Počet přihlášených: 93
Příjmení | Jméno | Klub | Závod | Kategorie | Platba |
---|---|---|---|---|---|
Ambrož | Jan | #tymdejvid | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Bandy | Nikolas | ASPV TJ Chyšky, Přestavlky | Přípravka žáci I | přípravka žáci I | |
Bandy | Štefan | ASPV TJ Chyšky, Přestavlky | Mladší žáci | ml. žáci | |
Binder | Václav | taKleť | Muži 4400 m | MD | ano |
Brož | Daniel | ASPV TJ Chyšky, Přestavlky | Přípravka žáci I | přípravka žáci I | |
Brož | Jan | ASPV TJ Chyšky, Přestavlky | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci II | |
Brož | Jiří | ASPV TJ Chyšky, Přestavlky | Starší žáci | st. žáci | |
Brož | Ondřej | ASPV TJ Chyšky, Přestavlky | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci III | |
Černý | Stanislav | SK Libníč | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Černý | Stanislav | SK Libníč | Muži 4400 m | MB | ano |
Černý | Svatopluk | JKM | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci II | |
Černý | Vítězslav | JKM | Dorostenci | dorostenci | |
Hryzbil | Jan | Atletika Písek | Junioři | junioři | ano |
Dvořák | Petr | Vila Rusalka | Muži 4400 m | MD | ano |
Gazda | Martin | Relax Běhny - Nákří JKM | Muži 4400 m | MC | ano |
Gazda | Martin | Relax Běhny - Nákří JKM | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Grabmüller | Ivo | JKM | Muži 4400 m | MD | ano |
Grabmüller | Ivo | JKM | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Hacaperka | Marek | SK Sporting Příbram | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci II | |
Hájek | Antonín | AC Čimelice | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci II | |
Hájek | Jan | AC Čimelice | Muži 4400 m | MB | ne |
Hladký | Jakub | Junior cycling projekt team Písek | Muži 4400 m | MB | ano |
Holub | Martin | Triatlon tem Tálín | Muži 4400 m | MB | ano |
Jansa | Jiří | Atletika Písek | Muži 4400 m | MC | ano |
Kopáček | Pavel | Bežerovice | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Kovář | Jan | Tým 132 | Muži 4400 m | MB | ano |
Kovář | Jan | Tým 132 | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Kovář | Vít | FK Čížová | Mladší žáci | ml. žáci | |
Kozumplík | Pavel | Dolce | Muži 4400 m | MC | ano |
Latta | Martin | ASPV TJ Chyšky, Přestavlky | Mladší žáci | ml. žáci | |
Lexa | Jiří | JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR | Muži 4400 m | MC | ano |
Lexa | Jiří | JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Manek | Jan | Frisbee Písek | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Marek | Jiří | JKM | Muži 4400 m | MC | ano |
Marek | Jiří | JKM | Muži A 8800 m | M39 | |
Mařík | Ondřej | Atletika Písek | Předškoláci | předškoláci | |
Meisl | Gabriel | Jihočeský klub maratonců | Přípravka žáci I | přípravka žáci I | |
Meisl | Jan | Jihočeský klub maratonců | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Meisl | Jan | Jihočeský klub maratonců | Muži 4400 m | MB | ano |
Mezera | Jan | Muži A 8800 m | M39 | ano | |
Mrázik | Miroslav | #tymdejvid | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Nevoral | Jiří | Žďárský postrach | Muži 4400 m | MB | ne |
Nevoral | Jiří | Žďárský postrach | Muži A 8800 m | M39 | |
Novotný | Filip | České Budějovice | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Nymburg | Christopher | #týmKleť | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Pazdera | Lukáš | HERE TO WIN TEAM | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Pech | Roman | SKI Vimperk | Muži 4400 m | MD | ano |
Konfršt | Ondřej | Atletika Písek | Starší žáci | st. žáci | |
Pšeničný | Jaroslav | AC Čimelice | Muži 4400 m | MC | ano |
Pudil | Jaroslav | M2 Sport Bečvář Strakonice | Muži 4400 m | MD | ne |
Somogyi | Dániel | #tymdejvid | Muži 4400 m | MB | ano |
Somogyi | Dániel | #tymdejvid | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Šoustar | Lubomír | České Budějovice | Muži 4400 m | MD | ano |
Šoustar | Lubomír | České Budějovice | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Šustr | Pavel | Tábor | Muži 4400 m | MC | ano |
Šustr | Pavel | Tábor | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Vaš | David | #tymdejvid | Muži A 8800 m | M39 | ano |
Vosátka | Zdeněk | Atletika Písek | Muži 4400 m | MD | ano |
Fürbach | Martin | Strakonice | Muži 4400 m | MB | ne |
Hacaperka | Filip | SK Sporting Příbram | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci III | |
Hanzlik | Pavel | Mirovice | Muži A 8800 m | M39 | ne |
Vlček | Jakub | Atletika Písek | Dorostenci | dorostenci | |
Vondrášek | Štěpán | # tymdejvid | Muži 4400 m | MB | ne |
Vondrášek | Štěpán | # tymdejvid | Muži A 8800 m | M39 | ne |
Sicher | Pablo Josef | Atletika Písek | Mladší žáci | ml. žáci | |
Knížek | Samuel | AC Čimelice | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci III | |
Toman | Martin | SK Babice | Muži 4400 m | MC | |
Toman | Martin | SK Babice | Muži A 8800 m | M39 | |
Fousek | Filip | Atletika Písek | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci III | |
Vlášek | Mikuláš | PKPÍ Stevens cyklo Švec Písek | Přípravka žáci I | přípravka žáci I | |
Vlášek | Jakub | PKPÍ Stevens cyklo Švec Písek | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci II | |
Sicher | Enzo Karel | Atletika Písek | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci II | |
Korecký | Matyáš | Atletika Písek | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci II | |
Petr | Jonáš | Atletika Písek | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci II | |
Tanics | Tomáš | Atletika Písek | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci II | |
Mikas | Matyáš | Atletika Písek | Přípravka žáci II a III | přípravka žáci II | |
Tanics | Tadeáš | Atletika Písek | Přípravka žáci I | přípravka žáci I | |
Špeta | Jáchym | Atletika Písek | Předškoláci | předškoláci | |
Červenka | Jiří | Sport Aktive | Muži 4400 m | MC | |
Červenka | Jiří | Sport Aktive | Muži A 8800 m | M39 | |
Kučera | Radek | BBC Praha | Muži 4400 m | MC | |
Kučera | Radek | BBC Praha | Muži A 8800 m | M39 | |
Kovář | Josef | Atletika Písek | Junioři | junioři | |
Kovář | Josef | Atletika Písek | |||
Dvořák | Petr | Vila Rusalka | Muži A 8800 m | M39 | |
Diviš | Jiří | CBC Team | Muži A 8800 m | M39 | |
Diviš | Jiří | CBC Team | Muži 4400 m | MB | |
Toman | Robert | Muži A 8800 m | M39 | ||
Válek | Tomáš | AC Čimelice | Muži A 8800 m | M39 | |
Válek | Jan | AC Čimelice | Muži A 8800 m | M39 | |
Žahour | Pavel | OOBT | Muži 4400 m | MC | |
Stojka | Miroslav | MX team Čimelice | Muži 4400 m | MB | |
Petr | Václav | MX team Čimelice | Muži A 8800 m | M39 |