Startovní listina Kelský biatlon

MužiŽeny

Počet přihlášených: 289 CSV pro Excel

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatbaStart Čas
1 Zelenka Pavel Kly Kly KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:30:00
2 Rynda Petr Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:30:00
3 Kurc Martin Hasiči KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:30:00
4 Hulička Jiří TJ KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:30:00
5 Jíra Štěpán Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:30:00
6 Jeřábek Pavel MělníkDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužine 09:33:00
7 Rechcígl Marek Tj klyDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:33:00
8 Šulc Jakub NeratoviceDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:33:00
9 Róza Jaroslav KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:33:00
10 Hrstka Jiří TJ Kly, Kly-toris, KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:33:00
11 Hořejší David KlyDětikluci 09:36:00
12 x x KlyDětikluci 09:36:00
13 Pukl Richard Puklovci hoření Vinice Dětikluci 09:36:00
14 Pukl Ondřej Puklovci hoření Vinice Dětikluci 09:36:00
15 Štruplová Alena Dětiholky 09:36:00
16 Voleman Jakub Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:39:00
17 Jindra David PohodářiDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužine 09:39:00
18 Svoboda Ondřej PohodářiDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:39:00
19 Svobodová Lucie PohodářiDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 09:39:00
20 Kožla Vratislav PohodářiDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:39:00
21 Kroupová Kateřina Hasičky Kly Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 09:42:00
22 Tůmová Kateřina Hasičky KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 09:42:00
23 Senftová Amáta Hasičky KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 09:42:00
24 Vlčková Veronika Hasičky KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 09:42:00
25 Hadrbolcová Kateřina Hasičky KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 09:42:00
26 Doubek Martin KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:45:00
27 Doubková Petra KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 09:45:00
28 Koudela Lukáš KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužine 09:45:00
29 Koudelová Kristýna KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyne 09:45:00
30 Havlín Daniel MělníkDětikluci 09:45:00
31 Schamberger Ladislav TJ Kly, Geodézie Mělník, Bohemians Praha 1905Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:48:00
32 Pastyřík Jiří Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:48:00
33 Pastyřík Antonín FK Mladá BoleslavDětikluci 09:48:00
34 Dvořák Miroslav GeošneciDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:48:00
35 Kaňkovská Karolína Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 09:48:00
36 Veselá Anita MazáciDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 55pano 09:51:00
37 Veselá Anna MazáciDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 55pano 09:51:00
38 Flosová Jana MazáciDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 55pano 09:51:00
39 Hojka Václav MazáciDospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55pano 09:51:00
40 Hojková Lenka MazáciDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 09:51:00
41 Porš Michal Běhání ve ŠtětíDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:54:00
42 Cajtler Josef Běhání ve Štětí Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:54:00
43 Jiráňová Tamara Běhání ve Štětí Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 09:54:00
44 Langerová Michaela Běhání ve Štětí Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 09:54:00
45 Fejerčák Marián Běhání ve Štětí Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:54:00
46 Fiedler Vojtěch KodžoDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:57:00
47 Růžička Ondřej KodžoDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:57:00
48 Horyna Jan KodžoDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:57:00
49 Popek Štěpán KodžoDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:57:00
50 Dvořák Marek KodžoDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 09:57:00
51 Netřebská Marta Viessmann clubDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:00:00
52 Horčic Matěj Viessmann clubDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:00:00
53 Jašurek Urban Viessmann clubDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužine 10:00:00
54 Tichý Adam Viessman ClubDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:00:00
55 Veltruský Martin Viessmann Club Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:00:00
56 Nápravník Jiří Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55pano 10:03:00
