Startovní listina Královský maraton města Písku

MužiŽeny

Počet přihlášených: 220 CSV pro Excel

PříjmeníJménoKlubZávodKategoriePlatba
Dudek Martin PísekMaratón - jednotlivecM39ano
Fiala Stanislav Status Fit IGY TeamMaratón - jednotlivecM40-49ano
Hošna Petr Atletika PísekMaratón - jednotlivecM39ano
Kracík Adam PísekMaratón - jednotlivecM40-49ano
Manek Jan Frisbee PísekMaratón - jednotlivecM39ano
Pruckner Dietmar 100 Marathon Club AustriaMaratón - jednotlivecM50-59ano
Steinbauer Jiří SK RejtaMaratón - jednotlivecM50-59ne
Bouček Vladimír Maratón - jednotlivecM40-49ne
Kyselý Petr TJ ZduchoviceMaratón - jednotlivecM50-59
Neubauerová Hana Písek1/2 maratón - jednotlivecZ40-49ano
Kvasnička Karel VZ 22301/2 maratón - jednotlivecM40-49ano
Kurfiřt Marek Atletika Čtyři Dvory, České Budějovice1/2 maratón - jednotlivecM40-49ano
Leština Štěpán Rychlá mobilní skupina, Dříteň1/2 maratón - jednotlivecM40-49ano
Mikolášek David Albrechtice nad Vltavou1/2 maratón - jednotlivecM40-49ano
Němec Michal Písek1/2 maratón - jednotlivecM40-49ano
Nešvara Hynek Písek1/2 maratón - jednotlivecM39ano
Macholdová Kristýna My tři (3) a Denynka1/2 maratón - jednotlivecZ39ano
Hájek Zdeněk My tři (3) a Denynka1/2 maratón - jednotlivecM40-49ano
Kratochvílová Štěpánka 1/2 maratón - jednotlivecZ50-59ano
Urbánek Tomáš Pelhřimov1/2 maratón - jednotlivecM40-49ano
Velimský Tomáš Písek1/2 maratón - jednotlivecM50-59ano
Směšný Lukáš Klášterec nad Ohří 1/2 maratón - jednotlivecM40-49ano
Tylichtr Petr TT Tálín 1/2 maratón - jednotlivecM50-59ano
Hladký Jakub Hladky.net1/2 maratón - jednotlivecM40-49ano
Hurtíková Veronika Henbloky1/2 maratón - jednotlivecZ39ano
Patzák Martin Henbloky1/2 maratón - jednotlivecM39ano
Šuríková Kateřina Písek1/2 maratón - jednotlivecZ40-49ano
Zelenka Adam Písek1/2 maratón - jednotlivecM39ano
Kopenec Filip Písek1/2 maratón - jednotlivecM39ano
Veselý Pavel Kladno1/2 maratón - jednotlivecM50-59ano
Burkonova Ivana Forvia1/2 maratón - jednotlivecZ40-49ano
Koc Roman Písek1/2 maratón - jednotlivecM50-59ano
Kálal Adam Borek1/2 maratón - jednotlivecM39ano
Hlaváčková Anna 1/2 maratón - jednotlivecZ39ano
Šafařík Jakub 1/2 maratón - jednotlivecM39ano
Daněk Jiří Písek1/2 maratón - jednotlivecM39ano
Karvanová Čabrádková Barbora Radomyšl1/2 maratón - jednotlivecZ40-49ano
Novák Pavel Písek1/2 maratón - jednotlivecM50-59ano
Procházková Ivona Blatná1/2 maratón - jednotlivecZ40-49ano
Šíp Jaromír TT Tálín1/2 maratón - jednotlivecM40-49ano
Matoška Marek Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek1/2 maratón - jednotlivecM39ano
Pospíšil Kamil Písek 1/2 maratón - jednotlivecM50-59ano
Pichlik Roman Pot a krev1/2 maratón - jednotlivecM40-49ano
Rahsepar-Hashemi Hashem PSV TRI -Linz1/2 maratón - jednotlivecM40-49ano
Kubickova Veronika Štefkorunningteam1/2 maratón - jednotlivecZ39ano
Kaňka Lukáš Dynamit Výprachtice 1/2 maratón - jednotlivecM40-49ne
Velková Zuzana Drhovle1/2 maratón - jednotlivecZ39ne
Valenta Gabri 5 km běhženy 5 km běhne
