Startovní listina Cyklofanatik 2024

MužiŽeny

Počet přihlášených: 371 CSV pro Excel

PříjmeníJménoKlubZávodKategoriePlatba
Adámek Josef N MTB Pohodář 50 kmne
Altschul Petr Zruč-SenecN MTB Pohodář 50 kmano
Avakjan Andrej ŠKODA JS a.s.U elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Baran Adrian N MTB Pohodář 50 km
Barta Marcel Třemošná N MTB Pohodář 50 kmano
Bartoň Petr Kondor Bike Team PostřekovL MTB Sporťák 100 kmano
Bauer Zdeněk N MTB Pohodář 50 kmano
Baxa Radim Tempomakers L MTB Sporťák 100 kmano
Bebrová Martina ŠKODA JS, a.s.N MTB Pohodář 50 km
Bělík Aleš PlzeňI MTB Maniak 180 kmano
Beránek Jan LishojáciM MTB Nadšenec 70 kmano
Berdych Jiří Trnová u PlzněL MTB Sporťák 100 kmano
Berger Jan Kominictvi BergerM MTB Nadšenec 70 kmano
Berky Peter G silnice Pohodář 50 kmano
Bielyshev Dmytro ŠKODA JS a.s.N MTB Pohodář 50 km
Boříková Veronika PIVOňkyF silnice Nadšenec 100 kmano
Bošková Andrea Hobby Horsing Plzeň D silnice Borec 180 kmano
Boukal Filip EFRA silnice Fanatik 350 kmano
Brácha Daniel PernarecL MTB Sporťák 100 kmano
Bulka Václav N MTB Pohodář 50 kmano
Bunda Ondřej FC KřimiceN MTB Pohodář 50 kmano
Cink David PlzeňG silnice Pohodář 50 kmano
Ciprová Hana PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Cuc Petr CYKLO TEAM BAŠŤD silnice Borec 180 kmano
Czech Michael ŠT (Chvojkovice Brod)L MTB Sporťák 100 kmano
Čása Jakub TrnováL MTB Sporťák 100 kmano
Čečil Václav N MTB Pohodář 50 kmano
Čechák Martin PlzeňK MTB Borec 130 kmano
Čermák Václav DATA 112H MTB Fanatik 200 kmano
Černý František Kondor bike team Postřekov L MTB Sporťák 100 kmano
Červený Pavel Masters of the GalaxyJ MTB Šampion 150 kmano
Danyi Jiří PrahaF silnice Nadšenec 100 kmano
Dobeš Daniel Chodov u SokolovaN MTB Pohodář 50 kmano
Dobešová Denisa Chodov u SokolovaN MTB Pohodář 50 kmano
Doležalová Hana Spectrumbike Y gravel MTB Sporťák 135 kmano
Doubrava Ondřej DýšinaL MTB Sporťák 100 kmano
Duba Jiří HrádekF silnice Nadšenec 100 kmano
Dubec Vladimír Aš, Čtyřicetsedmicka 47A silnice Fanatik 350 kmano
Dvořák Michal PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Dvořáková Lucie ZBYTKY SILM MTB Nadšenec 70 kmano
Dvořáková Renata Plzeň 18M MTB Nadšenec 70 kmano
Ebenstreit Jiří TrnováH MTB Fanatik 200 kmano
Eret Pavel ZhořecN MTB Pohodář 50 kmano
Eret Václav ManětínN MTB Pohodář 50 kmano
Faicová Sylva SDH PíchU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Faů Roman HovaďáciH MTB Fanatik 200 kmano
Fazekaš Martin PlasyM MTB Nadšenec 70 kmano
Fazekašová Zuzana Škoda JSM MTB Nadšenec 70 kmano
Ferko Jozef K MTB Borec 130 kmne
Fryček Martin PlzeňA silnice Fanatik 350 kmne
Furch Aleš Furch racing PříbramN MTB Pohodář 50 kmano
Furchová Jitka Furch racing PříbramN MTB Pohodář 50 kmano
Gacoñ Miroslav PlzenN MTB Pohodář 50 kmne
Gehart Pavel SDH PíchU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Gehartová Mirka SDH PíchU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Grégrová Julie N MTB Pohodář 50 kmano
Groulík Martin PlzeňX gravel silnice Nadšenec 100 km
Gruber Adam ZhořecN MTB Pohodář 50 kmano
Grulichová Michaela N MTB Pohodář 50 kmano
Grusová Lucie ŠKODA JSN MTB Pohodář 50 kmano
Hahnerová Kristýna CyklokočkyN MTB Pohodář 50 kmano