57 Nápravníková Marta Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyne 10:03:00
58 Nápravníková Hana Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:03:00
59 Řeháková Sylva Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 55pano 10:03:00
60 Řehák Tomáš Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55pano 10:03:00
61 Kmeť Jan Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55pano 10:06:00
62 Požgayová Jana Bonbon PrahaDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 55pano 10:06:00
63 Švácha Luboš Sokol Mšeno Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55pano 10:06:00
64 Pátek Vladimír MostDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:06:00
65 Pátková Andrea KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:06:00
66 Tkachenko Dmitry PyžikDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:09:00
67 Zanozina Ekaterina PyžikDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:09:00
68 Zagvazddin Petr PyžikDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:09:00
69 Shiriaev Anton PyžíkDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:09:00
70 Soboleva Alexandra PyžíkDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:09:00
71 Šnajdrová Lucie Luigi Cocotti-běhnyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:12:00
72 Marečková Lucie Luigi Cocotti-běhnyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:12:00
73 Valínová Dagmar Luigi Cocotti-běhnyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyne 10:12:00
74 Čížková Dagmar Luigi Cocotti-běhnyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:12:00
75 Chmelíková Monika Luigci cocotti- běhnyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:12:00
76 Valdová Míla Luigi Cocotti - stepbajstepDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:15:00
77 Stanislavová Kateřina Luigi Cocotti - stepbajstepDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:15:00
78 Zajíčková Kateřina Luigi Cocotti - stepbajstepDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:15:00
79 Kučerová Ivana Luigi Cocotti - stepbajstepDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 55pano 10:15:00
80 Plesníková Pavla Luigi Cocotti - stepbajstepDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:15:00
81 Šíma Jiří Luigi Cocotti ChloumekDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:18:00
82 Šímová Irena Luigi Cocotti ChloumekDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:18:00
83 Nováková Monika Luigi Cocotti ChloumekDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:18:00
84 Bílek Jiří Luigi Cocotti ChloumekDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:18:00
85 Mareček Daniel Luigi Cocotti ChloumekDospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55pano 10:18:00
86 Kalina Mirek KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:21:00
87 Slunečko Karel Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:21:00
88 Slunečko Antonín Dětikluci 10:21:00
89 Slunečko Vítek Dětikluci 10:21:00
90 Kraus Petr Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:21:00
91 Fajglová Eliška Mělník Dětiholky 10:24:00
92 Fajgl Jakub Mělník Dětikluci 10:24:00
93 Tott Matěj Dětikluci 10:24:00
94 Tottová Eliška Dětiholky 10:24:00
95 Vágner Kristián Dětikluci 10:24:00
96 Nápravová Pavla BonbonDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 55pano 10:27:00
97 Vysloužilová Katka BonbonDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 55pano 10:27:00
98 Aubrecht Petr BonbonDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:27:00
99 Aubrecht ml. Petr BonbonDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:27:00
100 Hábltová Alena BONBON PrahaDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:27:00
101 Benešová Alena Bohnice KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:30:00
102 Mocíková Bohdana Bohnice KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:30:00
103 Mocík Michal Bohnice KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:30:00
104 Skalová Eva Karate Dragon NeratoviceDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyne 10:30:00
105 Dvořáková Lenka SDH Tuhaň Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:30:00
106 Kulhavý Jiří Jirka&Jirka Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:33:00
107 Kulhavá Romana Jirka&Jirka Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:33:00
108 Horáček Jiří Jirka & JirkaDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:33:00
109 Horáčková Barbora Jirka & JirkaDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:33:00
110 Kulhavá Kateřina Jirka&Jirka Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:33:00
111 Silaštík Petr mixergroupDospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55pano 10:36:00
112 Malý Jiří MixergroupDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:36:00
