Startovní listina Mizuno Labský půlmaraton 2024

MužiŽeny

Počet přihlášených: 121 CSV pro Excel

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
antosova gabriela Neratovice21 kmZ40ano
Bartoněk Lukáš 21 kmM30ano
Bartoňková Hana 21 kmZ40ano
Baxová Katarína 21 kmZ30ano
Bečák Bedřich Adventní běhání 21 kmM40ano
Bednařík Radek MP Děčín 21 kmM50ano
Benroth Klara Pivo(ňky)21 kmZ30ano
Bláha Michael HC LETCI LETŇANY 12 kmM30ano
Bláhová Jana 21 kmZ30ano
Bosák Samuel 21 kmM20ano
Cindr Martin ROHOZEC AMIX TEAM21 kmM40ano
Černá Jana Vrchlabí12 kmZ30ano
Dalík Tomáš Dobranov12 kmM40ano
Dvořák Daniel Tvrdej Střed21 kmM20ano
Dvořáková Eliška Praha 8 - Libeň21 kmZ20ano
Dvořáková Lucie Praha 821 kmZ40ano
Fára Andrš Jan Opuštěňata21 kmM30ano
Formanová Lucie Klatovy21 kmZ20ano
Franců Alena Eda family21 kmZ20ano
Gavlák Lukáš Dětenice 21 kmM30ano
Hanslová Dominika 12 kmZ30ano
Hatka Tomáš adidas Runners Prague21 kmM30ano
Hoffer Laurent Eda family21 kmM50ano
Holovský Jakub Atletika Žamberk21 kmM30ano
Horakova Veronika HoRUNi12 kmZ40ano
Hrádocká Sylvia Praha 621 kmZ50ano
Hromada Lukáš Praha21 kmM30ano
Jakubík Petr Cantáre Proseč nad Nisou12 kmM40ano
Jelínek Adam Liberec12 kmM30ano
Jeník Jan Plíživá smrt21 kmM50ano
Jiřík Marek Rozběháme Liberec21 kmM40ano
Jungman Marek 12 kmM50ano
Jungman Tomáš 12 kmM30ano
Kacera Andrej A8000 Praha 21 kmM30ano
Kalaš Rudolf Greenpeace Brno21 kmM50ano
Kára Vladimir AC-Patřín 21 kmM50ano
Kmeťová Alena STG Kolín 12 kmZ40ano
Knajzlová Petra Litoměřice21 kmZ40ano
Kokeš Petr Pacov21 kmM30ano
Kolářová Vendula Kladno12 kmZ30ano
Kopalová Lucie Nymburk21 kmZ40ano
Košina 66 Jiří 21 kmM50ano
Košina 94 Jiří Hlinsko12 kmM30ano
Kotek Vojtěch 21 kmM50ano
Kožušníková Adéla Průhonice21 kmZ40ano
Kratka Petra Lysá nad Labem21 kmZ40ano
Krejcarová Svatava LOMNICE NAD POPELKOU12 kmZ50ano
Krupník Tomáš 12 kmM40ano
Křepelka Karel Zdravotní klaun12 kmM30ano
Kubát Roman Vrchlabí21 kmM40ano
Kubička Rostislav Tvrdej Střed a Silná motivace21 kmM30ano
Kuk Petr Praha - Újezd nad Lesy21 kmM40ano
Kulhavá Hana Říčany21 kmZ30ano
Lachman Jaroslav Alkochábři21 kmM30ano
Landová Monika Hovorčovice12 kmZ40ano
Líbal Martin Adventní běhání21 kmM40ano
Lukeš Roman Jablonec nad Nisou 21 kmM30ano
Madron Miloš Rozběháme Prahu21 kmM40ano
Marek Jiří SPONA Teplice21 kmM40ano
Matějíček Petr Hradec Králové21 kmM30ano
Melichar Josef www.kacovskybeh.com21 kmM50ano
Mezník Vláďa LBE21 kmM50ano
Mikota Tomáš Jiříkov 21 kmM40ano
Moosová Irena Kostelec nad Černými lesy21 kmZ50ano
Moosová Ivana BEST:TIME21 kmZ40ano
Nálevka Miloš 21 kmM30ano
Nauč Jarda NASKLE21 kmM30ano
Navrátilová Kateřina 12 kmZ30ano
Nedvídek Oldřich Liberec21 kmM20ano
Nedvídková Eliška Liberec21 kmZ20ano
Novotná Renata Přerov12 kmZ40ano
Papírníková Marcela Praha21 kmZ30ano
Pěkná Jana Eda family 21 kmZ50ano
Pelant Michael Barfuss Betlehem21 kmM50ano
Pinta Martin SK KOPPA21 kmM50ne
Plíhal Petr Mukařov21 kmM30ano
Pokorný Martin Rozběháme Říčany 12 kmM40ano
Prajs Tomáš Praha21 kmM40ano
Prokop Miroslav Dobrovice 21 kmM40ano
Rašovský Matěj RUN magazine team21 kmM30ano
Salygin Kirill 21 kmM40ano
Sedlář Lumír KOB Tretra Praha21 kmM20ne
Schilhart Robin Krasoběžecký spolek21 kmM30ano
Skřivánková Anna Děčín21 kmZ20ano
Smrčková Alena www.kacovskybeh.com21 kmZ50ano
Starońová Karolína Rychnov nad Kněžnou12 kmZ30ano
Stejskal Jiří Valhalla Děčín21 kmM50ano
Ston David Praha 921 kmM40ano
Stránská Věra 21 kmZ40ano
Sychrová Silvie Praha 412 kmZ40ano
Šádková Nadežda vrchlabí12 kmZ40ano
Šafařík Petr Děčín 2721 kmM40ano
Šléglová Denisa 12 kmZ30ano
Šmika Marek Káraný12 kmM30ano
Šnajdr Jan STS Chvojkovice-Brod21 kmM40ano
Šnokhous Jan SC Jičín21 kmM40ne
Štefan Radek Praha 321 kmM40ano
Šusták Miroslav 21 kmM30ano
Theile Michal Bříství21 kmM40ano
Theile Yveta Bříství21 kmZ40ano
Tichá Ladi HC Vsetín21 kmZ40ano
Tichá Šárka Dětský závod (2013-2024)Dívky do 5 let ano
Tichý Martin 21 kmM30ano
Tichý Petr 21 kmM40ano
Tichý Vojtěch Lokomotiva Veselí nad LužnicíDětský závod (2013-2024)Chlapci 6-8 let ano
Trávníčková Darina Atletika Česká Třebová12 kmZ40ano
Týcová Kamila Kladno12 kmZ50ano
Uhrin Roman Decathlon team Chodov21 kmM30ano
Váňová Zuzana Luhačovice21 kmZ40ano
Veselý Jan Liberec21 kmM20ano
Vítková Eva Mikulov21 kmZ40ano
Vogt Andreas Jablonec nad Nisou 21 kmM20ano
Vojtíšek Michal Praha 412 kmM40ano
Vrbický Jan Best:Time21 kmM40ano
Vysoký Josef AEROTEC SPORT TEAM21 kmM30ano
Zábranová Zuzana 21 kmZ40ano
Zahnaš Ladislav Praha21 kmM20ano
Závůrka Vladimír Uhlířské Janovice21 kmM50ano
Zdražilová Lucie Zdráža21 kmZ30ano
Zikán Václav 21 kmM50ano
Žáková Monika Praha 9 - Hloubětín21 kmZ40ano