Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 114

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Acosta José Oscar BerounhlavníM18-39
Batulka Martin PunkTrailhlavníM40-49
Bejček Matěj SK BEJKOVOžácižáci 10 – 11 let
Bejček Michal SK BEJKOVOhlavníM40-49
Bejček Michal SK BEJKOVOžácižáci 14 – 15 let
Bejčková Zlatuše SK BEJKOVOhlavníZ35-44
Bělohlávek Karel TJ Sparta PodluhyhlavníM18-39
Čanda Jan SK TochovicehlavníM18-39
Dušek Rostislav DataLinehlavníM40-49
Flachs Michal ZličínhlavníM18-39
Franěk Jan Triklub PříbramhlavníM18-39
Fraňková Michaela Franěk team VysokáhlavníZ45-54
Fraňková Natálie Franěk team Vysokážácižákyně 12 – 13 let
Hájková Tereza Loko BerounhlavníZ35-44
Hejl Libor HostomicehlavníM18-39
Hlas Jakub KerteamhlavníM18-39
Hodač Vladimír Králův DvůrhlavníM40-49
Hradecká Kateřina Triatlon Team PříbramhlavníZ35-44
Hradecký Jan Triatlon Team PříbramhlavníM18-39
Kafková Lucie ZdicehlavníZ35-44
Karas tomáš bohutínhlavníM50-59
Karasová Anna Bohutínžácižákyně 10 – 11 let
Karasová Daniela Bohutínžácižákyně 14 – 15 let
Karasová věra bohutínhlavníZ45-54
Kareš Martin VižinahlavníM40-49
Krahulec Marek ABK LochovicehlavníM18-39
Krejčí Jitka TJ Krejčí.czhlavníZ18-34
Krtek Ondřej LOKO Berounžácižáci 10 – 11 let
Kříž Vladimír Sporting PříbramhlavníM70plus
Kubát Vlastimil Srub Team HořovicehlavníM18-39
Machuta Matěj SK Sporting PříbramhlavníM18-39
Matejovský Pavel AVC MK KladnohlavníM50-59
Mejzr Dušan VeverkyhlavníM40-49
Míková Barbora Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Nový Matěj Střela ŽebrákdorostDOROSTENCI
Nový Mikoláš TK Zdicežácižáci 12 – 13 let
Pejša Jan smí být prázdnéhlavníM40-49
Procházka Jiří BTK EURO BIKE PrahahlavníM40-49
Riegerová Michaela Vyběhej se, PříbramhlavníZ35-44
Rock Jan Sokol UhnošťhlavníM60-69
Rosol Jiří loko berounhlavníM40-49
Řeháček Michael BEFIT PříbramhlavníM40-49
Řechková Svatava Oxygen PříbramhlavníZ45-54
Skalička Jan Triklub PříbramdorostDOROSTENCI
Skalička Jiří PříbramhlavníM40-49
Skaličková Vladimíra PříbramhlavníZ35-44
Sládeček Jakub SenešnicehlavníM40-49
Smetana Michal AFK Loděnicežácižáci 14 – 15 let
Smetanová Aneta TJ Loko Berounžácižákyně 12 – 13 let
Svoboda Jan PříbramhlavníM70plus
Svobodová Dana PříbramhlavníZ55plus
Širanec Peter KoněprusyhlavníM18-39
Škrlant Martin ŽebrákhlavníM18-39
Šolc Jan Šolc TeamhlavníM40-49
Šolc Matěj Šolc Teamžácižáci 12 – 13 let
Šolcová Tereza Šolc TeamdorostDOROSTENKY
Šolcová Veronika Šolc TeamhlavníZ35-44
Tuháček Milan SK PrdlavkyhlavníM50-59
Turek Jiří ChaloupkyhlavníM50-59
Ungr Antonín hlavníM60-69
Uxa Lukáš URT Berounžácižáci 14 – 15 let
Uxa Tomáš URT BerounhlavníM50-59
Uxová Anett URT BeroundorostDOROSTENKY
Vávra Pavel VorvanihlavníM40-49
Večerková Marcela VeverkyhlavníZ35-44
Werner Petr Liga 100 PrahahlavníM60-69
Jerie Marek SK MUPhlavníM18-39
Koutný Michal hlavníM18-39
Král Václav PlzeňhlavníM18-39
Kraus Daniel CheznovicehlavníM18-39
Mareš Martin Zruč-SenechlavníM50-59
Řápek Václav AVC PRAHAhlavníM70plus
Sehnal Adrien Dukla PrahahlavníM60-69
Szappanos Pavel Svatý Jan pod SkalouhlavníM50-59
Váňa Miloslav BOHUTÍNhlavníM50-59
Bramborová Anna Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Vinklárek Ivo MFF UKhlavníM18-39
Holeček Ondřej Karlštejnžácižáci 10 – 11 let
Holeček Daniel Karlštejnžácižáci 10 – 11 let
Nejedlá Lucie Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Krtek Filip Loko Berounžácižáci 10 – 11 let
Čepek Martin Dukla Prahažácižáci 10 – 11 let
Špírková Karolína Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Valachová Lucie Tereza Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Jeníková Martina SK Sporting Příbramžácižákyně 10 – 11 let
Černohorský Tomáš Triatlon Team PříbramhlavníM18-39
Tuháček Michal SK Čísovicežácižáci 10 – 11 let
Burger Martin Koubatrans, ZdicehlavníM18-39
Černý Matěj Příbramžácižáci 12 – 13 let
Kupidlovský Daniel StodůlkyhlavníM40-49
Stýblová Bára Loko BerounhlavníZ18-34
Svozilová Ludmila VeverkyhlavníZ18-34
Matějka Dušan Sparta PodluhyhlavníM18-39
Hřídel Radek PříbramhlavníM40-49
Scheu Harald LMBhlavníM40-49
Větrovský Aleš Triklub PříbramhlavníM18-39
Fraňková Natálie Franěk Team Vysokáběh pro zdraví
Franěk Tomáš Franěk Team Vysokáběh pro zdraví
Krtek Martin Tetínběh pro zdraví
Jandal Petr Prahaběh pro zdraví
Novák Luboš Nohejbal Klub Měňanyběh pro zdraví
Karasová Anna Bohutínběh pro zdraví
Matula Michal Hisport TeamdorostDOROSTENCI
Cipl František Bonbon Prahaběh pro zdraví
Stýblová Klára Loko BeroundorostDOROSTENKY
Dušek Matyáš Leon Vrážběh pro zdraví
Mařík Michal Prahaběh pro zdraví
Šeniglová Kateřina Liteňběh pro zdraví
Říha Václav Měňanyběh pro zdraví
Benešová Martina Liteňběh pro zdraví
Černohorský Tomáš Triatlon Team PříbramhlavníM18-39
Mařík Michal PrahahlavníM40-49
Povalová Eva -hlavníZ18-34
Rosolová Ivana RTA ZdicehlavníZ35-44