113 Veis Zdenek MixergroupDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužine 10:36:00
114 Hypša Martin MixergroupDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:36:00
115 Šebestová Anna MixergroupDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:36:00
116 Průšová Natálie Mamuťáci Tj KlyDětiholky 10:39:00
117 Průšová Karolína Mamuťáci Tj KlyDětiholky 10:39:00
118 Kohoutová Barbora Mamuťáci Tj Kly Dětiholky 10:39:00
119 Štrupl Michal Mamuťáci Tj KlyDětikluci 10:39:00
120 Trubičková Helena Mamuťáci Tj Kly Dětiholky 10:39:00
121 Pešan Ondřej TJ Kly-starší přípravkaDětikluci 10:42:00
122 Fišer Šimon TJ Kly-starší přípravkaDětikluci 10:42:00
123 Vágner Václav TJ Kly-starší přípravkaDětikluci 10:42:00
124 Lukáč Dominik Dětikluci 10:42:00
125 Zdeněk Josef TJ Kly-starší přípravkaDětikluci 10:42:00
126 prázdná Dětiholky 10:48:00
127 Čvančarová Eliška MělníkDětiholky 10:45:00
128 Belohradska Anna Mělník Dětiholky 10:45:00
129 Pexa Denis Dětikluci 10:45:00
130 Rodr Tomáš Mělník Dětikluci 10:45:00
131 Guttenberg Jiří Luigi Cocotti RAGAZZI ITALIANIDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:48:00
132 Valda Petr Luigi Cocotti Ragazzi ItalianiDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:48:00
133 Melichar Vladimír Luigi Cocotti RAGAZZI ITALIANIDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:48:00
134 Stanislav Martin Luigi Cocotti RAGAZZI ITALIANIDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:48:00
135 Šnajdr Zbyněk Luigi Cocotti RAGAZZI ITALIANIDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:48:00
136 Procházka Jiří Bistro HoštkaDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:51:00
137 Řezáč Jaroslav Bistro HoštkaDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:51:00
138 Novak Lukáš Bistro Hoštka Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:51:00
139 Šilhavý Martin Bistro HoštkaDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:51:00
140 Hranička Filip Bistro HoštkaDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:51:00
141 Procházka Pavel Bistro HoštkaDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:54:00
142 PEŠEK Adam ŘežDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:54:00
143 Vlček Lukáš PrahaDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:54:00
144 Tomáš Petr VšetatyDospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55pano 10:54:00
145 Polanská Ivana VšetatyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:54:00
146 Stinka Libor HC Junior Mělník Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:57:00
147 Šnajdr Dominik HC Junior Mělník Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:57:00
148 Lukáš Viktor HC Junior Mělník Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:57:00
149 Němcová Pavla HC Junior Mělník Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 10:57:00
150 Kapoun Kryštof HC Junior Mělník Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 10:57:00
151 Fidrant Lukáš Sněženky a machřiDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:00:00
152 Fadrhons Petr Sněženky a machřiDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:00:00
153 Rolencová Michaela Sněženky a machřiDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:00:00
154 Prokeš Martin Sněženky a machřiDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:00:00
155 Machová Anna Sněženky a machři Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:00:00
156 Čížková Věra Dolní ZimořDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:03:00
157 Tottová Jiřina Dolní ZimořDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:03:00
158 Kral Tomas Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:03:00
159 Matějková Karolína J.M.Dětiholky 11:03:00
160 Muška Jonas Klub veslařu mělnických Dětikluci 11:03:00
161 Šporcl Radek Andělské běhnyDospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55pano 11:06:00
162 Horáková Petra Andělské běhnyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:06:00
163 RYCHETSKÁ Zuzana Andělské běhnyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:06:00
164 Noskeová Ivana Andělské Běhny Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:06:00
165 Pavlíková Klára Andělské běhnyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:06:00
166 Šenkárčin Jakub Luigi Cocotti Piedi VelociDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:09:00
167 Vejr Tomáš Luigi Cocotti Piedi VelociDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:09:00
168 Štefan Radim Luigi Cocotti Piedi VelociDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:09:00
169 Veselý Jiří Luigi Cocotti Piedi VelociDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:09:00
170 Nový Karel Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 11:09:00