Vorlíček Václav Nezávislý Podmelechovský spolek 1/2 maratón - jednotlivecM39ne
Fořtová Petra Atletika Písek1/2 maratón - jednotlivecZ39ne
Lašová Marlene Dnes jsme nespali1/2 maratón - jednotlivecZ39ne
Vosátka Zdeněk Atletika Písek, z.s.1/4 maratón - jednotlivecM60-69ano
Kubrová Diana 1/4 maratón - jednotlivecZ40-49ano
Kubr Václav 1/4 maratón - jednotlivecM40-49ano
Slechta Margarita 1/4 maratón - jednotlivecZ39ano
Krentík Rudolf Neběžci 1/4 maratón - jednotlivecM40-49ano
Černý Jan Dědovice1/4 maratón - jednotlivecM70pano
Pfeiler Ivo Písek1/4 maratón - jednotlivecM40-49ano
Urbánek Filip Pelhřimov1/4 maratón - jednotlivecM39ano
Urbánková Amelie Pelhřimov1/4 maratón - jednotlivecZ39ano
Hrubá Barbora Chotěšov1/4 maratón - jednotlivecZ39ano
Hrubá Kateřina Chotěšov1/4 maratón - jednotlivecZ39ano
Jahoda Vladimír TT Tálín 1/4 maratón - jednotlivecM60-69ano
Blažek Vladimír Písek1/4 maratón - jednotlivecM39ano
Dědič Michal Grand hotel Zvon 1/4 maratón - jednotlivecM39ano
Vodsloň Tomáš Pisek1/4 maratón - jednotlivecM40-49ano
Vlček Josef 1/4 maratón - jednotlivecM40-49ano
Kraus Daniel Cheznovice1/4 maratón - jednotlivecM39ano
Zobal Petr Písek1/4 maratón - jednotlivecM50-59ano
Myftari Shpendi Radomyšl1/4 maratón - jednotlivecM50-59ano
Uldrich Tomáš Blatná 1/4 maratón - jednotlivecM40-49ano
Podzimková Marie Styrov1/4 maratón - jednotlivecZ40-49ano
Podzimek Václav Styrov1/4 maratón - jednotlivecM39ano
Procházka Jaroslav Písek1/4 maratón - jednotlivecM39ano
Selařová Adéla Smrkovice1/4 maratón - jednotlivecZ39ano
Jelínek Radek Styrov1/4 maratón - jednotlivecM40-49ano
Karvan Jan Radomyšl1/4 maratón - jednotlivecM40-49ano
Lisová Eva Písek1/4 maratón - jednotlivecZ40-49ano
Fouček Petr Atletika Písek 1/4 maratón - jednotlivecM40-49ano
Klasová Petra Vacov1/4 maratón - jednotlivecZ40-49ano
Kodad Jiří Písek 1/4 maratón - jednotlivecM50-59ano
Fritz Pavel Písek1/4 maratón - jednotlivecM40-49ano
Slabý Tomáš Řeporyje1/4 maratón - jednotlivecM50-59ano
Hejlová Karolína Nikdy není pozdě1/4 maratón - jednotlivecZ39ano
Hesoun Matěj Plavecký klub Písek1/4 maratón - jednotlivecM39ano
Hesoun Tomáš Čížová1/4 maratón - jednotlivecM39ano
Šťastná Veronika Holky v běhu1/4 maratón - jednotlivecZ40-49ano
Rezková Veronika Holky v běhu - Čestice1/4 maratón - jednotlivecZ39ano
Králová Kateřina Praha 5 - Hlubočepy1/4 maratón - jednotlivecZ39ano
Vinterová Hana Vacov1/4 maratón - jednotlivecZ40-49ano
Lorencová Bláhová Romana 1/4 maratón - jednotlivecZ50-59ano
Lorenc Jaroslav 1/4 maratón - jednotlivecM40-49ano
Černická Tereza Písek1/4 maratón - jednotlivecZ40-49ano
Kynkor Jiří Písek1/4 maratón - jednotlivecM50-59
Báca Karel Vykulená sova1/4 maratón - jednotlivecM50-59
Zavřel Vít Písek1/4 maratón - jednotlivecM39
Jeseta Josef Pisek1/4 maratón - jednotlivecM39ne
Bigasová Doris Rozběhnito Cheb1/4 maratón - jednotlivecZ40-49ne
Laš Patrik Dnes jsme nespali1/4 maratón - jednotlivecM39ne
Karvánková Milena Nové Strašecí1/4 maratón - jednotlivecZ40-49
Vaňačová Lenka Blatná1/4 maratón - jednotlivecZ39
