Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 114

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Acosta José Oscar BerounhlavníM18-39
Batulka Martin PunkTrailhlavníM40-49
Bejček Matěj SK BEJKOVOžácižáci 10 – 11 let
Bejček Michal SK BEJKOVOžácižáci 14 – 15 let
Bejček Michal SK BEJKOVOhlavníM40-49
Bejčková Zlatuše SK BEJKOVOhlavníZ35-44
Bělohlávek Karel TJ Sparta PodluhyhlavníM18-39
Benešová Martina Liteňběh pro zdraví
Bramborová Anna Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Burger Martin Koubatrans, ZdicehlavníM18-39
Cipl František Bonbon Prahaběh pro zdraví
Čanda Jan SK TochovicehlavníM18-39
Čepek Martin Dukla Prahažácižáci 10 – 11 let
Černohorský Tomáš Triatlon Team PříbramhlavníM18-39
Černohorský Tomáš Triatlon Team PříbramhlavníM18-39
Černý Matěj Příbramžácižáci 12 – 13 let
Dušek Matyáš Leon Vrážběh pro zdraví
Dušek Rostislav DataLinehlavníM40-49
Flachs Michal ZličínhlavníM18-39
Franěk Jan Triklub PříbramhlavníM18-39
Franěk Tomáš Franěk Team Vysokáběh pro zdraví
Fraňková Michaela Franěk team VysokáhlavníZ45-54
Fraňková Natálie Franěk team Vysokážácižákyně 12 – 13 let
Fraňková Natálie Franěk Team Vysokáběh pro zdraví
Hájková Tereza Loko BerounhlavníZ35-44
Hejl Libor HostomicehlavníM18-39
Hlas Jakub KerteamhlavníM18-39
Hodač Vladimír Králův DvůrhlavníM40-49
Holeček Daniel Karlštejnžácižáci 10 – 11 let
Holeček Ondřej Karlštejnžácižáci 10 – 11 let
Hradecká Kateřina Triatlon Team PříbramhlavníZ35-44
Hradecký Jan Triatlon Team PříbramhlavníM18-39
Hřídel Radek PříbramhlavníM40-49
Jandal Petr Prahaběh pro zdraví
Jeníková Martina SK Sporting Příbramžácižákyně 10 – 11 let
Jerie Marek SK MUPhlavníM18-39
Kafková Lucie ZdicehlavníZ35-44
Karas tomáš bohutínhlavníM50-59
Karasová Anna Bohutínžácižákyně 10 – 11 let
Karasová Anna Bohutínběh pro zdraví
Karasová Daniela Bohutínžácižákyně 14 – 15 let
Karasová věra bohutínhlavníZ45-54
Kareš Martin VižinahlavníM40-49
Koutný Michal hlavníM18-39
Krahulec Marek ABK LochovicehlavníM18-39
Král Václav PlzeňhlavníM18-39
Kraus Daniel CheznovicehlavníM18-39
Krejčí Jitka TJ Krejčí.czhlavníZ18-34
Krtek Filip Loko Berounžácižáci 10 – 11 let
Krtek Martin Tetínběh pro zdraví
Krtek Ondřej LOKO Berounžácižáci 10 – 11 let
Kříž Vladimír Sporting PříbramhlavníM70plus
Kubát Vlastimil Srub Team HořovicehlavníM18-39
Kupidlovský Daniel StodůlkyhlavníM40-49
Machuta Matěj SK Sporting PříbramhlavníM18-39
Mareš Martin Zruč-SenechlavníM50-59
Mařík Michal PrahahlavníM40-49
Mařík Michal Prahaběh pro zdraví
Matějka Dušan Sparta PodluhyhlavníM18-39
Matejovský Pavel AVC MK KladnohlavníM50-59
Matula Michal Hisport TeamdorostDOROSTENCI
Mejzr Dušan VeverkyhlavníM40-49
Míková Barbora Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Nejedlá Lucie Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Novák Luboš Nohejbal Klub Měňanyběh pro zdraví
Nový Matěj Střela ŽebrákdorostDOROSTENCI
Nový Mikoláš TK Zdicežácižáci 12 – 13 let
Pejša Jan smí být prázdnéhlavníM40-49
Povalová Eva -hlavníZ18-34
Procházka Jiří BTK EURO BIKE PrahahlavníM40-49
Riegerová Michaela Vyběhej se, PříbramhlavníZ35-44
Rock Jan Sokol UhnošťhlavníM60-69
Rosol Jiří loko berounhlavníM40-49
Rosolová Ivana RTA ZdicehlavníZ35-44
Řápek Václav AVC PRAHAhlavníM70plus
Řeháček Michael BEFIT PříbramhlavníM40-49
Řechková Svatava Oxygen PříbramhlavníZ45-54
Říha Václav Měňanyběh pro zdraví
Sehnal Adrien Dukla PrahahlavníM60-69
Scheu Harald LMBhlavníM40-49
Skalička Jan Triklub PříbramdorostDOROSTENCI
Skalička Jiří PříbramhlavníM40-49
Skaličková Vladimíra PříbramhlavníZ35-44
Sládeček Jakub SenešnicehlavníM40-49
Smetana Michal AFK Loděnicežácižáci 14 – 15 let
Smetanová Aneta TJ Loko Berounžácižákyně 12 – 13 let
Stýblová Bára Loko BerounhlavníZ18-34
Stýblová Klára Loko BeroundorostDOROSTENKY
Svoboda Jan PříbramhlavníM70plus
Svobodová Dana PříbramhlavníZ55plus
Svozilová Ludmila VeverkyhlavníZ18-34
Szappanos Pavel Svatý Jan pod SkalouhlavníM50-59
Šeniglová Kateřina Liteňběh pro zdraví
Širanec Peter KoněprusyhlavníM18-39
Škrlant Martin ŽebrákhlavníM18-39
Šolc Jan Šolc TeamhlavníM40-49
Šolc Matěj Šolc Teamžácižáci 12 – 13 let
Šolcová Tereza Šolc TeamdorostDOROSTENKY
Šolcová Veronika Šolc TeamhlavníZ35-44
Špírková Karolína Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Tuháček Michal SK Čísovicežácižáci 10 – 11 let
Tuháček Milan SK PrdlavkyhlavníM50-59
Turek Jiří ChaloupkyhlavníM50-59
Ungr Antonín hlavníM60-69
Uxa Lukáš URT Berounžácižáci 14 – 15 let
Uxa Tomáš URT BerounhlavníM50-59
Uxová Anett URT BeroundorostDOROSTENKY
Valachová Lucie Tereza Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Váňa Miloslav BOHUTÍNhlavníM50-59
Vávra Pavel VorvanihlavníM40-49
Večerková Marcela VeverkyhlavníZ35-44
Větrovský Aleš Triklub PříbramhlavníM18-39
Vinklárek Ivo MFF UKhlavníM18-39
Werner Petr Liga 100 PrahahlavníM60-69