171 Šeredová Kateřina Hunga Bunga, klyDětiholky 11:12:00
172 Prokopec Josef Hunga Bunga, Neratovice Dětikluci 11:12:00
173 Novak Jakub Hunga Bunga Dětikluci 11:12:00
174 Krymlová Marie HungaBunga Dětiholky 11:12:00
176 Jadrná Markéta Tým Jirka Šemberk Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyne 11:15:00
177 Šenberk Jiří Mělník Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:15:00
178 Šenberkovà Simona Mělník Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:15:00
179 Šenberk Vojtěch MělníkDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:15:00
180 Rechcíglová Daniela Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:15:00
181 Červinka Filip ZŠ Eriza 1Dětikluci 11:18:00
182 Hošek Timon ZŠ ErizaDětikluci 11:18:00
183 Ondrůšek Jiří ZŠ ErizaDětikluci 11:18:00
184 Pavlok Matěj ZŠ ErizaDětikluci 11:18:00
185 Mareček Antonín ZŠ ErizaDětikluci 11:18:00
186 Děti 11:21:00
187 Pokorná Kristina ZŠ ErizaDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:21:00
188 Nejedlý Lukáš ZŠ ErizaDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:21:00
189 Krejčíková Lenka ZŠ Eriza 2Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyne 11:21:00
190 Krejčík Zdeno ZŠ Eriza 2Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 11:21:00
191 Svoboda Jonáš raketahaalandmbappéDětikluci 11:24:00
192 Svoboda Vilem RaketambapehaalandDětikluci 11:24:00
193 Havlíček Lukáš MělníkDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:24:00
194 Srba Jaromír MělníkDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:24:00
195 Lukáš Adam PrahaDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:24:00
196 Nedorost Lukáš Banditi rytmuDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:27:00
197 Kopecký Martin Banditi rytmuDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:27:00
198 Holub Tomáš Banditi rytmuDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužine 11:27:00
199 Srpová Viktorie Banditi rytmuDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 11:27:00
200 Šulc Matěj Banditi rytmuDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:27:00
201 Valsová ml Zuzana Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 11:30:00
202 Valsová Zuzana Zkusit ŠůšnDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:30:00
203 Valsa Václav Zkusit ŠůšnDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:30:00
204 Nápravník Jan Zkusit ŠůšnDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:30:00
205 Keller Štěpán Zkusit ŠůšnDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:30:00
206 Nikl Aleš ŠtětíDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužine 11:33:00
207 Eliáš Petr (vítěz 2022)Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:33:00
208 Valsa Jan KVM 1881Dětikluci 11:33:00
209 Bufka Zdeněk AC Česká LípaDospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55pano 11:33:00
210 Fíčková Anna Atletika Mělník Dětiholky 11:33:00
211 Šibravová Lenka Za ZuzankuDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:36:00
212 Zelenka Lukáš Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:36:00
213 Kurc Štěpán Antonín Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 11:36:00
214 Filková Jolana Děti 11:36:00
215 Filková Lucie Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 11:36:00
216 Orel Josef Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužine 11:39:00
217 Orlová Magdalena Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:39:00
218 Ge Evžen Maratonské vrányDospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55pano 11:39:00
219 Řezníček Petr Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55pano 11:39:00
220 Fuksa Michal Mělník Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:39:00
221 Roušalová Nikola UčitelkyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:42:00
222 Ryndová Petra UčitelkyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:42:00
223 Plassová Natálie UčitelkyDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:42:00
224 Kasík Adam UčitelkyDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:42:00
225 Tomášek Roman Luigi Cocotti SoloDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:42:00
226 Novák Adam 3.14čiDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:45:00
227 Machová Anita Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 11:45:00
228 Tomsa Jakub Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 11:45:00
229 Hofmanová Anna Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 11:45:00
230 Beranová Jana Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 11:45:00
231 Kratochvílová Eliška OCR ČelákoviceDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:48:00
232 Klusáček Zdeněk OCR Čelákovice Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:48:00
