Startovní listina ŘepoRun

MužiŽeny

Počet přihlášených: 146 CSV pro Excel

st. č.PříjmeníJménoKlubZávodPlatba
80 Břízová Amélie SDH Řeporyjeděti 1300 m (11-14 let)ano
81 Buchvald Adam děti 1300 m (11-14 let)ano
82 Fialová Johana Fialky crewděti 1300 m (11-14 let)ano
84 Milner Martin SK Jeseniovaděti 1300 m (11-14 let)ano
85 Osladil Míra ABC Braník Prahaděti 1300 m (11-14 let)ano
86 Petráček Pepa Komocrewděti 1300 m (11-14 let)ano
87 Popko Děcká Vivian Bestděti 1300 m (11-14 let)ano
301 Bošek Václav Muži v běhu, Prahadospělí 5 kmano
302 Děcký Ondřej Bestdospělí 5 kmano
303 Dohnal Martin dospělí 5 kmano
304 Fiala Tobiáš dospělí 5 kmano
305 Fialova Lenka Fialky crewdospělí 5 kmano
306 Hladík-Ryvola Vojtěch Hilmarovadospělí 5 kmano
307 Horejsek Jan dospělí 5 kmano
308 Hovorila Viktor Zpocený šouletdospělí 5 kmano
309 Juláková Kristýna dospělí 5 kmano
310 Jurkiewicz Patrik OK Sparta Prahadospělí 5 kmano
311 Kadlecova Klara dospělí 5 kmano
312 Kessnerová Ivana dospělí 5 kmano
314 Klinkáček Miloš Muži v běhu Prahadospělí 5 kmano
315 Klinkáčková Bára Šafránka Stardospělí 5 kmano
316 Kramolišová Markéta SK Aktisdospělí 5 kmano
317 Kysela Ondřej Mikatrainingdospělí 5 kmano
319 Matrasova Tereza Reporyjedospělí 5 kmano
320 Milner Martin SK Jeseniovadospělí 5 kmano
321 Novák Jan Muži v běhu Prahadospělí 5 kmano
322 Novotný Pavel Starosta:-)dospělí 5 kmano
323 Obr Filip Prahadospělí 5 kmano
324 Petráček Jožin Komocrewdospělí 5 kmano
326 Popko Děcká Maya Bestdospělí 5 kmano
328 Roznětinská Barbora Praha-Řeporyjedospělí 5 kmano
329 Skýva Eduard dospělí 5 kmano
330 Solař Pavel Muži v běhu Prahadospělí 5 kmano
336 Anděl Roman Startovné platí manželkadospělí 5 kmano
337 Svobodová Barbora Řeporyje dospělí 5 kmano
338 Šulcová Lucie SDH Řeporyjedospělí 5 kmano
339 Třísková Žaneta Praha - Řeporyjedospělí 5 kmano
340 Urbánek Ondřej dospělí 5 kmano
342 Vávra Jiří Praha Řeporyjedospělí 5 kmano
343 Vávra Patrik dospělí 5 kmano
344 Vorlová Veronika dospělí 5 kmano
346 Sosvor Petr Prahadospělí 5 kmano
347 Stošic Daniel Praha 5děti 600 m (7-10 let)
348 Černý Josef Prahaděti 200 m (0-6 let)
349 Strašáková Tereza Běžecká škola Prahy 13dospělí 5 km
371 Strašáková Magda TJ Stodůlkyděti 600 m (7-10 let)
538 Bartko Martin dospělí 10 kmano
540 Cíglerová Olga Praha-Řeporyje a BICISPORťácký Kočičácidospělí 10 kmano
541 Červenka Milan TJ Dynamo Pardubicedospělí 10 kmano
543 Herodesová Alice dospělí 10 kmano
544 Hošek Václav Zbuzanydospělí 10 kmano
546 Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH #BlueTeamdospělí 10 kmano
547 Kaufman Daniel Doksydospělí 10 kmano
549 Krška Tomáš dospělí 10 kmano
550 Mašková Adriana Praha 10dospělí 10 kmano
552 Pustelnikova Kristyna dospělí 5 kmano
553 Sára Petr Spartan Gymdospělí 10 kmano
554 Smyslová Mirka dospělí 10 kmano
555 Králík Luboš dospělí 10 kmano
557 Šulc Vojtěch Spartak Praha 4dospělí 10 kmano
558 Třešňák Petr Ministerstvo obrany ČRdospělí 10 kmano
559 Tříska Martin Praha - Řeporyjedospělí 10 kmano
560 Zavyalov Alexandr Prahadospělí 10 kmano
561 Prokorová Linda Gym star Prahaděti 600 m (7-10 let)
562 Šimáčková Tereza Praha Řeporyjeděti 600 m (7-10 let)
563 Pánková Gita Prahaděti 200 m (0-6 let)
564 Strašák Jáchym TJ Stodůlkyděti 600 m (7-10 let)
565 Strašák Tomáš EPOdospělí 10 km
566 Volková Petra Vochechuledospělí 10 kmano
567 Anděl Adam FK řeporyjeděti 600 m (7-10 let)
568 Beran Richard Prahadospělí 10 km
569 Hladíková Eva Praha 6dospělí 10 km
570 Korb Jiří SK Zolbochdospělí 5 km
571 Linhart Jan Prahadospělí 5 km
572 Stošic Evelin Praha 5děti 200 m (0-6 let)
573 Prokop Kryštof Jánskéhoděti 1300 m (11-14 let)
574 Jarošová Kristýna Sokol řeporyjedospělí 5 km
575 Čapek Jakub SK Pazdernydospělí 5 km