Hájek Aleš PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Haluza René ŠT (Chvojkovice Brod)L MTB Sporťák 100 kmano
Hauer Václav M MTB Nadšenec 70 kmano
Hauerová Anna M MTB Nadšenec 70 kmano
Havel Radomír STK NáčelníciA silnice Fanatik 350 kmano
Havlík Vojtěch Český rozhlas PlzeňD silnice Borec 180 km
Hazmuka Roman Otročín CityM MTB Nadšenec 70 kmano
Hodač Jan VERA cyklouniC silnice Maniak 250 kmano
Hofman Lubomír SDH PíchU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Holá Dominika TEMPO MAKERSL MTB Sporťák 100 kmano
Holá Petra Škoda JSN MTB Pohodář 50 kmano
Holubik Vladimír Valdo Hobby Žiar nad Hronom X gravel silnice Nadšenec 100 kmne
Holý František PlzeňV elektrokolo silnice Nadšenec 100 kmano
Holzmann Karel L MTB Sporťák 100 kmano
Horek Václav ŠT (Chvojkovice Brod)L MTB Sporťák 100 kmano
Hospodka Zdislav Hovna OhemC silnice Maniak 250 kmano
Houdková Radka PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Hrubá Bára České Budějovice O terén koloběžka Borec 80 kmano
Hruska Petr StahlavyM MTB Nadšenec 70 kmano
Hykl Jaroslav KraloviceN MTB Pohodář 50 kmano
Hynek František SpitkyN MTB Pohodář 50 kmano
Hynek Radek SpitkyU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Hynková Ivana SpitkyU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Chourová Michaela Team SpitkyU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Ilin Mikhail PrahaF silnice Nadšenec 100 kmano
Jaeger Petr D silnice Borec 180 kmano
Jelínek Jiří PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Jílek Roman FC KřimiceN MTB Pohodář 50 kmano
Jírová Iveta ŠKODA JSU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Jirsa Jiří Plzeň N MTB Pohodář 50 kmano
Jonák Jiří N MTB Pohodář 50 kmano
Juhász Jaroslav Nekvasovy N MTB Pohodář 50 kmano
Kabátová Pavla královská 50 LitvínoviceG silnice Pohodář 50 km
KAFKA Petr U elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Kandler Stanislav PlzeňD silnice Borec 180 kmano
Kislan Jakub Plzeň N MTB Pohodář 50 kmano
Kislan Samuel Plzeň N MTB Pohodář 50 kmano
Kislanová Katarína Plzeň N MTB Pohodář 50 kmano
Klaubr Václav P terén koloběžka Sporťák 50 kmano
Klaubrová Danuše P terén koloběžka Sporťák 50 kmano
Klemešová Izabela Vinarice u LounN MTB Pohodář 50 kmano
Kličková Dana PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Klofa Karel KlofandaM MTB Nadšenec 70 kmne
Klouda Jan N MTB Pohodář 50 kmne
Knajzlová Petra LitoměřiceM MTB Nadšenec 70 kmano
Knedlik Richard ManětínN MTB Pohodář 50 kmano
Knedlík Tomáš ManětínN MTB Pohodář 50 kmano
Kočka Jindřich MMJJ, UnhošťN MTB Pohodář 50 kmano
Kočka Martin MMJJ, UnhošťN MTB Pohodář 50 kmano
Kokeš Radim CyklotripY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Kokoška Miroslav HromniceM MTB Nadšenec 70 kmano
Kolář Jaroslav JarovN MTB Pohodář 50 kmano
Kolář Roman Kupkolo.czH MTB Fanatik 200 kmano
Kolářová Kateřina JarovN MTB Pohodář 50 kmano
Koliandr Martin TASMANŠTÍ ČERTI M MTB Nadšenec 70 kmano
Kolman Viktor Litvínov-HamrN MTB Pohodář 50 kmano
Kolmanová Kateřina Litvínov-HamrN MTB Pohodář 50 kmano
Kolmanová Marcela Litvínov-HamrN MTB Pohodář 50 kmano
Komár Jiří FreeOneShop.comK MTB Borec 130 kmano
Konszká Eva HolubiceJ MTB Šampion 150 kmano
Kopčík Pavel Záchranná služba ŽatecE silnice Sporťák 140 kmano
Kopecký Jan L MTB Sporťák 100 kmano