Scholtz Daniel Písek1/4 maratón - jednotlivecM39
Petrek Bartáková Irena Tábor1/4 maratón - jednotlivecZ39
Dušková Jitka Tábor1/4 maratón - jednotlivecZ40-49ne
Svoboda Erik Atletika Písek1/4 maratón - jednotlivecM50-59ne
Malina Vojtěch TJ Hradiště1/4 maratón - jednotlivecM39ano
Košičár Jan Písek1/4 maratón - jednotlivecM39
de Villemagne Gonzague 1/4 maratón - jednotlivecM39ne
Laurent Calsis Pisek1/4 maratón - jednotlivecM39ano
Jíchová Monika 5 km běhženy 5 km běhano
Mikšíčková Martina Behny Ace Písek 5 km běhženy 5 km běhano
Kochanová Romana Písek 5 km běhženy 5 km běhano
Boucová Iveta Písek5 km běhženy 5 km běhano
Rybáková Martina Štěkeň5 km běhženy 5 km běhano
Král Filip Albrechtice nad Vltavou5 km běhmuži 5 km běhano
Minařík Jakub Strakonice5 km běhmuži 5 km běhano
Kovář Jan Atletika Písek5 km běhmuži 5 km běhano
Kovář Josef Atletika Písek5 km běhmuži 5 km běhano
Kessnerová Lenka 5 km běhženy 5 km běhano
Novák Jiří Husinec5 km běhmuži 5 km běhano
Novák Ondřej Husinec5 km běhmuži 5 km běhano
Tomešová Daniela Písek5 km běhženy 5 km běhano
Tomeš Pavel Písek5 km běhmuži 5 km běhano
Hurtala Michal Mirovice5 km běhmuži 5 km běhano
Hesoun Tomáš Čížová5 km běhmuži 5 km běhano
Hesounová Linda Plavecký klub Písek5 km běhženy 5 km běhano
Burkon Patrik IHC Králové Pisek5 km běhmuži 5 km běhano
Burkoň Tomáš 5 km běhmuži 5 km běhano
Křížová Zuzana Písek5 km běhženy 5 km běhne
Liška Jan Písek5 km běhmuži 5 km běh
Kokaisl Vendula Chrestovice5 km běhženy 5 km běhne
Šrůtová Kateřina Chřešťovice5 km běhženy 5 km běhne
Kudrle Martin Rohde & Schwarz Runners5 km běhmuži 5 km běhne
Maryšková Monika Královská školka5 km běhženy 5 km běh
Cendelín Rostislav Sokol Písek5 km běhmuži 5 km běh
HÁJKOVÁ ŠARLOTA My tři (3) a Denynka5 km běhženy 5 km běhne
Kracík Tomáš Plavecký klub Písek1/2 maratón - tým
Zástava Jan Plavecký klub Písek1/2 maratón - tým
Slaninová Anežka Maratón - tým
Beránková Aneta Maratón - tým
Hladká Veronika Maratón - tým
Klímová Evas Maratón - tým
Burianová Lucie Maratón - tým
Kolář Pavel Maratón - tým
Slavík Marek Maratón - tým
Slavíková Šárka Maratón - tým
Procházka Ladislav Maratón - tým
Procházka Miroslav Maratón - tým
Michita Hincu Maratón - tým
Matty Hejptr Maratón - tým
Filková Nikola Adidas tým1/2 maratón - týmano
Roučka Alois Adidas tým1/2 maratón - týmano
Aharova Veronika Písek5 km běhženy 5 km běhne
asDjFlcZ YtzZjdWU TDyzdkOiMaratón - týmne
Bauerová Simona Runnařky 1/2 maratón - týmano
Bína Michal Pisrk1/4 maratón - jednotlivecM50-59ne
Bitto Jonáš Písek 1/4 maratón - jednotlivecM39ne
bJkgyNMjlW UxANEpGXyvrdgcMa wzxSRIrafAnJT5 km běhženy 5 km běhne
Blaha Luděk TT Tálín1/4 maratón - jednotlivecM60-69ne
BPXYRLcsrKGSIe uHfPeTUhOzqo sBvWuyTZVFPqMaratón - týmne
BPXYRLcsrKGSIe uHfPeTUhOzqo sBvWuyTZVFPqMaratón - týmne
Buriánková Lucie Maratón - týmano
Burkon Patrik IHC Králové Pisek5 km běhmuži 5 km běhne
Burkon Patrik IHC Králové Pisek5 km běhmuži 5 km běhne
Burkoň Tomáš 5 km běhmuži 5 km běhne
