK SokolovmaratónM2 (40-49)ano
Rataj Stanislav Kladno - KročehlavymaratónM2 (40-49)ano
Štajer Pavel HovaďácimaratónM1 (18-39)ano
Švanda Petr Ústí nad LabemmaratónM3 (50-59)ano
Švejda Ondřej TJ Sokol Unhošť 6 km doprovodný závodne
Uxa Tomáš TT Beroun - URT6 km doprovodný závodne
Vrbata Martin PrahamaratónM2 (40-49)ne