Kopta Martin Břežany U elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Koranda Honza PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Koranda Luboš Chlastárna ChlífF silnice Nadšenec 100 kmano
Kormošová Pavla O terén koloběžka Borec 80 kmano
Kořan Vojtěch ZeměticeM MTB Nadšenec 70 kmano
Košťál Zdeněk Ostrov P terén koloběžka Sporťák 50 kmano
Koukal Martin PlániceM MTB Nadšenec 70 kmano
Koukal Petr ŽichliceM MTB Nadšenec 70 kmano
Koulová Radka PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Koupal Josef Sklepáci, PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Kovanda David Rokycanska15.czL MTB Sporťák 100 kmano
Král Ladislav Marianske lazně M MTB Nadšenec 70 kmano
Král Martin královská 50 LitvínoviceG silnice Pohodář 50 km
Král Martin královská 50 LitvínoviceG silnice Pohodář 50 km
Králová Ivana Mariánské LázněM MTB Nadšenec 70 kmano
Králová Marketa krlovská 50 LitvínoviceG silnice Pohodář 50 km
Králová Simona královská 50 LitvínoviceG silnice Pohodář 50 km
Krejčí Pavel PlzeňD silnice Borec 180 kmano
Krejčík Jakub Dobřany N MTB Pohodář 50 kmano
Krondl Josef Klatovy M MTB Nadšenec 70 kmano
Krupařová Jana PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Krýsl Tomáš CYKLOMETAL PlzeňA silnice Fanatik 350 kmano
Krystek Jan Modelářský světF silnice Nadšenec 100 kmano
Křenek David Praha 2E silnice Sporťák 140 kmano
Křibský Petr Jen takK MTB Borec 130 kmano
Křivanec Zdeněk FreeOneShop.comK MTB Borec 130 kmano
Křižík Pavel L MTB Sporťák 100 kmano
Kubíček Tomáš PlzeňH MTB Fanatik 200 kmano
Kubička Matěj J MTB Šampion 150 kmano
Kučera Jiří Škoda JSN MTB Pohodář 50 km
Kučera Štěpán Česká BřízaL MTB Sporťák 100 kmano
Kučerová Andrea Česká BřízaU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Kufner Robert Domažlice M MTB Nadšenec 70 kmano
Kulíková Jana SDH PíchU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Kupilík Martin Zruč-SenecY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Kůs Marek Město Touškov J MTB Šampion 150 kmano
Kuti Tomáš ZbůchM MTB Nadšenec 70 kmano
Lábr David Město TouškovX gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Landauová Romana PlzeňG silnice Pohodář 50 kmano
Langer Ladislav PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Lásková Lucie PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Lásková Martina PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Latner Milan MHB BikesL MTB Sporťák 100 kmano
Lavička Miloš OboraN MTB Pohodář 50 kmano
Lavičková Jiřina OboraU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Lebová Adéla ŠKODA JS a.s.N MTB Pohodář 50 kmano
Levý Lukáš Dobřany X gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Levý Ph Zdeněk Sylván PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Levý Mg Martin Grane PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Linda Rostislav Instacover.aiE silnice Sporťák 140 kmano
Liška Michal PIVOňkyF silnice Nadšenec 100 kmano
Liška Roman Bajk Ultimejt Tým Jarov M MTB Nadšenec 70 kmano
Lišková Hana JarovN MTB Pohodář 50 kmano
Litera Jiří Duel PrahaY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Löfler Karel DobřanyN MTB Pohodář 50 kmano
Lorenc Jiří SvěticeX gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Lovecký Martin PlzeňC silnice Maniak 250 kmano