Burkonova Ivana Forvia1/2 maratón - jednotlivecZ40-49ne
Cendelín Rostislav Vendelín ClubMaratón - týmne
Černická Tereza Písek1/4 maratón - jednotlivecZ40-49ne
de Villemagne Gonzague 1/2 maratón - jednotlivecM39ne
DjmRTBANqhU BalDoAMKhSfu hzSINrlunXxHqAFDMaratón - týmne
DjmRTBANqhU BalDoAMKhSfu hzSINrlunXxHqAFDMaratón - týmne
ElIhsCgYGyvBP gyApjfZaHWTU vZUpafhrXiOkMaratón - týmne
ElIhsCgYGyvBP gyApjfZaHWTU vZUpafhrXiOkMaratón - týmne
ERBnSJGlHaUwtez oUjCbBIy UeXPAQjkSuVZCEaMaratón - týmne
ERBnSJGlHaUwtez oUjCbBIy UeXPAQjkSuVZCEaMaratón - týmne
evkSyHPopNdAiVmR LCqrIOaBoucw NtZnxpWcCGMaratón - týmne
flBnHPsZQDhzVre XOMtNBuvwgL YvFRpKOezmyPQMMaratón - týmne
FzVTQJaUZXKqPd rJVcfejdE caDAOByfovl5 km běhženy 5 km běhne
GfFHVzJja lbLFRfNiKuYDk oLqBRlhUMaratón - týmne
gvonMzGTl XvStDkrw qHrleyXFmBMaratón - týmne
gvonMzGTl XvStDkrw qHrleyXFmBMaratón - týmne
Hlaváčková Anna 1/2 maratón - jednotlivecZ39ne
hMNrijCFOm SPnrvpJCUZR yAFikIMoMaratón - týmne
HzAcpbdSCMeqr ZUVNSAfdiKck qzSmEOFBapeUHfW5 km běhženy 5 km běhne
IMEJFwyr zqUoBnrui dheRoWLUFJlMaratón - týmne
IMEJFwyr zqUoBnrui dheRoWLUFJlMaratón - týmne
JSFvmNUCL BXSofwlbHCk BSdmkwysrMVajPHUMaratón - týmne
Kadeřábková Jolana Atletika Písek 5 km běhženy 5 km běhne
Kafka Martin Runnařky 1/2 maratón - týmano
Kijaško Daniils Infinity (Rēzekne, Latvija)1/2 maratón - jednotlivecM39ne
Kijaško Daniils Infinity (Rēzekne, Latvija)1/2 maratón - jednotlivecM39ne
Klimová Eva Rohde & Schwarz RunnersMaratón - týmano
Kubickova Veronika Štefkorunningteam1/2 maratón - jednotlivecZ39ne
lxkvowqgEnI VvpNEhfCjiQwXIOW wUVhtEbZKlYMaratón - týmne
lxkvowqgEnI VvpNEhfCjiQwXIOW wUVhtEbZKlYMaratón - týmne
mBgeHyjXtzJicpbM JaDslAkUb YMhreyGAnxaCT5 km běhženy 5 km běhne
mKvuJXnI FElRrsKb HMzKkENdwvWXFUMaratón - týmne
oFtnTpaOlceJBU YeSBGChDQWMH QrAYEgjJlMbFSNG5 km běhženy 5 km běhne
Procházka Jaroslav Písek1/4 maratón - jednotlivecM39ne
Procházka Miroslav Maratón - týmano
PyiJbmFSwuGsNn izCdcSybeUDPmBJ vwfcLNmOqSMaratón - týmne
PyiJbmFSwuGsNn izCdcSybeUDPmBJ vwfcLNmOqSMaratón - týmne
Rychlík Zdeněk Stod1/4 maratón - jednotlivecM39ne
RZmitFdIkoBsg GBnKldvOJa EwUICFlVHvrtDnzJ5 km běhženy 5 km běhne
Staněk Libor 1/2 maratón - jednotlivecM40-49ne
Steinbauer Jiří SK Rejta1/2 maratón - jednotlivecM50-59ne
Šesták Jindřich ASP1/4 maratón - jednotlivecM60-69ne
Valenta Michal 5 km běhmuži 5 km běhne
Valenta Petr Budyně1/2 maratón - jednotlivecM40-49ano
Veber Tomáš Borovany1/2 maratón - jednotlivecM40-49ne
Velkova Zuzana Písek 397011/2 maratón - jednotlivecZ39ne
vtJeiuacHKBMySAg RXdglxkF WcwLuGZyeqEMaratón - týmne
vtJeiuacHKBMySAg RXdglxkF WcwLuGZyeqEMaratón - týmne
VvielkUIrpantdN aqoZcEFpBRTm WOgLKaNjCvSTuEeMaratón - týmne
WivgdxmHoPRKF EqCUxgBwdNhtzr mYVWXLOd5 km běhženy 5 km běhne
XEYABUml kOmClnsHcAPxyWb WZoVMhqPpMaratón - týmne
XEYABUml kOmClnsHcAPxyWb WZoVMhqPpMaratón - týmne
yKosuOaNVRZ qFJWouONbAD cDfyqJPMwtVpMaratón - týmne
yKosuOaNVRZ qFJWouONbAD cDfyqJPMwtVpMaratón - týmne
ZbgdmfUXcAMOi wQGJIuZc KxDkQjPbMaratón - týmne