233 Sekerova Petra OCR Čelákovice Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:48:00
234 Hejla Lukáš OCR Čelákovice Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:48:00
235 Vaňková Eva OCR ČelákoviceDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:48:00
236 Sochůrková Anna My 4 z Mlazic a VeryDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:51:00
237 Sochůrek Martin My 4 z Mlazic a VeryDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:51:00
238 Viazanica Tomáš My 4 z Mlazic a VeryDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:51:00
239 Viazanicová Petra My 4 z Mlazic a VeryDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:51:00
240 Vernek Michal My 4 z Mlazic a VeryDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:51:00
241 Štefan Jakub Společenstvo podkolenekDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:54:00
242 Bolardová Lucie Společenstvo podkolenekDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:54:00
243 Mencl Daniel Společenstvo podkolenekDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:54:00
244 Chalupka Dominik Společenstvo podkolenekDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:54:00
245 Hosnedlová Michaela Společenstvo podkolenekDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 11:54:00
246 Vorasický Václav Legendary dogsDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:57:00
247 Čechlovský Robert Rozběháme NeratoviceDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:57:00
248 Čechlovský Robin NeratoviceDětikluci 11:57:00
249 Čechlovská Nika NeratoviceDětiholky 11:57:00
250 Kurc Antonín Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 11:57:00
251 Rychtařík Jan LheniceDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:00:00
252 Loukota Petr LheniceDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:00:00
253 Andrée Dominik LheniceDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:00:00
254 Kitner Sebastian LheniceDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:00:00
255 Vlček Jan LheniceDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:00:00
256 Slabá Tereza Mělník, LujdžánciDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyne 12:03:00
257 Dudok Luděk Mělník, LujdžánciDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužine 12:03:00
258 Březinová Lenka LujdžánciDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 12:03:00
259 Plesnikova Nicola LujdžánciDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyne 12:03:00
260 Mury Luis Lujdžánci, MelnikDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:03:00
261 Reiterman Miloslav On The SpotDospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 12:06:00
262 Lorenz Ferda Sokol LibišDětikluci 12:06:00
263 Unger Dušan KlyDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:06:00
264 Ungerová Markéta Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyne 12:06:00
265 Joachimsthal Miloš Hasiči Kly-BrnkywoodDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:06:00
266 Krestová Tereza Canicross Mělník Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 12:09:00
267 Kresta Václav Cannicros Mělník Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:09:00
268 Krejčí Markéta MělníkDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano 12:09:00
269 Krejčí Tomáš Mělník Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:09:00
270 Jakoubek Martin Mělník Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:09:00
271 Jindra Jáchym Dětikluci 12:12:00
272 Jindrová Anastázie Dětiholky 12:12:00
273 Jindrová Nikola Děti 12:12:00
274 Ryndová Denisa Dospělí (pouze pro starší 18 let)Ženy 12:12:00
275 Le Sy Tomáš Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 12:12:00
276 Janura Tomáš Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55p 12:15:00
277 Janurová Bára Děti 12:15:00
278 Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 55p 12:15:00
279 Kožera Martin Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 12:15:00
281 Kalinová Eliška KlyDětiholky 12:18:00
282 Polednová Laura Dětiholky 12:18:00
296 Březina Marek SKK-Starý Kelský koně Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:21:00
297 Stransky Jiri SKK- STARY KELSKY KONE Dospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:21:00
298 Pexa Miroslav SKK-starý kelský koněDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:21:00
299 Dombai st Roman SKK - Starý Kelský KoněDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano 12:21:00
300 Kohout Jaroslav Dospělí (pouze pro starší 18 let)Muži 12:21:00
0 Brož David PohodářiDospělí (pouze pro starší 18 let)Mužiano
0 Kovářová Lucie Luigi Cocotti ChloumekDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano
0 Pastyřík Martin SK Slavia PrahaDětikluci
0 Webwe Monika Běhání ve ŠtětíDospělí (pouze pro starší 18 let)Ženyano