Majer Luboš Stod F silnice Nadšenec 100 kmano
Malakhov Ihor PlzeňY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Malečková Monika Hovna OhemB silnice Šílenec 300 kmano
Mareš Jiří DobřanyN MTB Pohodář 50 kmano
Markovič Milan OstrovP terén koloběžka Sporťák 50 kmano
Martínek Jan TrnováM MTB Nadšenec 70 kmne
Maťák Antonin DiviceN MTB Pohodář 50 kmano
Maťak David Vinarice , LounyN MTB Pohodář 50 kmano
Maťáková Lenka DiviceN MTB Pohodář 50 kmano
Matějovská Lucie KladnoF silnice Nadšenec 100 kmano
Maternová Adéla Hovna OhemC silnice Maniak 250 kmano
Mathauser Lukáš Každý sám za sebe :-D, PlzeňM MTB Nadšenec 70 km
Matta Ivan ŠT (Chvojkovice Brod)L MTB Sporťák 100 kmano
Mayer Tomáš Plzeň N MTB Pohodář 50 kmano
Mayerová Zdeňka PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Mazanec Miloš PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Medová Lucie ŽákavaO terén koloběžka Borec 80 kmano
Mejsnar Jiří SpolehliváÚčetní.czC silnice Maniak 250 kmano
Menc Radek K MTB Borec 130 kmano
Mencová Andrea N MTB Pohodář 50 kmano
Mencová Helena N MTB Pohodář 50 kmano
Mendlík Petr N MTB Pohodář 50 kmano
Mifek Jiří PostřekovM MTB Nadšenec 70 kmano
Mifková Alena PostřekovM MTB Nadšenec 70 kmano
Michálek Dominik HolýšovI MTB Maniak 180 kmano
Michálek Vojtěch Plzeň N MTB Pohodář 50 kmano
Michálková Miroslava Plzeň N MTB Pohodář 50 kmano
Mlynek Pavol N MTB Pohodář 50 kmano
Mlyneková Anna N MTB Pohodář 50 kmano
Moravcová Kateřina X gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Moravec Vladimír LBP PrahaE silnice Sporťák 140 kmano
Náprstek Vladimír COPR PřešticeM MTB Nadšenec 70 kmano
Němeček Adam DobřanyN MTB Pohodář 50 kmano
Netrval Martin Horní BřízaN MTB Pohodář 50 kmano
Netrvalová Drahuška N MTB Pohodář 50 kmano
Nová Ivana 4 & 4 RohlíciF silnice Nadšenec 100 kmano
Novák Jindřich originalky.czM MTB Nadšenec 70 kmano
Novotný Jan PlanáH MTB Fanatik 200 kmano
Nový Marian MTB Dražeň M MTB Nadšenec 70 km
Nový Milan 4 & 4 RohlíciF silnice Nadšenec 100 kmano
Ohem Martin Hovna OhemB silnice Šílenec 300 kmano
Ondrová Martina TASMANŠTÍ ČERTI M MTB Nadšenec 70 kmano
Ondrušek Petr Bikeheart, Plzeň E silnice Sporťák 140 kmano
Oulík Tomáš NepomukM MTB Nadšenec 70 kmano
Panák Radim Borci z PlzenceN MTB Pohodář 50 kmano
Pázler Luboš Team SpitkyN MTB Pohodář 50 kmano
Pázlerová Markéta RakovníkN MTB Pohodář 50 kmano
Pázlerová Šárka Team SpitkyU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Pěnkavová Alena RadniceN MTB Pohodář 50 kmano
Pešek František Třemošná J MTB Šampion 150 kmano
Peterková Lenka N MTB Pohodář 50 kmano
Pinhart Petr MostC silnice Maniak 250 kmne
Pitulová Adéla PlzeňX gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Plaček Petr Konstantinovy LázněD silnice Borec 180 kmano
Plášil Radek Koloveč T silnice koloběžka Nadšenec 40 kmano
Pogadl Lubomir G silnice Pohodář 50 kmano
Polcar Petr originalky.czM MTB Nadšenec 70 kmano
Poledna Josef Plzeň (okr. Plzeň-město)N MTB Pohodář 50 kmano
Poledna Martin Plzeň (okr. Plzeň-město)N MTB Pohodář 50 kmano
Pospíšil Ondřej M MTB Nadšenec 70 kmano
Primus Jiří PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Primusová Dominika PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Pruša Vítězslav Aqua-ingF silnice Nadšenec 100 kmano
