Startovní listina Hradecký terénní triatlon

MužiŽeny

Počet přihlášených: 46 CSV pro Excel

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Barič Dominik Brno-severHlavní závodM3 30-39ano
Beran Lukáš Hlavní závodM3 30-39ano
Čejka Bořivoj Triathlon Team ChrudimEasyM40-49ano
Čejka Bořivoj Triathlon Team ChrudimHlavní závodM4 40-49ano
Friš Jirka Hlavní závodM2 20-29ano
Friš Matěj Ski Run ČakoviceEasyM16-19ano
Friš Michal Praha ČakoviceHlavní závodM4 40-49ano
Graf Vojtěch TJ Sokol Frenštát pod RadhoštěmHlavní závodM3 30-39ano
Grossová Petra KOKHlavní závodZ2 20-29ano
Hageneder Lukáš PrahaHlavní závodM2 20-29ano
Hlavová Kateřina Lípa nad OrlicíHlavní závodZ2 20-29ano
Horák Aleš Triostech Hlavní závodM3 30-39ano
Hudcová Alexandra PardubiceEasyZ16-19ne
Ivančaková Klára Praha 14EasyZ20-39ne
Jelínek Matěj EasyM20-39ano
Jezdinský Filip DolanyHlavní závodM3 30-39ano
Juříčková Michaela MTBEJ teamHlavní závodZ3 30-39ano
Kubánek Jan Ty Run z Lipové Hlavní závodM5 50-59ano
Kurfürst Miroslav EasyM50pano
Málek Marek Hlavní závodM2 20-29ano
Martiník Jan OstravaHlavní závodM3 30-39ano
Maťašová Zuzana EasyZ20-39ano
Menclová Šárka TJ Sokol Hradec KrálovéDětskýD3 holkyne
Merkl Tomáš Silný jádro DCHHlavní závodM3 30-39ano
Mráz Vítek INS Hlavní závodM5 50-59ano
Musílková Eliška Hlavní závodZ2 20-29ano
Mužíková Lenka Czech MultiSport CoachingHlavní závodZ5 50-59ano
Pernica Martin VZS BlanskoHlavní závodM3 30-39ne
Rusek Jakub PrahaHlavní závodM2 20-29ano
Ryšávka Martin BrnoHlavní závodM4 40-49ne
Schwarz Michael Pardubie Hlavní závodM2 20-29ano
Slimařík David Mělník EasyM20-39ne
Soppe Martin AKHKEasyM40-49ano
Soukup Jan Expres CZ BMD Team KolínDětskýD2 kluciano
Stanikova Petra PrahaHlavní závodZ3 30-39ano
Šiška Dominik Nadipovaný šiškyDětskýD3 kluciano
Šiška Dušan Nadipovaný šiškyEasyM40-49ano
Šťovíček Pavel Včelařství ŠťovíčekHlavní závodM3 30-39ano
Táborský Matyáš Hradec KrálovéDětskýD2 kluciano
Tlustý Michal Pardubice Hlavní závodM3 30-39ano
Topinkova Petra IDEA STATICAHlavní závodZ3 30-39ano
Vaněčková Zora Praha 8 - LibeňHlavní závodZ3 30-39ano
Velcová Tereza Hradec KrálovéHlavní závodZ2 20-29ano
Vidner Štěpán TSK PrahaHlavní závodM3 30-39ano
Vrabcová Eliška EasyZ20-39ano
Vrabec Tobiáš Hlavní závodM2 20-29ano