576 Hájková Gabriela Praha 4dospělí 5 km
577 Sušický Vojtěch Prahadospělí 10 km
578 Mach Vít Prahadospělí 10 km
579 Zeman Petr Prahadospělí 5 km
580 Bartek Petr Praha 4dospělí 10 km
582 Duben Stanislav Praha 8dospělí 5 km
597 Němcová Markéta Levhartiděti 200 m (0-6 let)ano
598 Němec Vojtěch BICISPORťácký Kočičáciděti 600 m (7-10 let)ano
599 Němcová Barbora Levhartidospělí 5 kmano
600 Loskotová Andrea SK Aktisděti 600 m (7-10 let)ano
908 Adámek Vojtěch děti 200 m (0-6 let)ano
909 Anelt Kryštof děti 200 m (0-6 let)ano
910 Basík Dominik Cvíčo partaděti 200 m (0-6 let)ano
912 Bošek Antonín Muži v běhu, Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
914 Buršíčková Ella Praha Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
915 Dobešová Timea Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
916 Dobešová Zoe Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
922 Hošková Nora Zbuzanyděti 200 m (0-6 let)ano
923 Javořík Dominik Sparta Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
924 Javořík Tomáš Sparta Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
925 Jiroutek Adam děti 200 m (0-6 let)ano
927 Kafka Matyáš Řeporyje děti 200 m (0-6 let)ano
928 Kafková Emma Řeporyje děti 200 m (0-6 let)ano
929 Liška Matěj děti 200 m (0-6 let)ano
931 Machačka Antonín děti 200 m (0-6 let)ano
932 Matras Albert Reporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
933 Matras Bruno Reporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
934 Milnerová Lucie SK Jeseniovaděti 200 m (0-6 let)ano
935 Nečas Lukáš děti 200 m (0-6 let)ano
938 Pustelník Arnošt děti 200 m (0-6 let)ano
940 Smejkalová Teodora SG Bohemians Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
941 Smid Lota Ataccamaradi Praha děti 200 m (0-6 let)ano
943 Škopková Emílie Cvíčo partaděti 200 m (0-6 let)ano
944 Škopková Julie Cvíčo partaděti 200 m (0-6 let)ano
947 Třísková Meda Praha - Řeporyjeděti 200 m (0-6 let)ano
949 Vencovská Valerie Prahaděti 200 m (0-6 let)ano
953 Buchvald Richard Řeporyjeděti 600 m (7-10 let)ano
954 Cígler Jan BICISPORťácký Kočičáciděti 600 m (7-10 let)ano
955 Cígler Tomáš BICISPORťácký Kočičáciděti 600 m (7-10 let)ano
956 Dobeš Damián Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
957 Forýtek Zikmund Road2Konaděti 600 m (7-10 let)ano
958 Herštíková Adéla K3děti 600 m (7-10 let)ano
960 Hošek Prokop Zbuza yděti 600 m (7-10 let)ano
961 Hrdinová Johana SK Aktisděti 600 m (7-10 let)ano
962 Juláková Kateřina děti 600 m (7-10 let)ano
965 Machačka František děti 600 m (7-10 let)ano
966 Milner Jakub SK Jeseniovaděti 600 m (7-10 let)ano
967 Nečas Lubomír děti 600 m (7-10 let)ano
968 Osladilová Sárinka SK Aktis Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
969 Petráček Fífa Komocrewděti 600 m (7-10 let)ano
970 Petráček Honzík Komocrewděti 600 m (7-10 let)ano
971 Rubášová Klára SK Aktis Praha děti 600 m (7-10 let)ano
972 Smejkal Prokop Kovo Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
973 Smyslová Zuzana děti 600 m (7-10 let)ano
974 Svoboda Václav Řeporyjeděti 600 m (7-10 let)ano
975 Svoboda Vilém Řeporyje děti 600 m (7-10 let)ano
977 Svrčková Nela SK Aktisděti 600 m (7-10 let)ano
981 Volková Amálie Vochechuleděti 200 m (0-6 let)ano
982 Sosvorová Ema SK Aktis, Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
983 Volková Julie Vochechuleděti 600 m (7-10 let)ano
984 Zavjalov Maxim Prahaděti 600 m (7-10 let)ano
0 Brčáková Anna děti 200 m (0-6 let)ne
0 Jamnický Juraj Muži v běhu Prahadospělí 5 kmne
0 Jindřichová Miroslava dospělí 10 kmne
0 Kotašková Lola Řeporyjeděti 600 m (7-10 let)ne
0 Kranich Tom Šumperkdospělí 10 kmne
0 Schneberger Miroslav dospělí 10 kmne
0 Zeman Petr Muži v běhu Prahadospělí 5 kmne