Přenosil Kamil PlzeňE silnice Sporťák 140 km
Přibáň Martin ŽákavaO terén koloběžka Borec 80 kmano
Psutková Jana plzeňN MTB Pohodář 50 km
Puchta Tomáš PlzeňE silnice Sporťák 140 kmano
R Vojtech Reidl cykling BlatniceD silnice Borec 180 kmano
Rada Tomáš Vanaři Plzeň M MTB Nadšenec 70 kmano
Rampouchová Nikola JesmenkaG silnice Pohodář 50 kmano
Reidl Vojtech Reidl cykling BlatniceD silnice Borec 180 kmne
Reichlová Hedvika N MTB Pohodář 50 kmano
Reichlová Hedvika N MTB Pohodář 50 kmano
Ruml Jiří Bajk Ultymejt Tým JarovM MTB Nadšenec 70 kmano
Runt Josef BrezovaC silnice Maniak 250 kmano
Russfell Jan VelešínY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Růt Jakub JarovN MTB Pohodář 50 kmano
Salak Pavol SuliceX gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Salavec Dominik PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Salavec Jiří PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Savko Petr N MTB Pohodář 50 kmano
Savková Lenka Y gravel MTB Sporťák 135 kmano
Sedláček Jan Chlumčany (Plzeň-jih)M MTB Nadšenec 70 kmano
Sedlák Petr DATA 112H MTB Fanatik 200 kmano
shaula olena plzenN MTB Pohodář 50 km
Shchehol Heorhii Domažlice M MTB Nadšenec 70 kmano
Schus Martin ŘevniceH MTB Fanatik 200 kmano
Schwarz Jindřich KružberkH MTB Fanatik 200 kmano
Silovský Filip HS SlovanyM MTB Nadšenec 70 kmano
Sinitsyna Anna PrahaF silnice Nadšenec 100 kmano
Skala Michal NepomukN MTB Pohodář 50 kmano
Skalová Klaudie JarovN MTB Pohodář 50 kmano
Skalová Šárka JarovN MTB Pohodář 50 kmano
Skupieňová Kateřina JezdinakoleH MTB Fanatik 200 km
Sládek Jan VelešínY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Sládek Luboš PlzeňM MTB Nadšenec 70 kmano
Sladký Rostislav DomažliceJ MTB Šampion 150 kmano
Sladký Tomáš CKAS.czD silnice Borec 180 kmano
Sloup Pavel HS SlovanyM MTB Nadšenec 70 kmano
Smetana Bohuslav PlzenN MTB Pohodář 50 kmano
Smetková Libuše PostoloprtyM MTB Nadšenec 70 kmano
Smrž Martin X gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Soják Tomáš kolakolastoreC silnice Maniak 250 kmne
Stellino Fabrice MirošovY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Stöhr Jiří ChebF silnice Nadšenec 100 kmano
Straka Zdeněk DoradosL MTB Sporťák 100 kmano
Straková Kateřina Trolejbusy z BřízyU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Suchánek Bohdan JizerkyC silnice Maniak 250 kmano
Suchánek Daniel SpolehliváÚčetní.czC silnice Maniak 250 kmano
Sůvová Veronika SpitkyN MTB Pohodář 50 kmano
Svoboda Jan Hrádek u Rokycan F silnice Nadšenec 100 kmano
Svoboda Lukas LEARY gravel MTB Sporťák 135 kmano
Šafránek Mikuláš Plzeň 4N MTB Pohodář 50 kmano
Šašek Petr N MTB Pohodář 50 kmano
Šatra Petr L MTB Sporťák 100 kmano
Šilhan Jiří Bike Team NejdekA silnice Fanatik 350 kmano
Šimana David PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Šimek Richard H MTB Fanatik 200 kmano
Šindelář Pavel M MTB Nadšenec 70 kmano
Širajch Martin PlzeňX gravel silnice Nadšenec 100 kmne
Široký Jáchym PLZEŇ 8-ČERNICEN MTB Pohodář 50 kmano
Široký Radek PLZEŇ 8-ČERNICEN MTB Pohodář 50 kmano
Šiška Miroslav L MTB Sporťák 100 km
Šišolák Libor G silnice Pohodář 50 kmano
Šlégel Josef MostN MTB Pohodář 50 kmano
Šlégelová Kateřina Most 1N MTB Pohodář 50 kmano
Šlesingerová Karolína N MTB Pohodář 50 kmano
Šnajdrová Martina PrahaM MTB Nadšenec 70 kmano
Šourouvá Petra CyklokočkyN MTB Pohodář 50 kmano
Šourová Petra CyklokočkyG silnice Pohodář 50 kmano
Šrachta Milan TrnováL MTB Sporťák 100 kmano
Štěpán Jakub Cheznovice M MTB Nadšenec 70 kmano
Štěpánová Petra Cheznovice M MTB Nadšenec 70 kmano
Šticha Václav Bike Team StupnoN MTB Pohodář 50 kmano
Štiller Miloš Šípy N MTB Pohodář 50 kmano
Štros Pavel DobřanyN MTB Pohodář 50 kmano
Šůcha Václav DolanyN MTB Pohodář 50 kmano
Švec Jan Starý PlzenecM MTB Nadšenec 70 kmano
Švecová Katerina PlzeňN MTB Pohodář 50 kmano
Tauchman Michal H MTB Fanatik 200 kmano
Taus Jiri TrebisovM MTB Nadšenec 70 kmne
Tenk Jiří H MTB Fanatik 200 kmano
Tesař Martin Ostrov N MTB Pohodář 50 kmano
Tichý Michal Instacover.aiE silnice Sporťák 140 kmano
Tolar David FC KřimiceN MTB Pohodář 50 kmano
Tomášek Tomáš DobřanyN MTB Pohodář 50 kmano
Tomášková Stanislava JesmenkaG silnice Pohodář 50 kmano
Topinková Dagmar RadniceN MTB Pohodář 50 kmano
Toucha Václav Plzeň N MTB Pohodář 50 kmano
Trampota Tomáš Týn nad VltavouJ MTB Šampion 150 kmano
Trčka Jan Trolejbusy z BřízyU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Trčková Irena Trolejbusy z BřízyU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Trnka Radek Bull Sport Training, Protivín J MTB Šampion 150 kmano
Trumpich Tomáš PrahaL MTB Sporťák 100 kmano
Třeštík Jan M MTB Nadšenec 70 kmano
Třeštíková Dagmar ChodovM MTB Nadšenec 70 kmano
Tříska Tomáš N MTB Pohodář 50 kmano
Tuček Jakub 2L BoysM MTB Nadšenec 70 kmano
Tůma Marek N MTB Pohodář 50 km
Tůmová Iveta The River GrillL MTB Sporťák 100 kmano
Turek Milan PlzeňA silnice Fanatik 350 kmano
Tymkiv Milan T silnice koloběžka Nadšenec 40 kmne
Ulbrich Jiří TepliceD silnice Borec 180 kmano
Ulrych Jan PlzeňX gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Urban Roman PlzeňL MTB Sporťák 100 kmano
Valečko Robert Rokycanska15.czL MTB Sporťák 100 kmano
Valta Martin ČernošínM MTB Nadšenec 70 kmano
Valta Martin Černošín L MTB Sporťák 100 kmano
Valtová Markéta ČernošínM MTB Nadšenec 70 kmano
Vaněk Lukáš TřemošnáM MTB Nadšenec 70 kmano
Vaněk Petr Biking team Ultras, SlanýJ MTB Šampion 150 kmano
Vaněk Roman VankoloL MTB Sporťák 100 kmano
Vaňková Silvie VankoloL MTB Sporťák 100 kmano
Varga Štěpán PlzeňX gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Ventrubová Katka Holky Běhalky G silnice Pohodář 50 kmano
Vitner Václav SK LišanyU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Vitnerová Alena SK LišanyU elektrokolo Pohodář MTB 50 kmano
Vlas Miroslav Holýšov M MTB Nadšenec 70 kmano
Votípka Zdeněk Mariánské LázněM MTB Nadšenec 70 kmano
Votípková Marie Mariánské LázněM MTB Nadšenec 70 kmano
Vrátník Milan Hobby Horsing Plzeň D silnice Borec 180 kmano
Vrba Jaroslav Záchranná služba ŽatecE silnice Sporťák 140 kmano
Weinfurt Miloslav HS SlovanyM MTB Nadšenec 70 kmano
Zábranský Pavel Plzeň M MTB Nadšenec 70 kmano
Zahrádka Petr L MTB Sporťák 100 kmano
Zahradník Josef KozolupyL MTB Sporťák 100 kmano
Zajíček Martin N MTB Pohodář 50 kmano
Zampr Miroslav Velké BřeznoF silnice Nadšenec 100 kmano
Zbuzek Martin X gravel silnice Nadšenec 100 kmano
Zdeněk Pavel MirošovM MTB Nadšenec 70 kmano
Žák Michal ČRo PlzeňE silnice Sporťák 140 km